Løperprofil
Amund Saugestad
Nydalen
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
20 løp
Sprintrankingen
12 løp
B-rankingen
20 løp
C-rankingen
4 løp
N-rankingen
14 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 9.18
- Løpskapasitet
- 8.17
- O-evne
- 1.02
- Jevnhet ±
- 8,8 %
- Usikkerhet ±
- 0.33
- Sikkerhet
- 8
- Bommer per løp
- 2,5
- Typisk bom
- 84 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,2 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 21 (sist 02.08.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,3126 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,171 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0876 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0582 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,92 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 7,88 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8921 |
| bomVekt | 59,87 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4361 |
| bomStorSigma | 0,7482 |
| antallBom | 37 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0464 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0586 |
| havariVekt | 2,78 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0023 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,3975 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0039 |
| fartSesongSin | 0,0017 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2203 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2476,8 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
nr. 280 av 1658
Nr. 280 av 1658 blant menn i Norge · nr. 19 av 91 i klassen H15–16 · nr. 15 av 51 i 2010-kullet
- Forventet kmtid
- 6.05
- Løpskapasitet
- 6.00
- O-evne
- 0.05
- Jevnhet ±
- 9,6 %
- Usikkerhet ±
- 0.08
- Sikkerhet
- 9
- Bommer per løp
- 0,5
- Typisk bom
- 54 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 13 (sist 02.08.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,304 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,2965 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0963 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0227 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 4,27 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 9,18 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,6015 |
| bomVekt | 178,52 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 3,9853 |
| bomStorSigma | 0,5151 |
| antallBom | 5 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0504 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0514 |
| havariVekt | 6,62 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0009 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,9151 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0006 |
| fartSesongSin | −0,0003 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2224 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2256,5 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 9.01
- Løpskapasitet
- 7.32
- O-evne
- 1.29
- Jevnhet ±
- 10,4 %
- Usikkerhet ±
- 0.51
- Sikkerhet
- 11
- Bommer per løp
- 3,5
- Typisk bom
- 79 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,4 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i september (±0,9 %)
- Løp i grunnlaget
- 21 (sist 17.09.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,5323 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,5326 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1041 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0898 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,34 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 10,77 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0043 |
| bomVekt | 86,41 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,365 |
| bomStorSigma | 0,6805 |
| antallBom | 54 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0609 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0718 |
| havariVekt | 4,14 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0051 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,1983 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0007 |
| fartSesongSin | 0,0093 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1771,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2122,1 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 8.41
- Løpskapasitet
- 7.20
- O-evne
- 1.21
- Jevnhet ±
- 9,9 %
- Usikkerhet ±
- 1.43
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 2,7
- Typisk bom
- 85 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 5 (sist 18.09.2022)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,5545 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,6662 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0988 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1799 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,03 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,3 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,831 |
| bomVekt | 5,8 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,447 |
| bomStorSigma | 0,7877 |
| antallBom | 7 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0481 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0774 |
| havariVekt | 0,35 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0001 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8322 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0001 |
| fartSesongSin | −0,0007 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1731,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2050,1 |
| beregnet | 05.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 10.13
- Løpskapasitet
- 7.30
- O-evne
- 2.43
- Jevnhet ±
- 10,1 %
- Usikkerhet ±
- 1.56
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 3,3
- Typisk bom
- 125 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 15 (sist 19.10.2022)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,5187 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,5157 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1013 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1738 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,03 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 2,31 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0635 |
| bomVekt | 7,57 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,8309 |
| bomStorSigma | 0,9372 |
| antallBom | 26 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0346 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,032 |
| havariVekt | 0,25 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,6694 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0026 |
| fartSesongSin | −0,0025 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2095 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 752,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1795,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2444,8 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 159 | 02.08.2025 Hovedløpet lang, bom 2.27 | 177 | – |
| Bom over fem minutter | 349 | 25.09.2024 Harry Lagerts Nattcup 2024 Løp 1 , bom 5.01 | 349 | – |
| Bom over ti minutter | 1 130 | 12.10.2022 Harry Lagerts Nattcup 2022 - 2, bom 12.45 | 1 130 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.08.2026 | Hovedløpet sprint | H16 | 20.00 | 21 /47 | 0.46 | 6.33 | 0.15 | 6.12 | 0.05 | |
| 05.05.2026 | Oslo City Cup - Finale | H15-16 | 22.12 | 5 /23 | 0.00 | 4.25 | 0.00 | 6.10 | 0.05 | |
| 28.04.2026 | Oslo City Cup løp 4 | H 15-16 | 17.17 | 5 /24 | 0.06 | 6.00 | 0.02 | 6.22 | 0.05 | |
| 21.04.2026 | Oslo City Cup løp 3 | H15-16 | 19.53 | 7 /26 | 0.28 | 6.18 | 0.09 | 6.22 | 0.05 | |
| 14.04.2026 | Oslo City Cup løp 2 | H 15-16 | 15.40 | 6 /28 | 0.01 | 6.04 | 0.00 | 6.22 | 0.05 | |
| 03.08.2025 | Hovedløpet sprint | H 15 | 15.55 | 12 /59 | 0.06 | 6.14 | 0.02 | 6.41 | 0.07 | |
| 02.08.2025 | Hovedløpet lang | H 15 | 45.30 | 21 /51 | 4.39 | 10.30 | 1.04 | 10.00 | 1.02 | |
| 13.05.2025 | Oslo City Cup løp 5 - finale | H 15-16 | 25.14 | 8 /24 | – | – | – | – | – | – |
| 11.05.2025 | Publikumsløp NM Sprint Trimtexcup | H 15-16 | 22.50 | 25 /34 | 0.06 | 7.47 | 0.02 | 6.47 | 0.08 | |
| 06.05.2025 | Oslo city cup løp 4 | H15-16 | 21.10 | 13 /27 | 0.52 | 6.55 | 0.17 | 6.47 | 0.08 | |
| 29.04.2025 | KM sprint individuelt AOOK | H 15-16 | 14.50 | 8 /29 | 0.31 | 6.11 | 0.13 | 6.37 | 0.09 | – |
| 22.04.2025 | Oslo city cup løp 3 | H15-16 | 20.42 | 14 /32 | 0.23 | 6.53 | 0.08 | 6.37 | 0.09 | – |
| 08.04.2025 | Oslo City Cup løp 2 | H 15-16 | 16.52 | 10 /24 | 0.30 | 6.27 | 0.11 | 6.37 | 0.09 | – |
| 01.04.2025 | Oslo City Cup løp 1 | H15-16 | 17.22 | 7 /27 | 0.03 | 6.11 | 0.01 | 6.37 | 0.09 | – |
| 19.10.2024 | Blodslitet | H 13-14 | 43.40 | 2 /47 | – | – | – | – | – | – |
| 16.10.2024 | Harry Lagerts Nattcup 2024 Løp 3 | LokalH | 37.05 | 9 /70 | 1.08 | 9.26 | 0.17 | 10.19 | 1.03 | |
| 09.10.2024 | Harry Lagerts Nattcup 2024 Løp 2 | LokalH | 52.17 | 44 /75 | 7.05 | 12.10 | 1.39 | 10.19 | 1.03 | |
| 25.09.2024 | Harry Lagerts Nattcup 2024 Løp 1 | LokalH | 56.48 | 44 /64 | 6.16 | 12.07 | 1.20 | 10.08 | 1.04 | |
| 17.09.2024 | KM natt | H 13-14 | 30.52 | 5 /9 | 5.16 | 10.10 | 1.44 | 10.02 | 1.18 | |
| 15.09.2024 | Romeriksløpet 2024 | H 13-14 | 33.42 | 4 /25 | 0.24 | 8.11 | 0.06 | 10.02 | 1.18 | |
| 08.09.2024 | Follo 2-dagers, dag 2 | H 13-14 | 29.25 | 3 /21 | – | – | – | – | – | – |
| 07.09.2024 | Follo 2-dagers, dag 1 | H 13-14 | 30.01 | 5 /17 | 5.49 | 10.22 | 2.00 | 10.02 | 1.18 | |
| 31.08.2024 | Ivar O løpet med Trimtex-cup | H 13-14 | 8.24 | 2 /27 | – | – | – | – | – | – |
| 24.08.2024 | Nydalten KM langdistanse | H 13-14 | 32.51 | 5 /25 | 3.44 | 9.24 | 1.04 | 10.13 | 1.17 | |
| 18.08.2024 | NM ultralang og Ungdoms ultra m/Trimtex-cup | H 13-14 | 1.19.29 | 10 /20 | – | – | – | – | – | – |
| 04.08.2024 | Hovedløpet sprint | H 14 | 14.25 | 8 /51 | – | – | – | – | – | – |
| 03.08.2024 | Hovedløpet lang | H 14 | 42.10 | 12 /46 | 8.19 | 9.52 | 1.57 | 10.13 | 1.17 | |
| 23.06.2024 | Norsk O-Festival lang | H 14 | 41.46 | 12 /30 | 6.00 | 11.42 | 1.41 | 10.28 | 1.07 | |
| 22.06.2024 | Norsk O-Festival mellom | H 14 | 25.54 | 2 /30 | 0.19 | 8.00 | 0.06 | 10.28 | 1.07 | |
| 21.06.2024 | Norsk O-Festival sprint | H 14 | 13.35 | 9 /29 | – | – | – | – | – | – |
| 19.06.2024 | Klubbmesterskap Skog Nydalens SK. NSK cup løp 2 | H 13-14 | 34.39 | 3 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 09.06.2024 | KM mellomdistanse Gromløpet | H 13-14 | 27.43 | 2 /30 | 2.51 | 9.32 | 0.59 | 10.28 | 1.07 | |
| 02.06.2024 | Knut Valstads Minneløp | H 13-14 | 38.02 | 3 /22 | 1.10 | 8.49 | 0.16 | 10.28 | 1.07 | |
| 20.05.2024 | Pinseløpet dag 2 | H13-16_1og2 | 21.58 | 4 /45 | – | – | – | – | – | – |
| 15.05.2024 | NSK Klubbcup #1 | H 13-14 | 25.10 | 1 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 12.05.2024 | Huldersprinten | H 13-14 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 01.05.2024 | Kvistkvaset | Løype: 2B | 20.53 | 5 | – | – | – | – | – | – |
| 30.04.2024 | Oslo City Cup - Finale | H13 | 15.11 | 1 /26 | – | – | – | – | – | – |
| 27.04.2024 | KM sprint | H 13-14 | 10.45 | 1 /33 | – | – | – | – | – | – |
| 23.04.2024 | Oslo City Cup løp nr 4 | H13-14 | 17.06 | 2 /32 | – | – | – | – | – | – |
| 20.04.2024 | Lørdagskjappen | H 13-14 | 33.01 | 10 /38 | 3.50 | 11.24 | 1.19 | 11.13 | 1.21 | |
| 16.04.2024 | Oslo City Cup løp nr 3 | H13-14 | 18.06 | 3 /32 | – | – | – | – | – | – |
| 14.04.2024 | Halden O-Meeting Lang | H 13-14 | 58.38 | 44 /71 | 6.27 | 14.08 | 1.33 | 11.13 | 1.21 | |
| 12.04.2024 | Halden O-Meeting Publikumsløp Sprint | Åpen 1 | 21.17 | 39 /137 | 2.41 | 7.44 | 0.58 | – | – | – |
| 09.04.2024 | Oslo City Cup løp nr 2 | H 13-14 | 29.22 | 7 /32 | – | – | – | – | – | – |
| 02.04.2024 | Oslo City Cup løp nr 1 | H 13-14 | 16.47 | 3 /37 | – | – | – | – | – | – |
| 21.10.2023 | Blodslitet | H 13-14 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 15.10.2023 | Lillomarka Nord Sør | H10km | 1.40.49 | 22 /94 | – | – | – | – | – | – |
| 13.10.2023 | Harry Lagerts Nattcup 2023 Finale | LokalH | 1.14.49 | 18 /49 | – | – | – | – | – | – |
| 27.09.2023 | Harry Lagerts Nattcup 2023 Løp 3 | LokalH | 1.04.43 | 52 /70 | 14.39 | 13.55 | 3.09 | 10.33 | 0.58 | |
| 24.09.2023 | Hemingløpet m/Trimtex-cup finale | H 13-14 | 31.29 | 8 /23 | 3.54 | 10.34 | 1.19 | 11.00 | 1.10 | |
| 22.09.2023 | KM Natt Nittedalsløpet med Trimtex-cup | H 13-14 | 27.50 | 7 /20 | 2.49 | 11.02 | 1.07 | 11.00 | 1.10 | |
| 20.09.2023 | Harry Lagerts Nattcup 2023 Løp 2 | LokalH | 43.22 | 27 /68 | 3.42 | 10.43 | 0.55 | 10.33 | 0.58 | |
| 13.09.2023 | Harry Lagerts Nattcup 2023 Løp 1 | LokalH | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2023 | Folloløpet med Trimtex-Cup | H 13-14 | 29.59 | 3 /11 | 2.45 | 10.12 | 0.56 | 11.00 | 1.10 | |
| 09.09.2023 | Høstløpet i Follo med Trimtex-cup | H 13-14 | 30.48 | 2 /15 | 0.48 | 9.33 | 0.15 | 11.00 | 1.10 | |
| 04.09.2023 | DØPELØPE | Draug | 33.00 | 2 /71 | – | – | – | – | – | – |
| 02.09.2023 | Nydalten med Trimtex-cup | H 13-14 | 19.06 | 9 /20 | 0.07 | 10.02 | 0.04 | 11.00 | 1.10 | |
| 28.08.2023 | Tour of Lillomarka Høst - Løp 2 | HB | 31.18 | 1 /10 | 1.55 | 9.18 | 0.34 | 10.10 | 0.42 | |
| 26.08.2023 | KM lang Romeriksløpet med Trimtex-cup | H 13-14 | 39.54 | 9 /23 | 8.40 | 11.46 | 2.33 | 11.39 | 1.34 | |
| 23.08.2023 | klubbmesterskap Skog Nydalens SK. NSK cup løp 2 | H 13-14 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 21.08.2023 | Tour of Lillomarka Høst - Løp 1 | HB | 36.00 | 3 /20 | 6.00 | 10.35 | 1.46 | 10.10 | 0.42 | |
| 31.07.2023 | Morgenfrisk i Follo #7 - kan løpes frem til 31.juli | AK | 1.07.26 | 3 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 26.07.2023 | Svabergsprinten - kan løpes frem til 5.aug | Svaberg | 33.40 | 20 /67 | 1.34 | 9.58 | 0.28 | 10.28 | 0.39 | |
| 22.07.2023 | Svabergsprinten | Svaberg | 33.40 | 20 | 0.40 | 9.58 | 0.12 | 10.28 | 0.39 | |
| 18.06.2023 | Midtsommerløpet | H 13-14 | 26.38 | 12 /50 | 1.37 | 11.06 | 0.40 | 12.06 | 1.09 | |
| 17.06.2023 | Midtsommersprinten | H 13-14 | 18.00 | 9 /54 | – | – | – | – | – | – |
| 10.06.2023 | Askerløpet - KM mellomdistanse med Trimtex-cup | H 13-14 | 34.44 | 21 /23 | 4.57 | 17.07 | 2.26 | 12.06 | 1.09 | |
| 05.06.2023 | Tour of Lillomarka vår - Løp 7 | HB | 34.11 | 2 /20 | 4.13 | 10.45 | 1.20 | 10.39 | 0.47 | |
| 29.05.2023 | Pinseløpet dag 3 | H13-16_1og2 | 18.59 | 4 /46 | – | – | – | – | – | – |
| 25.05.2023 | Oppsals torsdagsløp nr 5 | AK-åpen | 36.45 | 3 /14 | 5.14 | 11.24 | 1.37 | 10.50 | 0.46 | |
| 24.05.2023 | NSK klubbcup #1 | H 13-14 | 22.47 | 1 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 18.05.2023 | Morgenfrisk i Follo 2023 #4 | AM | 48.11 | 9 /16 | – | – | – | – | – | – |
| 11.05.2023 | Østmarka Open løp 2 | H 13-14 | 51.01 | 1 /1 | – | – | – | – | – | – |
| 09.05.2023 | Oslo City Cup 2023 - Finale | H13-14J | 30.06 | 7 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 07.05.2023 | Høydepunktet med Trimtex-cup | H 13-14 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 02.05.2023 | Oslo City Cup nr. 4 - 2023 | H 13-14 | 19.18 | 11 /32 | – | – | – | – | – | – |
| 30.04.2023 | World Cup i Norge – publikumsløp 3: Smaaleneneløpet m/ norgescup junior | H 13-14 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 29.04.2023 | World Cup i Norge – publikumsløp 2: Lørdagskjappen m/ norgescup junior | H 13-14 | 29.17 | 12 /48 | 2.28 | 10.29 | 0.53 | 11.40 | 1.15 | – |
| 25.04.2023 | Oslo City Cup - løp nr.3 | H13-14 | 20.25 | 6 /32 | – | – | – | – | – | – |
| 22.04.2023 | KM sprint med Trimtex-cup | H 13-14 | 17.41 | 6 /25 | – | – | – | – | – | – |
| 18.04.2023 | Oslo City Cup løp 2 | H 13-14 | 21.05 | 8 /33 | – | – | – | – | – | – |
| 07.12.2022 | VBIL Nattløp #7 Fornebu | Kort | 17.53 | 1 | 0.56 | 10.29 | 0.33 | 10.55 | 0.36 | |
| 16.11.2022 | VBIL 2022 natt 4 Veritasskogen | Kort | 35.54 | 10 | 3.36 | 13.17 | 1.20 | 10.57 | 0.40 | |
| 05.11.2022 | Trollnatta og Natt o-toget | Trollnatta lang | 26.57 | 1 /59 | 4.08 | 11.09 | 1.43 | 10.57 | 0.40 | |
| 28.10.2022 | Harry Lagerts Nattcup 2022 - Finale | Rekrutt | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 22.10.2022 | Blodslitet | H 11-12 | 25.06 | 2 /46 | – | – | – | – | – | – |
| 19.10.2022 | Harry Lagerts Nattcup 2022_3 | Rekrutt | 39.29 | 8 /17 | 13.27 | 13.58 | 4.46 | 13.06 | 3.32 | |
| 12.10.2022 | Harry Lagerts Nattcup 2022 - 2 | Rekrutt | 51.44 | 13 /18 | 27.12 | (21.48) | 11.28 | 13.06 | 3.32 | |
| 18.09.2022 | Nydalten med Trimtex-cup finale | H 11-12 | 16.55 | 3 /16 | 0.17 | 8.16 | 0.08 | 9.47 | 0.47 | |
| 11.06.2022 | Huldersprinten med Trimtex-cup | H 11-12 | 22.26 | 1 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 31.05.2022 | Østmarka Open 2 | H 11-12 | 19.56 | 1 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 24.05.2022 | Ivar-o-løpet med KM-sprint | H 11-12 | 14.06 | 5 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 18.05.2022 | NSK-cup løp 1 | H 11-12 | 24.58 | 1 /10 | 0.17 | 10.16 | 0.07 | 11.23 | 0.52 | |
| 15.05.2022 | Gromløpet med Trimtex-cup | H 11-12 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 03.05.2022 | Oslo City Cup FINALE - 2022 | H 11-12 | 20.53 | 3 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 26.04.2022 | Oslo City cup nr. 4 - 2022 | H11-12 | 22.33 | 2 /13 | – | – | – | – | – | – |
| 19.04.2022 | Oslo City Cup nr. 3 - 2022 | H 11-12 | 24.04 | 4 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 05.04.2022 | Oslo City Cup nr. 2 - 2022 | H12 | 26.41 | 4 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 29.03.2022 | Oslo City Cup nr. 1 - 2022 | H11-12 | 19.41 | 3 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 16.10.2021 | Blodslitet | H 11-12 | 35.15 | 26 /41 | – | – | – | – | – | – |
| 26.09.2021 | Gromløpet med AOOK Trimtex cup finale | H 11-12 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 12.09.2021 | Follo 2-dagers med Trimtex cup - jaktstart | H 11-12 | 28.02 | 4 /11 | 3.19 | 12.50 | 1.31 | 12.10 | 1.06 | |
| 31.08.2021 | Klubbmesterskapet skog Nydalens SK | H 11-12 | 51.25 | 3 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 08.11.2020 | Sprint X3m løp 3 - Park Sprint | H 9-10 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 07.11.2020 | Sprint X3m løp 1 - Downhill Sprint | H 9-10 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 16.10.2020 | Harry Lagerts Nattcup 2020 - Finale | Rekrutt | 34.08 | 14 /41 | – | – | – | – | – | – |
| 12.09.2020 | Folloløpet med Trimtex cup nr. 9 | N2-åpen 10-16 | 24.54 | – | – | – | – | – | – | – |
| 11.08.2020 | Nordmarka 1-2-3 - løp 1 | Ny | 14.27 | – | 0.21 | 8.01 | 0.12 | 10.16 | 0.21 | |
| 21.06.2020 | Romerike 2-dagers - Huldersprinten - med Trimtex-cup - koronaklarert | H 9-10 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 16.06.2020 | Råtassløp for 0-16 år | C-åpen | 34.30 | 4 /16 | 1.47 | 13.49 | 0.43 | 14.09 | 0.54 | – |
| 02.11.2019 | Trollnatta og natt-O-toget | Troll-Lang | 26.27 | 14 /86 | 0.36 | 12.38 | 0.17 | 12.18 | 0.23 | |
| 08.09.2019 | Nittedalsløpet KM Mellomdistanse Trimtex-løp | H 9-10 | 25.16 | – | 1.01 | 10.22 | 0.25 | 11.04 | 1.03 | |
| 28.08.2019 | Råtassløp #3 | H8-12N | 16.43 | – | 0.35 | 10.05 | 0.21 | 12.04 | 0.27 | |
| 20.07.2019 | Svabergsprinten | N åpen | 29.53 | 9 /12 | 7.37 | 13.35 | 3.28 | 11.20 | 1.14 | |
| 23.06.2019 | Sørlandsgaloppen 2019 | N-åpen | 18.25 | – | – | – | – | – | – | – |
| 23.06.2019 | Sørlandsgaloppen 2019 | N-åpen | 16.18 | – | – | – | – | – | – | – |
| 02.06.2019 | Huldersprinten m/Trimtex-cup | N-åpen | 15.54 | – | – | – | – | – | – | – |
| 12.05.2019 | Knut Valstads minneløp | N-åpen | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 14.04.2019 | Smaaleneneløpet | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 07.04.2019 | Norwegian Spring - Solrenningen | N-åpen | 26.41 | – | 0.14 | 10.16 | 0.05 | 11.03 | 0.47 | |
| 17.11.2018 | OSI/GeoForm Rankingløp 24 | Nybegynner | 37.42 | 1 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 03.09.2018 | Råtass- og rekruttløp | H 8-12N | 21.01 | – | 2.35 | 9.40 | 1.11 | – | – | – |
| 27.08.2018 | Råtassløp #3 | H8-12N | 23.50 | – | – | – | – | – | – | – |
| 25.08.2018 | Folloløpet med KM lang og Trimtex Cup | N-åpen | 17.58 | – | 0.03 | 10.02 | 0.02 | 11.32 | 0.54 | |
| 23.06.2018 | Norsk O-Festival lang | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 12.06.2018 | Råtassløp og O-Gøy Cupen - løp 2 | Kort | 35.48 | – | 0.21 | 15.23 | 0.09 | 15.36 | 0.30 | |
| 09.06.2018 | Gromløpet - KM mellom Trimtex Cup | N-åpen | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 04.06.2018 | Råtassløp 1 | HN | 35.41 | – | 5.24 | 14.09 | 2.09 | – | – | – |
| 12.05.2018 | Nydalten | N-åpen | 25.46 | – | – | – | – | – | – | – |
| 06.05.2018 | Høydepunktet m/Trimtex-Cup | N-åpen | 19.44 | – | 2.10 | 14.25 | 1.35 | 12.31 | 1.01 | |
| 15.04.2018 | Norwegian Spring - Solrenningen | N-åpen | 23.34 | – | – | – | – | – | – | – |
| 04.11.2017 | TROLLNATTA og NATT-O-TOGET | Troll-Lang | 32.33 | 36 | 0.11 | 19.46 | 0.07 | 17.08 | 0.42 | – |
| 17.09.2017 | Trimtex Cup finale | N-åpen | 10.17 | 9 /41 | – | – | – | – | – | – |
| 28.08.2017 | Råtassløp, løp nr 2 | M-N | 24.53 | – | – | – | – | – | – | – |
| 22.08.2017 | Klubbesterskap Nydalens SK | H-12N | 22.24 | 4 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 11.06.2017 | Gromløpet | N-åpen | 23.27 | – | 1.29 | 11.55 | 0.45 | 13.06 | 0.58 | |
| 28.05.2017 | Skjærgårdsløpet | N-åpen | 12.37 | – | 0.14 | 11.46 | 0.13 | 13.55 | 1.06 | |
| 14.05.2017 | Nydalten | N-åpen | 24.34 | – | 1.19 | 11.28 | 0.37 | 13.55 | 1.06 | |
| 22.04.2017 | Lørdagskjappen | N-åpen | 20.38 | – | 0.28 | 15.10 | 0.21 | 16.32 | 1.20 | |
| 09.04.2017 | Norwegian Spring - Solrenningen | N-åpen | 27.30 | – | – | – | – | – | – | – |
| 28.01.2017 | Koll 2-4-6 #1 | N2 | 51.26 | 3 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 05.11.2016 | Trollnatta | Troll-Mellom | 26.44 | 21 /68 | 2.00 | 12.52 | 0.58 | – | – | – |
| 08.09.2016 | Nordmarkskarusellen eks 16 | H10-12(LETT-N) | 16.47 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 04.09.2016 | Heming 100 år - KM Mellom - Trimtex-cup | N-åpen | 28.19 | – | 0.37 | 13.40 | 0.18 | 17.49 | 1.37 | |
| 25.06.2016 | Norsk O-Festival lang | N-åpen | 42.43 | – | 6.59 | 25.12 | 4.07 | 19.58 | 2.08 | |
| 05.06.2016 | Nittedalsløpet med Trimtex-cup | N-åpen | 33.28 | – | – | – | – | – | – | – |
| 16.04.2016 | Lørdagskjappen | N-åpen | 41.02 | – | 3.48 | 22.53 | 2.07 | 19.02 | 1.33 | – |
| 28.06.2015 | Norsk O-Festival | N-åpen | 47.40 | 103 /306 | 6.12 | 24.33 | 3.12 | – | – | – |