Løperprofil
Bjørn Olav Nygård
Frol
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
12 løp
B-rankingen
83 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 16.12
- Løpskapasitet
- 14.56
- O-evne
- 1.16
- Jevnhet ±
- 8,0 %
- Usikkerhet ±
- 2.41
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 2,6
- Typisk bom
- 97 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 13 (sist 23.04.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,2779 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,105 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0805 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1534 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,03 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,65 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9395 |
| bomVekt | 5,91 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5704 |
| bomStorSigma | 0,7838 |
| antallBom | 28 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,049 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0751 |
| havariVekt | 0,17 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,0434 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0002 |
| fartSesongSin | 0,0002 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3974 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4312,8 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 12.51
- Løpskapasitet
- 12.37
- O-evne
- 0.15
- Jevnhet ±
- 5,9 %
- Usikkerhet ±
- 1.35
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 1,0
- Typisk bom
- 73 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 3 (sist 23.05.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,4423 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,3744 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0585 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1159 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,08 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,65 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1733 |
| bomVekt | 5,61 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2908 |
| bomStorSigma | 0,5995 |
| antallBom | 4 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0586 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0832 |
| havariVekt | 0,29 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0004 |
| fartSesongSin | 0,0004 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4677 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4767,1 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
nr. 237 av 302
Nr. 237 av 302 blant menn i Norge · nr. 10 av 13 i klassen H75–79 · nr. 1 av 1 i 1948-kullet
- Forventet kmtid
- 16.59
- Løpskapasitet
- 14.44
- O-evne
- 2.15
- Jevnhet ±
- 8,0 %
- Usikkerhet ±
- 0.21
- Sikkerhet
- 24
- Bommer per løp
- 3,2
- Typisk bom
- 97 s
- Disk/brutt
- 18 %
- Sesongprofil
- best i mai (±0,5 %)
- Løp i grunnlaget
- 84 (sist 26.08.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,1412 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,1358 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0804 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0207 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 4,76 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 23,96 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9134 |
| bomVekt | 132,93 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5743 |
| bomStorSigma | 1,0294 |
| antallBom | 138 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,1795 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,1335 |
| havariVekt | 15,43 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0034 |
| fartSesongSin | −0,0041 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3466,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3996,1 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 14.22
- Løpskapasitet
- 12.35
- O-evne
- 1.47
- Jevnhet ±
- 8,1 %
- Usikkerhet ±
- 1.05
- Sikkerhet
- 3
- Bommer per løp
- 3,6
- Typisk bom
- 79 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 4 (sist 20.08.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0122 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0623 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0807 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0723 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,99 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 2,99 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0846 |
| bomVekt | 14,09 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,364 |
| bomStorSigma | 0,9023 |
| antallBom | 10 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0481 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0896 |
| havariVekt | 2,55 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0013 |
| fartSesongSin | 0,0007 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2973,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3394,8 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 14 | 10.06.2026 Bygdakamp 4 - Torsbustaden, bom 3.46 | 162 | nr. 4292 |
| Bom over fem minutter | 31 | 13.05.2026 O-sjuer 5/Bygdakamp 2 - Masteråsen, bom 5.51 | 194 | nr. 5101 |
| Bom over ti minutter | 50 | 29.04.2026 Bygdakamp 1, bom 31.58 | 322 | nr. 6180 |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.09.2026 | O-sjuer 11/Bygdakamp 6 - Vulusjøen (Skallstuggu) | B3 | 43.38 | 29 | – | – | – | – | – | – |
| 02.09.2026 | O-sjuer 10 - Storlidalen | B3 | 57.23 | 22 | – | – | – | – | – | – |
| 26.08.2026 | Bygdakamp 5 - Lynhalla Nord | B3 | 45.16 | 11 | 0.24 | 14.22 | 0.08 | 16.55 | 2.13 | |
| 19.08.2026 | O-sjuer 9 - Frol barneskole | B3 | 18.53 | 13 | – | – | – | – | – | – |
| 17.06.2026 | O-sjuer 8 - Moan | B3 | 25.14 | 11 | – | – | – | – | – | – |
| 10.06.2026 | Bygdakamp 4 - Torsbustaden | B3 | 46.44 | 19 | 5.25 | 15.55 | 1.51 | 17.07 | 2.20 | |
| 05.06.2026 | Kviknekarusell 6 | B3 | 40.42 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 03.06.2026 | O-sjuer 7 - Furuhevilen | B3 | 1.10.55 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 27.05.2026 | Bygdakamp 3 | B | 45.41 | 30 | – | – | – | – | – | – |
| 20.05.2026 | O-sjuer 6 - Gjeldsåsen | B3 | 40.42 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 13.05.2026 | O-sjuer 5/Bygdakamp 2 - Masteråsen | B3 | 1.00.32 | 40 | 10.01 | 19.32 | 3.14 | 17.15 | 2.17 | |
| 06.05.2026 | O-sjuer 4 - Storåsen, Langåselva | B3 | 48.22 | 16 | 0.46 | 15.36 | 0.15 | 17.15 | 2.17 | |
| 29.04.2026 | Bygdakamp 1 | B3 | 1.20.33 | 37 | 32.48 | (25.17) | 10.18 | 16.47 | 2.17 | |
| 22.04.2026 | O-sjuer 3 - Masteråsen | B3 | 1.01.03 | 27 | 18.56 | 20.33 | 6.22 | 16.47 | 2.17 | |
| 22.04.2026 | O-sjuer 3 - Masteråsen | B3 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 15.04.2026 | O-sjuer 2 - Staupsmarka | B3 | 29.01 | 18 | – | – | – | – | – | – |
| 08.04.2026 | O-sjuer 1 - Røstad | B3 | 15.13 | 12 | – | – | – | – | – | – |
| 17.09.2025 | O-karusell 6, Bygdakamp 6 | C2 | 18.44 | 12 /29 | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2025 | O-sjuer 11 Røstad | B3 | 24.08 | 15 | – | – | – | – | – | – |
| 03.09.2025 | O-sjuer 10 Momarka | B3 | 41.06 | 17 | – | – | – | – | – | – |
| 20.08.2025 | O-sjuer 8 / Bygdakamp 5 (Heståsdalen) | C2 | 37.04 | 18 | 13.12 | 20.09 | 7.11 | 14.16 | 1.50 | |
| 14.08.2025 | O-sjuer 7, Storlidalen | B3 | 1.17.17 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 11.06.2025 | O-sjuer 6 Storåsen/Langåselva | C2 | 28.36 | 2 | 5.00 | 13.04 | 2.17 | 13.33 | 1.11 | – |
| 04.06.2025 | O-karusell 3, Bygdakamp 3 | C 2 km | 28.43 | 6 /27 | 1.02 | 12.55 | 0.28 | 13.33 | 1.11 | – |
| 21.05.2025 | O-sjuer 5 / Bygdakamp 2 Nybrotta HL-arena | C2 | – | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 14.05.2025 | O-sjuer 4 Ytterøya | B3 | 1.06.29 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 07.05.2025 | Bygdakamp nr 1 | C2/B3 | 19.57 | 21 | – | – | – | – | – | – |
| 30.04.2025 | O-sjuer 3 Masteråsen | C2 | 27.51 | 3 | 3.03 | 14.30 | 1.35 | – | – | – |
| 23.04.2025 | O-sjuer 2 Staupshaugen | B3 | 31.51 | 31 | – | – | – | – | – | – |
| 09.04.2025 | O-sjuer 1 Staupsmarka | B3 | 23.27 | 21 | – | – | – | – | – | – |
| 18.09.2024 | Bygdakamp 6 | B3 | 52.27 | 26 | 2.57 | 15.39 | 0.53 | 15.47 | 1.31 | |
| 18.09.2024 | Bygdakamp 6 | B3 | 52.27 | 26 | 2.57 | 15.39 | 0.53 | 15.47 | 1.31 | |
| 11.09.2024 | O7-10 Røstad | B3 | 28.19 | 19 | – | – | – | – | – | – |
| 04.09.2024 | O7-9 Nybrotta (gamle skistadion) | B3 | 1.02.35 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 29.08.2024 | O-sjuer 8/U-cup, Furuhevelen | B3 | 51.47 | 21 | 1.47 | 17.04 | 0.35 | 15.29 | 1.33 | |
| 21.08.2024 | O7-7 / BK-5 Vulusjøen | B3 | 1.08.43 | 26 | 9.08 | 21.06 | 2.48 | 15.29 | 1.33 | |
| 12.06.2024 | O7-6 / BK-4 Masteråsen | B3 | 47.52 | 26 | – | – | – | – | – | – |
| 05.06.2024 | Skøynarkarusell 5 og O-sjuer | B3 | 50.24 | 12 | 3.18 | 16.08 | 1.03 | 15.04 | 1.27 | |
| 29.05.2024 | Bygdakamp 3 / O-karusell 3 | B 3 km | 45.43 | 25 /39 | 2.27 | 15.13 | 0.49 | 14.46 | 1.26 | |
| 23.05.2024 | U-cup 4 / KM Sprint | H 70- | 22.06 | 2 /3 | 3.16 | 12.32 | 1.51 | 11.03 | 0.18 | – |
| 08.05.2024 | Bygdakamp 2 | B3 | 41.44 | 16 | 0.16 | 13.56 | 0.05 | 14.46 | 1.26 | |
| 24.04.2024 | O7-2 Børsåsen | B3 | 53.38 | 20 | 10.04 | 16.34 | 3.07 | 14.31 | 1.32 | |
| 17.04.2024 | O-karusell 1 / Bygdakamp 1 | B 3 | 19.35 | 33 /58 | – | – | – | – | – | – |
| 13.09.2023 | O-sjuer 10, Momarka | B3 | 34.06 | 15 | – | – | – | – | – | – |
| 06.09.2023 | BK 6 / O-sjuer 9, Storlidalen | B3 | 47.40 | 36 | 3.09 | 16.40 | 1.06 | 14.14 | 1.23 | |
| 30.08.2023 | O-sjuer 8, Langåselva | B3 | 39.44 | 14 | 2.57 | 13.50 | 1.02 | 13.58 | 1.23 | |
| 23.08.2023 | Bygdakamp 5 | B3 | 59.07 | 36 | 14.10 | 18.21 | 4.24 | 13.58 | 1.23 | |
| 16.08.2023 | O-sjuer 7, Masteråsen | B3 | 1.29.41 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 07.06.2023 | O-sjuer 6, Skallstuggu | B3 | 56.40 | 29 | – | – | – | – | – | – |
| 24.05.2023 | O-sjuer 4, Storåsen | B3 | 50.16 | 8 | 3.23 | 13.57 | 0.56 | 13.53 | 1.13 | |
| 10.05.2023 | Bygdakamp 2 | B3 | 34.15 | 20 | 0.29 | 13.05 | 0.11 | 13.53 | 1.13 | |
| 03.05.2023 | O-sjuer 3, Børsåsen | B3 | 36.54 | 10 | 1.56 | 13.08 | 0.41 | 13.53 | 1.13 | |
| 23.04.2023 | Blåveisløpet | H 70- | 33.29 | 1 /7 | 0.46 | 12.47 | 0.18 | 14.17 | 1.19 | |
| 19.04.2023 | O-sjuer 2, Staupshaugen | B3 | 21.41 | 15 | – | – | – | – | – | – |
| 12.04.2023 | O-sjuer 1, Røstad | B3 | 18.03 | 13 | – | – | – | – | – | – |
| 30.08.2022 | Bygdakamp 6 | B3 | 32.25 | 16 | 1.32 | 13.56 | 0.40 | 13.51 | 1.24 | |
| 24.08.2022 | O-sjuer 8, Vulusjøen | B3 | 31.37 | 10 | 1.14 | 12.54 | 0.30 | 13.51 | 1.24 | |
| 17.08.2022 | O-sjuer 7 BK 5, Storlidalen | B3 | 40.52 | 22 | 2.14 | 13.34 | 0.44 | 13.51 | 1.24 | |
| 14.08.2022 | KM Sprint | H 70- | 22.23 | 3 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 08.06.2022 | O-sjuer 6, Lavøya | B3 | 34.57 | 4 | 0.59 | 12.04 | 0.20 | 13.55 | 1.29 | |
| 01.06.2022 | Bygdakamp 3 | B3 | 37.04 | 7 | 0.42 | 12.24 | 0.14 | 13.55 | 1.29 | |
| 25.05.2022 | O-sjuer 5, Nybrotta NB! Flyttet | B3 | 31.12 | 6 | 0.37 | 12.31 | 0.15 | 14.13 | 1.37 | |
| 25.05.2022 | Skøynarkarusell 6 | B3 | 37.04 | 7 | 0.42 | 12.33 | 0.14 | 14.13 | 1.37 | |
| 18.05.2022 | O-sjuer 4 BK2, Nybrotta | B3 | 51.05 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 11.05.2022 | O-sjuer 3, Langåselva | B3 | 46.44 | 15 | 4.45 | 13.57 | 1.25 | 14.13 | 1.37 | |
| 27.04.2022 | O-sjuer 2, Børsåsen | B3 | 48.03 | 7 | – | – | – | – | – | – |
| 20.04.2022 | O-sjuer 1, Røstad | B3 | 18.06 | 11 | – | – | – | – | – | – |
| 22.09.2021 | Treningsløp natt | B3 | 1.19.18 | 7 | – | – | – | – | – | – |
| 01.09.2021 | Bygdakamp 6 | B3 | 42.46 | 11 | 0.53 | 13.02 | 0.16 | 14.26 | 1.45 | |
| 25.08.2021 | O-sjuer 9, Nybrotta | B3 | 50.31 | 12 | 9.40 | 15.01 | 2.52 | 14.30 | 1.52 | |
| 16.06.2021 | O-sjuer 8, Skallstuggu | B3 | 35.23 | 14 | 3.00 | 15.10 | 1.17 | 14.22 | 1.45 | |
| 02.06.2021 | O-sjuer 6, Langåselva | B3 | 50.20 | 10 | 5.21 | 13.33 | 1.26 | 14.22 | 1.45 | |
| 02.06.2021 | O-sjuer 6, Langåselva | Løype: B3 | 50.20 | 9 | 5.40 | 13.41 | 1.32 | 14.21 | 1.42 | |
| 19.05.2021 | O-sjuer 5, Gjeldsåsen | B3 | 52.57 | 7 | 4.12 | 13.18 | 1.03 | 14.25 | 1.46 | |
| 05.05.2021 | O-sjuer 4, Masteråsen | B3 | 51.34 | 15 | 18.29 | 18.37 | 6.40 | 14.25 | 1.46 | |
| 03.10.2020 | O-karusell 6, åpent kretsløp ultralang | B3 | 34.00 | 33 | 0.08 | 14.34 | 0.03 | 14.23 | 1.19 | |
| 12.09.2020 | Mini-Ælgjakten | B3 | 42.46 | 11 | 0.53 | 13.11 | 0.16 | 14.07 | 1.23 | |
| 18.09.2019 | O-Sjuer 10 | B3 | 14.45 | 6 | – | – | – | – | – | – |
| 04.09.2019 | O-Sjuer 9 | B3 | 48.56 | 20 | 17.26 | 19.04 | 6.48 | 13.58 | 1.27 | |
| 28.08.2019 | Bygdakamp 5 | B3 | 32.10 | 11 | 0.13 | 12.20 | 0.05 | 13.43 | 1.15 | |
| 21.08.2019 | O-Sjuer 8 | B3 | 1.00.59 | 12 | 9.09 | 17.01 | 2.33 | 13.43 | 1.15 | |
| 14.08.2019 | O-Sjuer 7 | B3 | 33.11 | 2 | 0.49 | 12.14 | 0.18 | 13.43 | 1.15 | |
| 19.06.2019 | O-Sjuer 6 | B3 | 32.28 | 7 | 1.53 | 13.38 | 0.47 | 13.37 | 1.15 | |
| 05.06.2019 | Bygdakamp 4 | B3 | 35.42 | 11 | 0.24 | 13.03 | 0.09 | 13.37 | 1.15 | |
| 29.05.2019 | O-Sjuer 4 | B3 | 38.00 | 10 | 0.31 | 13.12 | 0.11 | 13.23 | 1.21 | |
| 22.05.2019 | O-sjuer 3 / Bygdakamp 3 | B3 | 37.07 | 5 | 0.14 | 12.01 | 0.05 | 13.23 | 1.21 | |
| 01.05.2019 | Blåveisløpet | H 70- | 58.49 | 7 /11 | 11.09 | 18.08 | 3.26 | 16.16 | 1.54 | |
| 24.04.2019 | BK 1 | B 3 | 31.37 | 19 | 1.08 | 13.24 | 0.29 | 13.28 | 1.30 | |
| 10.04.2019 | O-Sjuer 1 | B3 | 22.21 | 11 | – | – | – | – | – | – |
| 26.09.2018 | O-sjuer nr. 11 | B3 | 40.24 | 4 | – | – | – | – | – | – |
| 12.09.2018 | O-sjuer nr. 10 | B3 | 47.25 | 7 | 9.58 | 14.56 | 3.08 | 13.25 | 1.33 | |
| 05.09.2018 | BK 6 | B 3 | 40.46 | 13 | 5.08 | 13.30 | 1.42 | 13.25 | 1.33 | |
| 22.08.2018 | Bygdakamp 5 | B3 | 33.19 | 10 | 0.17 | 12.26 | 0.06 | 13.12 | 1.21 | |
| 15.08.2018 | O-sjuer nr. 8 | B3 | 50.39 | 5 | 1.29 | 12.26 | 0.22 | 13.12 | 1.21 | |
| 20.06.2018 | O-sjuer nr 7 | B3 | 40.06 | 4 | 3.30 | 13.05 | 1.09 | 12.56 | 1.30 | |
| 13.06.2018 | Bygdakamp 4 | B3 | 50.49 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 30.05.2018 | Bygdakamp 3 | A 4 | 28.51 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 23.05.2018 | O-sjuer nr 5 | B3 | 27.58 | 4 | 1.10 | 11.31 | 0.29 | 12.51 | 1.29 | |
| 16.05.2018 | O-sjuer nr. 4 | B3 | 37.51 | 2 | 2.13 | 11.03 | 0.39 | 12.51 | 1.29 | |
| 12.05.2018 | KM Sprint NTOK og STOK | H 70- | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 09.05.2018 | Bygdakamp 2 | B3 | 31.23 | 1 | 1.34 | 10.12 | 0.31 | 12.51 | 1.29 | |
| 02.05.2018 | O-sjuer nr 3 | B3 | 53.16 | 15 | 18.33 | (19.49) | 6.54 | 12.51 | 1.29 | |
| 18.04.2018 | O-sjuer 2, Momarka | B3/C5 | 14.22 | 5 | 0.03 | 10.52 | 0.02 | 13.05 | 1.28 | |
| 11.04.2018 | O-sjuer 1, Hegle | B3/C5 | 17.46 | 4 | 0.57 | 11.33 | 0.37 | 13.05 | 1.28 | |
| 13.09.2017 | O-sjuer 10 | B3/C5 | 35.20 | 14 | – | – | – | – | – | – |
| 26.08.2017 | Midt-Norsk Mesterskap Langdistanse | H 65- | 53.37 | 5 /10 | 6.04 | 12.35 | 1.25 | 14.40 | 1.51 | |
| 23.08.2017 | Bygdakamp 4 | B 3 | 46.42 | 14 | – | – | – | – | – | – |
| 11.06.2017 | KM mellom - Verdal 2-dagers | H 60- | 48.17 | 7 /8 | 9.53 | 18.59 | 3.53 | 15.44 | 1.48 | |
| 11.06.2017 | KM mellom - Verdal 2-dagers | H 60- | 0.00 | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 07.06.2017 | Bygdakamp 3 Verdal - 2017 | B 3 | 21.17 | 16 | 2.29 | 13.31 | 1.35 | 13.54 | 1.38 | |
| 31.05.2017 | O-sjuer 5 | B3 | 40.56 | 12 | 12.30 | 15.58 | 4.52 | 13.37 | 1.41 | |
| 10.05.2017 | O-sjuer 4 | B3/C5 | 16.09 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 03.05.2017 | O-sjuer 3/Bygdakamp 1 | B3 | 50.31 | 12 | 9.40 | 15.23 | 2.57 | 13.37 | 1.41 | |
| 23.04.2017 | Blåveisløpet | H 60- | 50.22 | 2 /3 | 8.48 | 16.09 | 2.49 | 14.28 | 1.28 | |
| 14.09.2016 | O-sjuer nr. 10 / Klubbmesterskap | B3 | 42.48 | 18 | 9.59 | 16.13 | 3.47 | 13.42 | 1.23 | |
| 24.08.2016 | Bygdakamp 5 - Verdal | B3 | 38.50 | 11 | 5.04 | 13.14 | 1.44 | 13.31 | 1.11 | |
| 21.08.2016 | KM langdistanse | H 65- | 32.28 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 22.06.2016 | O-sjuer nr. 7 | B3 | 32.28 | 7 | 0.34 | 12.02 | 0.13 | 13.28 | 1.08 | |
| 15.06.2016 | Bygdakamp 4 | B 3 | 28.46 | 4 | 1.49 | 12.19 | 0.47 | 13.28 | 1.08 | |
| 08.06.2016 | O-sjuer nr. 6 | B3 | 47.10 | 7 | 5.13 | 13.42 | 1.31 | 13.28 | 1.08 | |
| 01.06.2016 | Bygdakamp 3 | B3/C5 | 13.42 | 7 | 0.00 | 12.07 | 0.00 | 13.28 | 1.08 | |
| 25.05.2016 | O-sjuer nr. 5 | B3 | 52.38 | 12 | 9.07 | 16.10 | 2.48 | 13.48 | 1.12 | |
| 18.05.2016 | Bygdakamp 2 - Verdal | B3 | 30.33 | 26 | 5.00 | 14.37 | 2.24 | 13.48 | 1.12 | |
| 11.05.2016 | O-sjuer nr. 4 | B3/C5 | 19.48 | 10 | 0.01 | 13.50 | 0.01 | 13.48 | 1.12 | |
| 04.05.2016 | Bygdakamp 1 - Skøynar | B3 | 41.55 | 21 | 5.35 | 13.39 | 1.49 | 13.48 | 1.12 | |
| 01.05.2016 | Blåveisløpet | H 60- | 39.47 | 4 | 8.50 | 15.00 | 3.20 | 13.33 | 1.31 | |
| 27.04.2016 | O-sjuer nr. 3 | B3 | 31.45 | 9 | 2.05 | 13.48 | 0.54 | 13.22 | 0.56 | |
| 20.04.2016 | O-sjuer nr. 2 | B3/C5 | 25.42 | 20 | – | – | – | – | – | – |
| 13.04.2016 | O-sjuer nr. 1 | B3/C5 | 17.22 | 9 | – | – | – | – | – | – |
| 19.09.2015 | Klubbmesterskap | H60 | 46.12 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 02.09.2015 | O-sjuer nr 10 | B3/C5 | 13.42 | 7 | 0.00 | 12.30 | 0.00 | 13.25 | 0.58 | |
| 26.08.2015 | Bygdakamp 5, Skøynar | B3 | 30.40 | 4 | 0.16 | 11.23 | 0.06 | 13.33 | 1.01 | |
| 12.08.2015 | O-sjuer nr 8 | B3 | 39.29 | 6 | 6.26 | 14.50 | 2.25 | 13.33 | 1.01 | |
| 03.06.2015 | Bygdakamp 2 | B3/C5 uten tid | 13.42 | – | – | – | – | – | – | – |
| 20.05.2015 | TA-sprint løp 4 | Åpen 2,5 | 37.58 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 13.05.2015 | O-sjuer nr 5 | B3 | 37.58 | 7 | 0.35 | 13.00 | 0.12 | 13.54 | 0.57 | |
| 06.05.2015 | O-sjuer nr 4 og BK 1 | B3 | 35.47 | 12 | 1.56 | 12.57 | 0.42 | 13.54 | 0.57 | |
| 29.04.2015 | O-sjuer nr 3 | B3 | 30.24 | 12 | 0.17 | 13.40 | 0.08 | 14.17 | 1.09 | |
| 26.04.2015 | Blåveisløpet | H 60- | 33.50 | 4 /6 | 2.51 | 12.25 | 1.03 | 13.29 | 1.18 | |
| 22.04.2015 | O-sjuer nr 2 og klubbmesterskap sprint | B3/C5 | 14.23 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 15.04.2015 | O-sjuer nr 1 | B3/C5 | 17.59 | 17 | – | – | – | – | – | – |
| 17.09.2014 | O-sjuer 10, Røstad | B3 | 15.53 | 6 | 0.02 | 12.53 | 0.02 | 14.23 | 1.17 | |
| 10.09.2014 | O-sjuer 9, Børsåsen | B3 | 39.49 | 3 | 2.18 | 13.05 | 0.45 | 14.23 | 1.17 | |
| 23.08.2014 | KM Langdistanse | H 65- | 38.17 | 3 /5 | 2.30 | 14.59 | 0.59 | 14.58 | 1.43 | |
| 13.08.2014 | O-sjuer 7, Heståsdalen | B3 | 45.23 | 9 | 1.47 | 13.08 | 0.31 | 15.00 | 1.35 | |
| 18.06.2014 | Bygdakamp nr4, Skøynar | B3 | 50.47 | 26 | 4.04 | 17.13 | 1.23 | 15.06 | 1.42 | |
| 28.05.2014 | Bygdakamp nr.2, Frol il | B3 | 1.01.56 | 22 | 12.45 | 16.31 | 3.24 | 15.02 | 1.51 | |
| 07.05.2014 | O-sjuer 3, Børsåsen | B3 | 29.03 | 11 | 3.32 | 15.34 | 1.54 | 15.02 | 1.51 | |
| 24.04.2013 | O-sjuern 4 | B3 | 39.27 | 1 | 2.25 | 10.55 | 0.40 | 11.54 | 1.05 | – |
| 17.04.2013 | O-sjuern 3 og Klubbmesterskap | B3 | 19.42 | 4 | – | – | – | – | – | – |
| 10.04.2013 | O-sjuern 2 | B3 | 31.35 | 10 | – | – | – | – | – | – |
| 03.04.2013 | O-sjuern 1 | A4/A6 | 26.32 | 15 | 0.51 | 8.07 | 0.16 | 8.29 | 0.10 | – |
| 05.09.2012 | O-sjuer nr 10 | B3 | 27.20 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 29.08.2012 | O-sjuer nr. 9 | B3 | 25.22 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 22.08.2012 | O-sjuer nr 8 | A6 | 23.46 | 14 | 0.51 | 8.20 | 0.18 | – | – | – |
| 15.08.2012 | O-sjuer nr 7 | B3 | 32.47 | 1 | 2.45 | 12.02 | 1.01 | – | – | – |
| 20.06.2012 | Bygdakamp 4 | B3 | 36.50 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 13.06.2012 | O-sjuer nr. 5 | B3 | 33.21 | 8 | – | – | – | – | – | – |
| 06.06.2012 | O-sjuer nr 4 | Løype: B3 A | 41.44 | 8 | 12.04 | 15.04 | 4.21 | 12.53 | 2.03 | |
| 19.05.2012 | KM mellomdistanse | H 60- | 34.03 | 3 /7 | 5.37 | 13.45 | 2.16 | 12.48 | 1.35 | |
| 09.05.2012 | O-sjuer nr 1 | B3 | – | 17 /55 Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 01.05.2012 | Klubbmesterskap | H 60- | 42.09 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 29.04.2012 | Blåveisløpet | H60 | 36.13 | 2 /10 | 7.58 | 12.52 | 2.50 | 12.20 | 1.26 | – |
| 30.09.2011 | KM natt NTOK | H 50- | 1.11.16 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 14.09.2011 | O-sjuer nr 10 | A4 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 07.09.2011 | O-sjuer nr 9 | B3 | 32.55 | 5 /16 | – | – | – | – | – | – |
| 22.05.2011 | klubbmesterskap | H60 | 35.34 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 08.05.2011 | Blåveisløpet | H60 | 19.45 | 1 /6 | 0.29 | 12.07 | 0.18 | – | – | – |