Løperprofil
Tindra Nybråten-Gerhardsen
Lunderseter
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
C-rankingen
6 løp
N-rankingen
4 løp
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 12.10
- Løpskapasitet
- 11.02
- O-evne
- 1.08
- Jevnhet ±
- 9,7 %
- Usikkerhet ±
- 0.33
- Sikkerhet
- 5
- Bommer per løp
- 2,2
- Typisk bom
- 93 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- best i mars (±1,4 %)
- Løp i grunnlaget
- 6 (sist 12.08.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1465 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1389 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0973 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0441 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 2,47 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 4,69 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,6537 |
| bomVekt | 28,49 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5366 |
| bomStorSigma | 0,7564 |
| antallBom | 10 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0481 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0798 |
| havariVekt | 3,75 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0003 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8701 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0001 |
| fartSesongSin | −0,0137 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2603,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2871,1 |
| beregnet | 07.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 10.48
- Løpskapasitet
- 9.21
- O-evne
- 1.26
- Jevnhet ±
- 9,7 %
- Usikkerhet ±
- 3.47
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,1
- Typisk bom
- 81 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 5 (sist 15.09.2019)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2985 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,2099 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0967 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,3006 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,79 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9952 |
| bomVekt | 1,82 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3967 |
| bomStorSigma | 0,7779 |
| antallBom | 7 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0347 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0328 |
| havariVekt | 0,03 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,4119 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0003 |
| fartSesongSin | −0,001 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2096 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 753,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2236,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2579,9 |
| beregnet | 07.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 42 | 22.05.2025 O-karusell 4 / motionsorientering / Le Tour de Glåmdal 2, bom 3.49 | 88 | nr. 1965 |
| Bom over fem minutter | 98 | 04.09.2018 Le Tour de Glåmdal 6, bom 7.24 | 98 | nr. 2800 |
| Bom over ti minutter | 190 | hele karrieren siden 2014 | 190 | nr. 3888 |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.08.2026 | Le Tour de Glåmdal # 4 | C15- | 22.10 | 3 /17 | 1.57 | 10.43 | 0.57 | 11.37 | 1.05 | |
| 09.08.2026 | Finndulten | C 17- damer | 33.51 | 1 /3 | 1.07 | 11.28 | 0.23 | 11.37 | 1.05 | |
| 10.08.2025 | Finndulten | C -16 damer | 49.45 | 1 /1 | 2.48 | 14.26 | 0.49 | 12.07 | 1.28 | |
| 07.06.2025 | MOMS 2025 Dag 2 | Mellan | 56.51 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 28.05.2025 | lTdG #3 | BKOK-KARUSELLEN #4 | C15- | 29.24 | 1 /11 | 1.26 | 10.16 | 0.30 | 11.31 | 1.47 | – |
| 22.05.2025 | O-karusell 4 / motionsorientering / Le Tour de Glåmdal 2 | C15- | 30.01 | 4 /23 | 6.16 | 12.14 | 2.33 | 11.31 | 1.47 | – |
| 21.05.2025 | Treningsløp | C | 36.01 | 1 /7 | 6.53 | 11.21 | 2.10 | 11.31 | 1.47 | – |
| 14.05.2025 | Le Tour de Glåmdal # 1 | C15- | 26.01 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 15.09.2019 | Finale Tour de Glåmdal - Klubbmesterskap Eidskog O-lag | N-LØYPE | 14.08 | 6 /28 | 0.29 | 11.29 | 0.24 | 13.01 | 1.06 | |
| 03.10.2018 | NATTJAKTA #1 - 2018 | Nybegynner | 54.46 | 5 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 30.09.2018 | Ringreven individuelle klasser | N-åpen | 34.54 | – | 5.16 | 20.07 | 3.02 | 16.17 | 1.21 | |
| 29.09.2018 | Furugampen 2018 | N-åpen | 25.41 | – | – | – | – | – | – | – |
| 04.09.2018 | Le Tour de Glåmdal 6 | N | 37.10 | 7 /21 | – | – | – | – | – | – |
| 01.09.2018 | KM Langdistanse Hedmark og Oppland - Finndulten 2018 | N-åpen | 18.00 | – | – | – | – | – | – | – |
| 30.06.2018 | Emil-løpet 2018 | N-åpen | 18.44 | – | – | – | – | – | – | – |
| 15.08.2017 | Le Tour de Glåmdal 5 | N | 25.52 | 6 /16 | – | – | – | – | – | – |
| 06.06.2017 | Le Tour de Glåmdal 3 | N | 55.21 | 13 /18 | – | – | – | – | – | – |
| 27.05.2017 | KM mellomdistanse - Finndulten | N-åpen | 29.04 | – | 0.57 | 13.43 | 0.27 | 13.58 | 0.50 | – |
| 23.05.2017 | Le Tour de Glåmdal #2 | N | 35.00 | – | 2.51 | 13.54 | 1.08 | 13.58 | 0.50 | – |
| 12.06.2016 | Finndulten | N-åpen | 24.30 | – | 0.01 | 13.02 | 0.01 | – | – | – |
| 03.05.2016 | Le Tour de Glåmdal 1 | N | 19.32 | 3 /15 | – | – | – | – | – | – |
| 16.08.2015 | Magne Lystads minneløp | N-åpen | 33.03 | – | – | – | – | – | – | – |
| 15.06.2014 | Magne Lystads minneløp | N-åpen | 50.55 | – | – | – | – | – | – | – |