Løperprofil
Synne Nordby Hvenekilde
Oppsal
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
9 løp
Sprintrankingen
11 løp
B-rankingen
16 løp
C-rankingen
16 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 13.22
- Løpskapasitet
- 11.55
- O-evne
- 1.27
- Jevnhet ±
- 8,6 %
- Usikkerhet ±
- 2.31
- Sikkerhet
- 3
- Bommer per løp
- 3,2
- Typisk bom
- 90 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 10 (sist 18.09.2022)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0521 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,1894 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0857 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1725 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,05 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 2,54 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1763 |
| bomVekt | 12,36 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4975 |
| bomStorSigma | 0,754 |
| antallBom | 29 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0491 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0805 |
| havariVekt | 0,4 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0003 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,4175 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0014 |
| fartSesongSin | 0,001 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3172,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3557,6 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 8.18
- Løpskapasitet
- 8.10
- O-evne
- 0.08
- Jevnhet ±
- 8,2 %
- Usikkerhet ±
- 1.18
- Sikkerhet
- 4
- Bommer per løp
- 0,8
- Typisk bom
- 52 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- best i august (±0,5 %)
- Løp i grunnlaget
- 12 (sist 18.04.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0055 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0778 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0819 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1453 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,11 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 3,89 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9126 |
| bomVekt | 37,56 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 3,9462 |
| bomStorSigma | 0,5629 |
| antallBom | 6 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0586 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0789 |
| havariVekt | 0,67 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0002 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,9262 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0037 |
| fartSesongSin | 0,0034 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3026,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3075,2 |
| beregnet | 06.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.43
- Løpskapasitet
- 10.06
- O-evne
- 1.36
- Jevnhet ±
- 9,3 %
- Usikkerhet ±
- 2.41
- Sikkerhet
- 5
- Bommer per løp
- 2,8
- Typisk bom
- 88 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- best i mai (±0,6 %)
- Løp i grunnlaget
- 15 (sist 19.10.2021)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2368 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,2437 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0928 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2064 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,06 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 4,53 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,7968 |
| bomVekt | 20,22 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4777 |
| bomStorSigma | 0,9212 |
| antallBom | 26 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0567 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,08 |
| havariVekt | 0,68 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0001 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,1768 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0039 |
| fartSesongSin | −0,0048 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2348 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 765,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2377,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2755,4 |
| beregnet | 06.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 9.39
- Løpskapasitet
- 8.03
- O-evne
- 1.36
- Jevnhet ±
- 11,3 %
- Usikkerhet ±
- 3.14
- Sikkerhet
- 3
- Bommer per løp
- 3,1
- Typisk bom
- 87 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 17 (sist 08.10.2019)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,4622 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,4997 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1131 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2884 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,01 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 2,79 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,94 |
| bomVekt | 8,58 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4662 |
| bomStorSigma | 0,8167 |
| antallBom | 34 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0479 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0687 |
| havariVekt | 0,15 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,7654 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0017 |
| fartSesongSin | 0,0027 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1901,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2277,8 |
| beregnet | 06.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 8.32
- Løpskapasitet
- 7.02
- O-evne
- 1.30
- Jevnhet ±
- 10,0 %
- Usikkerhet ±
- 4.13
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 3,2
- Typisk bom
- 80 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 11.06.2017)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,5834 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,7608 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1005 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,4014 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,14 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0228 |
| bomVekt | 0,37 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3868 |
| bomStorSigma | 0,804 |
| antallBom | 4 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0347 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0329 |
| havariVekt | 0 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8459 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2096 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 753,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1682,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2039,5 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 213 | 13.10.2021 Harry Lagerts Nattcup 2021 - Løp 3, bom 4.49 | 213 | – |
| Bom over fem minutter | 262 | 22.09.2021 Harry Lagerts Nattcup 2021 - Løp 1, bom 5.30 | 262 | – |
| Bom over ti minutter | 444 | 12.06.2021 Askerløpet med Trimtex Cup, bom 16.37 | 537 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.04.2023 | Oslo City Cup løp 2 | D 15-16 | 29.48 | 16 /29 | 1.27 | 9.45 | 0.28 | 9.03 | 0.06 | |
| 11.04.2023 | Oslo City Cup nr. 1 - 2023 | D15 | 26.53 | 13 /28 | 0.01 | 8.33 | 0.00 | 9.03 | 0.06 | |
| 18.09.2022 | Nydalten med Trimtex-cup finale | D 15-16 | 1.15.53 | 17 /18 | 4.51 | 16.21 | 1.03 | 15.15 | 1.45 | |
| 23.08.2022 | Klubbmesterskap Oppsal Orientering | D15-16 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 14.06.2022 | Klubbmesterskap SPRINT - Oppsal Orientering | Damer klubbmesterskap sprint | 12.29 | 12 | 0.07 | 9.44 | 0.05 | 9.43 | 0.06 | |
| 24.05.2022 | Ivar-o-løpet med KM-sprint | D 15-16 | 18.36 | 11 /17 | 0.28 | 8.47 | 0.13 | 9.45 | 0.07 | |
| 22.05.2022 | Knut Valstads Minneløp med Trimtex-cup | D 15-16 | 1.14.08 | 13 /18 | 3.28 | 14.38 | 0.41 | 14.48 | 1.46 | |
| 03.05.2022 | Oslo City Cup FINALE - 2022 | D 13-16 jakt | 51.44 | 14 /16 | – | – | – | – | – | – |
| 26.04.2022 | Oslo City cup nr. 4 - 2022 | D13-16 | 26.49 | 29 /53 | 1.03 | 10.09 | 0.24 | 10.00 | 0.08 | |
| 19.04.2022 | Oslo City Cup nr. 3 - 2022 | D 13-16 | 24.36 | 28 /53 | 0.26 | 10.28 | 0.11 | 10.00 | 0.08 | |
| 05.04.2022 | Oslo City Cup nr. 2 - 2022 | D13 | 31.38 | 16 /36 | 1.39 | 10.53 | 0.34 | 10.00 | 0.08 | |
| 29.03.2022 | Oslo City Cup nr. 1 - 2022 | D13-16 | 35.41 | 25 /28 | 0.02 | (14.54) | 0.01 | 9.14 | 0.08 | |
| 14.12.2021 | Juleavslutning 2021 | B-damer | 54.22 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 19.10.2021 | Klubbmesterskap natt - Oppsal Orientering | D 13-14 | 34.47 | 1 /3 | 1.02 | 12.56 | 0.23 | 13.30 | 1.07 | |
| 13.10.2021 | Harry Lagerts Nattcup 2021 - Løp 3 | Lokal | 54.23 | 70 /110 | 9.10 | 14.19 | 2.25 | 14.49 | 1.59 | |
| 02.10.2021 | Kretskampen 2021 | D13-14 | 42.39 | 14 /20 | 1.43 | 15.01 | 0.36 | 13.30 | 1.07 | |
| 29.09.2021 | Harry Lagerts Nattcup 2021 - Løp 2 | Lokal | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 26.09.2021 | Gromløpet med AOOK Trimtex cup finale | D 13-14 | 31.30 | 6 /26 | 1.17 | 12.50 | 0.31 | 13.24 | 1.15 | |
| 25.09.2021 | Kringsjåsprinten med AOOK Trimtex-cup | D 13-14 | 19.27 | 4 /24 | – | – | – | – | – | – |
| 22.09.2021 | Harry Lagerts Nattcup 2021 - Løp 1 | Lokal | 57.46 | 67 /93 | 9.36 | 15.46 | 2.37 | 15.34 | 1.49 | |
| 21.09.2021 | Huldersprinten - KM Natt | D 13-14 | 35.00 | 2 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 12.09.2021 | Follo 2-dagers med Trimtex cup - jaktstart | D 13-14 | 1.32.08 | 6 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 11.09.2021 | Follo 2-dagers med Trimtex Cup | D 13-14 | 42.38 | 6 /14 | 0.20 | 14.00 | 0.07 | 13.24 | 1.15 | |
| 31.08.2021 | Klubbmesterskap Oppsal | D14 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 29.08.2021 | KM stafett Østfold + Akershus og Oslo | Løype: 5BB | 1.06.29 | – | 10.32 | 18.37 | 2.57 | 16.14 | 1.43 | |
| 28.08.2021 | Høydepunktet KM lang og Trimtex-cup | D 13-14 | 53.43 | 5 /17 | 2.46 | 14.38 | 0.45 | 13.20 | 1.25 | |
| 21.08.2021 | Ivar-o-løpet med Trimtex-cup | D 13-14 | 17.14 | 7 /28 | – | – | – | – | – | – |
| 06.08.2021 | Mor-O-løpet | D14 | 35.32 | 17 | 2.57 | 12.43 | 1.03 | 13.20 | 1.25 | |
| 05.08.2021 | Hovedløpet lang | D14 | 38.53 | 11 /46 | 3.12 | 12.10 | 1.00 | 13.20 | 1.25 | |
| 04.08.2021 | Hovedløpet sprint | D14 | 14.28 | 9 /51 | – | – | – | – | – | – |
| 25.06.2021 | Norsk O-Festival sprint | D 14 | 14.41 | 3 /22 | – | – | – | – | – | – |
| 22.06.2021 | Klubbmesterskap Sprint | Damer | 16.12 | 4 | 0.10 | 7.53 | 0.05 | 8.28 | 0.09 | |
| 20.06.2021 | Sommersamling 13-16 Langdistanse | D13-14 | 43.16 | 2 /12 | 1.34 | 11.55 | 0.26 | 14.07 | 1.57 | |
| 19.06.2021 | Follokarusell 2 | D 13-14 | 27.12 | 1 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 19.06.2021 | Sommersamling 13-16 Sprint | D13-14 | 16.41 | 1 /15 | – | – | – | – | – | – |
| 13.06.2021 | Nydalten med KM Mellomdistanse og Trimtex-cup | D 13-14 | 34.47 | 4 /24 | – | – | – | – | – | – |
| 12.06.2021 | Askerløpet med Trimtex Cup | D 13-14 | 59.26 | 15 /22 | 17.14 | 17.38 | 5.07 | 14.07 | 1.57 | |
| 05.06.2021 | Knut Valstads Minneløp | D 13-14 | 43.58 | 3 /17 | – | – | – | – | – | – |
| 01.06.2021 | Foll-o-karusellen NFO | D13-14 | 22.43 | 1 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 14.12.2020 | Julesprint | D13-14 | 13.55 | 1 | 1.02 | 9.25 | 0.42 | 8.55 | 0.10 | |
| 08.11.2020 | Sprint X3m løp 3 - Park Sprint | D 13-14 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 13.10.2020 | KM natt AOOK | D 13-14 | 36.33 | 4 /7 | 2.51 | 13.09 | 1.02 | 14.27 | 1.48 | |
| 07.10.2020 | Harry Lagerts Nattcup 2020 - Løp 3 | Rekrutt | 24.58 | 2 /15 | – | – | – | – | – | – |
| 23.09.2020 | Harry Lagerts Nattcup 2020 - Løp 2 | Rekrutt | 19.33 | 2 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 16.09.2020 | Harry Lagerts Nattcup 2020 - Løp 1 | Rekrutt | 21.18 | 2 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 15.09.2020 | Klubbmesterskap Oppsal Orientering | D 13-14 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 15.09.2020 | Klubbmesterskap Oppsal Orientering | D 13-14 | 46.32 | 2 | 2.15 | 14.44 | 0.43 | 16.11 | 1.26 | |
| 13.09.2020 | Trimtex-cup Finale | D13-14 | 30.36 | 2 /25 | 0.58 | (10.09) | 0.19 | 14.50 | 1.56 | |
| 12.09.2020 | Folloløpet med Trimtex cup nr. 9 | D 13-14 | 36.50 | 7 /21 | 2.13 | 13.00 | 0.47 | 14.50 | 1.56 | |
| 29.08.2020 | Nydalten med KM Langdistanse og Trimtex-cup | D 13-14 | 1.17.56 | 21 /25 | 22.38 | 22.28 | 6.31 | 16.27 | 2.29 | |
| 23.08.2020 | Askerløpet med Trimtex Cup | D 13-14 | 33.39 | 6 /23 | 2.13 | 13.43 | 0.54 | 16.27 | 2.29 | |
| 22.08.2020 | Ivar-o-løpet med Trimtex-cup | D 13-14 | 48.35 | 9 /20 | 6.38 | 14.43 | 2.01 | 16.27 | 2.29 | |
| 02.07.2020 | BysOmmer - finale | D 13-14 | 46.23 | 26 /31 | 4.19 | 18.06 | 1.41 | 16.06 | 1.13 | – |
| 01.07.2020 | BysOmmer løp 4 | D 13-14 | 22.26 | 18 /30 | – | – | – | – | – | – |
| 29.06.2020 | BysOmmer - løp 2 | Løype: Finale CBA | 20.02 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 16.06.2020 | Klubbmesterskap sprint Oppsal Orientering | Damer | 15.48 | 10 /19 | 1.08 | 8.55 | 0.38 | 8.59 | 0.11 | – |
| 13.06.2020 | KM Sprint - med Trimtex-cup | D 13-14 | 17.38 | 12 /20 | – | – | – | – | – | – |
| 07.06.2020 | Mini-KVM for 13-16 år (Trimtex-cup) | D 13-14 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 24.05.2020 | Barlindkohorten 2020 | D13 | 29.24 | 11 /19 | 1.22 | 16.04 | 0.45 | – | – | – |
| 29.02.2020 | IL GeoForms Skuddårsløp 2020 | Kort | 1.10.19 | 20 /37 | 11.03 | 20.54 | 3.17 | 18.16 | 1.50 | |
| 17.12.2019 | Oppsal Jule-O 2019 Finale | J-F | 6.09 | 14 /15 | – | – | – | – | – | – |
| 17.12.2019 | Oppsal Jule-O 2019 Prolog | J-P | 4.35 | 10 /16 | – | – | – | – | – | – |
| 02.11.2019 | Trollnatta og natt-O-toget | Troll-Lang | 52.21 | 63 /86 | 6.10 | 25.00 | 2.57 | 18.26 | 1.25 | |
| 19.10.2019 | Blodslitet | D11-12 | 50.46 | 11 /29 | – | – | – | – | – | – |
| 09.10.2019 | Harry Lagerts Nattcup 2019 Løp 3 | Rekrutt | 29.22 | 8 /21 | – | – | – | – | – | – |
| 08.10.2019 | Klubbmesterskap nattorientering Oppsal Orientering | D 11-12 | 18.36 | 1 /5 | 0.55 | 11.07 | 0.33 | 12.21 | 1.11 | |
| 24.09.2019 | KM Natt AOOK - Høydepunktet | D 11-12 | 22.15 | 1 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 18.09.2019 | Harry Lagerts Nattcup 2019 Løp 1 | Rekrutt | 32.23 | 5 /20 | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2019 | Klubbmesterskap normal | D 11-12 | 26.28 | 1 /5 | 2.14 | 11.03 | 0.56 | 12.39 | 1.16 | |
| 04.09.2019 | Foll-O-karusellen #4 | D 11-12 | 18.52 | 1 /3 | 0.52 | 9.31 | 0.26 | 12.39 | 1.16 | |
| 31.08.2019 | Nydalten med Trimtex cup | D 11-12 | 29.26 | 10 /21 | 4.42 | 15.35 | 2.29 | 13.19 | 1.22 | |
| 28.08.2019 | Foll-O-karusellen #3 | D 11-12 | 23.01 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 18.08.2019 | Hemingløpet med Trimtex-cup | D 11-12 | 46.07 | 6 /16 | 9.14 | 15.56 | 3.11 | 13.19 | 1.22 | |
| 17.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 6 | W 11-12 | 50.46 | 20 /37 | 5.31 | 13.06 | 1.25 | 13.19 | 1.22 | |
| 16.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 5 | W 11-12 | 27.59 | 18 /33 | 4.53 | 12.58 | 2.16 | 13.19 | 1.22 | |
| 10.07.2019 | Heidalsprinten | 1 km Rekrutt | 9.24 | 1 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 23.06.2019 | Sørlandsgaloppen 2019 | D 11-12 | 0.00 | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 23.06.2019 | Sørlandsgaloppen 2019 | D 11-12 | 0.00 | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 18.06.2019 | Klubbmesterskap sprint Oppsal | C-barn | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 18.06.2019 | Dag 1 | C-barn | 14.40 | – | 1.28 | 13.07 | 1.19 | 12.58 | 1.06 | |
| 18.06.2019 | Klubbmesterskap Sprint 2019 Finale | Løype: Finale CBA | 20.02 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 12.06.2019 | Foll-O-karusellen #2 | D 11-12 | 18.13 | 1 /4 | 1.05 | 11.58 | 0.43 | 12.58 | 1.06 | |
| 05.06.2019 | Foll-O-karusellen #1 | D 11-12 | 17.37 | 1 /9 | 2.45 | 11.40 | 1.49 | 12.58 | 1.06 | |
| 02.06.2019 | Huldersprinten m/Trimtex-cup | D 11-12 | 22.40 | 2 /16 | – | – | – | – | – | – |
| 14.05.2019 | Ivar-O-løpet / KM sprint | D 11-12 | 12.06 | 2 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 12.05.2019 | Knut Valstads minneløp | D1112 | 33.36 | 5 /15 | 3.13 | 13.18 | 1.16 | 14.22 | 1.25 | |
| 07.05.2019 | Oslo City Cup finale | D11 | 21.09 | 2 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 30.04.2019 | Oslo City Cup 2019, løp nr. 4 | D 11-12 | 26.36 | 2 /15 | 1.36 | 9.25 | 0.34 | – | – | – |
| 23.04.2019 | Oslo City Cup 2019, løp 3 | D 11-12 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 09.04.2019 | Oslo City Cup 2019, løp nr. 2 | D11-12 | 27.13 | 2 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 02.04.2019 | Oslo City Cup 2019, løp nr 1 | D11-12 | 27.06 | 2 /13 | – | – | – | – | – | – |
| 30.03.2019 | Blåveissprinten | D 11-12 | 42.15 | 6 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 03.11.2018 | Trollnatta og natt-O-toget | Troll-Lang | 32.08 | – | 2.01 | 17.48 | 1.07 | 16.36 | 1.05 | – |
| 26.10.2018 | Harry Lagerts Nattcup 2018 Finale | Rekrutt | 54.17 | 16 /22 | – | – | – | – | – | – |
| 20.10.2018 | Blodslitet | D11-12 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 16.10.2018 | Klubbmesterskap Natt 2018 | D9-12C | 38.31 | 1 /8 | 3.59 | 15.44 | 1.38 | 15.25 | 1.35 | |
| 09.10.2018 | KM Natt AOOK | D 11-12 | 18.47 | 6 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 05.09.2018 | Foll-o-karusellen #5 | D 11-12 | 34.56 | 2 /4 | 3.21 | 14.47 | 1.25 | 15.30 | 1.38 | |
| 29.08.2018 | Foll-O-karusellen #4, OSI/Geoform ranking #13 | D 11-12 | 31.43 | 1 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 23.08.2018 | Klubbkamp / Klubbmesterskap | D 11-12 | 25.33 | – | 1.42 | 14.01 | 0.56 | 16.04 | 1.37 | |
| 22.06.2018 | Norsk O-Festival sprint | D 11-12 | 10.48 | 32 /43 | – | – | – | – | – | – |
| 13.06.2018 | Foll-O-karusellen #3 | D 11-12 | 33.36 | 3 /4 | 6.28 | 19.34 | 3.46 | 17.27 | 1.53 | |
| 19.05.2018 | Pinseløpets ungdomsstafett, resultater rapportering og fakturering | D 11-12_3 | 51.43 | 9 /13 | – | – | – | – | – | – |
| 13.05.2018 | OK Øst mellomdistanse, uttakningsløp til Unionsmatchen | D 11-12 | 35.18 | 6 /8 | 4.10 | 19.18 | 2.17 | 16.50 | 1.18 | – |
| 01.05.2018 | Kvist-Kvaset | D/H 9-12 | 27.26 | – | 4.08 | 20.33 | 3.06 | – | – | – |
| 21.10.2017 | Blodslitet 2017 | D -10 | 42.06 | – | – | – | – | – | – | – |
| 20.09.2017 | Harry Lagerts Nattcup 2017 Løp 2 | Rekrutt | 42.41 | 15 /20 | – | – | – | – | – | – |
| 11.06.2017 | Gromløpet | D -10 | 31.49 | – | 4.48 | 12.10 | 1.50 | – | – | – |
| 22.10.2016 | Blodslitet 2016 | N-åpen | 1.16.43 | – | – | – | – | – | – | – |
| 08.06.2016 | Foll-O-karusellen #3 | D -12N | 34.04 | 8 /10 | 3.38 | 30.40 | 3.16 | – | – | – |
| 08.06.2016 | Foll-O-karusellen #3 | D -12N | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 20.08.2015 | Klubbmesterskap Oppsal Orientering 2015 | N-åpen | 41.45 | 7 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 28.06.2015 | Norsk O-Festival | Dir N | 0.00 | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 28.06.2015 | Norsk O-Festival | Dir N | 0.00 | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 28.06.2015 | Norsk O-Festival | Dir N | 0.00 | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 16.06.2015 | Klubbmesterskap Sprint | Åpen | 20.23 | – | – | – | – | – | – | – |