Løperprofil
Marek Wolowczyk
UNTS Warszawa
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
13 løp
Sprintrankingen
6 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.44
- Løpskapasitet
- 10.56
- O-evne
- 0.48
- Jevnhet ±
- 7,1 %
- Usikkerhet ±
- 0.21
- Sikkerhet
- 9
- Bommer per løp
- 1,9
- Typisk bom
- 87 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,7 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i oktober (±0,5 %)
- Løp i grunnlaget
- 13 (sist 14.08.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0331 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0397 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0709 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0292 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 5,75 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 8,95 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,6799 |
| bomVekt | 99,18 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4602 |
| bomStorSigma | 0,7336 |
| antallBom | 24 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0265 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0757 |
| havariVekt | 6,79 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0106 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,3649 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0015 |
| fartSesongSin | 0,0049 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2909,8 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3121,2 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 7.48
- Løpskapasitet
- 7.39
- O-evne
- 0.09
- Jevnhet ±
- 5,5 %
- Usikkerhet ±
- 0.15
- Sikkerhet
- 4
- Bommer per løp
- 0,9
- Typisk bom
- 56 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,5 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 6 (sist 09.08.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0576 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0702 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,055 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0307 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 2 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 4,29 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0243 |
| bomVekt | 58,73 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,0292 |
| bomStorSigma | 0,4942 |
| antallBom | 3 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,044 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0855 |
| havariVekt | 2,65 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0076 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,9959 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0006 |
| fartSesongSin | 0,002 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2836,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2893,5 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 37 | 11.08.2026 WMOC 2026 Forest Qualification, bom 4.04 | 109 | – |
| Bom over fem minutter | 282 | hele karrieren siden 2015 | 282 | – |
| Bom over ti minutter | 282 | hele karrieren siden 2015 | 282 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.08.2026 | WMOC 2026 Long Final | M60A | 1.08.41 | 47 /80 | 3.29 | 11.05 | 0.34 | 11.36 | 0.50 | |
| 12.08.2026 | WMOC 2026 Middle Final | M60A | 40.17 | 63 /81 | 2.13 | 11.47 | 0.39 | 11.36 | 0.50 | |
| 11.08.2026 | WMOC 2026 Forest Qualification | M60-1 | 52.28 | 23 /71 | 5.09 | 11.21 | 1.07 | 11.36 | 0.50 | |
| 09.08.2026 | WMOC 2026 Sprint Final | M60A | 18.53 | 51 /81 | 0.02 | 7.41 | 0.01 | 7.52 | 0.09 | |
| 08.08.2026 | WMOC 2026 Sprint Qualification | M60-3 | 16.10 | 19 /66 | 0.48 | 7.47 | 0.23 | 7.52 | 0.09 | |
| 02.08.2026 | Sudety Cup - E4 | M60 | 40.50 | 9 /22 | 4.27 | 12.47 | 1.24 | 11.36 | 0.50 | |
| 01.08.2026 | Sudety Cup - E3 | M60 | 31.44 | 4 /25 | 2.10 | 11.14 | 0.46 | 11.36 | 0.50 | |
| 31.07.2026 | Sudety Cup - E2 | M60 | 47.00 | 5 /25 | 4.53 | 11.26 | 1.11 | 11.56 | 0.57 | |
| 30.07.2026 | Sudety Cup - E1 | M60 | 28.25 | 4 /24 | 1.03 | 11.19 | 0.25 | 11.56 | 0.57 | |
| 29.06.2025 | 5 DAYS OF ITALY 2025 - Stage 2 | M60 | 13.30 | 18 /40 | 0.01 | 8.12 | 0.01 | 8.10 | 0.09 | |
| 28.06.2025 | 5 DAYS OF ITALY 2025 - Stage 1 | M60 | 1.07.29 | 28 /41 | 8.11 | 14.38 | 1.46 | 13.11 | 1.07 | |
| 30.08.2024 | Gdañsk City Race 2024 - E1 Sprint | Supervet M | 21.52 | 5 /14 | 1.20 | 7.54 | 0.29 | 7.51 | 0.10 | |
| 18.08.2023 | WMOC 2023 Long Final | M60-A | 1.06.24 | 39 /79 | 0.12 | 10.17 | 0.02 | 11.04 | 0.45 | – |
| 16.08.2023 | WMOC 2023 Middle Final | M60-A | 41.28 | 58 /80 | 4.56 | 11.40 | 1.23 | 11.04 | 0.45 | – |
| 15.08.2023 | WMOC 2023 Forest Qualificatio | M60-2 | 52.12 | 10 /61 | 2.52 | 10.19 | 0.34 | 11.04 | 0.45 | – |
| 13.08.2023 | WMOC 2023 Sprint Final | M60-A | 15.13 | 65 /80 | 0.04 | 7.32 | 0.02 | 7.39 | 0.12 | – |
| 12.08.2023 | WMOC 2023 Sprint Qualification | M60-1 | 14.33 | 16 /76 | 0.00 | 7.09 | 0.00 | 7.39 | 0.12 | – |
| 28.06.2015 | Norsk O-Festival | Dir AL | 50.14 | 26 /147 | 3.56 | 11.28 | 0.54 | 12.18 | 1.19 | – |
| 28.06.2015 | Norsk O-Festival | H 50- | 47.28 | 57 /222 | 5.08 | 12.47 | 1.23 | 12.18 | 1.19 | – |
| 28.06.2015 | Norsk O-Festival | H 50- | 0.00 | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 28.06.2015 | Norsk O-Festival | H 50- | 0.00 | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |