Løperprofil
Magnhild Kvaal
Verdal
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
34 løp
Sprintrankingen
19 løp
B-rankingen
41 løp
C-rankingen
15 løp
Skogsrankingen
nr. 1763 av 2067
Nr. 1763 av 2067 blant kvinner i Norge · nr. 109 av 155 i klassen D65–69 · nr. 22 av 33 i 1959-kullet
- Forventet kmtid
- 18.45
- Løpskapasitet
- 17.19
- O-evne
- 1.25
- Jevnhet ±
- 8,1 %
- Usikkerhet ±
- 0.33
- Sikkerhet
- 12
- Bommer per løp
- 3,1
- Typisk bom
- 90 s
- Disk/brutt
- 8 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,4 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i august (±0,6 %)
- Løp i grunnlaget
- 33 (sist 21.06.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,4266 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,4217 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0805 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0287 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 3,47 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 11,69 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1334 |
| bomVekt | 83,84 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5009 |
| bomStorSigma | 0,7709 |
| antallBom | 67 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0777 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0578 |
| havariVekt | 5,66 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0063 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,1438 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0032 |
| fartSesongSin | 0,0046 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4610,8 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4988,4 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
nr. 1051 av 1119
Nr. 1051 av 1119 blant kvinner i Norge · nr. 60 av 67 i klassen D65–69 · nr. 14 av 15 i 1959-kullet
- Forventet kmtid
- 13.36
- Løpskapasitet
- 13.28
- O-evne
- 0.08
- Jevnhet ±
- 6,9 %
- Usikkerhet ±
- 0.24
- Sikkerhet
- 6
- Bommer per løp
- 0,7
- Typisk bom
- 61 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,3 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i februar (±1,2 %)
- Løp i grunnlaget
- 19 (sist 19.06.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,5072 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,5157 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0692 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0286 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,96 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 6,44 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8073 |
| bomVekt | 69,37 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,1142 |
| bomStorSigma | 0,5345 |
| antallBom | 13 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0494 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0727 |
| havariVekt | 2,91 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,005 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,6043 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0062 |
| fartSesongSin | −0,0099 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4993,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 5043,7 |
| beregnet | 06.11.2026 |
B-rankingen
nr. 240 av 336
Nr. 240 av 336 blant kvinner i Norge · nr. 6 av 16 i klassen D65–69 · nr. 1 av 5 i 1959-kullet
- Forventet kmtid
- 18.17
- Løpskapasitet
- 16.35
- O-evne
- 1.42
- Jevnhet ±
- 8,5 %
- Usikkerhet ±
- 0.36
- Sikkerhet
- 14
- Bommer per løp
- 2,8
- Typisk bom
- 98 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i august (±0,9 %)
- Løp i grunnlaget
- 41 (sist 06.05.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,2595 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,2594 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0851 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0321 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 2,33 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 13,95 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8082 |
| bomVekt | 80,37 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5806 |
| bomStorSigma | 0,8512 |
| antallBom | 68 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0573 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,084 |
| havariVekt | 5,2 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,002 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,9882 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0048 |
| fartSesongSin | 0,0078 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2348 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 765,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3903,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4302,1 |
| beregnet | 06.11.2026 |
C-rankingen
nr. 85 av 241
Nr. 85 av 241 blant kvinner i Norge · nr. 1 av 7 i klassen D65–69 · nr. 1 av 2 i 1959-kullet
- Forventet kmtid
- 14.14
- Løpskapasitet
- 13.17
- O-evne
- 0.57
- Jevnhet ±
- 8,1 %
- Usikkerhet ±
- 0.26
- Sikkerhet
- 11
- Bommer per løp
- 1,8
- Typisk bom
- 91 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Sesongprofil
- best i april (±0,9 %)
- Løp i grunnlaget
- 16 (sist 09.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0405 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,031 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0807 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,03 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 5,91 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 10,97 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,5598 |
| bomVekt | 81,1 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5067 |
| bomStorSigma | 0,7716 |
| antallBom | 17 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0439 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0356 |
| havariVekt | 8,15 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0039 |
| fartSesongSin | −0,0085 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3134,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3359,2 |
| beregnet | 06.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 13.05
- Løpskapasitet
- 11.37
- O-evne
- 1.28
- Jevnhet ±
- 9,9 %
- Usikkerhet ±
- 7.11
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 3,1
- Typisk bom
- 82 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 2 (sist 15.06.2016)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0824 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,4303 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0986 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,4379 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,22 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9746 |
| bomVekt | 0,25 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4066 |
| bomStorSigma | 0,8205 |
| antallBom | 0 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0347 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0329 |
| havariVekt | 0 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0001 |
| fartSesongSin | 0,0002 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2096 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 753,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2776,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3127,8 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 25 | 21.06.2026 O-festivalen lang, bom 3.25 | 160 | nr. 3043 |
| Bom over fem minutter | 145 | 26.04.2026 Blåveisløpet, bom 8.06 | 350 | nr. 2117 |
| Bom over ti minutter | 427 | 15.05.2024 O-karusell 2, bom 11.05 | 514 | nr. 2460 |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.09.2026 | O-sjuer 11/Bygdakamp 6 - Vulusjøen (Skallstuggu) | C2 | 28.20 | 10 | 0.27 | 13.48 | 0.13 | 14.01 | 1.04 | |
| 26.08.2026 | Bygdakamp 5 - Lynhalla Nord | C2 | 40.14 | 8 | 1.21 | 13.36 | 0.27 | 13.30 | 1.03 | |
| 21.06.2026 | O-festivalen lang | D 65- | 1.20.55 | 16 /19 | 8.35 | 18.30 | 1.58 | 18.26 | 1.39 | |
| 20.06.2026 | O-festivalen mellom | D 65- | 1.02.02 | 19 /21 | 11.50 | 20.04 | 3.50 | 18.26 | 1.39 | |
| 19.06.2026 | O-festivalen sprint | D 65- | 30.19 | 11 /14 | 3.19 | 15.16 | 1.40 | 13.30 | 0.11 | |
| 03.06.2026 | O-karusell 4 - Verdalsmesterskap | C | 31.23 | 2 | 0.13 | 11.06 | 0.05 | 13.36 | 1.06 | |
| 27.05.2026 | Bygdakamp 3 | C | 34.22 | 16 | 2.47 | 15.31 | 1.15 | 14.25 | 1.16 | |
| 20.05.2026 | O-karusell 3 | C 2 km | 29.01 | 6 /15 | 0.30 | 12.46 | 0.15 | 14.28 | 1.16 | |
| 14.05.2026 | KM sprint NTOK/SMN Cup nr 2 | D 60- | 27.12 | 3 /4 | 1.01 | 12.51 | 0.29 | 13.24 | 0.09 | |
| 13.05.2026 | O-sjuer 5/Bygdakamp 2 - Masteråsen | C2 | 32.57 | 9 | 2.41 | 14.35 | 1.11 | 14.28 | 1.16 | |
| 09.05.2026 | KM Mellom NTOK | D 60- | 43.44 | 2 /3 | 2.04 | 16.14 | 0.47 | 18.32 | 1.22 | |
| 06.05.2026 | O-karusell 2 | B | 40.10 | 10 /13 | 3.01 | 17.33 | 1.19 | 18.07 | 1.43 | |
| 29.04.2026 | Bygdakamp 1 | C2 | 35.11 | 12 | 5.26 | 15.55 | 2.27 | 15.00 | 1.31 | |
| 26.04.2026 | Blåveisløpet | D 60- | 1.13.00 | 3 /3 | 12.53 | 23.33 | 4.09 | 19.11 | 1.28 | |
| 22.04.2026 | O-karusell 1 | B | 26.39 | – | – | – | – | – | – | – |
| 15.04.2026 | Treningsløp | B | 26.07 | 4 | – | – | – | – | – | – |
| 15.04.2026 | Treningsløp | B | 26.07 | 4 | – | – | – | – | – | – |
| 06.04.2026 | Påskeløp | B2 | 54.27 | 15 | 8.49 | 21.43 | 3.31 | 18.08 | 1.46 | |
| 17.09.2025 | O-karusell 6, Bygdakamp 6 | C2 | 21.04 | 16 /29 | – | – | – | – | – | – |
| 27.08.2025 | O-karusell 5, VM-lang | B 3,5 km | 1.02.17 | 10 /19 | 2.12 | 16.26 | 0.35 | 17.29 | 1.36 | |
| 23.08.2025 | Midt-Norsk mesterskap, langdistanse | D 65- | 1.09.11 | 5 /6 | 5.10 | 17.56 | 1.20 | 17.54 | 1.04 | |
| 22.08.2025 | Midt-Norsk mesterskap, sprint | D 60- | 34.42 | 17 /20 | 2.08 | 15.39 | 0.58 | 13.50 | 0.09 | |
| 17.08.2025 | O-karusell 4 | C 3,5 km | 37.04 | 2 /6 | 1.13 | 13.21 | 0.26 | 14.24 | 1.16 | |
| 13.08.2025 | Treningsløp | C 4 km | 1.00.29 | 6 | 6.14 | 14.55 | 1.32 | 14.24 | 1.16 | |
| 11.06.2025 | Treningsløp | C 2 km | 28.06 | 3 | 0.51 | 13.31 | 0.25 | 13.56 | 1.05 | |
| 04.06.2025 | O-karusell 3, Bygdakamp 3 | B 3 km | 50.28 | 25 /42 | 3.34 | 17.52 | 1.38 | 17.37 | 1.47 | |
| 28.05.2025 | Treningsløp | B 3 km | 5.35 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 21.05.2025 | O-sjuer 5 / Bygdakamp 2 Nybrotta HL-arena | C2 | 34.24 | 3 | 2.13 | 12.29 | 0.48 | 13.57 | 1.27 | |
| 18.05.2025 | Vårløpet / KM mellomdistanse | D 60- | 1.06.38 | 4 /5 | 2.27 | 18.01 | 0.40 | 17.52 | 0.59 | |
| 14.05.2025 | O-karusell 2 | B 3 km | 1.03.38 | 14 /16 | 6.07 | 24.02 | 2.19 | 17.19 | 1.48 | |
| 07.05.2025 | Bygdakamp nr 1 | C2/B3 | 24.42 | 31 | – | – | – | – | – | – |
| 30.04.2025 | O-karusell 1 | A 3 | 36.13 | 28 /30 | 0.17 | 13.45 | 0.06 | 12.51 | 0.09 | |
| 21.04.2025 | Påskeløp | Kort | 1.06.29 | 12 | 6.27 | 18.23 | 1.47 | 17.31 | 1.04 | |
| 24.08.2024 | Midt-Norsk mesterskap, Langdistanse | D 65- | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 23.08.2024 | Midt-Norsk mesterskap, Sprint | D 60- | 22.00 | 8 /9 | 0.54 | 11.37 | 0.28 | 11.31 | 0.09 | |
| 21.08.2024 | O7-7 / BK-5 Vulusjøen | C2 | 30.22 | 22 | 5.26 | 16.31 | 2.57 | 15.07 | 1.42 | |
| 07.07.2024 | Sommerløpene i Nord-Østerdal, løp 3 | D 65- | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 06.07.2024 | Sommerløpene i Nord-Østerdal, løp 2 | D 65- | 40.15 | 6 /13 | 1.24 | 16.06 | 0.34 | 16.59 | 1.06 | |
| 05.07.2024 | Sommerløpene i Nord-Østerdal, løp 1 | D 65- | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 19.06.2024 | O-karusell 4 / VM Lang | B 3,5 | 58.38 | 14 /20 | 3.27 | 14.17 | 0.50 | 16.45 | 1.42 | |
| 12.06.2024 | O7-6 / BK-4 Masteråsen | B3 | 1.00.56 | 43 | 6.25 | 19.21 | 2.02 | 16.45 | 1.42 | |
| 05.06.2024 | Treningsløp | B 3 km | 41.46 | 3 | 7.23 | 18.21 | 3.15 | 16.45 | 1.42 | |
| 29.05.2024 | Bygdakamp 3 / O-karusell 3 | B 3 km | 43.04 | 22 /39 | 0.04 | 14.20 | 0.01 | 16.29 | 1.33 | |
| 15.05.2024 | O-karusell 2 | B 2,5 | 1.22.20 | 8 /14 | 13.16 | 17.27 | 2.49 | 16.29 | 1.33 | |
| 08.05.2024 | Bygdakamp 2 | B3 | 59.21 | 40 | 9.30 | 19.50 | 3.10 | 16.29 | 1.33 | |
| 17.04.2024 | O-karusell 1 / Bygdakamp 1 | B 3 | 21.23 | 37 /58 | – | – | – | – | – | – |
| 14.06.2023 | Bygdakamp | B3 | 50.59 | 15 | 1.37 | 14.40 | 0.28 | 16.17 | 1.09 | |
| 11.06.2023 | Oppdal 2-dagers. Dag 2 | D 60- | 48.32 | 7 /9 | 1.59 | 15.21 | 0.38 | 17.21 | 1.08 | |
| 10.06.2023 | Oppdal 2-dagers. Dag 1 | D 60- | 51.41 | 6 /7 | 9.05 | 19.41 | 3.28 | 17.21 | 1.08 | |
| 07.06.2023 | O-karusell 4 | C2km | 22.23 | 4 /14 | 1.05 | 12.14 | 0.36 | 13.31 | 0.50 | |
| 24.05.2023 | O-karusell 3 | B 2,5 | 50.50 | 11 /16 | 4.08 | 17.21 | 1.25 | 16.26 | 1.15 | |
| 10.05.2023 | Bygdakamp 2 | B3 | 40.37 | 31 | 0.54 | 15.31 | 0.21 | 16.26 | 1.15 | |
| 03.05.2023 | O-karusell 2 | A 3 | 34.08 | 28 /36 | 2.08 | 12.15 | 0.46 | 11.41 | 0.09 | |
| 26.04.2023 | Bygdakamp 1 | A 3 | 42.04 | 42 | 1.27 | 17.52 | 0.37 | 17.38 | 1.01 | |
| 12.04.2023 | Treningsløp | A 3 | 37.30 | 16 | 0.33 | 11.35 | 0.10 | 11.25 | 0.09 | |
| 07.09.2022 | O-karusell 6 | C2 | 19.26 | 3 /25 | – | – | – | – | – | – |
| 03.07.2022 | Sommerløpene i Nord-Østerdal, løp 3 | D 60- | 1.02.20 | 1 /3 | 6.45 | 15.57 | 1.44 | 16.58 | 1.02 | |
| 02.07.2022 | Sommerløpene i Nord-Østerdal, løp 2 | D 60- | 44.01 | 2 /3 | 1.24 | 14.49 | 0.28 | 16.58 | 1.02 | |
| 01.07.2022 | Sommerløpene i Nord-Østerdal, løp 1 | D 60- | 49.05 | 2 /3 | 3.59 | 18.02 | 1.28 | 16.58 | 1.02 | |
| 15.06.2022 | Bygdakamp 4 | B3 | 36.05 | 26 | 1.44 | 15.27 | 0.45 | 16.16 | 1.19 | |
| 01.06.2022 | Bygdakamp 3 | B3 | 49.23 | 22 | 2.38 | 16.31 | 0.53 | 16.16 | 1.19 | |
| 25.05.2022 | O-karusell 2 | B2,5 | 55.09 | 4 /8 | 6.07 | 15.44 | 1.45 | 16.20 | 1.24 | |
| 25.05.2022 | Skøynarkarusell 6 | B3 | 49.23 | 22 | 2.38 | 16.43 | 0.53 | 16.20 | 1.24 | |
| 22.05.2022 | Verdal 2-dagers - Dag 2 | D 60- | 57.27 | 3 /3 | 1.15 | 17.36 | 0.23 | 18.04 | 0.55 | |
| 21.05.2022 | Verdal 2-dagers - Dag 1 | D 60- | 54.28 | 2 /3 | 4.56 | 19.23 | 1.45 | 18.04 | 0.55 | |
| 11.05.2022 | O-karusell 1 | C2 | 19.39 | 7 /26 | – | – | – | – | – | – |
| 20.04.2022 | Treningsløp | C 2 | 28.43 | 3 | – | – | – | – | – | – |
| 18.04.2022 | Påskeløp | C Kort | 20.33 | 9 | 0.11 | 13.48 | 0.07 | 14.41 | 0.53 | – |
| 23.06.2021 | O-karusell 4 | B2,5 | 47.18 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 16.06.2021 | O-karusell 3/klubbmesterskap | B3 | 44.50 | 9 /19 | 1.01 | 14.40 | 0.20 | 16.16 | 1.19 | |
| 02.06.2021 | O-karusell 2 | B2,5 | 1.00.25 | 10 /15 | 9.54 | 18.23 | 3.01 | 16.16 | 1.19 | |
| 19.05.2021 | O-karusell 1 | B2,5 | 34.26 | 12 /21 | 1.57 | 16.36 | 0.56 | 16.14 | 1.15 | |
| 03.10.2020 | O-karusell 6, åpent kretsløp ultralang | B3 | 37.16 | 39 | 3.24 | 15.58 | 1.27 | 15.43 | 1.19 | |
| 04.09.2019 | O-karusell 6, mellomdistanse | B2,5 | 49.49 | 7 /13 | 5.57 | 16.31 | 1.58 | 15.31 | 1.15 | |
| 31.08.2019 | KM mellomdistanse | D 60- | 31.04 | 2 /4 | 1.35 | 15.17 | 0.47 | 16.04 | 0.52 | |
| 28.08.2019 | Bygdakamp 5 | B3 | 38.11 | 22 | 1.28 | 14.39 | 0.34 | 15.18 | 1.08 | |
| 24.08.2019 | Midt-Norsk Mesterskap Lang | D 60- | 1.03.27 | 8 /10 | 2.40 | 16.20 | 0.41 | 16.04 | 0.52 | |
| 23.08.2019 | Midt-Norsk Mesterskap Sprint | D 60- | 17.08 | 10 /13 | 0.49 | 11.08 | 0.32 | 10.48 | 0.09 | |
| 19.06.2019 | O-karusell 4, mellomdistanse | B2,5 | 41.45 | 1 /5 | 2.37 | 14.15 | 0.54 | 15.24 | 1.09 | |
| 05.06.2019 | Bygdakamp 4 | B3 | 43.28 | 27 | 2.27 | 15.53 | 0.54 | 15.24 | 1.09 | |
| 29.05.2019 | O-karusell 2, mellomdistanse | B2,5 | 1.01.18 | 11 /11 | 18.25 | 21.41 | 6.31 | 15.22 | 1.18 | |
| 22.05.2019 | O-sjuer 3 / Bygdakamp 3 | B3 | 43.08 | 14 | 2.12 | 13.58 | 0.43 | 15.22 | 1.18 | |
| 15.05.2019 | O-karusell 1, sprint - Verdens O-dag | Vert | – | 6 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 09.05.2019 | TA-Sprint 5, finale | Å2,0 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 08.05.2019 | Bygdakamp 2 | C 2 | 19.26 | 3 | 1.02 | 11.05 | 0.35 | 12.30 | 0.49 | – |
| 02.05.2019 | TA-Sprint 4 | Åpen 2 | 21.04 | 2 /5 | 0.04 | 10.59 | 0.02 | 10.39 | 0.09 | |
| 25.04.2019 | TA-Sprint 3 | Åpen 2,0 | 22.48 | 1 /8 | 0.49 | 10.33 | 0.23 | 10.28 | 0.09 | |
| 24.04.2019 | BK 1 | B 3 | 33.15 | 24 | 1.03 | 14.06 | 0.27 | 14.51 | 0.53 | |
| 22.04.2019 | Påskeløp | B 3,0 | 35.20 | 2 | 2.35 | 14.31 | 1.04 | 14.51 | 0.53 | |
| 11.04.2019 | TA-Sprint 2 | Åpen 2,0 | 24.45 | 4 /9 | 0.20 | 10.04 | 0.08 | 10.28 | 0.09 | |
| 04.04.2019 | T-A-sprint 1 | Åpen 2,0 | 20.18 | 2 /6 | 0.30 | 10.32 | 0.16 | 10.28 | 0.09 | |
| 01.01.2019 | Nyttårs trening | Lang-A/B | 37.34 | 17 /17 | 4.06 | 12.12 | 1.20 | 10.34 | 0.12 | |
| 05.09.2018 | BK 6 | C 2 | 42.04 | 28 | 2.21 | 21.23 | 1.12 | – | – | – |
| 13.06.2018 | Bygdakamp 4 | B3 | 44.50 | 15 | 0.38 | 14.04 | 0.12 | 15.18 | 0.56 | |
| 30.05.2018 | Bygdakamp 3 | B 3 | 31.05 | 19 | 2.30 | 14.52 | 1.12 | 15.38 | 1.06 | |
| 23.05.2018 | O-karusell 2 | Vert | 51.26 | – | – | – | – | – | – | – |
| 09.05.2018 | Bygdakamp 2 | B3 | 51.26 | 22 | 4.15 | 16.43 | 1.23 | 15.38 | 1.06 | |
| 02.05.2018 | O-karusell 1 Mellomdistanse | 2km | 46.50 | 9 /12 | 3.34 | 15.34 | 1.11 | 15.48 | 0.58 | |
| 29.04.2018 | Blåveisløpet | D 50- | 56.02 | 3 /4 | 5.36 | 17.55 | 1.47 | 16.04 | 0.57 | |
| 25.04.2018 | Bygdakamp 1 | B 2,5 | 47.18 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 11.04.2018 | Treningsløp sprint | 3 km | 28.19 | 13 | 1.04 | 10.37 | 0.24 | 10.10 | 0.10 | |
| 02.04.2018 | Sesongåpning Trones | 2km | 22.53 | 8 | 1.05 | 9.46 | 0.28 | 10.10 | 0.10 | |
| 17.03.2018 | Testtrimmen | Råtass | 6 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 02.07.2017 | Midnattsolgaloppen 2017 | A Kort | 27.47 | 3 /10 | 4.05 | 14.44 | 2.10 | 15.14 | 0.49 | |
| 02.07.2017 | Midnattsolgaloppen 2017 | A Kort | 48.47 | 6 /31 | 0.42 | 16.11 | 0.14 | 15.14 | 0.49 | |
| 02.07.2017 | Midnattsolgaloppen 2017 | A Kort | 1.02.06 | 7 /31 | 1.01 | 15.15 | 0.15 | 15.14 | 0.49 | |
| 07.06.2017 | Bygdakamp 3 Verdal - 2017 | B 3 | 23.47 | 26 | 1.14 | 15.06 | 0.47 | 15.56 | 1.07 | |
| 10.05.2017 | O-karusell 1 sprint Ørin | Lang | 33.20 | 16 /19 | 2.06 | 10.57 | 0.41 | 10.37 | 0.11 | |
| 15.06.2016 | Bygdakamp 4 | N 1,5 | 17.57 | – | 0.24 | 11.19 | 0.15 | 12.35 | 0.41 | – |
| 18.05.2016 | Bygdakamp 2 - Verdal | B3 | 29.48 | 23 | 0.41 | 14.16 | 0.20 | 15.51 | 1.11 | |
| 11.05.2016 | O-karusell 1 | 2,6km | 29.48 | 24 /42 | 0.05 | 10.30 | 0.02 | 10.59 | 0.10 | |
| 04.05.2016 | Bygdakamp 1 - Skøynar | N1 | 33.50 | – | 0.26 | 12.59 | 0.10 | – | – | – |
| 01.05.2016 | Blåveisløpet | D 50- | 44.08 | 5 | 6.08 | 16.39 | 2.19 | 14.40 | 0.58 | |
| 27.04.2016 | Treningsløp Blommen | 2km | 28.33 | 1 /6 | 1.39 | 13.26 | 0.47 | 14.30 | 0.53 | |
| 19.04.2016 | TA-sprint løp 2 | O20 | 29.09 | 6 /11 | 1.54 | 12.38 | 0.49 | 11.15 | 0.11 | – |
| 06.04.2016 | Treningsløp | 3km | 30.54 | 16 /19 | 0.46 | 10.49 | 0.16 | 11.15 | 0.11 | – |
| 28.03.2016 | Påskeløpet - Sesongstart | 2,5km | 33.04 | 9 /13 | 3.44 | 15.23 | 1.44 | 14.59 | 0.54 | |
| 26.08.2015 | Bygdakamp 5, Skøynar | B3 | 46.07 | 23 | 6.22 | 17.07 | 2.22 | 16.38 | 1.25 | |
| 23.06.2015 | O-karusell 4 Bjartan | b | 37.29 | 1 /9 | 1.20 | 13.39 | 0.29 | 16.17 | 0.58 | |
| 17.06.2015 | Bygdakamp 3 | B3 | 41.11 | 17 | 0.19 | 15.45 | 0.07 | 16.17 | 0.58 | |
| 07.06.2015 | KM Langdistanse | D 55- | 1.09.05 | 2 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 13.05.2015 | O-karusell 2 - Leirsjøen | 3km | 40.30 | 9 /21 | 2.27 | 14.41 | 0.53 | 15.06 | 0.51 | |
| 06.05.2015 | O-sjuer nr 4 og BK 1 | B3 | 50.56 | 34 | 1.33 | 18.26 | 0.34 | 18.28 | 1.23 | |
| 15.04.2015 | Treningsløp 15.april | B/C2 | 35.19 | 2 /11 | 0.25 | 13.34 | 0.10 | 14.55 | 0.49 | |
| 06.04.2015 | Påskeløpet | 2,5km | 28.19 | 6 /23 | 1.10 | 14.07 | 0.35 | 14.55 | 0.49 | |
| 11.05.2014 | Vårløpet | B3 | 44.05 | 5 /11 | 1.48 | 17.42 | 0.43 | 20.12 | 2.24 | – |
| 04.05.2014 | Blåveisløpet | B2,0 | 41.22 | 8 | 9.56 | 26.25 | 6.21 | 20.12 | 2.24 | – |
| 24.08.2013 | Midt Norsk Mesterskap, langdistanse | D 50- | 1.17.58 | 8 /11 | 1.51 | 15.58 | 0.23 | 16.16 | 1.10 | |
| 23.08.2013 | Midt Norsk Mesterskap 2013 Sprint | D 50- | 33.56 | 16 /17 | – | – | – | – | – | – |
| 23.06.2013 | Norsk O-Festival | D 50- | 1.17.35 | 40 /59 | 4.17 | 16.30 | 0.55 | 16.31 | 1.24 | |
| 22.06.2013 | Norsk O-Festival | D 50- | 1.00.29 | 54 /70 | 12.24 | 19.30 | 4.00 | 16.31 | 1.24 | |
| 21.06.2013 | Norsk O-Festival | D 50- | 21.14 | 31 /56 | 0.06 | 11.29 | 0.03 | – | – | – |
| 02.06.2013 | KM mellomdistanse NTOK | D 50- | 47.47 | 1 /3 | 3.24 | 15.11 | 1.05 | 16.31 | 1.24 | |
| 19.05.2012 | KM mellomdistanse | D 50- | 42.26 | 1 /2 | 3.34 | 17.08 | 1.26 | 16.31 | 0.53 | – |
| 08.05.2011 | Blåveisløpet | D50 | 30.34 | 1 /1 | 1.12 | 18.45 | 0.44 | – | – | – |