Løperprofil
Oline H Lind
Wing
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 10.50
- Løpskapasitet
- 9.33
- O-evne
- 1.17
- Jevnhet ±
- 9,5 %
- Usikkerhet ±
- 5.41
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 2,8
- Typisk bom
- 87 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 2 (sist 22.08.2016)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1699 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,2581 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0948 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,4215 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,14 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0138 |
| bomVekt | 0,29 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4708 |
| bomStorSigma | 0,8207 |
| antallBom | 4 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0491 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0758 |
| havariVekt | 0 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0001 |
| fartSesongSin | 0,0004 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2542,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2883,5 |
| beregnet | 06.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 14.35
- Løpskapasitet
- 12.50
- O-evne
- 1.45
- Jevnhet ±
- 9,9 %
- Usikkerhet ±
- 5.19
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,3
- Typisk bom
- 87 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 3 (sist 17.06.2019)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0045 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,4045 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0986 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,311 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,52 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0126 |
| bomVekt | 0,94 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4677 |
| bomStorSigma | 0,8382 |
| antallBom | 5 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0481 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0683 |
| havariVekt | 0,02 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0004 |
| fartSesongSin | 0,0013 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3028,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3441,1 |
| beregnet | 06.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.39
- Løpskapasitet
- 10.05
- O-evne
- 1.34
- Jevnhet ±
- 12,8 %
- Usikkerhet ±
- 4.51
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 3,3
- Typisk bom
- 81 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 4 (sist 23.08.2018)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,227 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,1722 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1284 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,3485 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,34 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0546 |
| bomVekt | 0,95 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3966 |
| bomStorSigma | 0,8067 |
| antallBom | 13 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0347 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0329 |
| havariVekt | 0,01 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0001 |
| fartSesongSin | −0,0003 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2096 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 753,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2410,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2783,1 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 8 | 23.08.2018 STOK Ungdomsløp 6, bom 5.24 | 50 | – |
| Bom over fem minutter | 8 | 23.08.2018 STOK Ungdomsløp 6, bom 5.24 | 92 | – |
| Bom over ti minutter | 101 | hele karrieren siden 2015 | 101 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2019 | Ungdomsløp 7 | N-åpen | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 17.06.2019 | Wing4er 2-2019 | D 7-12N | 31.41 | – | 1.22 | 23.01 | 1.00 | 19.56 | 1.19 | |
| 29.05.2019 | STOK Ungdomsløp nr 3 | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 23.08.2018 | STOK Ungdomsløp 6 | N-åpen | 41.55 | – | 8.05 | (31.52) | 6.09 | 20.56 | 2.15 | |
| 20.08.2018 | Wing4er 3-2018 / Klubbmesterskap | D 7-12N | 38.36 | – | 2.39 | 19.29 | 1.20 | 19.05 | 1.28 | – |
| 18.06.2018 | Wing4er 2-2018 | D 7-12N | 32.00 | – | 2.59 | 25.18 | 2.21 | – | – | – |
| 18.09.2016 | Tour de Trondheim | N-åpen | 26.06 | 16 | – | – | – | – | – | – |
| 16.09.2016 | Tour de Trondheim Dag 1 | N-åpen | 26.06 | – | 3.52 | 22.31 | 3.20 | 18.54 | 1.32 | |
| 22.08.2016 | Wing4er 3 - Klubbmesterskap | D7-12N | 29.36 | – | 3.07 | 11.39 | 1.14 | 14.09 | 1.26 | – |
| 18.08.2016 | Ungdomsløp | N-åpen | 29.35 | 45 /49 | 3.02 | 21.58 | 2.15 | 18.47 | 1.42 | – |
| 06.06.2016 | Wing4er 1 | D7-12N | 31.40 | – | 4.20 | 20.12 | 2.46 | – | – | – |
| 25.05.2016 | STOK Ungdomsløp 3 | N-åpen | 30.29 | 74 /77 | – | – | – | – | – | – |
| 21.05.2016 | Trondheim Open KM-sprint | N-åpen | 11.09 | 21 /30 | – | – | – | – | – | – |
| 12.05.2016 | STOK Ungdomsløp 1 | N-åpen | 10.31 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 11.06.2015 | Ungdomsløp 4 - mellomdistanse | N-åpen | 46.27 | – | 6.33 | 28.39 | 4.02 | – | – | – |