Løperprofil
Ingrid Skretting
Ålgård
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
C-rankingen
10 løp
N-rankingen
5 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 12.49
- Løpskapasitet
- 12.09
- O-evne
- 0.40
- Jevnhet ±
- 7,5 %
- Usikkerhet ±
- 0.42
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 2,3
- Typisk bom
- 63 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 3 (sist 18.05.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0723 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,1172 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0748 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0532 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,01 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 2,28 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8533 |
| bomVekt | 22,74 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,1507 |
| bomStorSigma | 0,6096 |
| antallBom | 4 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0491 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0542 |
| havariVekt | 3,18 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0007 |
| fartSesongSin | 0,0043 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3234 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3413,1 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 9.53
- Løpskapasitet
- 9.40
- O-evne
- 0.13
- Jevnhet ±
- 5,8 %
- Usikkerhet ±
- 0.31
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 1,2
- Typisk bom
- 57 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 28.08.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,1769 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,3151 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0585 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0507 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,82 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,96 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,3481 |
| bomVekt | 20,01 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,0499 |
| bomStorSigma | 0,5608 |
| antallBom | 2 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0586 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,077 |
| havariVekt | 0,89 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3586,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3666,3 |
| beregnet | 06.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 15.22
- Løpskapasitet
- 13.48
- O-evne
- 1.33
- Jevnhet ±
- 8,8 %
- Usikkerhet ±
- 1.15
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,4
- Typisk bom
- 80 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 02.06.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0757 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,2612 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0878 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0783 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,65 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,91 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9519 |
| bomVekt | 10,57 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3853 |
| bomStorSigma | 0,7827 |
| antallBom | 1 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0524 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0837 |
| havariVekt | 0,76 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2348 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 765,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3248,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3613,9 |
| beregnet | 06.11.2026 |
C-rankingen
nr. 58 av 241
Nr. 58 av 241 blant kvinner i Norge · nr. 1 av 6 i klassen D15–16 · nr. 1 av 4 i 2010-kullet
- Forventet kmtid
- 13.09
- Løpskapasitet
- 10.38
- O-evne
- 2.31
- Jevnhet ±
- 7,4 %
- Usikkerhet ±
- 0.35
- Sikkerhet
- 6
- Bommer per løp
- 4,1
- Typisk bom
- 93 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 10 (sist 12.05.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1815 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1775 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0744 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0434 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,83 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 5,87 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,2503 |
| bomVekt | 51,14 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5277 |
| bomStorSigma | 0,9421 |
| antallBom | 28 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0376 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0582 |
| havariVekt | 3,63 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0009 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,7156 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0006 |
| fartSesongSin | 0,0013 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2509,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3103,1 |
| beregnet | 06.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 10.11
- Løpskapasitet
- 8.50
- O-evne
- 1.21
- Jevnhet ±
- 10,3 %
- Usikkerhet ±
- 1.38
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 2,6
- Typisk bom
- 86 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 5 (sist 02.07.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,3569 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,3516 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1028 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1492 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,11 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 2,1 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8299 |
| bomVekt | 11,4 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4551 |
| bomStorSigma | 0,8514 |
| antallBom | 3 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0328 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0329 |
| havariVekt | 0,45 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,002 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,3824 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | −0,0001 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2096 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 753,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2110,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2433,2 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 6 | 29.08.2026 KM Mellom og Kampen om Skagerak løp 2, bom 7.10 | 88 | – |
| Bom over fem minutter | 6 | 29.08.2026 KM Mellom og Kampen om Skagerak løp 2, bom 7.10 | 110 | – |
| Bom over ti minutter | 237 | 10.07.2022 Sørlandsgaloppen, bom 12.06 | 237 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | KM Mellom og Kampen om Skagerak løp 2 | D15-16B | 38.15 | 1 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 28.08.2026 | Kampen om Skagerrak Løp 1 | D 15-16 | 29.40 | 21 /22 | 2.29 | 11.57 | 1.00 | – | – | – |
| 02.06.2026 | Ungdomscup m/nærløp - Løp 4 - Sandneshallen | B-åpen | 26.08 | 8 /14 | 2.04 | 17.31 | 1.23 | – | – | – |
| 28.05.2026 | O-karusell nr. 2: Hålandskogen | Damer - kort løype | 22.02 | 1 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 18.05.2026 | Åpent klubbløp Vagleskogen | Damer - kort løype | 26.24 | 1 /9 | 4.03 | 14.32 | 2.16 | 12.53 | 0.45 | |
| 12.05.2026 | Ungdomscup m/nærløp - Løp 1 - Øksnevadskogen | C-åpen | 27.49 | 5 /7 | 11.19 | 18.45 | 7.54 | 13.30 | 2.30 | |
| 11.09.2025 | Klubbløp Torsdagstrening | Åpen C | 25.01 | 3 /12 | 0.07 | 12.13 | 0.03 | 12.37 | 0.40 | – |
| 23.08.2025 | KM Lang Sirdal | C-åpen 10-16 | 26.10 | 2 /6 | 4.27 | 14.40 | 2.30 | 13.40 | 2.14 | |
| 06.07.2025 | Sørlandsgaloppen 2025 | C-åpen 10-16 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 06.07.2025 | Sørlandsgaloppen 2025 | C-åpen 10-16 | 30.02 | – | 1.51 | 12.08 | 0.45 | 13.24 | 2.11 | |
| 06.07.2025 | Sørlandsgaloppen 2025 | C-åpen 10-16 | 28.41 | – | 4.17 | 12.50 | 1.55 | 13.24 | 2.11 | |
| 06.07.2025 | Sørlandsgaloppen 2025 | C-åpen 10-16 | 40.29 | – | 8.41 | 14.15 | 3.03 | 13.24 | 2.11 | |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | C-åpen 10-16 | 45.05 | 2 /14 | 9.02 | 14.17 | 2.52 | 14.45 | 2.45 | |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | C-åpen 10-16 | 20.38 | – | – | – | – | – | – | – |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | C-åpen 10-16 | 21.38 | – | – | – | – | – | – | – |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | C-åpen 10-16 | 47.48 | – | – | – | – | – | – | – |
| 14.05.2024 | Nærløp m/ungdomscup | C-åpen | 31.37 | 4 /12 | 8.40 | 19.30 | 5.21 | 15.42 | 2.46 | |
| 02.05.2024 | O-karusell nr. 1: Solås | Damer - kort løype | 21.31 | 4 /8 | 1.35 | 14.03 | 1.02 | – | – | – |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | N2-åpen 9-16 | 12.58 | 5 /81 | 0.34 | 11.58 | 0.31 | 12.28 | 1.14 | |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | N2-åpen 9-16 | 22.31 | 9 /25 | 5.21 | 12.50 | 3.03 | 12.28 | 1.14 | |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | N2-åpen 9-16 | 15.41 | 11 /81 | 0.35 | 12.40 | 0.28 | 12.28 | 1.14 | |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | N2-åpen 9-16 | 20.46 | – | – | – | – | – | – | – |
| 25.05.2023 | Karusell 2, Ålgård Sentrum, Kanalparken | Damer - Ny løype | 17.02 | – | – | – | – | – | – | – |
| 10.07.2022 | Sørlandsgaloppen | D 11-12 | 38.34 | 9 /20 | 2.58 | (11.13) | 0.52 | 16.29 | 3.03 | – |
| 10.07.2022 | Sørlandsgaloppen | D 11-12 | 24.00 | 12 /85 | – | – | – | – | – | – |
| 10.07.2022 | Sørlandsgaloppen | D 11-12 | 42.33 | 15 /85 | 18.13 | 22.45 | 9.45 | 16.29 | 3.03 | – |
| 10.07.2022 | Sørlandsgaloppen | D 11-12 | 35.13 | 17 /85 | 7.59 | 18.48 | 4.16 | 16.29 | 3.03 | – |
| 04.07.2021 | Sørlandsgaloppen 2021 | N2-åpen 10-16 | 9.00 | 10 /27 | – | – | – | – | – | – |
| 04.07.2021 | Sørlandsgaloppen 2021 | N2-åpen 10-16 | 19.36 | 16 /77 | 0.39 | 14.17 | 0.28 | 13.12 | 0.53 | – |
| 04.07.2021 | Sørlandsgaloppen 2021 | N2-åpen 10-16 | 16.21 | 17 /77 | 1.39 | 13.14 | 1.20 | 13.12 | 0.53 | – |
| 30.06.2019 | Norsk o-festival - lang | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 29.06.2019 | Norsk o-festival - mellom | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 28.06.2019 | Norsk o-festival - sprint | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 19.05.2019 | Ranking Langdistanse i Brekkeheia | N-åpen | 24.49 | – | – | – | – | – | – | – |
| 18.05.2019 | Kretsløp RR6 - Mellom Vigreskogen | N-åpen | 32.22 | – | – | – | – | – | – | – |
| 11.05.2019 | RR4, Kretsløp kortdistanse, Hålandskogen Sola | N-åpen | 31.02 | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.07.2018 | Sørlandsgaloppen 2018 | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.07.2018 | Sørlandsgaloppen 2018 | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.07.2018 | Sørlandsgaloppen 2018 | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.07.2018 | Sørlandsgaloppen 2018 | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 07.06.2018 | Karusell 3 | Ny | 31.14 | 23 /32 | – | – | – | – | – | – |
| 01.10.2017 | Tour de Orientering | D -10 | 0.00 | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 01.10.2017 | Tour de Orientering | D -10 | 0.00 | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 01.10.2017 | Tour de Orientering | D -10 | 0.00 | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 04.05.2017 | Karusell 1 | Damer - Ny løype | 31.38 | 18 /19 | – | – | – | – | – | – |
| 01.09.2016 | Karusell 4 | Damer - Ny løype | 22.47 | 7 /27 | – | – | – | – | – | – |
| 09.06.2016 | Karusell 3 / Klubbmesterskap | Ny | 31.08 | 22 /53 | – | – | – | – | – | – |
| 19.05.2016 | Karusell 2 | Damer - Ny løype | 58.04 | 42 /42 | – | – | – | – | – | – |
| 28.04.2016 | Karusell 1 | Damer - Ny løype | 28.54 | 28 /36 | – | – | – | – | – | – |
| 25.08.2015 | Klubbkamp, Sælandskogen | Jenter - Ny | 46.00 | 32 /33 | – | – | – | – | – | – |
| 04.06.2015 | Karusell 3 / Klubbmesterskap | Ny | 49.53 | 36 /39 | – | – | – | – | – | – |
| 02.06.2015 | Klubbkamp Ålgård | Jenter - Ny | 45.57 | 42 /44 | – | – | – | – | – | – |
| 26.05.2015 | Klubbkampen Vagleskogen | J-Ny | 23.21 | – | – | – | – | – | – | – |
| Dato | Løp | Klasse | Lag | Etappe | Tid | Etappeplass | Lagets plass |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | KM Stafett og Kampen om Skagerak stafett | D13-16 | Agder/ Rogaland 3 | 3 | 20.43 | 4 | 3 |
| 23.08.2026 | KM Stafett | D13-16 | Ålgård Orientering 2 | 1 | 37.37 | 2 | – |