Løperprofil
Signe Drogseth Høie
Gjø-Vard
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 14.32
- Løpskapasitet
- 12.46
- O-evne
- 1.46
- Jevnhet ±
- 8,3 %
- Usikkerhet ±
- 5.08
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,4
- Typisk bom
- 86 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 3 (sist 04.09.2019)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0016 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0026 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0828 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,3027 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,64 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0403 |
| bomVekt | 2,1 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4593 |
| bomStorSigma | 0,8245 |
| antallBom | 9 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0481 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0682 |
| havariVekt | 0,03 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,9221 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0002 |
| fartSesongSin | 0,0006 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3015,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3431,1 |
| beregnet | 06.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 10.31
- Løpskapasitet
- 9.12
- O-evne
- 1.19
- Jevnhet ±
- 10,1 %
- Usikkerhet ±
- 4.17
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,0
- Typisk bom
- 77 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 5 (sist 09.09.2018)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,3149 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,4913 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1009 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,3418 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,73 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9514 |
| bomVekt | 1,8 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3475 |
| bomStorSigma | 0,7814 |
| antallBom | 6 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0346 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0328 |
| havariVekt | 0,02 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,5031 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0005 |
| fartSesongSin | 0,0017 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2096 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 753,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2200,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2514,4 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 15 | 31.08.2019 Snertingdalsløpet 2019, bom 2.14 | 69 | – |
| Bom over fem minutter | 34 | 12.06.2019 VestMjøsa-cup 4, bom 9.59 | 124 | – |
| Bom over ti minutter | 159 | hele karrieren siden 2015 | 159 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.08.2020 | Vestmjøsa-cup 4 | C-åpen | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 07.09.2019 | Nammo-Cup 6 (Finale) | Åpen C | 36.22 | 6 /9 | 5.43 | 15.27 | 2.26 | – | – | – |
| 04.09.2019 | Vest-Mjøsa cup 5 | C | 50.41 | 2 /8 | 3.31 | 15.49 | 1.06 | 16.43 | 1.24 | |
| 31.08.2019 | Snertingdalsløpet 2019 | U - C | 38.17 | – | – | – | – | – | – | – |
| 28.08.2019 | Nammo-cupen 5 | C-Åpen | 11.13 | 5 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 12.06.2019 | VestMjøsa-cup 4 | C | 41.28 | 9 /15 | – | – | – | – | – | – |
| 05.06.2019 | Nammo-Cup 3 | C-Åpen | 1.06.46 | 6 /10 | 4.15 | 19.35 | 1.15 | 17.44 | 1.29 | – |
| 02.06.2019 | Gjø-Vard-løpet | C-åpen | 39.15 | 5 /8 | 5.09 | 19.49 | 2.36 | 17.44 | 1.29 | – |
| 29.05.2019 | Vestmjøsa cup 3 | C | 24.29 | 7 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 22.05.2019 | Vestmjøsacup 2 | C | 16.46 | 4 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 08.05.2019 | Nammo-cupen 2 | N-Åpen | 14.18 | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.09.2018 | Eiktunet Natt | C | 16.03 | 7 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 09.09.2018 | Snertingdalsløpet | N - åpen | 21.02 | – | 1.11 | 11.48 | 0.40 | 13.06 | 0.38 | |
| 08.09.2018 | Nammo-Cup 2018, Etappe 5 (Finale) | N - åpen | 15.04 | – | 0.10 | 11.55 | 0.08 | 13.06 | 0.38 | |
| 05.09.2018 | VestMjøsa-cup 6 / Klubbmesterskap | N-åpen | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 29.08.2018 | Nammo-Cup 4 | N-Åpen | 23.50 | – | – | – | – | – | – | – |
| 22.08.2018 | VestMjøsa-cup 5 | N | 33.16 | – | 2.53 | 12.59 | 1.08 | 13.33 | 0.51 | |
| 12.05.2018 | Våronnløpet | N-åpen | 18.41 | – | 0.39 | 14.44 | 0.31 | 14.36 | 0.54 | – |
| 03.06.2015 | RingAlm-cup 3 | N-Åpen | 30.03 | – | 2.09 | 20.07 | 1.26 | – | – | – |
| 20.05.2015 | RingAlm-cup 2 | N-åpen | 29.50 | – | – | – | – | – | – | – |
| 16.05.2015 | Våronnløpet | N-åpen | 20.23 | – | – | – | – | – | – | – |