Løperprofil
Stine Heggedal
Fet
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Sprintrankingen
5 løp
B-rankingen
7 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 15.18
- Løpskapasitet
- 14.03
- O-evne
- 1.15
- Jevnhet ±
- 7,9 %
- Usikkerhet ±
- 7.30
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 2,7
- Typisk bom
- 86 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 23.04.2017)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,2176 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0904 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0786 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,3988 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,13 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9957 |
| bomVekt | 0,25 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4564 |
| bomStorSigma | 0,825 |
| antallBom | 1 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,049 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0758 |
| havariVekt | 0 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3740,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4071,9 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 10.31
- Løpskapasitet
- 10.17
- O-evne
- 0.14
- Jevnhet ±
- 6,1 %
- Usikkerhet ±
- 0.23
- Sikkerhet
- 4
- Bommer per løp
- 0,9
- Typisk bom
- 83 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,3 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 6 (sist 05.05.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,2384 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,245 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0609 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0352 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 2,78 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 4,4 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0051 |
| bomVekt | 92,35 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4224 |
| bomStorSigma | 0,5033 |
| antallBom | 5 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0586 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0593 |
| havariVekt | 3,54 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0045 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,9403 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0006 |
| fartSesongSin | −0,0004 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3814,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3898,1 |
| beregnet | 06.11.2026 |
B-rankingen
nr. 99 av 336
Nr. 99 av 336 blant kvinner i Norge · nr. 2 av 35 i klassen D50–54 · nr. 2 av 5 i 1976-kullet
- Forventet kmtid
- 14.18
- Løpskapasitet
- 12.26
- O-evne
- 1.51
- Jevnhet ±
- 8,5 %
- Usikkerhet ±
- 0.33
- Sikkerhet
- 7
- Bommer per løp
- 2,6
- Typisk bom
- 118 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,4 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i september (±0,6 %)
- Løp i grunnlaget
- 8 (sist 25.07.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0287 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0426 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,085 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0372 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 4,6 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 6,75 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,7378 |
| bomVekt | 51,56 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,7688 |
| bomStorSigma | 0,8441 |
| antallBom | 13 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0342 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0837 |
| havariVekt | 5,43 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0056 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,1794 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0001 |
| fartSesongSin | 0,0059 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2348 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 765,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2925,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3362,6 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 6 | 25.07.2026 O-Ringen Göteborg, etapp 5, lång, jaktstart, bom 3.30 | 117 | nr. 5941 |
| Bom over fem minutter | 22 | 23.07.2026 O-Ringen Göteborg, etapp 3, medel, bom 6.42 | 187 | nr. 5739 |
| Bom over ti minutter | 220 | hele karrieren siden 2015 | 220 | nr. 3599 |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 5, lång, jaktstart | Orange 3,3 | 43.08 | 9 /108 | 6.30 | 12.29 | 1.53 | 14.07 | 1.51 | |
| 24.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 4, medel | Orange 3,3 | 32.34 | 3 /108 | 1.58 | 11.32 | 0.42 | 14.07 | 1.51 | |
| 23.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 3, medel | Orange 3,3 | 28.47 | 49 /109 | 6.51 | 16.12 | 3.51 | 14.07 | 1.51 | |
| 21.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 2, lång | Orange 3,3 | 58.08 | 30 /109 | 8.11 | 15.07 | 2.08 | 14.07 | 1.51 | |
| 20.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 1, lång | Orange 3,3 | 49.17 | 22 /109 | 5.09 | 13.47 | 1.26 | 14.07 | 1.51 | |
| 24.05.2026 | Pinseløpet dag 2 | B-åpen 17- | 46.59 | 8 /54 | 4.09 | 14.20 | 1.16 | 14.51 | 1.07 | |
| 05.05.2026 | Oslo City Cup - Finale | D50- | 48.08 | 20 /39 | 0.03 | 11.34 | 0.01 | 10.36 | 0.15 | |
| 28.04.2026 | Oslo City Cup løp 4 | D 50- | 27.15 | 28 /36 | 0.14 | 9.43 | 0.05 | 10.20 | 0.17 | – |
| 21.04.2026 | Oslo City Cup løp 3 | D50 | 35.36 | 31 /42 | 4.52 | 11.18 | 1.33 | 10.20 | 0.17 | – |
| 14.04.2026 | Oslo City Cup løp 2 | D 50- | 26.45 | 21 /34 | 1.41 | 10.55 | 0.41 | 10.20 | 0.17 | – |
| 07.04.2026 | Oslo City Cup løp 1 | D50- | 29.26 | 42 /60 | 3.56 | 11.25 | 1.32 | 10.20 | 0.17 | – |
| 07.06.2025 | Pinseløpet dag 1 | B-åpen 17- | 45.58 | 18 /48 | 1.09 | 15.14 | 0.23 | 15.46 | 0.56 | – |
| 11.08.2024 | Geilo 4-dagers | B-åpen 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 11.08.2024 | Geilo 4-dagers | B-åpen 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 11.08.2024 | Geilo 4-dagers | B-åpen 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 11.08.2024 | Geilo 4-dagers | B-åpen 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 29.05.2023 | Pinseløpet dag 3 | B-åpen 17- | 39.06 | 4 /38 | 2.18 | 13.35 | 0.48 | – | – | – |
| 01.08.2021 | Geilo 4-dagers | B-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.08.2021 | Geilo 4-dagers | B-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.08.2021 | Geilo 4-dagers | B-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.08.2021 | Geilo 4-dagers | B-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.07.2018 | Sørlandsgaloppen 2018 | B-Åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.07.2018 | Sørlandsgaloppen 2018 | B-Åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.07.2018 | Sørlandsgaloppen 2018 | B-Åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.07.2018 | Sørlandsgaloppen 2018 | B-Åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 23.04.2017 | Smaaleneneløpet | D17B | 39.55 | 1 /9 | 1.09 | 12.40 | 0.22 | – | – | – |
| 28.06.2015 | Norsk O-Festival | Dir B | 56.12 | 16 /92 | – | – | – | – | – | – |
| 28.06.2015 | Norsk O-Festival | Dir B | 0.00 | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 16.05.2015 | KM sprint / Drammen City Cup 4 / uttaksløp til Unionsmatchen | D 17- | 26.47 | 13 /14 | 1.18 | 10.58 | 0.32 | – | – | – |