Løperprofil
Bjørg Elin Levang
Sandnes
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
7 løp
C-rankingen
19 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 20.44
- Løpskapasitet
- 19.32
- O-evne
- 1.12
- Jevnhet ±
- 9,0 %
- Usikkerhet ±
- 1.15
- Sikkerhet
- 3
- Bommer per løp
- 3,4
- Typisk bom
- 74 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 8 (sist 26.12.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,5457 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,5871 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0897 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0588 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,69 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 2,76 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,2515 |
| bomVekt | 31,5 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,31 |
| bomStorSigma | 0,6628 |
| antallBom | 19 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0491 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,1055 |
| havariVekt | 2,32 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0002 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8755 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0012 |
| fartSesongSin | 0,0042 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 5198,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 5517,1 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 12.00
- Løpskapasitet
- 11.46
- O-evne
- 0.14
- Jevnhet ±
- 5,9 %
- Usikkerhet ±
- 0.40
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 1,0
- Typisk bom
- 73 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 13.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,3733 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,4639 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0585 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0543 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,86 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,97 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1817 |
| bomVekt | 12,18 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2908 |
| bomStorSigma | 0,5341 |
| antallBom | 2 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0586 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,073 |
| havariVekt | 1,37 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4365,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4452,6 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 23.04
- Løpskapasitet
- 20.13
- O-evne
- 2.51
- Jevnhet ±
- 8,8 %
- Usikkerhet ±
- 2.23
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 4,5
- Typisk bom
- 94 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 16.09.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,457 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,5747 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0877 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0982 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,32 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,79 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,2761 |
| bomVekt | 4,03 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5381 |
| bomStorSigma | 0,968 |
| antallBom | 3 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0573 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0788 |
| havariVekt | 0,49 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4756,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 5428,1 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
nr. 225 av 238
Nr. 225 av 238 blant kvinner i Norge · nr. 10 av 13 i klassen D55–59 · nr. 1 av 1 i 1971-kullet
- Forventet kmtid
- 23.30
- Løpskapasitet
- 21.41
- O-evne
- 1.48
- Jevnhet ±
- 9,6 %
- Usikkerhet ±
- 0.41
- Sikkerhet
- 12
- Bommer per løp
- 4,2
- Typisk bom
- 81 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,9 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i mai (±0,7 %)
- Løp i grunnlaget
- 20 (sist 22.08.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,5303 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,5381 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0962 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0289 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 3,68 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 12,28 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,2727 |
| bomVekt | 111,38 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3969 |
| bomStorSigma | 0,6724 |
| antallBom | 62 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0488 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,1566 |
| havariVekt | 8,05 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0126 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,7605 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0054 |
| fartSesongSin | −0,0042 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 5121,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 5548,4 |
| beregnet | 05.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 13.24
- Løpskapasitet
- 12.10
- O-evne
- 1.13
- Jevnhet ±
- 10,1 %
- Usikkerhet ±
- 2.53
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 2,9
- Typisk bom
- 73 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 2 (sist 21.08.2022)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,035 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1393 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,101 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1948 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,03 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,82 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9329 |
| bomVekt | 3,49 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2916 |
| bomStorSigma | 0,7906 |
| antallBom | 3 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0337 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0419 |
| havariVekt | 0,3 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0004 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,3875 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | −0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2095 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 752,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2911,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3204,5 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 54 | 22.08.2026 KM Lang, bom 4.19 | 95 | nr. 1480 |
| Bom over fem minutter | 120 | 25.10.2025 HARDHAUSEN, bom 6.18 | 223 | nr. 2409 |
| Bom over ti minutter | 584 | 02.07.2023 Sørlandsgaloppen 2023, bom 11.05 | 584 | nr. 1970 |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.10.2026 | HARDHAUSEN | Trim | 58.59 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 13.09.2026 | Kretsløp Sprint (RR) - Sandneshallen | D 50- | 29.33 | 6 /6 | 3.21 | 14.13 | 1.37 | – | – | – |
| 08.09.2026 | Ungdomscup m/nærløp - Løp 7 - Vannassen | B-åpen | 36.22 | 15 /17 | – | – | – | – | – | – |
| 01.09.2026 | Ungdomscup m/nærløp - Løp 6 - Lundehaugen | B-åpen | 36.07 | 17 /17 | – | – | – | – | – | – |
| 22.08.2026 | KM Lang | C-åpen 17- | 43.35 | 1 /1 | 6.54 | 27.33 | 4.22 | 23.32 | 1.42 | |
| 09.07.2026 | Sørlandsgaloppen | C-åpen 17- | 42.21 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 26.05.2026 | Ungdomscup m/nærløp - Løp 3 - Alsvik | C-åpen | 51.49 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 19.05.2026 | Ungdomscup m/nærløp - Løp 2 - Kleppeloen | C-åpen | 31.08 | 3 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 12.05.2026 | Ungdomscup m/nærløp - Løp 1 - Øksnevadskogen | C-åpen | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 26.04.2026 | Kretsløp (RR) Sælandskogen | C-åpen 17- | 42.09 | 5 /5 | 1.43 | 26.11 | 1.04 | 23.39 | 1.35 | |
| 21.03.2026 | KOK 2 dagers Sprint i Abra Havn | B-åpen 17- | 37.16 | 77 /87 | – | – | – | – | – | – |
| 26.12.2025 | Juleløpet i Sørmarka | DK | 31.57 | 25 /33 | 1.35 | 21.16 | 1.03 | 21.05 | 1.14 | |
| 25.10.2025 | HARDHAUSEN | Åpen 4 | 2.51.59 | 21 /22 | – | – | – | – | – | – |
| 16.09.2025 | Ungdomscup 7 | B-åpen | 37.37 | 10 /11 | 7.27 | 30.44 | 6.05 | – | – | – |
| 11.09.2025 | Klubbløp Torsdagstrening | Åpen B | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 26.08.2025 | Ungdomscup 5 Bakkebø/Lagård | B-åpen | 29.11 | 4 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 23.08.2025 | KM Lang Sirdal | C-åpen 17- | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 06.07.2025 | Sørlandsgaloppen 2025 | C-åpen 17- | 1.03.15 | 36 /44 | 8.51 | 25.33 | 3.34 | 23.27 | 1.41 | |
| 06.07.2025 | Sørlandsgaloppen 2025 | C-åpen 17- | 59.07 | 41 /145 | 2.59 | 26.26 | 1.20 | 23.27 | 1.41 | |
| 06.07.2025 | Sørlandsgaloppen 2025 | C-åpen 17- | 1.17.14 | 46 /145 | 3.29 | 27.11 | 1.14 | 23.27 | 1.41 | |
| 06.07.2025 | Sørlandsgaloppen 2025 | C-åpen 17- | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 21.06.2025 | O-Festival mellom | C-åpen 17- | 52.28 | 42 /64 | 5.15 | 23.06 | 2.19 | 22.15 | 1.39 | |
| 20.06.2025 | O-Festival sprint | C-åpen 17- | 21.26 | 18 /26 | – | – | – | – | – | – |
| 09.06.2025 | Pinseløpet dag 3 | C-åpen 17- | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 08.06.2025 | Pinseløpet dag 2 | C-åpen 17- | 55.48 | 15 /20 | 3.41 | 24.36 | 1.37 | 22.15 | 1.39 | |
| 27.05.2025 | Ungdomscup 3 | C-åpen | 40.41 | 4 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 20.05.2025 | Ungdomscup 2 - Kleivane | C-åpen | 16.16 | 3 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 13.05.2025 | Ungdomscup 1 Njåskogen | C-åpen | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 29.04.2025 | Sprintløp Forus | Kort | 23.11 | 3 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 30.03.2025 | KOK 2 dagers / NC mellom | C-åpen-17- | 1.19.59 | 10 /15 | 4.34 | 22.25 | 1.17 | 21.57 | 1.43 | |
| 29.03.2025 | KOK 2 dagers. Sprint i Dyreparken (NC sprint) | C-åpen-17- | 20.07 | 6 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 08.03.2025 | Vinterkarusell Ganddal IL Vagleskogen | Damer - kort løype | 1.08.39 | 16 /16 | 8.23 | (30.35) | 3.44 | 21.32 | 1.22 | |
| 26.12.2024 | Juleløpet 2024, Vinterkarusellens 1. løp. | DK | 1.07.47 | 18 /20 | 3.40 | 27.52 | 1.30 | 19.49 | 1.14 | |
| 14.12.2024 | Klubbmesterskap Sandnes IL | Åpen C | 54.23 | 3 /4 | 8.10 | 21.00 | 3.09 | 19.49 | 1.14 | |
| 04.12.2024 | Nattløp Selshammeren | DK | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 26.10.2024 | HARDHAUSEN | Trim | 1.20.39 | 20 /26 | – | – | – | – | – | – |
| 17.09.2024 | Ungdomscup og nærløp Bogafjell | C-åpen | 55.11 | 9 /10 | 4.05 | 25.26 | 1.53 | 21.59 | 1.46 | |
| 03.09.2024 | Nærløp Selshammeren | C-åpen | 51.28 | 16 /21 | – | – | – | – | – | – |
| 27.08.2024 | Nærløp-Ungdomscup - Alsvik | C-åpen | 47.31 | 4 /4 | 1.53 | 24.25 | 0.58 | 21.47 | 1.55 | |
| 24.08.2024 | KM Lang | C-åpen 17- | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | C-åpen 17- | 34.18 | 41 /230 | – | – | – | – | – | – |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | C-åpen 17- | 35.04 | 48 /56 | 2.13 | 19.50 | 1.15 | 21.19 | 2.00 | |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | C-åpen 17- | 1.24.43 | 53 /230 | 16.12 | 26.50 | 5.08 | 21.19 | 2.00 | |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | C-åpen 17- | 59.10 | 57 /230 | 8.07 | 24.39 | 3.23 | 21.19 | 2.00 | |
| 23.06.2024 | Norsk O-Festival lang | C-åpen 17- | 59.02 | 58 /72 | 5.01 | 22.26 | 1.54 | 21.19 | 2.00 | |
| 22.06.2024 | Norsk O-Festival mellom | C-åpen 17- | 51.35 | 46 /59 | 5.20 | 21.28 | 2.13 | 21.19 | 2.00 | |
| 21.06.2024 | Norsk O-Festival sprint | C-åpen 17- | 27.47 | 8 /13 | – | – | – | – | – | – |
| 11.06.2024 | Moro-løp | Damer - kort | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 19.05.2024 | Pinseløpet dag 1 | C-åpen 17- | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 14.05.2024 | Nærløp m/ungdomscup | C-åpen | 32.21 | 7 /12 | 2.17 | 19.56 | 1.24 | 19.25 | 1.38 | |
| 07.05.2024 | Ungdomscup/nærløp Lundehaugen | C-åpen | 27.41 | 4 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 30.04.2024 | Nærløp m/ungdomscup | C-åpen | 26.02 | 2 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 27.04.2024 | KM Sprint | C-åpen 17- | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 20.04.2024 | Kretsløp-Sprint, Storhaug | C-åpen 17- | 21.04 | 4 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 16.04.2024 | Nærløp Sælandsfjellet | C | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 31.12.2023 | Nyttårsløpet SI hytta Melshei | Damer - kort løype | 1.11.11 | 10 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 26.12.2023 | Juleløpet 2023, Vinterkarusellen løp 1. | DK | 34.54 | 10 /12 | 2.26 | 23.14 | 1.37 | 20.46 | 0.55 | – |
| 28.10.2023 | HARDHAUSEN, Melshei | Trim | 1.17.43 | 27 /31 | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2023 | Tour de Orientering | C-åpen 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2023 | Tour de Orientering | C-åpen 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2023 | Tour de Orientering | C-åpen 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 29.08.2023 | Ungdomscup 4 | C-åpen | 39.56 | 3 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | C-åpen 17- | 42.42 | 22 /147 | 3.51 | 21.48 | 1.58 | 20.21 | 1.58 | – |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | C-åpen 17- | 1.02.39 | 27 /147 | 8.17 | 21.52 | 2.53 | 20.21 | 1.58 | – |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | C-åpen 17- | 1.12.56 | 39 /147 | 14.04 | 23.02 | 4.27 | 20.21 | 1.58 | – |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | C-åpen 17- | 0.00 | Brutt | – | – | – | – | – | – |
| 13.06.2023 | Ungdomscup 3 Ganddal | C-åpen | 21.46 | 4 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 03.06.2023 | Kretsløp Ålgård (RR4) Sælandskogen | C-åpen 17- | 26.23 | 3 /6 | 1.13 | 17.03 | 0.47 | – | – | – |
| 09.05.2023 | Individuelle løyper på Krossberg | KortC | 26.37 | 2 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 07.05.2023 | Kretsløp (RR2) | C-åpen 17- | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 02.05.2023 | Ungdomscup 1 | C-åpen | 23.32 | 3 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 22.04.2023 | KM Sprint (RR1) | C-åpen 17- | 26.27 | 6 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 01.10.2022 | Ranking finale Kubbetjørn | N2-åpen 17- | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 18.09.2022 | Kretsløp - Sprint på Gausel | Ny17- | 14.29 | 1 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 21.08.2022 | Vestlandsmesterskapet (DM), Mellom | N2-åpen 17- | 22.28 | 1 /3 | 3.20 | 16.16 | 2.25 | 14.11 | 0.57 | – |
| 20.08.2022 | Vestlandsmesterskapet (DM), Lang (HOK-ranking 5/2022) | N2-åpen 17- | 23.55 | 1 /7 | 0.51 | 12.45 | 0.27 | 14.11 | 0.57 | – |
| 15.01.2022 | Vinterkarusell Øksnevadskogen | N-åpen | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 07.09.2021 | Nærløp Riska | D Ny | 22.23 | – | – | – | – | – | – | – |
| 04.07.2021 | Sørlandsgaloppen 2021 | N-åpen | 0.00 | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 04.07.2021 | Sørlandsgaloppen 2021 | N-åpen | 23.25 | – | – | – | – | – | – | – |
| 04.07.2021 | Sørlandsgaloppen 2021 | N-åpen | 38.06 | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.06.2021 | Ungdomscup No. 4 - Hålandskogen | Ledsager | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 18.05.2021 | Ungdomscup No. 2 - Neseskogen | Ledsager | – | Aktiv | – | – | – | – | – | – |
| 08.09.2020 | Ungdomscup/Klubbkamp - Kvernevik | D Ny | 31.57 | 5 /7 | 2.23 | 21.35 | 1.37 | 19.19 | 0.48 | |
| 17.09.2019 | Ungdomscup finale | C-Åpen | 31.18 | 4 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 30.06.2019 | Norsk o-festival - lang | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 29.06.2019 | Norsk o-festival - mellom | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 28.06.2019 | Norsk o-festival - sprint | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 19.06.2018 | Ungsomscup/Klubbkamp nr 3 på Storhaug | D Ny | 22.13 | – | – | – | – | – | – | – |
| 05.06.2018 | Klubbkamp/Ungdomscup | D-Ny | 42.07 | 5 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 15.05.2018 | Ungdomscup/ Klubbkamp | D Ny | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 12.05.2018 | Kretsmesterskap Sprint Hellvik | D 17-N | 16.30 | 1 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 12.09.2017 | Klubbkamp/Ungdomscup - 6, 2017 Finale - Øksnevadskogen Nord | Ny | 22.51 | 20 /44 | 3.02 | 14.37 | 1.56 | 13.34 | 0.59 | – |
| 05.09.2017 | Klubbkamp/Ungdomscup - 5, Gramstad | D Ny | 26.46 | – | – | – | – | – | – | – |
| 13.06.2017 | Klubbkamp/Ungdomscup - 3, 2017 Rundevold | D-Ny | 20.00 | 7 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 23.05.2017 | Klubbkamp/Ungdomscup - 1, 2017 - SI - Dale | D Ny | 46.09 | 14 /16 | – | – | – | – | – | – |
| 16.05.2017 | Nærløp Sørmarka | JN | 36.15 | 12 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 02.05.2017 | Nærløp Hesthammer | N-åpen | 30.15 | 21 /37 | – | – | – | – | – | – |
| 21.01.2017 | Vinterkarusell Melsvatnet | JN | 31.16 | 1 /4 | 1.13 | 10.55 | 0.25 | – | – | – |
| 07.01.2017 | Vinterkarusell Vigreskogen | JN | 21.45 | 1 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 10.12.2016 | Høstkarusellen 2016 - Løp 3 | Nybegynnerløype | 41.27 | 4 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 30.08.2016 | Klubbkamp Madlamark | Jenter - Ny | 15.15 | – | – | – | – | – | – | – |
| 11.06.2016 | KM Lang - Veraland | N-åpen | 34.59 | – | – | – | – | – | – | – |
| 07.06.2016 | Klubbkamp 3 - Hinna | Jenter - Ny | 21.21 | – | – | – | – | – | – | – |
| 22.05.2016 | Kretsløp Mellomdistanse | NÅpen | 33.59 | 18 /37 | – | – | – | – | – | – |
| 26.04.2016 | Nærløpskarusellen Bogafjell | JN | 25.02 | – | – | – | – | – | – | – |
| 08.09.2015 | Klubbkampen - Mellomdistanse Krossberg | Jenter - Ny | 16.59 | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.09.2015 | Klubbkamp | Jenter under17-over59 | 51.53 | 17 /17 | – | – | – | – | – | – |
| 02.06.2015 | Klubbkamp Ålgård | Jenter - Ny | 26.26 | Disk | – | – | – | – | – | – |