Løperprofil
Ebbe Møller Nielsen
OK Pan Århus
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
10 løp
Sprintrankingen
4 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 10.26
- Løpskapasitet
- 9.24
- O-evne
- 1.02
- Jevnhet ±
- 7,2 %
- Usikkerhet ±
- 0.59
- Sikkerhet
- 5
- Bommer per løp
- 2,6
- Typisk bom
- 84 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- best i april (±0,7 %)
- Løp i grunnlaget
- 10 (sist 27.10.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1841 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,2088 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0717 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0896 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,37 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 4,55 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9374 |
| bomVekt | 40,02 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4251 |
| bomStorSigma | 0,6917 |
| antallBom | 23 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0433 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,074 |
| havariVekt | 1,26 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0006 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,4074 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0027 |
| fartSesongSin | −0,0063 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2502,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2775,2 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 6.44
- Løpskapasitet
- 6.34
- O-evne
- 0.10
- Jevnhet ±
- 5,6 %
- Usikkerhet ±
- 0.47
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 0,8
- Typisk bom
- 64 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 4 (sist 11.05.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,21 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,2721 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0563 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1094 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,09 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,55 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8928 |
| bomVekt | 15,56 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,1557 |
| bomStorSigma | 0,6542 |
| antallBom | 3 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0586 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0824 |
| havariVekt | 0,3 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,1525 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0002 |
| fartSesongSin | −0,0003 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2435,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2497,6 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 0 | 27.10.2024 Delsjömedeln, bom 2.40 | 85 | – |
| Bom over fem minutter | 152 | 19.03.2022 DM Nat 2022, bom 5.50 | 152 | – |
| Bom over ti minutter | 238 | hele karrieren siden 2021 | 238 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.10.2024 | Delsjömedeln | H50 | 36.43 | 19 /45 | 4.11 | 10.22 | 1.11 | 9.55 | 0.49 | |
| 26.10.2024 | GMOK:s höstmedel | H50 | 44.09 | 18 /53 | 2.48 | 10.07 | 0.38 | 9.55 | 0.49 | |
| 11.05.2024 | DM Sprint 2024 | H50 | 16.04 | 1 /27 | 0.06 | 6.21 | 0.02 | 6.42 | 0.09 | |
| 12.11.2023 | Jættemilen, Ultralang/Åbne baner | H50 | 1.52.48 | 2 /27 | 7.06 | 8.49 | 0.33 | 9.20 | 0.45 | |
| 18.05.2023 | Swedish League, #5, medel (WRE) samt publiktävling | H50 | 29.47 | 32 /69 | 4.10 | 9.23 | 1.19 | 9.30 | 0.55 | |
| 18.03.2023 | DM-Nat 2023 | H50 | 54.47 | 3 /15 | 7.34 | 9.30 | 1.19 | 9.26 | 0.50 | |
| 11.09.2022 | DM Stafet og Lang, DM Lang/Åbne baner | H50 | 1.16.54 | 8 /29 | 6.15 | 9.33 | 0.47 | 9.32 | 0.43 | |
| 27.08.2022 | DM Mellem, Mellem | H50 | 31.45 | 5 /24 | 1.55 | 9.33 | 0.35 | 9.25 | 0.38 | |
| 27.03.2022 | Danish Spring, Langdistance/Langdistance, Åbne baner | M50 | 54.50 | 2 /24 | 0.05 | 8.25 | 0.01 | 9.17 | 0.38 | – |
| 26.03.2022 | Danish Spring, Mellemdistance/Mellemdistance, Åbne baner | M50 | 36.08 | 3 /28 | 0.22 | 8.11 | 0.05 | 9.17 | 0.38 | – |
| 19.03.2022 | DM Nat 2022 | H50 | 59.24 | 5 /20 | 8.05 | 10.14 | 1.23 | 9.17 | 0.38 | – |
| 05.09.2021 | Rebild 2-dages div match | H50 | 48.12 | 2 /26 | 1.44 | 8.20 | 0.18 | – | – | – |
| 06.06.2021 | DM sprint, Sprint stafet | D/H45 3 common controls | 16.48 | 6 /27 | 1.15 | 7.00 | 0.31 | 6.51 | 0.11 | – |
| 06.06.2021 | DM sprint, Sprint stafet | D/H45, DH 45:BAB | 16.48 | 3 /11 | 0.58 | 7.01 | 0.24 | 6.51 | 0.11 | – |
| 05.06.2021 | DM sprint, DM sprint/Åbne baner | H50 | 14.37 | 4 /26 | 0.01 | 6.27 | 0.00 | 6.51 | 0.11 | – |
| 19.10.2019 | Blodslitet | Herrer åpen | 1.09.02 | 14 /127 | – | – | – | – | – | – |
| 17.10.2015 | Blodslitet | H45 | 1.40.08 | 19 | – | – | – | – | – | – |
| 18.10.2014 | Blodslitet | H40 | 1.50.11 | 11 /52 | – | – | – | – | – | – |