Løperprofil
Hanna Müller
Swiss Orienteering Team
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
29 løp
Sprintrankingen
5 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 8.57
- Løpskapasitet
- 8.21
- O-evne
- 0.36
- Jevnhet ±
- 5,9 %
- Usikkerhet ±
- 0.12
- Sikkerhet
- 14
- Bommer per løp
- 2,3
- Typisk bom
- 59 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,2 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 27 (sist 03.10.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,3016 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,3086 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0592 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0229 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 3,04 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 13,69 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8339 |
| bomVekt | 178,7 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,0834 |
| bomStorSigma | 0,5691 |
| antallBom | 73 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0294 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0703 |
| havariVekt | 5,96 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0028 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 2,0425 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0017 |
| fartSesongSin | −0,0003 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2222,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2382,6 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 6.28
- Løpskapasitet
- 6.19
- O-evne
- 0.09
- Jevnhet ±
- 5,4 %
- Usikkerhet ±
- 0.22
- Sikkerhet
- 3
- Bommer per løp
- 0,9
- Typisk bom
- 56 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 6 (sist 03.10.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2496 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,2756 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0536 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0548 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,8 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 3,22 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9704 |
| bomVekt | 39,47 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,0329 |
| bomStorSigma | 0,6001 |
| antallBom | 2 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0498 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0855 |
| havariVekt | 1,42 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0005 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,167 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0032 |
| fartSesongSin | −0,0006 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2340,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2398,3 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 41 | 04.10.2025 DM-Lang + WRE, bom 2.33 | 211 | – |
| Bom over fem minutter | 632 | hele karrieren siden 2017 | 632 | – |
| Bom over ti minutter | 632 | hele karrieren siden 2017 | 632 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.10.2026 | Deutsche Meisterschaften Lang 2026 | W21 | 1.38.05 | 2 /17 | 2.49 | 8.43 | 0.15 | 8.57 | 0.36 | |
| 04.10.2025 | DM-Lang + WRE | DE (Damen Elite) | 1.25.29 | 2 /21 | 3.47 | 8.15 | 0.22 | 8.59 | 0.44 | |
| 03.10.2025 | BRL Sprint (DPT) | DE (Damen Elite) | 14.32 | 1 /40 | 0.01 | 6.01 | 0.00 | 6.25 | 0.08 | |
| 01.06.2025 | Swedish League, #7, lång (WRE) + Tour de Medelpad, dag 2 | W21E | 1.55.45 | 23 /51 | 7.52 | 8.51 | 0.36 | 9.07 | 0.45 | |
| 31.05.2025 | Swedish League, #6, medel (WRE) + Tour de Medelpad, dag 1 | W21E | 45.33 | 31 /64 | 2.49 | 8.41 | 0.32 | 9.03 | 0.45 | |
| 29.05.2025 | Swedish League, #5, sprint (WRE) + Faxeträffen, dag 1, sprint | W21E | 17.03 | 16 /37 | 0.02 | 6.16 | 0.01 | 6.26 | 0.09 | |
| 01.05.2025 | Swedish League, #3, medel (WRE) | W21 | 48.17 | 82 /102 | 3.27 | 9.01 | 0.39 | 9.03 | 0.45 | |
| 21.04.2025 | Prästtomtadubbeln, dag 2, medel | D21 | 36.48 | 15 /48 | 1.25 | 8.54 | 0.21 | 8.59 | 0.46 | |
| 20.04.2025 | Prästtomtadubbeln, dag 1, lång | D21 | 1.08.33 | 5 /16 | 0.43 | 8.09 | 0.05 | 8.59 | 0.46 | |
| 05.04.2025 | Deutsche Meisterschaften Sprint-OL 2025 | DE | 15.17 | 8 /80 | 0.46 | 6.18 | 0.19 | 6.21 | 0.09 | |
| 08.03.2025 | Hallandspremiären, medel | D21 | 33.30 | 15 /59 | 0.06 | 7.56 | 0.01 | 8.58 | 0.49 | |
| 07.03.2025 | Kattegattnatt + DM, natt, Halland | D21 | 51.31 | 6 /24 | 3.33 | 8.29 | 0.35 | 8.58 | 0.49 | |
| 05.10.2024 | DM Lang 2024 | W21 | 1.27.20 | 3 /21 | 4.20 | 8.31 | 0.25 | 9.11 | 0.55 | |
| 30.03.2024 | Swedish League, #2, medel (WRE) + Göingefejden | W21 | 42.34 | 70 /86 | 4.11 | 9.17 | 0.55 | 9.22 | 1.00 | |
| 29.03.2024 | Swedish League, #1, lång (WRE) + Vildmarksfejden | W21 | 1.44.27 | 46 /93 | 10.09 | 9.01 | 0.53 | 9.22 | 1.00 | |
| 23.03.2024 | Nyköpingsorienteringen | D21 | 1.10.22 | 9 /35 | 3.17 | 8.22 | 0.23 | 9.22 | 1.00 | |
| 16.04.2023 | Swedish League, #2, lång (WRE) + Valdemarsviksdubbeln | W21 | 1.55.14 | 36 /62 | 13.57 | 9.46 | 1.11 | 9.27 | 1.00 | |
| 15.04.2023 | Swedish League, #1, medel (WRE) + Valdemarsviksdubbeln | W21 | 42.44 | 45 /84 | 2.25 | 8.55 | 0.30 | 9.27 | 1.00 | |
| 25.03.2023 | Nyköpingsorienteringen | D21 | 1.12.26 | 10 /49 | 1.56 | 8.15 | 0.13 | 9.19 | 0.57 | |
| 05.03.2023 | Sverigepremiären, lång | D21 | 1.18.42 | 7 /25 | 4.52 | 8.35 | 0.32 | 9.19 | 0.57 | |
| 04.03.2023 | Sverigepremiären, medel | D21 | 34.10 | 5 /51 | 0.14 | 8.01 | 0.03 | 9.19 | 0.57 | |
| 03.03.2023 | Sverigepremiären, natt | D21 | 1.19.38 | 3 /11 | 23.24 | 10.31 | 3.05 | 9.19 | 0.57 | |
| 27.02.2023 | 35 Trofeo Costa Cálida - Intermedia | F-E | 53.10 | 2 /9 | 1.16 | 7.59 | 0.11 | 9.43 | 0.56 | |
| 26.02.2023 | 35 Trofeo Costa Cálida - Larga | F-E | 1.50.24 | 29 /88 | 9.21 | 9.20 | 0.47 | 9.43 | 0.56 | |
| 25.02.2023 | 35 Trofeo Costa Cálida - Media | F-E | 44.04 | 74 /98 | 4.10 | 10.56 | 1.02 | 9.43 | 0.56 | |
| 25.02.2023 | 35 Trofeo Costa Cálida - Sprint | F-E | 17.43 | 4 /65 | 0.09 | 5.50 | 0.03 | 6.17 | 0.10 | |
| 13.03.2022 | 34 Trofeo Costa Cálida - Media | F-E | 33.28 | 11 /38 | 1.48 | 8.53 | 0.29 | 9.17 | 0.54 | |
| 12.03.2022 | 34 Trofeo Costa Cálida - Larga | F-E | 1.20.24 | 8 /37 | 6.59 | 8.30 | 0.44 | 9.17 | 0.54 | |
| 12.03.2022 | 34 Trofeo Costa Cálida - Sprint | F-E | 19.41 | 7 /31 | 0.03 | 6.12 | 0.01 | 6.44 | 0.11 | – |
| 02.09.2018 | Prøve-VM Publikumsløp og KM-mellom | D 17- | 45.56 | 7 /39 | 3.52 | 9.05 | 0.46 | 9.35 | 0.50 | |
| 01.09.2018 | Prøve-VM Publikumsløp og KM-lang | D 21- | 1.21.18 | 8 /12 | 6.00 | 9.25 | 0.42 | 9.35 | 0.50 | |
| 03.09.2017 | Euromeeting -elite | W21E | 1.31.42 | 25 /39 | 6.36 | 9.43 | 0.42 | 9.39 | 0.48 | |
| 09.07.2017 | Sørlandsgaloppen 2017 | D21- | 1.03.17 | 1 /69 | 2.49 | 8.06 | 0.22 | 9.24 | 0.40 | – |
| 09.07.2017 | Sørlandsgaloppen 2017 | D21- | 59.28 | 1 /69 | – | – | – | – | – | – |
| 09.07.2017 | Sørlandsgaloppen 2017 | D21- | 47.59 | 4 /69 | 3.41 | 9.21 | 0.43 | 9.24 | 0.40 | – |
| 09.07.2017 | Sørlandsgaloppen 2017 | D21- | 21.05 | 5 /16 | 0.00 | 6.18 | 0.00 | – | – | – |