Løperprofil
Jessica Arfwedson
Frölunda OL
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
7 løp
Sprintrankingen
4 løp
B-rankingen
4 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 24.44
- Løpskapasitet
- 23.00
- O-evne
- 1.44
- Jevnhet ±
- 14,4 %
- Usikkerhet ±
- 3.52
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,1
- Typisk bom
- 98 s
- Disk/brutt
- 7 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 7 (sist 18.08.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,7029 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,8301 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1441 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,145 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,07 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,22 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1346 |
| bomVekt | 9,15 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,59 |
| bomStorSigma | 0,9051 |
| antallBom | 18 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0689 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0758 |
| havariVekt | 0,52 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,002 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,2976 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0008 |
| fartSesongSin | −0,0013 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 6122,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 6584,5 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.10
- Løpskapasitet
- 10.58
- O-evne
- 0.12
- Jevnhet ±
- 5,6 %
- Usikkerhet ±
- 1.38
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 0,9
- Typisk bom
- 65 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 4 (sist 13.08.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,303 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,3039 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0563 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1361 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,1 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,81 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9739 |
| bomVekt | 14,25 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,1784 |
| bomStorSigma | 0,7077 |
| antallBom | 4 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0559 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0855 |
| havariVekt | 0,39 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0001 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8212 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0005 |
| fartSesongSin | 0,0011 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4068,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4140,1 |
| beregnet | 06.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 23.17
- Løpskapasitet
- 21.00
- O-evne
- 2.17
- Jevnhet ±
- 8,7 %
- Usikkerhet ±
- 1.21
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 3,1
- Typisk bom
- 105 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 4 (sist 27.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,4949 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,5426 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0867 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0562 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,01 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 2,47 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8765 |
| bomVekt | 16,34 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,6505 |
| bomStorSigma | 1,0115 |
| antallBom | 8 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0498 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0823 |
| havariVekt | 1,34 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,1376 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0006 |
| fartSesongSin | −0,0001 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2348 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 765,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4939,8 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 5478,6 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 15 | 24.09.2023 DM, lång, Göteborg + Halland, bom 20.19 | 56 | – |
| Bom over fem minutter | 15 | 24.09.2023 DM, lång, Göteborg + Halland, bom 20.19 | 81 | – |
| Bom over ti minutter | 15 | 24.09.2023 DM, lång, Göteborg + Halland, bom 20.19 | 83 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.09.2026 | Hjortsöndan | Orange 3,0 | 1.09.13 | 35 /49 | 2.34 | 22.45 | 0.51 | 23.14 | 2.17 | |
| 24.09.2023 | DM, lång, Göteborg + Halland | Medelsvår 3 km | 1.47.51 | 40 /44 | 25.06 | 28.43 | 6.41 | 24.56 | 4.46 | – |
| 10.09.2023 | Veteran-SM, lång, med Tivedstrippeln, dag 3 | Medelsvår 3 km | 1.01.58 | 45 /76 | 3.28 | 19.33 | 1.06 | 24.56 | 4.46 | – |
| 09.09.2023 | Veteran-SM, medel, med Tivedstrippeln, dag 2 | Medelsvår 3 km | 1.29.12 | 65 /80 | 19.12 | 28.10 | 6.04 | 24.56 | 4.46 | – |
| 18.08.2023 | WMOC 2023 Long Final | W50-B | 1.20.15 | 35 /43 | 1.25 | 22.24 | 0.24 | 25.26 | 2.05 | |
| 16.08.2023 | WMOC 2023 Middle Final | W50-B | 1.44.13 | 42 /47 | 5.02 | (40.16) | 1.57 | 25.26 | 2.05 | |
| 15.08.2023 | WMOC 2023 Forest Qualificatio | W50-2 | 9.48.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 13.08.2023 | WMOC 2023 Sprint Final | W50-B | 15.18 | 28 /46 | 0.03 | 10.22 | 0.02 | 10.37 | 0.12 | |
| 12.08.2023 | WMOC 2023 Sprint Qualification | W50-2 | 20.02 | 41 /52 | 0.33 | 10.20 | 0.17 | 10.37 | 0.12 | |
| 16.07.2022 | WMOC 2022 Long Final | W50-B | 2.11.07 | 37 /62 | 32.53 | 28.13 | 7.05 | 23.20 | 4.13 | – |
| 14.07.2022 | WMOC 2022 Middle Final | W50-B | – | Aktiv | – | – | – | – | – | – |
| 13.07.2022 | WMOC 2022 Forest Qualification | W50-2 | 1.46.06 | Brutt | – | – | – | – | – | – |
| 11.07.2022 | WMOC 2022 Sprint Final | W50-B | 24.56 | 26 /58 | 1.21 | 12.13 | 0.40 | 11.29 | 0.15 | – |
| 10.07.2022 | WMOC 2022 Sprint Qualification | W50-1 | 28.30 | 48 /59 | 4.32 | 13.45 | 2.11 | 11.29 | 0.15 | – |
| 03.08.2014 | Fjord-O Vest | D 17-C | 43.36 | 2 /15 | 4.05 | 15.07 | 1.25 | 15.48 | 0.34 | – |
| 03.08.2014 | Fjord-O Vest | D 17-C | 45.27 | 3 /15 | 1.14 | 16.13 | 0.26 | 15.48 | 0.34 | – |
| 03.08.2014 | Fjord-O Vest | D 17-C | 40.58 | 5 /15 | 0.22 | 16.47 | 0.09 | 15.48 | 0.34 | – |
| 03.08.2014 | Fjord-O Vest | D 17-C | 41.50 | 5 /14 | 1.44 | 16.24 | 0.41 | 15.48 | 0.34 | – |