Løperprofil
Kristoffer Nian Brovoll Vaeng
Sørreisa
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 12.49
- Løpskapasitet
- 9.55
- O-evne
- 2.54
- Jevnhet ±
- 10,1 %
- Usikkerhet ±
- 1.32
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,6
- Typisk bom
- 119 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 2 (sist 17.08.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1339 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0247 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,101 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1131 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,13 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,95 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,3029 |
| bomVekt | 8,68 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,7802 |
| bomStorSigma | 1,0895 |
| antallBom | 8 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0476 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0723 |
| havariVekt | 0,62 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,001 |
| fartSesongSin | −0,0007 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2637,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3409,3 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 6.15
- Løpskapasitet
- 6.03
- O-evne
- 0.12
- Jevnhet ±
- 5,8 %
- Usikkerhet ±
- 0.42
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 0,9
- Typisk bom
- 68 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 16.08.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2916 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,244 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0585 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1068 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,11 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,63 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9671 |
| bomVekt | 4,37 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,223 |
| bomStorSigma | 0,7076 |
| antallBom | 0 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0569 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0855 |
| havariVekt | 0,24 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2245 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2319,5 |
| beregnet | 06.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 13.46
- Løpskapasitet
- 11.11
- O-evne
- 2.35
- Jevnhet ±
- 9,1 %
- Usikkerhet ±
- 3.44
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 3,3
- Typisk bom
- 114 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 26.06.2021)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1315 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,1981 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0914 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2401 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,32 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9997 |
| bomVekt | 1,44 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,7392 |
| bomStorSigma | 0,9791 |
| antallBom | 2 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0477 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0681 |
| havariVekt | 0,11 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2641,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3249,3 |
| beregnet | 06.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 8.21
- Løpskapasitet
- 6.59
- O-evne
- 1.22
- Jevnhet ±
- 11,4 %
- Usikkerhet ±
- 2.11
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,1
- Typisk bom
- 77 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 4 (sist 14.08.2021)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,5935 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,5666 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,114 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2319 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,01 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,65 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,984 |
| bomVekt | 2,42 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3412 |
| bomStorSigma | 0,7981 |
| antallBom | 5 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0344 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0332 |
| havariVekt | 0,08 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0001 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,5636 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0009 |
| fartSesongSin | 0,0003 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2096 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 753,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1667,9 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 1994,6 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 14 | 17.08.2024 NNM Langdistanse, bom 19.49 | 49 | – |
| Bom over fem minutter | 14 | 17.08.2024 NNM Langdistanse, bom 19.49 | 60 | – |
| Bom over ti minutter | 14 | 17.08.2024 NNM Langdistanse, bom 19.49 | 105 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.08.2024 | NNM Stafett | Løype: H13-16_AA | 34.44 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 17.08.2024 | NNM Langdistanse | H 15-16 | 1.34.29 | 3 /3 | 30.16 | 15.25 | 4.56 | 14.23 | 3.49 | – |
| 16.08.2024 | NNM Sprint | H 15-16 | 17.40 | 1 /3 | 0.08 | 6.22 | 0.03 | – | – | – |
| 03.09.2023 | KM mellomdistanse | H 15-16 | 49.07 | 2 /2 | 11.26 | 19.33 | 4.33 | – | – | – |
| 01.07.2023 | Midnattsolgaloppen | B-åpen 10-16 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.07.2023 | Midnattsolgaloppen | B-åpen 10-16 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 04.09.2022 | Barents Summer Games og KM sprint - Tromsø | H 13-14 | 15.39 | 2 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 27.08.2022 | NNM Langdistanse | C-åpen 10-16 | 32.05 | – | – | – | – | – | – | – |
| 14.08.2021 | NNM Lang | N2-åpen 10-16 | 14.52 | – | 0.31 | 8.23 | 0.17 | 9.11 | 1.00 | |
| 13.08.2021 | NNM Sprint | N2-åpen 10-16 | 12.14 | – | – | – | – | – | – | – |
| 27.06.2021 | KM sprint | N-åpen | 7.40 | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.06.2021 | KM lang | C-åpen 10-16 | 1.11.58 | 3 /3 | 33.40 | 24.59 | 11.41 | – | – | – |
| 22.08.2020 | NNM Lang | N2-åpen 10-16 | 22.37 | – | 2.34 | 12.19 | 1.24 | 11.39 | 1.22 | – |
| 21.05.2020 | O-cup 2 - Sommarøy, sprint | N | – | Brutt | – | – | – | – | – | – |
| 24.08.2019 | NNM lang | H 11-12N | 21.57 | 1 /1 | – | – | – | – | – | – |
| 11.08.2019 | Hyttefolkløpet | N | 56.25 | – | – | – | – | – | – | – |
| 23.06.2019 | Midnattsolgaloppen 2019 | H 11-12N | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 23.06.2019 | Midnattsolgaloppen 2019 | H 11-12N | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 23.06.2019 | Midnattsolgaloppen 2019 | H 11-12N | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 16.06.2019 | KM Langdistanse | N-åpen | 19.59 | – | – | – | – | – | – | – |
| 15.06.2019 | KM Mellomdistanse | N-åpen | 24.22 | – | – | – | – | – | – | – |
| 19.05.2019 | Vårløpet Skibotn langdistanse | N | 35.09 | 1 /1 | – | – | – | – | – | – |
| 01.09.2018 | Øvergård-sprinten | N | 18.51 | – | – | – | – | – | – | – |
| 06.05.2018 | Skibotn langdistanse | N | 26.32 | 3 /8 | 1.31 | 13.20 | 0.46 | 12.51 | 0.57 | – |
| 24.09.2017 | KM Ultralang | N-åpen | 24.19 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 26.08.2017 | Hyttefolkløpet | N-åpen | 40.11 | – | – | – | – | – | – | – |
| 02.07.2017 | Midnattsolgaloppen 2017 | N-åpen | 37.14 | 10 /60 | – | – | – | – | – | – |
| 02.07.2017 | Midnattsolgaloppen 2017 | N-åpen | 0.00 | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 02.07.2017 | Midnattsolgaloppen 2017 | N-åpen | 0.00 | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 18.09.2016 | KM ultralang | N-åpen | 59.27 | 2 /5 | 0.42 | 27.44 | 0.20 | – | – | – |
| 20.08.2016 | Nord-Norsk Mesterskap langdistanse | N-åpen | 17.37 | – | – | – | – | – | – | – |
| 19.08.2016 | Nord-Norsk Mesterskap sprint | N-åpen | 13.54 | – | – | – | – | – | – | – |
| 12.06.2016 | Kretsløp langdistanse | N-åpen | 42.04 | – | – | – | – | – | – | – |
| 11.06.2016 | Kretsløp mellomdistanse Kaldfjord | N-åpen | 45.51 | – | – | – | – | – | – | – |
| 15.08.2015 | NNM langdistanse | N-åpen | – | 8 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 14.08.2015 | NNM sprint | N-åpen | – | 7 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 07.06.2015 | KM Lang Bardu | N-åpen | 1.00 | – | – | – | – | – | – | – |
| 06.06.2015 | KM Mellomdistanse | N-åpen | 12.00.00 | – | – | – | – | – | – | – |
| 14.05.2015 | Balsfjord dobbel løp 1 | N-åpen | 21.09 | – | – | – | – | – | – | – |
| 16.08.2014 | Nordnorsk mesterskap lang | N-åpen | 38.47 | – | – | – | – | – | – | – |
| 15.08.2014 | Nordnorsk mesterskap sprint | N-åpen | 16.09 | 8 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 28.06.2014 | KM mellomdistanse | N-åpen | 30.36 | 2 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 27.06.2014 | Sprintcupfinale | N-åpen | 17.29 | 4 /6 | – | – | – | – | – | – |