Løperprofil
Lovisa Weiden
SWE-Halland-Skåne
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 10.14
- Løpskapasitet
- 9.29
- O-evne
- 0.45
- Jevnhet ±
- 6,3 %
- Usikkerhet ±
- 0.12
- Sikkerhet
- 21
- Bommer per løp
- 2,1
- Typisk bom
- 76 s
- Disk/brutt
- 8 %
- Distanseprofil
- best på korte (+1,3 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i mars (±1,1 %)
- Løp i grunnlaget
- 38 (sist 29.08.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1742 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1761 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0628 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0197 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 5,42 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 21,27 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,7481 |
| bomVekt | 227,08 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3298 |
| bomStorSigma | 0,6925 |
| antallBom | 76 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0763 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0681 |
| havariVekt | 10,16 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0187 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,6345 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0051 |
| fartSesongSin | −0,0097 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2525,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2723,8 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 12.38
- Løpskapasitet
- 10.25
- O-evne
- 2.12
- Jevnhet ±
- 8,8 %
- Usikkerhet ±
- 8.32
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 3,5
- Typisk bom
- 100 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 31.05.2014)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2051 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,224 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0878 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,5161 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,07 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9957 |
| bomVekt | 0,14 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,6016 |
| bomStorSigma | 0,8903 |
| antallBom | 1 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0573 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0836 |
| havariVekt | 0 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2453,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2972,7 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 25 | 20.07.2026 O-Ringen Göteborg, etapp 1, lång, bom 2.03 | 123 | – |
| Bom over fem minutter | 38 | 11.04.2026 Lännamedeln, bom 6.52 | 319 | – |
| Bom over ti minutter | 595 | hele karrieren siden 2014 | 595 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | DM, medel, Uppland | D21 | 44.25 | 9 /23 | 0.21 | 9.31 | 0.05 | 10.16 | 0.45 | |
| 20.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 1, lång | Etappstart Svart 5,0 | 53.25 | 62 /311 | 1.47 | 9.53 | 0.20 | 10.18 | 0.48 | |
| 05.07.2026 | Eskilstuna Weekend, etapp 3, lång | D21 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 04.07.2026 | Eskilstuna Weekend, etapp 2, medel | D21 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 03.07.2026 | Eskilstuna Weekend, etapp 1, medel | D21 | 57.22 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 11.04.2026 | Lännamedeln | D21 | 52.03 | 33 /60 | 10.12 | 11.07 | 2.11 | 10.17 | 0.49 | |
| 05.04.2026 | Våryran | D21 | 38.31 | 2 /11 | 0.33 | 9.04 | 0.08 | 10.17 | 0.49 | |
| 26.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 5 | D21 | 1.15.25 | 54 /109 | 3.52 | 10.28 | 0.32 | 10.29 | 0.47 | |
| 25.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 4 | D21 | 1.18.46 | 46 /109 | 4.12 | 10.26 | 0.33 | 10.29 | 0.47 | |
| 22.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 2 | D21 | 38.26 | 36 /109 | 2.24 | 9.48 | 0.37 | 10.29 | 0.47 | |
| 21.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 1 | D21 | 1.37.38 | 48 /109 | 3.54 | 10.37 | 0.25 | 10.29 | 0.47 | |
| 21.04.2025 | Uppsala möte, lång | D21 | 1.17.43 | 19 /33 | 6.54 | 10.16 | 0.55 | 10.16 | 0.48 | |
| 05.04.2025 | Lännamedeln | D21 | 47.17 | 6 /31 | 3.51 | 9.30 | 0.46 | 10.16 | 0.48 | |
| 21.09.2024 | Linnédubbeln, medel | D21 | 54.21 | 10 /26 | 4.32 | 10.48 | 0.54 | 10.24 | 0.46 | |
| 24.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 3 | Etappstart Svår 5,0 | 54.14 | 81 /230 | 8.55 | 10.54 | 1.48 | 10.22 | 0.45 | |
| 23.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 2 | Etappstart Svår 7,5 | 51.30 | 41 /109 | 4.42 | 10.06 | 0.55 | 10.22 | 0.45 | |
| 22.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 1 | Etappstart Svår 5,0 | 48.15 | 36 /147 | 0.09 | 9.45 | 0.02 | 10.22 | 0.45 | |
| 12.05.2024 | Närkekvartetten, dag 4, medel | Svår 5 km | 53.13 | 30 /74 | 0.37 | 9.44 | 0.07 | 10.29 | 0.45 | |
| 11.05.2024 | Närkekvartetten, dag 3, lång | D21 | 1.21.34 | 5 /14 | 1.19 | 9.39 | 0.09 | 10.29 | 0.45 | |
| 20.04.2024 | Uppsala möte, medel | D21 | 37.03 | 1 /28 | 1.23 | 9.04 | 0.20 | 10.37 | 0.49 | |
| 13.04.2024 | Lännamedeln | D21 | 38.46 | 4 /20 | 1.16 | 9.34 | 0.19 | 10.37 | 0.49 | |
| 07.04.2024 | Attunda OK, medeldistans | D21 | 46.25 | 13 /21 | 3.14 | 10.41 | 0.45 | 10.37 | 0.49 | |
| 30.03.2024 | Swedish League, #2, medel (WRE) + Göingefejden | D21 | 39.41 | 6 /31 | 1.03 | 9.24 | 0.15 | 10.56 | 0.53 | |
| 29.03.2024 | Swedish League, #1, lång (WRE) + Vildmarksfejden | D21 | 1.14.16 | 15 /37 | 3.47 | 10.11 | 0.31 | 10.56 | 0.53 | |
| 02.03.2024 | Sverigepremiären, medel | D21 | 40.53 | 20 /59 | 1.28 | 10.11 | 0.22 | 10.56 | 0.53 | |
| 05.07.2023 | Tjust 2-dagars, dag 2, lång | D21 | 44.47 | Brutt | – | – | – | – | – | – |
| 04.07.2023 | Tjust 2-dagars, dag 1, medel | D21 | 42.42 | 14 /34 | 3.24 | 10.13 | 0.49 | 11.31 | 1.00 | |
| 07.05.2023 | Swedish League, #4, lång (WRE) + Torfejden | D21 | 1.06.27 | 18 /24 | 1.50 | 10.35 | 0.18 | 11.41 | 1.03 | |
| 06.05.2023 | Swedish League, #3, medel (WRE) + Torfejden | D21 | 41.08 | 9 /14 | 1.25 | 10.22 | 0.21 | 11.41 | 1.03 | |
| 08.04.2023 | Härlövs IF | D21 | 1.21.32 | 10 /13 | 1.41 | 11.40 | 0.14 | 11.52 | 1.09 | |
| 30.07.2022 | O-Ringen Uppsala | D21 | 1.16.01 | 82 /221 | 6.03 | 11.17 | 0.54 | 11.47 | 1.17 | |
| 29.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 4 | D21 | 37.12 | 100 /221 | 4.39 | 12.20 | 1.32 | 11.47 | 1.17 | |
| 28.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 3 | D21 | 1.09.20 | 46 /221 | 1.42 | 10.02 | 0.15 | 11.47 | 1.17 | |
| 26.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 2 | D21 | 1.19.54 | 77 /221 | 3.43 | 11.12 | 0.31 | 11.47 | 1.17 | |
| 25.07.2022 | O-Ringen Uppsala | D21 | 54.33 | 108 /221 | 5.05 | 12.30 | 1.10 | 11.47 | 1.17 | |
| 24.04.2022 | Uppsala möte, lång | D21 | 1.15.21 | 5 /13 | 10.54 | 11.45 | 1.42 | 12.13 | 1.37 | |
| 23.04.2022 | Uppsala möte, medel | D21 | 33.16 | 3 /20 | 1.07 | 10.18 | 0.21 | 12.13 | 1.37 | |
| 15.04.2022 | Frostalunken | D21 | 50.43 | 19 /23 | 11.19 | 13.08 | 2.56 | 12.13 | 1.37 | |
| 10.04.2022 | Swedish League, #2, lång (WRE) + Ryssbergsdubbeln, lång | D21 | 1.21.03 | 11 /17 | 4.44 | 11.21 | 0.40 | 12.13 | 1.37 | |
| 11.07.2021 | Havs-OL, dag 2, medel | D20 | 48.03 | 5 /8 | 5.54 | 13.53 | 1.42 | 13.37 | 0.55 | – |
| 10.07.2021 | Havs-OL, dag 1, medel | D20 | 43.51 | 4 /7 | 3.00 | 14.02 | 0.58 | 13.37 | 0.55 | – |
| 28.05.2016 | Unionsmatch individuelt | D 15-16 | 34.11 | 21 /52 | 2.44 | 10.55 | 0.52 | – | – | – |
| 31.05.2014 | Unionsmatchen - individuelt | D 13-14 | 39.12 | 19 /46 | 1.49 | 13.38 | 0.38 | – | – | – |