Løperprofil
Ladislav Kocbach
Bergens Turnforening
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
29 løp
Sprintrankingen
13 løp
C-rankingen
14 løp
Skogsrankingen
nr. 3522 av 3557
Nr. 3522 av 3557 blant menn i Norge · nr. 114 av 119 i klassen H80–84 · nr. 34 av 34 i 1946-kullet
- Forventet kmtid
- 24.41
- Løpskapasitet
- 20.50
- O-evne
- 3.51
- Jevnhet ±
- 12,9 %
- Usikkerhet ±
- 0.42
- Sikkerhet
- 10
- Bommer per løp
- 3,9
- Typisk bom
- 150 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,9 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i november (±1,3 %)
- Løp i grunnlaget
- 30 (sist 14.08.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,6063 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,6023 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1288 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0279 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 3,21 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 9,97 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,4225 |
| bomVekt | 83,57 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 5,0102 |
| bomStorSigma | 1,0561 |
| antallBom | 96 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0583 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0758 |
| havariVekt | 5,88 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0131 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,9127 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0102 |
| fartSesongSin | 0,007 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 5546,9 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 6570 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
nr. 1609 av 1659
Nr. 1609 av 1659 blant menn i Norge · nr. 40 av 51 i klassen H80–84 · nr. 14 av 16 i 1946-kullet
- Forventet kmtid
- 13.34
- Løpskapasitet
- 13.08
- O-evne
- 0.27
- Jevnhet ±
- 7,3 %
- Usikkerhet ±
- 0.20
- Sikkerhet
- 8
- Bommer per løp
- 1,5
- Typisk bom
- 80 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på korte (+1,4 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i august (±1,4 %)
- Løp i grunnlaget
- 14 (sist 09.08.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,4814 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,4759 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0729 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0245 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 2,44 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 7,53 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,6673 |
| bomVekt | 80,05 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3814 |
| bomStorSigma | 0,8265 |
| antallBom | 31 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0409 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0807 |
| havariVekt | 3,94 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0208 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,6105 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0084 |
| fartSesongSin | 0,0105 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4868,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 5033 |
| beregnet | 06.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 20.06
- Løpskapasitet
- 17.37
- O-evne
- 2.29
- Jevnhet ±
- 8,7 %
- Usikkerhet ±
- 7.17
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 3,7
- Typisk bom
- 105 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 2 (sist 24.08.2019)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,3192 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,1895 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,087 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,3092 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,31 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0441 |
| bomVekt | 0,75 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,6556 |
| bomStorSigma | 0,9075 |
| antallBom | 6 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0573 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0836 |
| havariVekt | 0,01 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2348 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 765,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4143,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4727,5 |
| beregnet | 06.11.2026 |
C-rankingen
nr. 204 av 208
Nr. 204 av 208 blant menn i Norge · nr. 11 av 11 i klassen H80–84 · nr. 5 av 5 i 1946-kullet
- Forventet kmtid
- 22.30
- Løpskapasitet
- 19.29
- O-evne
- 3.00
- Jevnhet ±
- 8,5 %
- Usikkerhet ±
- 0.47
- Sikkerhet
- 10
- Bommer per løp
- 4,6
- Typisk bom
- 111 s
- Disk/brutt
- 8 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 14 (sist 21.06.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,4239 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,4252 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0849 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0339 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 4,19 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 10,15 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,3821 |
| bomVekt | 76,82 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,7138 |
| bomStorSigma | 0,819 |
| antallBom | 39 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0818 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0651 |
| havariVekt | 7,1 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0015 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8575 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0042 |
| fartSesongSin | 0,0006 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4600,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 5310 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 11 | 12.08.2026 WMOC 2026 Middle Final, bom 3.13 | 71 | nr. 4774 |
| Bom over fem minutter | 36 | 09.08.2026 WMOC 2026 Sprint Final, bom 6.26 | 111 | nr. 4863 |
| Bom over ti minutter | 159 | 21.06.2025 O-Festival mellom, bom 19.13 | 176 | nr. 4208 |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.08.2026 | WMOC 2026 Long Final | M80B | 37.04 | 18 /44 | 0.09 | 19.03 | 0.05 | 24.34 | 4.03 | |
| 12.08.2026 | WMOC 2026 Middle Final | M80B | 46.00 | 28 /49 | 5.53 | 24.13 | 3.06 | 24.34 | 4.03 | |
| 11.08.2026 | WMOC 2026 Forest Qualification | M80-2 | 53.47 | 35 /51 | 4.26 | 21.56 | 1.48 | 24.34 | 4.03 | |
| 09.08.2026 | WMOC 2026 Sprint Final | M80B | 24.29 | 32 /46 | 7.03 | 17.08 | 4.56 | 13.32 | 0.28 | |
| 08.08.2026 | WMOC 2026 Sprint Qualification | M80-1 | 30.46 | 38 /49 | 8.29 | 17.36 | 4.51 | 13.32 | 0.28 | |
| 09.07.2026 | Sørlandsgaloppen | C-åpen 17- | 1.00.54 | 27 /37 | – | – | – | – | – | – |
| 21.06.2026 | O-festivalen lang | C-åpen 17- | 55.58 | 23 /28 | 4.34 | 24.09 | 1.58 | 22.39 | 2.58 | |
| 20.06.2026 | O-festivalen mellom | C-åpen 17- | 55.54 | 27 /32 | 7.07 | 22.31 | 2.52 | 22.39 | 2.58 | |
| 19.06.2026 | O-festivalen sprint | C-åpen 17- | 24.46 | 14 /16 | – | – | – | – | – | – |
| 24.05.2026 | Pinseløpet dag 2 | C-åpen 17- | 34.02 | 18 /27 | 4.15 | 21.09 | 2.40 | 22.25 | 3.15 | |
| 23.05.2026 | Pinseløpet dag 1 | C-åpen 17- | 42.17 | 22 /28 | 7.38 | 25.06 | 4.34 | 22.25 | 3.15 | |
| 25.06.2025 | Tunhovd 2-dagers, Dag 2 | C-åpen 17- | 49.35 | 8 /8 | 2.45 | 19.55 | 1.06 | 23.21 | 3.34 | |
| 24.06.2025 | Tunhovd 2-dagers, Dag 1 | C-åpen 17- | 52.38 | 6 /7 | 13.04 | 28.23 | 7.03 | 23.21 | 3.34 | |
| 22.06.2025 | O-Festival lang | C-åpen 17- | 59.00 | 58 /71 | 8.31 | 24.04 | 3.29 | 23.21 | 3.34 | |
| 21.06.2025 | O-Festival mellom | C-åpen 17- | 1.20.22 | 51 /64 | 31.16 | (35.25) | 13.47 | 23.21 | 3.34 | |
| 20.06.2025 | O-Festival sprint | H 75- | 19.36 | 27 /36 | 1.54 | 12.19 | 1.12 | 13.24 | 0.22 | |
| 09.06.2025 | Pinseløpet dag 3 | C-åpen 17- | 37.42 | 10 /17 | 2.36 | 19.00 | 1.19 | 23.21 | 3.34 | |
| 08.06.2025 | Pinseløpet dag 2 | C-åpen 17- | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 07.06.2025 | Pinseløpet dag 1 | C-åpen 17- | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 04.03.2025 | Portugal "O" Meeting 2025 - Day 4 | Green | 33.53 | 7 /48 | 1.44 | (17.31) | 0.54 | 26.59 | 5.47 | |
| 03.03.2025 | Portugal "O" Meeting 2025 - Day 3 WRE | Green | 48.03 | 26 /45 | 9.46 | 37.56 | 7.43 | 26.59 | 5.47 | |
| 02.03.2025 | Portugal "O" Meeting 2025 - Day 2 | Green | 24.41 | 33 /47 | 4.57 | 22.54 | 4.35 | 26.59 | 5.47 | |
| 02.03.2025 | Portugal "O" Meeting 2025 - Day 2 Night Sprint | Green | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 02.03.2025 | Portugal "O" Meeting 2025 - Day 2 Night Sprint | M75 | 29.13 | 34 /71 | 1.55 | 14.25 | 0.57 | 13.56 | 0.23 | |
| 01.03.2025 | Portugal "O" Meeting 2025 - Day 1 WRE | Green | 26.38 | 15 /63 | 1.28 | (17.50) | 0.59 | 26.59 | 5.47 | |
| 01.03.2025 | Portugal "O" Meeting 2025 - Day 1 Night Sprint | Green | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 01.03.2025 | Portugal "O" Meeting 2025 - Day 1 Night Sprint | M75 | 33.46 | 26 /60 | 2.52 | 16.32 | 1.24 | 13.56 | 0.23 | |
| 31.08.2024 | Ivar O løpet med Trimtex-cup | H 70- | 24.09 | 4 /6 | 2.48 | 14.10 | 1.39 | 12.55 | 0.27 | |
| 11.08.2024 | Geilo 4-dagers | B-åpen 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 11.08.2024 | Geilo 4-dagers | B-åpen 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 11.08.2024 | Geilo 4-dagers | B-åpen 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 11.08.2024 | Geilo 4-dagers | B-åpen 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 23.06.2024 | Norsk O-Festival lang | C-åpen 17- | 58.04 | 56 /72 | 5.36 | 22.05 | 2.08 | 22.33 | 2.44 | |
| 22.06.2024 | Norsk O-Festival mellom | C-åpen 17- | 58.22 | 49 /59 | 6.53 | 24.18 | 2.52 | 22.33 | 2.44 | |
| 21.06.2024 | Norsk O-Festival sprint | H 75- | 39.24 | 19 /24 | 9.29 | 16.51 | 4.03 | 13.08 | 0.29 | |
| 20.05.2024 | Pinseløpet dag 2 | H 75- | 2.12.14 | 10 /11 | 47.10 | 47.55 | 17.06 | 33.52 | 7.53 | |
| 19.05.2024 | Pinseløpet dag 1 | H 75- | 1.56.06 | 11 /12 | 35.02 | 39.30 | 11.55 | 33.52 | 7.53 | |
| 05.05.2024 | Krinsløp mellomdistanse | C-åpen | 1.34.56 | 2 /2 | 28.09 | 27.52 | 8.16 | 23.10 | 4.34 | |
| 04.05.2024 | Førde IL Krinsløp Mellom | C-open | 42.55 | 3 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 03.05.2024 | Førde IL KM Sprint Sogn og Fjordane | H70 | 29.01 | 2 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 27.08.2023 | DM Vest Vestlandsmesterskap Mellom | C-åpen 17- | 42.00 | 4 /6 | 1.44 | 20.48 | 0.52 | 19.45 | 1.04 | – |
| 26.08.2023 | DM Vest Vestlandsmesterskap Lang | C-åpen 17- | 33.13 | 4 /5 | 1.31 | 19.59 | 0.55 | 19.45 | 1.04 | – |
| 18.08.2023 | WMOC 2023 Long Final | M75-B | 4.20.20 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 16.08.2023 | WMOC 2023 Middle Final | M75-B | 1.48.40 | 72 /86 | 38.24 | 39.16 | 13.53 | 30.14 | 6.48 | |
| 15.08.2023 | WMOC 2023 Forest Qualificatio | M75-3 | 3.40.44 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 13.08.2023 | WMOC 2023 Sprint Final | M75-B | 16.24 | 39 /81 | 1.06 | 12.32 | 0.50 | 12.06 | 0.24 | |
| 12.08.2023 | WMOC 2023 Sprint Qualification | M75-1 | 17.54 | 33 /56 | 1.07 | 11.25 | 0.43 | 12.06 | 0.24 | |
| 11.06.2023 | Geilo 3-dagers | B-åpen 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 11.06.2023 | Geilo 3-dagers | B-åpen 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 11.06.2023 | Geilo 3-dagers | H 70- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 29.05.2023 | Pinseløpet dag 3 | H 75- | 1.30.12 | 9 /11 | 25.56 | 31.09 | 8.57 | 29.25 | 6.23 | |
| 28.05.2023 | Pinseløpet dag 2 | H 75- | 2.16.02 | 7 /8 | 32.01 | 34.33 | 8.08 | 29.25 | 6.23 | |
| 27.05.2023 | Pinseløpet dag 1 | H 75- | 1.38.01 | 10 /14 | 19.57 | 30.15 | 6.09 | 29.25 | 6.23 | |
| 21.02.2023 | Portugal "O" Meeting 2023 - Day 4 | M75 | 1.41.59 | 60 /69 | 27.13 | 28.25 | 7.35 | 26.47 | 5.49 | |
| 20.02.2023 | Portugal "O" Meeting 2023 - Day 3 | M75 | 55.22 | 61 /72 | 12.16 | 24.00 | 5.19 | 26.47 | 5.49 | |
| 19.02.2023 | Portugal "O" Meeting 2023 - Day 2 | M75 | 2.17.51 | 65 /72 | 40.42 | 37.17 | 11.00 | 26.47 | 5.49 | |
| 18.02.2023 | Portugal "O" Meeting 2023 - Day 1 | M75 | 55.25 | 64 /72 | 16.52 | 26.53 | 8.11 | 26.47 | 5.49 | |
| 16.07.2022 | WMOC 2022 Long Final | M75-B | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 14.07.2022 | WMOC 2022 Middle Final | M75-B | 1.55.53 | 39 /83 | 37.52 | 37.14 | 12.10 | 27.42 | 4.04 | |
| 13.07.2022 | WMOC 2022 Forest Qualification | M75-3 | 3.50.37 | 42 /54 | 41.24 | (65.51) | 11.49 | 27.43 | 4.04 | |
| 11.07.2022 | WMOC 2022 Sprint Final | M75-B | 23.01 | 37 /81 | 5.35 | 15.45 | 3.49 | 13.03 | 0.30 | |
| 10.07.2022 | WMOC 2022 Sprint Qualification | M75-3 | 25.29 | 40 /54 | 5.22 | 15.34 | 3.17 | 13.03 | 0.30 | |
| 19.06.2022 | Geilo 3-dagers | H 70- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 19.06.2022 | Geilo 3-dagers | H 70- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 19.06.2022 | Geilo 3-dagers | H 70- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 06.06.2022 | Pinseløpet dag 3, på Skrim ved KOL & OTO | H 75- | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 05.06.2022 | Pinseløpet dag 2, på Skrim ved KOL & OTO | H 75- | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 01.08.2021 | Geilo 4-dagers | H 70- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.08.2021 | Geilo 4-dagers | H 70- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.08.2021 | Geilo 4-dagers | H 70- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.08.2021 | Geilo 4-dagers | H 70- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 04.07.2021 | Sørlandsgaloppen 2021 | H 75- | 1.14.08 | 15 /81 | – | – | – | – | – | – |
| 04.07.2021 | Sørlandsgaloppen 2021 | H 75- | 40.41 | 19 /20 | 7.09 | 23.05 | 4.03 | 16.51 | 0.33 | |
| 04.07.2021 | Sørlandsgaloppen 2021 | H 75- | 49.33 | 19 /81 | 10.24 | 33.13 | 6.58 | 25.33 | 1.59 | |
| 04.07.2021 | Sørlandsgaloppen 2021 | H 75- | 1.16.56 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 26.07.2020 | Fjord-O 2020 | H 70- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.07.2020 | Fjord-O 2020 | H 70- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.07.2020 | Fjord-O 2020 | H 70- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.07.2020 | Fjord-O 2020 | H 70- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 27.06.2020 | KM Sprint Vestfold og Telemark | H 70- | 33.36 | 6 /8 | 9.55 | 16.25 | 4.51 | 12.04 | 0.32 | – |
| 21.06.2020 | Geilo 2-dagers | H 70- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 21.06.2020 | Geilo 2-dagers | H 70- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 24.08.2019 | Odda 2-dagars 2019 (KM mellom Hordaland) (HOK-ranking 4/2019) | B-open | 50.19 | 8 /10 | 12.35 | 23.59 | 6.00 | 20.44 | 3.42 | – |
| 10.06.2019 | Pinseløpet, dag 3 | DIRC | 1.07.35 | 8 /14 | 11.42 | 21.11 | 3.40 | 19.07 | 1.36 | |
| 09.06.2019 | Pinseløpet, dag 2 | DIRC | 1.10.52 | 9 /13 | 5.12 | 20.00 | 1.28 | 19.07 | 1.36 | |
| 19.05.2018 | Pinseløpet, dag 1, med Junior Løpstest | DIRC | 47.23 | 15 /27 | 3.11 | 17.32 | 1.11 | 17.25 | 1.12 | |
| 07.11.2017 | Urb-O løp 1 individuell start | H60 | 49.42 | 4 /4 | 8.56 | 14.22 | 2.35 | – | – | – |
| 24.06.2017 | Norsk O-Festival lang | Direkte B | 1.16.58 | 52 /55 | – | – | – | – | – | – |
| 23.06.2017 | Norsk O-Festival sprint | Direkte C | 52.21 | 19 /19 | – | – | – | – | – | – |
| 08.04.2017 | Norwegian Spring - Vårspretten | DIR-A | 2.18.41 | 72 /78 | – | – | – | – | – | – |
| 15.05.2016 | Pinseløpet dag 2 | H 17-C | 58.48 | 5 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 14.05.2016 | Pinseløpet, dag 1 | H 17-C | 46.57 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 15.08.2015 | Odda 2-dagars - dag 1 | B-åpen | 49.29 | 4 /6 | 17.23 | 31.28 | 11.03 | – | – | – |
| 25.05.2015 | Pinseløp Kongsberg, dag 3 | H 17-C | 42.15 | 3 /4 | 3.13 | 18.29 | 1.24 | 18.10 | 1.17 | |
| 24.05.2015 | Pinseløp Kongsberg, dag 2 | H 17-C | 51.41 | 5 /5 | 4.15 | 19.05 | 1.34 | 18.10 | 1.17 | |
| 23.05.2015 | Pinseløp Kongsberg, dag 1 | H 17-C | 43.58 | 9 /13 | – | – | – | – | – | – |
| 03.08.2014 | Fjord-O Vest | H 17-C | 53.06 | 5 /8 | 9.09 | 18.56 | 3.16 | 18.11 | 1.34 | – |
| 03.08.2014 | Fjord-O Vest | H 17-C | 46.39 | 5 /9 | 4.38 | 18.18 | 1.49 | 18.11 | 1.34 | – |
| 03.08.2014 | Fjord-O Vest | H 17-C | 1.00.28 | 6 /9 | 5.42 | 20.58 | 1.59 | 18.11 | 1.34 | – |
| 03.08.2014 | Fjord-O Vest | H 17-C | 47.53 | 7 /9 | 7.08 | 19.37 | 2.55 | 18.11 | 1.34 | – |
| 08.06.2014 | Pinseløp Kongsberg, dag 2 | H 17-C | 2.21.26 | 16 | – | – | – | – | – | – |
| 07.06.2014 | Pinseløp Kongsberg, dag 1 | H 17-C | 1.41.17 | 12 | – | – | – | – | – | – |
| 26.06.2012 | Fjord-O West 2012 | H 17-C | 36.04 | 4 /9 | 5.31 | 16.00 | 2.27 | – | – | – |
| 24.06.2012 | Norsk O-Festival (Øvrige klasser) | Direkte C | 59.00 | 27 /44 | – | – | – | – | – | – |