Løperprofil
Herdis Alvheim
Fana
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
80 løp
Sprintrankingen
17 løp
Skogsrankingen
nr. 1905 av 2062
Nr. 1905 av 2062 blant kvinner i Norge · nr. 64 av 85 i klassen D70–74 · nr. 11 av 16 i 1952-kullet
- Forventet kmtid
- 21.11
- Løpskapasitet
- 18.46
- O-evne
- 2.25
- Jevnhet ±
- 10,5 %
- Usikkerhet ±
- 0.20
- Sikkerhet
- 33
- Bommer per løp
- 3,4
- Typisk bom
- 111 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- best på lange (−4,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i februar (±2,8 %)
- Løp i grunnlaget
- 81 (sist 13.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,5045 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,5001 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1054 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0158 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 11,7 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 33,16 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,2216 |
| bomVekt | 249,71 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,7083 |
| bomStorSigma | 1,0444 |
| antallBom | 229 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0311 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0487 |
| havariVekt | 17,71 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0608 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,9976 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0199 |
| fartSesongSin | −0,0188 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4996 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 5637,8 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
nr. 1004 av 1118
Nr. 1004 av 1118 blant kvinner i Norge · nr. 28 av 46 i klassen D70–74 · nr. 4 av 7 i 1952-kullet
- Forventet kmtid
- 12.20
- Løpskapasitet
- 12.06
- O-evne
- 0.14
- Jevnhet ±
- 5,4 %
- Usikkerhet ±
- 0.15
- Sikkerhet
- 10
- Bommer per løp
- 1,1
- Typisk bom
- 67 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,6 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i februar (±0,6 %)
- Løp i grunnlaget
- 18 (sist 11.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,4008 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,3933 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0539 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0205 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 4,57 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 9,96 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,2035 |
| bomVekt | 87,77 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2063 |
| bomStorSigma | 0,6407 |
| antallBom | 29 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0594 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0738 |
| havariVekt | 6,3 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0086 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,6217 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0043 |
| fartSesongSin | −0,0043 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4485,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4572,6 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 20.55
- Løpskapasitet
- 18.51
- O-evne
- 2.04
- Jevnhet ±
- 8,8 %
- Usikkerhet ±
- 2.59
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,5
- Typisk bom
- 89 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 29.06.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,3871 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,4291 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0877 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1332 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,09 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,61 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0051 |
| bomVekt | 3,95 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4847 |
| bomStorSigma | 0,9343 |
| antallBom | 3 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0573 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0813 |
| havariVekt | 0,23 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4435 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4920,7 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 17.31
- Løpskapasitet
- 16.10
- O-evne
- 1.21
- Jevnhet ±
- 9,1 %
- Usikkerhet ±
- 1.08
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 3,5
- Typisk bom
- 72 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 4 (sist 25.08.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,2365 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,2171 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0909 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0626 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,94 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 2,13 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0528 |
| bomVekt | 23,24 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2821 |
| bomStorSigma | 0,6946 |
| antallBom | 9 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0481 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0594 |
| havariVekt | 1,24 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0005 |
| fartSesongSin | −0,0016 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3816,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4135,8 |
| beregnet | 05.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 18.06
- Løpskapasitet
- 16.48
- O-evne
- 1.18
- Jevnhet ±
- 9,7 %
- Usikkerhet ±
- 3.05
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 2,9
- Typisk bom
- 81 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 2 (sist 29.08.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,2876 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,2167 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0974 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1571 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,07 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,99 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9227 |
| bomVekt | 4,86 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,397 |
| bomStorSigma | 0,7436 |
| antallBom | 2 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0347 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0305 |
| havariVekt | 0,63 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0002 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,1578 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0005 |
| fartSesongSin | 0,002 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2095 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 752,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4018,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4329,1 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 2 | 13.09.2026 Veteranmesterskapet mellomdistanse, bom 3.22 | 56 | nr. 7310 |
| Bom over fem minutter | 46 | 29.08.2026 Kretsmesterskap Lemmesmarki, bom 6.58 | 100 | nr. 4332 |
| Bom over ti minutter | 47 | 29.08.2026 Kretsmesterskap Lemmesmarki, bom 10.32 | 279 | nr. 6269 |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.09.2026 | Veteranmesterskapet mellomdistanse | D 70- | 51.32 | 20 /24 | 6.14 | 24.13 | 2.56 | 21.05 | 2.25 | |
| 11.09.2026 | Veteranmesterskapet sprint | D 70- | 23.50 | 19 /24 | 3.03 | 13.24 | 1.43 | 12.17 | 0.14 | |
| 08.09.2026 | Pokalkamp #6 | D65- | 53.47 | 9 /12 | 2.59 | 19.08 | 1.04 | 21.05 | 2.25 | |
| 07.09.2026 | Brakebeinerløpet høst 2026 | D70 | 56.42 | 3 /7 | 5.14 | 20.56 | 1.56 | 21.05 | 2.25 | |
| 29.08.2026 | Kretsmesterskap Lemmesmarki | D 70- | 1.00.29 | 2 /3 | 17.15 | 24.25 | 6.58 | 20.51 | 2.39 | |
| 25.08.2026 | Pokalkamp #5 | C-åpen 17- | 50.40 | 7 /11 | 6.09 | 17.37 | 2.08 | 17.15 | 1.26 | |
| 14.08.2026 | WMOC 2026 Long Final | W70B | 41.58 | 12 /52 | 1.39 | 18.58 | 0.45 | 20.51 | 2.39 | |
| 12.08.2026 | WMOC 2026 Middle Final | W70B | 46.16 | 28 /58 | 4.37 | 24.14 | 2.25 | 20.51 | 2.39 | |
| 11.08.2026 | WMOC 2026 Forest Qualification | W70-2 | 57.59 | 56 /65 | 11.01 | 24.12 | 4.36 | 20.51 | 2.39 | |
| 09.08.2026 | WMOC 2026 Sprint Final | W70B | 18.00 | 19 /57 | 1.17 | 13.07 | 0.56 | 12.25 | 0.14 | |
| 08.08.2026 | WMOC 2026 Sprint Qualification | W70-2 | 22.35 | 42 /60 | 1.59 | 13.29 | 1.11 | 12.25 | 0.14 | |
| 19.04.2026 | Vestlandspremieren dag 3 Kristtornløpet | D 70- | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 18.04.2026 | Vestlandspremieren dag 2, Sveio | D 70- | 54.30 | 4 /6 | 8.25 | 20.30 | 3.10 | 20.13 | 2.40 | |
| 17.04.2026 | Vestlandspremieren dag 1 Møllesprinten | D70 | 41.23 | 4 /6 | 3.57 | 13.16 | 1.18 | 12.06 | 0.15 | |
| 17.02.2026 | Portugal "O" Meeting 2026 - Long Distance | W70 | 52.07 | 11 /44 | 3.05 | 16.56 | 1.00 | 20.07 | 2.42 | |
| 16.02.2026 | Portugal "O" Meeting 2026 - Middle Distance GOLD WRE | W70 | 51.12 | 34 /47 | 15.12 | 25.52 | 7.41 | 20.07 | 2.42 | |
| 16.02.2026 | Portugal "O" Meeting 2026 - Night Sprint | W70 | 21.00 | 8 /29 | 1.04 | 11.53 | 0.36 | 11.52 | 0.13 | |
| 15.02.2026 | Portugal "O" Meeting 2026 - Lond Distance | W70 | 1.10.01 | 31 /45 | 19.33 | 23.06 | 6.27 | 20.07 | 2.42 | |
| 14.02.2026 | Portugal "O" Meeting 2026 - Middle GOLD WRE | W70 | 44.58 | 22 /47 | 5.40 | 19.18 | 2.26 | 20.07 | 2.42 | |
| 13.02.2026 | Portugal "O" Meeting 2026 - Sprint GOLDWRE | W70 | 25.52 | 18 /38 | 2.40 | 12.56 | 1.20 | 11.52 | 0.13 | |
| 02.09.2025 | Pokalkamp-7 Bergen | D65- | 39.48 | 4 /7 | 0.45 | 16.23 | 0.19 | 20.17 | 2.45 | |
| 17.08.2025 | Odda 2-dagars 2025 dag2, Vestlandsmesterskap | D 70- | 58.43 | 3 /6 | 2.49 | 15.30 | 0.45 | 20.29 | 2.51 | |
| 16.08.2025 | Odda 2-dagars 2025, Vestlandsmesterskap | D 70- | 59.59 | 3 /4 | 6.25 | 19.22 | 2.04 | 20.29 | 2.51 | |
| 22.06.2025 | O-Festival lang | D 70- | 1.07.06 | 16 /22 | 13.49 | 19.54 | 4.06 | 21.04 | 3.06 | |
| 21.06.2025 | O-Festival mellom | D 70- | 1.30.54 | 24 /26 | 41.21 | (35.46) | 16.16 | 21.04 | 3.06 | |
| 03.06.2025 | Pokalkamp-5 Bergen | D65- | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 06.04.2025 | Vestlandspremieren-III | D 70- | 1.22.16 | 8 /8 | 6.35 | 20.37 | 1.39 | 20.38 | 2.42 | |
| 05.04.2025 | Vestlandspremieren-II | D 70- | 33.20 | 3 /7 | 2.03 | 16.37 | 1.01 | 20.38 | 2.42 | |
| 04.04.2025 | Vestlandspremieren-I | DC | 21.31 | 7 /18 | 0.56 | 10.43 | 0.28 | 11.42 | 0.14 | |
| 01.04.2025 | Pokalkamp #1 Bergen | D65- | 1.13.41 | 8 /10 | 15.47 | 24.02 | 5.09 | 20.38 | 2.42 | |
| 04.03.2025 | Portugal "O" Meeting 2025 - Day 4 | W70 | 51.33 | 37 /76 | 3.49 | 18.43 | 1.23 | 20.39 | 2.53 | |
| 03.03.2025 | Portugal "O" Meeting 2025 - Day 3 WRE | W70 | 50.58 | 53 /80 | 3.17 | 22.10 | 1.26 | 20.39 | 2.53 | |
| 02.03.2025 | Portugal "O" Meeting 2025 - Day 2 | W70 | 47.36 | 34 /76 | 6.50 | 19.28 | 2.48 | 20.39 | 2.53 | |
| 02.03.2025 | Portugal "O" Meeting 2025 - Day 2 Night Sprint | W70 | 27.47 | 27 /44 | 2.50 | 13.43 | 1.24 | 12.08 | 0.16 | |
| 01.03.2025 | Portugal "O" Meeting 2025 - Day 1 WRE | W70 | 46.08 | 35 /79 | 14.03 | 19.53 | 6.03 | 20.39 | 2.53 | |
| 01.03.2025 | Portugal "O" Meeting 2025 - Day 1 Night Sprint | W70 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 23.09.2024 | Brakebeinerløpet 2024 | D70 | 39.45 | 3 /10 | 2.54 | 17.23 | 1.16 | 21.11 | 3.14 | |
| 09.08.2024 | WMOC Long Final, 9.8.2024 | W70B | 1.23.38 | 25 /54 | 7.36 | 20.49 | 1.53 | 21.29 | 3.23 | |
| 07.08.2024 | WMOC Middle Final, 7.8.2024 | W70B | 1.51.19 | 46 /63 | 27.55 | (42.37) | 10.41 | 21.29 | 3.23 | |
| 06.08.2024 | WMOC Forest Qualification, 6.8.2024 | W70-3 | 1.52.54 | 46 /55 | 31.44 | (30.35) | 8.36 | 21.29 | 3.23 | |
| 04.08.2024 | WMOC Sprint Final, 4.8.2024 | W70B | 15.57 | 11 /74 | 0.58 | 11.35 | 0.42 | 11.22 | 0.16 | |
| 03.08.2024 | WMOC Sprint Qualification, 3.8.2024 | W70-1 | 16.08 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 30.06.2024 | Hav-O 2024 | B-åpen 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 30.06.2024 | Hav-O 2024 | B-åpen 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 29.06.2024 | Dag 1-1 | B-åpen 17- | 56.23 | 4 | 6.29 | 21.39 | 2.29 | – | – | – |
| 23.06.2024 | Norsk O-Festival lang | D 70- | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 22.06.2024 | Norsk O-Festival mellom | D 70- | 56.39 | 16 /18 | 13.54 | 23.07 | 5.40 | 19.35 | 2.52 | |
| 18.06.2024 | Pokalkamp 4/24 | C-åpen 17- | 48.42 | 5 /9 | 4.01 | 16.29 | 1.22 | 15.57 | 1.01 | |
| 07.04.2024 | Vestlandspremieren-III (Hordalandscupen 1) | D 70- | 51.52 | 5 /8 | 2.46 | 18.04 | 0.58 | 19.13 | 2.46 | |
| 06.04.2024 | Vestlandspremieren-II | D 70- | 48.24 | 2 /6 | 6.50 | 18.24 | 2.36 | 19.13 | 2.46 | |
| 05.04.2024 | Vestlandspremieren-I | DC | 19.56 | 4 /15 | 0.01 | 10.43 | 0.01 | 11.23 | 0.19 | |
| 13.02.2024 | Portugal "O" Meeting 2024 - Day 4 | W70 | 1.22.06 | 18 /34 | 28.44 | 23.25 | 8.12 | 19.04 | 3.01 | |
| 12.02.2024 | Portugal "O" Meeting 2024 - Day 3 | W70 | 42.31 | 14 /38 | 4.14 | 17.25 | 1.44 | 19.04 | 3.01 | |
| 11.02.2024 | Portugal "O" Meeting 2024 - Day 2 | W70 | 46.54 | 13 /36 | 12.14 | 19.07 | 4.59 | 19.04 | 3.01 | |
| 10.02.2024 | Portugal "O" Meeting 2024 - Day 1 | W70 | 31.14 | 9 /39 | 1.31 | 16.35 | 0.48 | 19.04 | 3.01 | |
| 19.09.2023 | pokalkampfinale Bergen | N1-åpen 17- | 49.39 | – | – | – | – | – | – | – |
| 05.09.2023 | pokalkamp 6 Bergen | N1-åpen 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 29.08.2023 | pokalkamp 5 Bergen | N1-åpen 17- | 31.38 | 7 /9 | 1.16 | 17.08 | 0.41 | 17.43 | 1.03 | – |
| 18.08.2023 | WMOC 2023 Long Final | W70-A | 1.56.00 | 62 /64 | 52.36 | (31.16) | 14.11 | 20.17 | 3.16 | |
| 16.08.2023 | WMOC 2023 Middle Final | W70-A | 1.03.54 | 53 /66 | 17.11 | 24.19 | 6.32 | 20.17 | 3.16 | |
| 15.08.2023 | WMOC 2023 Forest Qualificatio | W70-1 | 1.05.36 | 18 /62 | 6.33 | 18.36 | 1.51 | 20.17 | 3.16 | |
| 12.08.2023 | WMOC 2023 Sprint Qualification | W70-1 | 16.51 | 21 /60 | 0.12 | 11.02 | 0.08 | 11.33 | 0.24 | |
| 13.06.2023 | pokalkamp 4 Bergen | C-åpen 17- | 42.56 | 5 /14 | 2.35 | 14.30 | 0.52 | 15.13 | 1.24 | – |
| 11.06.2023 | Geilo 3-dagers | B-åpen 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 11.06.2023 | Geilo 3-dagers | B-åpen 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 11.06.2023 | Geilo 3-dagers | B-åpen 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 30.05.2023 | pokalkamp 3 Bergen | N1-åpen 17- | 38.49 | 4 /5 | 2.07 | 17.42 | 0.58 | – | – | – |
| 16.05.2023 | pokalkamp 2 Bergen | N1-åpen 17- | 12.28 | 1 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 25.04.2023 | Pokalkamp #1 Bergen | D65- | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 16.04.2023 | Kristtornløp (Hordalandscup 1/23) | D 70- | 55.18 | 4 /5 | 6.08 | 18.15 | 2.01 | 18.53 | 2.20 | |
| 08.09.2022 | klubbmesterskap Fana IL | D60- | 46.06 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 04.09.2022 | Veteranmesterskap mellomdistanse m/publikumsløp | D 70- | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 02.09.2022 | Veteranmesterskap sprint | D 70- | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 16.07.2022 | WMOC 2022 Long Final | W70-B | 51.16 | 3 /63 | 3.02 | 16.15 | 0.58 | 18.30 | 2.30 | |
| 14.07.2022 | WMOC 2022 Middle Final | W70-B | 54.59 | 11 /63 | 14.05 | 22.16 | 5.42 | 18.30 | 2.30 | |
| 13.07.2022 | WMOC 2022 Forest Qualification | W70-1 | 1.29.44 | 39 /64 | 32.53 | 24.08 | 8.51 | 18.30 | 2.30 | |
| 11.07.2022 | WMOC 2022 Sprint Final | W70-B | 19.42 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 10.07.2022 | WMOC 2022 Sprint Qualification | W70-2 | 34.42 | 43 /63 | 16.35 | (20.49) | 9.57 | 11.52 | 0.32 | |
| 14.06.2022 | pokalkamp 4 Bergen | D65- | 40.24 | 5 /7 | 2.17 | 16.29 | 0.56 | 18.29 | 2.00 | |
| 05.09.2021 | Veteranmesterskap mellom | D 65- | 44.55 | 18 /23 | 5.09 | 19.18 | 2.13 | 19.33 | 2.11 | |
| 04.09.2021 | Veteranmesterskap lang | D 65- | 1.00.17 | 16 /20 | 3.57 | 17.43 | 1.10 | 19.33 | 2.11 | |
| 03.09.2021 | Veteranmesterskap sprint | D 65- | 13.25 | 12 /22 | 0.01 | 11.56 | 0.01 | 12.11 | 0.12 | |
| 01.08.2021 | Geilo 4-dagers | B-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.08.2021 | Geilo 4-dagers | B-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.08.2021 | Geilo 4-dagers | B-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.08.2021 | Geilo 4-dagers | B-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2020 | klubbmesterskap Fana IL | C-åpen | 27.59 | 1 /4 | 0.50 | 13.52 | 0.25 | – | – | – |
| 06.09.2020 | Veteranmesterskapet mellom og PWT-cup | D 65- | 1.16.49 | 20 /21 | 31.24 | (33.27) | 13.40 | 20.31 | 2.25 | |
| 26.07.2020 | Fjord-O 2020 | D 65- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.07.2020 | Fjord-O 2020 | D 65- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.07.2020 | Fjord-O 2020 | D 65- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.07.2020 | Fjord-O 2020 | D 65- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 21.06.2020 | Geilo 2-dagers | D 50- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 21.06.2020 | Geilo 2-dagers | D 50- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 19.11.2019 | vintercup 1 Fana | D-1960 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 23.06.2019 | Midnattsolgaloppen 2019 | D 65- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 23.06.2019 | Midnattsolgaloppen 2019 | D 65- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 23.06.2019 | Midnattsolgaloppen 2019 | D 65- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 04.06.2019 | Pokalkamp 4 Bergen | D65- | 53.28 | 3 /8 | 1.07 | 15.36 | 0.20 | 18.20 | 2.00 | |
| 28.05.2019 | klubbmesterskap Fana IL | D60- | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 21.05.2019 | Pokalkamp 3 Bergen | D65- | 53.02 | 5 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 07.05.2019 | Pokalkamp 2 Bergen | D65- | 56.44 | 5 /8 | 4.07 | 16.49 | 1.13 | 18.42 | 2.08 | |
| 09.04.2019 | Pokalkamp 1 Bergen | D65- | 41.31 | 7 /7 | 4.59 | 19.36 | 2.21 | 19.06 | 2.17 | |
| 08.09.2018 | Veteranmesterskapet | D 65- | 1.08.10 | 4 /18 | 3.40 | 15.06 | 0.49 | 18.43 | 2.21 | |
| 07.09.2018 | Veteranmesterskapet | D 60- | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 28.08.2018 | Pokalkamp 6 Bergen | D65- | 1.04.19 | 6 /7 | 5.09 | 20.07 | 1.37 | 19.12 | 2.31 | |
| 24.06.2018 | Norsk O-Festival mellom | D 65- | 1.04.08 | 12 /20 | 9.33 | 21.59 | 3.16 | 18.57 | 2.37 | |
| 23.06.2018 | Norsk O-Festival lang | D 65- | 1.02.14 | 8 /17 | 8.11 | 17.56 | 2.21 | 18.57 | 2.37 | |
| 22.06.2018 | Norsk O-Festival sprint | D 65- | 14.19 | 6 /14 | 0.37 | 11.21 | 0.29 | 11.24 | 0.15 | |
| 19.06.2018 | klubbmesterskap Fana IL | D 60- | 17.40 | 1 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 05.06.2018 | Pokalkamp 4 Bergen | Åpen C | 28.24 | 12 /23 | – | – | – | – | – | – |
| 29.05.2018 | Pokalkamp 3 Bergen | D65- | 52.11 | 5 /9 | 12.02 | 20.16 | 4.40 | 18.36 | 2.43 | |
| 08.05.2018 | Pokalkamp 1 Bergen | D65- | 43.09 | 4 /11 | 6.49 | 18.54 | 2.59 | 18.36 | 2.43 | |
| 01.10.2017 | klubbmesterskap Fana IL | D 60- | 31.39 | 1 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 12.09.2017 | Pokalkampfinale Bergen | Åpen C | 35.10 | 7 /32 | – | – | – | – | – | – |
| 29.08.2017 | Pokalkamp 6 Bergen | D65- | 1.23.01 | 5 /5 | 35.11 | (33.15) | 14.06 | 18.23 | 2.39 | |
| 22.08.2017 | Pokalkamp 5 Bergen | D65- | 1.02.48 | 5 /10 | 20.54 | 21.38 | 7.12 | 18.23 | 2.39 | |
| 20.08.2017 | Veteranmesterskapet 2017 og Sommerløpet i Rauland | D 65- | 38.01 | 14 /27 | 2.48 | 16.36 | 1.13 | 18.23 | 2.39 | |
| 19.08.2017 | Veteranmesterskapet 2017 og Sommerløpet i Rauland | D 65- | 49.49 | 6 /26 | 3.37 | 13.55 | 1.01 | 18.23 | 2.39 | |
| 18.08.2017 | Veteranmesterskapet 2017 og Sommerløpet i Rauland | D 65- | 26.57 | 10 /22 | 3.32 | 12.47 | 1.41 | 11.26 | 0.18 | |
| 25.06.2017 | Norsk O-Festival mellom | D 65- | 1.00.13 | 20 /23 | 19.22 | (28.27) | 9.09 | 19.07 | 2.23 | |
| 24.06.2017 | Norsk O-Festival lang | D 65- | 54.42 | 9 /23 | 6.43 | 17.56 | 2.12 | 19.07 | 2.23 | |
| 23.06.2017 | Norsk O-Festival sprint | D 65- | 25.58 | 6 /16 | 3.56 | 13.19 | 2.01 | 11.23 | 0.16 | |
| 08.06.2017 | klubbmesterskap Fana IL sprint | D 60- | 30.29 | 2 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 06.06.2017 | Pokalkamp 4 Bergen | D65- | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 09.05.2017 | Pokalkamp 2 Bergen | D65- | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 02.05.2017 | Sprintcup 2 Bergen | D60- | 21.41 | 5 /12 | 1.30 | 11.07 | 0.46 | 10.54 | 0.14 | – |
| 02.10.2016 | klubbmesterskap | D 60- | 26.33 | 1 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 17.07.2016 | Fjord-O vest 2016 | D 60- | 48.30 | 7 /10 | 6.10 | 15.39 | 1.59 | 18.11 | 2.08 | |
| 17.07.2016 | Fjord-O vest 2016 | D 60- | 52.44 | 7 /41 | 4.38 | 16.58 | 1.29 | 18.11 | 2.08 | |
| 17.07.2016 | Fjord-O vest 2016 | D 60- | 39.00 | 8 /41 | 6.24 | 18.12 | 2.59 | 18.11 | 2.08 | |
| 17.07.2016 | Fjord-O vest 2016 | D 60- | 1.00.26 | 10 /41 | 8.37 | 18.23 | 2.37 | 18.11 | 2.08 | |
| 26.06.2016 | Norsk O-Festival mellom | D 60- | 50.21 | 26 /34 | 8.16 | 19.40 | 3.14 | 19.18 | 2.12 | |
| 25.06.2016 | Norsk O-Festival lang | D 60- | 2.02.36 | 29 /33 | 25.43 | 26.11 | 5.29 | 19.18 | 2.12 | |
| 10.05.2016 | Pokalkamp 2 Bergen | D50- | 1.04.03 | 10 /10 | 7.33 | 19.25 | 2.17 | 17.50 | 1.32 | |
| 06.09.2015 | Vestlandsmeisterskapen mellom (løpet er også HOK-rankingløp 6/2015) | D 60- | 42.29 | 6 /8 | 6.41 | 17.59 | 2.50 | 17.20 | 1.30 | |
| 05.09.2015 | Vestlandsmeisterskapen lang | D 60- | 52.58 | 5 /8 | 5.32 | 18.01 | 1.53 | 17.20 | 1.30 | |
| 25.08.2015 | Sprintcup 3 Bergen | DN | 29.30 | 6 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 19.05.2015 | Pokalkamp 3 Bergen | D50- | 35.25 | 9 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 05.05.2015 | Pokalkamp 2 Bergen | D50- | 51.38 | 7 /13 | 3.29 | 16.39 | 1.07 | 17.11 | 1.28 | |
| 21.04.2015 | Pokalkamp 1 Bergen | D50- | 51.44 | 6 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 19.08.2014 | Pokalkamp 6 Bergen | Åpen N | 31.13 | 2 /9 | 2.14 | 17.39 | 1.16 | 17.11 | 1.34 | |
| 03.08.2014 | Fjord-O Vest | D 60- | 57.28 | 5 /14 | 5.41 | 15.51 | 1.34 | 17.11 | 1.34 | |
| 03.08.2014 | Fjord-O Vest | D 60- | 49.27 | 7 /14 | 3.08 | 16.02 | 1.01 | 17.11 | 1.34 | |
| 03.08.2014 | Fjord-O Vest | D 60- | 1.02.30 | 11 /12 | 22.00 | (26.11) | 9.13 | 17.11 | 1.34 | |
| 03.08.2014 | Fjord-O Vest | D 60- | 0.00 | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 29.06.2014 | Norsk O-Festival | D 60- | 0.00 | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 29.06.2014 | Norsk O-Festival | D 60- | 0.00 | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 19.06.2014 | klubbmesterskap Fana IL mellomdistanse | D60- | 51.32 | 2 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 27.05.2014 | Pokalkamp 3 Bergen | Åpen N | 23.55 | 8 /23 | 2.14 | 14.53 | 1.23 | 15.55 | 1.02 | |
| 13.05.2014 | Pokalkamp 2 Bergen | D50- | 35.24 | 4 /12 | 0.24 | 15.20 | 0.10 | 15.55 | 1.02 | |
| 20.08.2013 | Pokalkamp 5 Bergen | Åpen N | 40.28 | 9 /9 | 9.35 | 21.04 | 4.59 | 18.01 | 1.24 | |
| 25.09.2012 | pokalkampfinale Bergen | Åpen N | 36.02 | 10 /17 | 1.25 | 21.28 | 0.51 | 20.08 | 0.38 | |
| 24.04.2012 | Pokalkamp 1 Bergen | Åpen N | 28.54 | 14 /22 | 1.15 | 18.28 | 0.48 | 17.52 | 0.38 | – |
| 17.04.2012 | sprintcup 1 Bergen | D60 | 41.05 | 6 /9 | 6.30 | 15.24 | 2.26 | – | – | – |
| 28.04.2011 | Pokalkamp 1 Bergen | Åpen N | 34.34 | 14 /22 | 0.49 | 14.33 | 0.21 | – | – | – |