Løperprofil
Fina Charlotte Baath
TSV Jetzendorf
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
10 løp
B-rankingen
5 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.37
- Løpskapasitet
- 10.38
- O-evne
- 0.59
- Jevnhet ±
- 6,8 %
- Usikkerhet ±
- 0.20
- Sikkerhet
- 8
- Bommer per løp
- 2,4
- Typisk bom
- 89 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i juni (±0,5 %)
- Løp i grunnlaget
- 10 (sist 03.10.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0608 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0617 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0683 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0289 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 5,33 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 8,23 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,869 |
| bomVekt | 83,04 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4862 |
| bomStorSigma | 0,6402 |
| antallBom | 23 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0301 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,1443 |
| havariVekt | 7,24 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0012 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,4219 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0052 |
| fartSesongSin | −0,0007 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2829,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3089,9 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 7.37
- Løpskapasitet
- 7.24
- O-evne
- 0.12
- Jevnhet ±
- 5,8 %
- Usikkerhet ±
- 1.30
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 0,9
- Typisk bom
- 68 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 03.09.2022)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0902 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0757 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0585 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1794 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,01 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,41 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9822 |
| bomVekt | 3,31 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,223 |
| bomStorSigma | 0,7076 |
| antallBom | 0 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0586 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,1091 |
| havariVekt | 0,29 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2745,9 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2821,6 |
| beregnet | 06.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 15.19
- Løpskapasitet
- 11.51
- O-evne
- 3.28
- Jevnhet ±
- 10,6 %
- Usikkerhet ±
- 3.03
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 3,5
- Typisk bom
- 138 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 5 (sist 30.07.2022)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0787 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0506 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1058 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1815 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,06 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,88 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9966 |
| bomVekt | 9,79 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,9301 |
| bomStorSigma | 1,0169 |
| antallBom | 13 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,055 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0837 |
| havariVekt | 0,33 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0001 |
| fartSesongSin | 0,0002 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2348 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 765,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2788,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3603,3 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 7 | 03.10.2026 Deutsche Meisterschaften Lang 2026, bom 2.21 | 35 | – |
| Bom over fem minutter | 157 | 29.07.2022 O-Ringen Uppsala, etapp 4, bom 9.56 | 157 | – |
| Bom over ti minutter | 185 | 25.07.2022 O-Ringen Uppsala, bom 21.41 | 185 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.10.2026 | Deutsche Meisterschaften Lang 2026 | D18 | 1.04.39 | 3 /11 | 3.16 | 11.00 | 0.33 | 11.37 | 0.59 | |
| 16.08.2026 | Vestlandsmesterskapet | D 17-18 | 46.17 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 15.08.2026 | Vestlandsmesterskapet | D 17-18 | 1.06.48 | 1 /4 | 8.54 | 12.18 | 1.38 | 11.39 | 1.04 | |
| 02.08.2026 | Sudety Cup - E4 | K18 | 52.31 | 14 /28 | 5.42 | 11.53 | 1.17 | 11.39 | 1.04 | |
| 01.08.2026 | Sudety Cup - E3 | K18 | 34.00 | 13 /29 | 0.51 | 10.34 | 0.16 | 11.39 | 1.04 | |
| 31.07.2026 | Sudety Cup - E2 | K18 | 54.45 | 13 /29 | 5.12 | 11.08 | 1.03 | 11.49 | 1.06 | |
| 30.07.2026 | Sudety Cup - E1 | K18 | 31.58 | 12 /29 | 1.09 | 10.57 | 0.24 | 11.49 | 1.06 | |
| 04.10.2025 | DM-Lang + WRE | DirKS (Direktbahn, kurz & schwer) | 49.24 | 5 /37 | 4.57 | 13.10 | 1.19 | 12.36 | 1.17 | |
| 05.10.2024 | DM Lang 2024 | D16 | 1.03.30 | 15 /32 | 8.52 | 13.07 | 1.50 | 12.45 | 1.28 | |
| 15.06.2024 | DM Sprint 2024 Quali | D16–1 | 15.20 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 19.05.2024 | BRL 2024 Mohorn | D -16 | 49.23 | 14 /30 | 8.14 | 13.05 | 2.11 | 12.26 | 1.14 | – |
| 18.05.2024 | DM Mittel 2024 | D -16 | 28.22 | 10 /30 | 1.35 | 11.43 | 0.39 | 12.26 | 1.14 | – |
| 03.09.2022 | DM Sprint / WRE: Qualifikation | D-14 A | 15.38 | 6 /9 | 0.49 | 9.12 | 0.29 | – | – | – |
| 30.07.2022 | O-Ringen Uppsala | D14 | 56.50 | 85 /144 | 6.44 | 13.54 | 1.39 | 17.01 | 3.57 | – |
| 29.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 4 | D14 | 42.35 | 94 /144 | 10.05 | 16.08 | 3.49 | 17.01 | 3.57 | – |
| 28.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 3 | D14 | 58.56 | 87 /144 | 3.32 | 14.31 | 0.52 | 17.01 | 3.57 | – |
| 26.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 2 | D14 | 59.07 | 76 /144 | 1.18 | 12.48 | 0.17 | 17.01 | 3.57 | – |
| 25.07.2022 | O-Ringen Uppsala | D14 | 2.01.26 | 129 /144 | 41.08 | (28.07) | 9.31 | 17.01 | 3.57 | – |