Løperprofil
Maria Magnusson
Sävedalens
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
77 løp
B-rankingen
13 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 16.35
- Løpskapasitet
- 15.16
- O-evne
- 1.19
- Jevnhet ±
- 41,7 %
- Usikkerhet ±
- 0.19
- Sikkerhet
- 22
- Bommer per løp
- 2,6
- Typisk bom
- 97 s
- Disk/brutt
- 11 %
- Distanseprofil
- best på lange (−24,2 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i januar (±6,4 %)
- Løp i grunnlaget
- 78 (sist 27.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,2171 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,2187 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,4167 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0185 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 9,81 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 21,93 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9379 |
| bomVekt | 424,33 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5782 |
| bomStorSigma | 0,8116 |
| antallBom | 130 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,1114 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,1328 |
| havariVekt | 28,39 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,4 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,3098 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0615 |
| fartSesongSin | −0,0039 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4065,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4414,1 |
| beregnet | 07.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 7.12
- Løpskapasitet
- 7.02
- O-evne
- 0.09
- Jevnhet ±
- 5,7 %
- Usikkerhet ±
- 0.20
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 0,6
- Typisk bom
- 68 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 2 (sist 30.05.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1406 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1861 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0567 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0459 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,28 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,82 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,7334 |
| bomVekt | 20,96 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,223 |
| bomStorSigma | 0,7076 |
| antallBom | 0 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0493 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0855 |
| havariVekt | 1,51 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0016 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,0393 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0 |
| fartSesongSin | −0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2610,8 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2667,3 |
| beregnet | 07.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 25.22
- Løpskapasitet
- 18.11
- O-evne
- 7.11
- Jevnhet ±
- 13,4 %
- Usikkerhet ±
- 1.26
- Sikkerhet
- 8
- Bommer per løp
- 4,4
- Typisk bom
- 200 s
- Disk/brutt
- 8 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,7 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i april (±2,6 %)
- Løp i grunnlaget
- 14 (sist 27.09.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,3455 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,3507 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1344 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,055 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 2,7 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 8,2 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,2626 |
| bomVekt | 76,03 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 5,298 |
| bomStorSigma | 1,1336 |
| antallBom | 44 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0843 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,1307 |
| havariVekt | 7,08 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0093 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,126 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0053 |
| fartSesongSin | −0,0256 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2348 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 765,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4276,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 5966,8 |
| beregnet | 07.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 20.43
- Løpskapasitet
- 18.39
- O-evne
- 2.04
- Jevnhet ±
- 13,8 %
- Usikkerhet ±
- 1.46
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 4,2
- Typisk bom
- 86 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i september (±1,6 %)
- Løp i grunnlaget
- 2 (sist 24.04.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,3736 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,4938 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1376 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0816 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,63 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,18 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,2729 |
| bomVekt | 10,27 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4597 |
| bomStorSigma | 0,7727 |
| antallBom | 7 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0441 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0664 |
| havariVekt | 0,96 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0017 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,7739 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,002 |
| fartSesongSin | 0,0161 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4400,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4888,9 |
| beregnet | 07.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 24 | 13.09.2026 Järfälla OK, medel, bom 3.23 | 285 | – |
| Bom over fem minutter | 76 | 29.08.2026 DM, medel, Uppland, bom 17.34 | 460 | – |
| Bom over ti minutter | 76 | 29.08.2026 DM, medel, Uppland, bom 17.34 | 822 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.10.2026 | DM, natt, Göteborg | D21 | 1.04.18 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 27.09.2026 | Linnédubbeln, lång | Blå 3,0 | 52.36 | 38 /45 | 1.50 | 18.21 | 0.38 | 16.34 | 1.19 | |
| 26.09.2026 | IFK-medeln | D21 | 42.21 | 7 /29 | 1.27 | (8.09) | 0.17 | 16.34 | 1.19 | |
| 13.09.2026 | Järfälla OK, medel | D50 | 1.27.19 | 16 /19 | 16.06 | (29.07) | 5.22 | 16.34 | 1.19 | |
| 12.09.2026 | Bredareds medel | D21 | 38.39 | 4 /22 | 1.07 | (8.16) | 0.14 | 16.34 | 1.19 | |
| 05.09.2026 | DM, medel, Göteborg + Bohuslän-Dal | D21 GOF | 41.19 | 8 /28 | 2.12 | (8.14) | 0.26 | 16.34 | 1.19 | |
| 29.08.2026 | DM, medel, Uppland | D50 | 1.32.34 | 12 /13 | 28.20 | (30.56) | 9.28 | 17.07 | 1.28 | |
| 08.08.2026 | Vildmarksdubbeln, dag 1, medel | D50 | 1.25.07 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 25.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 5, lång, jaktstart | D50 Kort | 1.48.57 | 153 /171 | 27.50 | (32.10) | 8.13 | 16.35 | 1.18 | |
| 24.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 4, medel | D50 Kort | 1.13.39 | 135 /171 | 15.54 | (23.39) | 5.06 | 16.35 | 1.18 | |
| 23.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 3, medel | D50 Kort | 56.35 | 156 /171 | 6.31 | 23.15 | 2.41 | 16.35 | 1.18 | |
| 21.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 2, lång | D50 Kort | 1.27.45 | 150 /171 | 12.45 | (25.09) | 3.39 | 16.35 | 1.18 | |
| 20.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 1, lång | D50 Kort | 1.13.26 | 129 /171 | 5.25 | 19.57 | 1.28 | 16.35 | 1.18 | |
| 17.07.2026 | Tivedsmedeln, dag 2, fredag | D21 | 42.14 | 4 /16 | 2.10 | (7.48) | 0.24 | 16.35 | 1.18 | |
| 16.07.2026 | Tivedsmedeln, dag 1, torsdag | D21 | 40.35 | 2 /28 | 1.16 | (7.19) | 0.14 | 16.35 | 1.18 | |
| 24.06.2026 | Idrefjällens 3-dagars, etapp 3, lång | Blå 3,0 | 2.05.30 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 23.06.2026 | Idrefjällens 3-dagars, etapp 2, medel | D50 | 1.59.10 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 07.06.2026 | Ösaträffen, etapp 3, lång | D50 | 1.22.08 | 30 /33 | 8.35 | 17.46 | 1.51 | 15.01 | 0.54 | |
| 06.06.2026 | Ösaträffen, etapp 2, medel | D50 | 1.00.26 | 37 /42 | 11.44 | 19.22 | 3.46 | 15.01 | 0.54 | |
| 05.06.2026 | Ösaträffen, etapp 1, medel | D50 | 1.19.23 | 30 /32 | 12.35 | (26.43) | 4.14 | 15.01 | 0.54 | |
| 30.05.2026 | World Cup Spectator Race #2 - Sommarlandssprinten | D21 | 20.33 | 6 /13 | 0.05 | 7.02 | 0.02 | 7.13 | 0.09 | – |
| 29.05.2026 | World Cup Spectator Race #1 - Kinnekullesprinten, etapp 1 | D21 | 18.55 | 3 /17 | 0.00 | 6.32 | 0.00 | 7.13 | 0.09 | – |
| 16.05.2026 | DOL-kampen, dag 1 | D50 | 55.41 | 13 /16 | 5.00 | (17.27) | 1.34 | 12.15 | 0.39 | |
| 10.05.2026 | Orintos vårtävling | D21 | 35.41 | 6 /26 | 1.06 | (8.25) | 0.16 | 12.15 | 0.39 | |
| 26.04.2026 | Uppsala möte, lång | Blå 3,0 | 1.16.18 | 55 /70 | 9.56 | (23.55) | 3.07 | 12.11 | 0.38 | |
| 26.04.2026 | Herkules skogsdåd | Svart 5 km | 38.47 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 25.04.2026 | Uppsala möte, medel | D50 | 1.21.36 | 31 /38 | 12.42 | (26.58) | 4.12 | 12.11 | 0.38 | |
| 24.04.2026 | Uppsala möte, natt | Gul | 45.52 | 4 /5 | 6.07 | 26.39 | 3.33 | 21.51 | 2.15 | – |
| 19.04.2026 | Attunda OK, medeldistans | D50 | 1.06.27 | 39 /44 | 9.40 | (22.24) | 3.16 | 12.11 | 0.38 | |
| 06.04.2026 | Snötrampen | D21 | 32.33 | 1 /23 | 0.31 | (7.58) | 0.08 | 12.11 | 0.38 | |
| 04.04.2026 | Öjetrampen, Five-O, #3, lång | Svart 5,0 | 39.14 | 4 /43 | 0.55 | (7.49) | 0.11 | 12.11 | 0.38 | |
| 27.09.2025 | Österåkersmedeln | Medelsvår 3 km | 1.22.50 | 34 /40 | 28.35 | 32.23 | 11.10 | 25.42 | 7.47 | |
| 30.08.2025 | Linnédubbeln, medel + DM, medel, Uppland | Orange 3,0 | 2.02.59 | Brutt | – | – | – | – | – | – |
| 17.08.2025 | Bromsebydubbeln, medeldistans | Orange 3 km | 2.08.27 | 44 /49 | – | – | – | – | – | – |
| 26.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 5 | Orange 4,0 | 1.39.27 | 56 /63 | 32.52 | 28.11 | 9.19 | 25.11 | 7.44 | |
| 25.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 4 | Orange 4,0 | 1.10.02 | 39 /63 | 10.25 | 20.37 | 3.04 | 25.11 | 7.44 | |
| 22.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 2 | Orange 4,0 | 1.42.18 | 54 /63 | 39.29 | 29.26 | 11.22 | 25.11 | 7.44 | |
| 21.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 1 | Orange 4,0 | 1.26.27 | 49 /63 | 12.20 | 23.39 | 3.22 | 25.11 | 7.44 | |
| 10.07.2025 | Gotlands 3-dagars, etapp 3, lång, jaktstart | Orange 3,0 | 1.02.39 | 57 /65 | 8.19 | 27.19 | 3.38 | 25.11 | 7.44 | |
| 09.07.2025 | Gotlands 3-dagars, etapp 2, medel | Orange 3,0 | 45.59 | 32 /67 | 11.28 | 20.03 | 5.00 | 25.11 | 7.44 | |
| 08.07.2025 | Gotlands 3-dagars, etapp 1, medel | Orange 3,0 | 1.27.37 | 62 /79 | 44.36 | 34.17 | 17.27 | 25.11 | 7.44 | |
| 08.06.2025 | Ösaträffen, dag 3, medel | Orange 3km | 1.17.35 | 54 /62 | 34.32 | 32.26 | 14.26 | 24.04 | 7.27 | – |
| 07.06.2025 | Ösaträffen, dag 2, lång | Orange 3km | 39.12 | 9 /69 | 3.14 | (14.23) | 1.11 | 24.04 | 7.27 | – |
| 06.06.2025 | Ösaträffen, dag 1, medel | Orange 3km | 1.21.52 | 77 /87 | 31.30 | 28.02 | 10.47 | 24.04 | 7.27 | – |
| 21.04.2025 | Prästtomtadubbeln, dag 2, medel | D21 | 32.44 | 4 /48 | 0.52 | 7.55 | 0.13 | 8.24 | 0.21 | |
| 21.04.2025 | Uppsala möte, lång | Orange 3,0 | 2.47.35 | Brutt | – | – | – | – | – | – |
| 20.04.2025 | Uppsala möte, medel | Orange 3 km | 1.43.07 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 13.04.2025 | Aleträffen | D21 | 59.23 | 8 /19 | 0.45 | 8.16 | 0.06 | 8.24 | 0.21 | |
| 16.03.2025 | Göteborgspremiären, lång | Svart 5,0 | 44.40 | 1 /41 | 0.51 | 7.57 | 0.09 | 8.26 | 0.21 | |
| 27.09.2024 | DM, natt, Göteborg | D21 | 59.33 | 2 /12 | 0.25 | 8.13 | 0.03 | 8.32 | 0.22 | |
| 15.09.2024 | DM, lång, Uppland | Orange 3,0 km | 3.11.37 | 39 /40 | 51.58 | (64.01) | 17.22 | 32.51 | 5.15 | |
| 31.08.2024 | Veteran-SM, medel | Orange 3 km | 2.09.39 | 24 /37 | 42.15 | 33.58 | 11.04 | 25.40 | 6.01 | – |
| 24.08.2024 | DM, lång, Göteborg | D21 | 1.25.51 | 4 /14 | 2.41 | 8.03 | 0.15 | 8.32 | 0.23 | |
| 24.08.2024 | DM, medel, Uppland | Lätt 2,5 km | 37.26 | 6 /19 | 6.02 | 13.58 | 2.15 | – | – | – |
| 04.08.2024 | Markdubbeln, #2, lång | D21 | 1.10.40 | 1 /6 | 3.45 | 8.00 | 0.25 | 8.32 | 0.23 | |
| 14.07.2024 | Hallands 3-dagars, etapp 3, lång | D21 | 58.46 | 6 /21 | 0.10 | 8.18 | 0.01 | 8.37 | 0.21 | |
| 13.07.2024 | Hallands 3-dagars, etapp 2, lång | D21 | 1.01.35 | 8 /28 | 1.47 | 8.13 | 0.14 | 8.37 | 0.21 | |
| 12.07.2024 | Hallands 3-dagars, etapp 1, medel | D21 | 35.34 | 9 /26 | 0.22 | 8.24 | 0.05 | 8.37 | 0.21 | |
| 10.05.2024 | Swedish League, #5, lång (WRE) + Närkekvartetten, dag 2, lång | W21 | 2.04.45 | 18 /61 | 4.00 | 8.27 | 0.16 | 8.40 | 0.23 | |
| 09.05.2024 | Swedish League, #4, medel (WRE) + Närkekvartetten, dag 1, medel | W21-2 | 38.05 | 2 /29 | 2.07 | 8.10 | 0.27 | 8.40 | 0.23 | |
| 12.04.2024 | SM, natt (Swedish League, #3) | D21 | – | Cancelled | – | – | – | – | – | – |
| 01.04.2024 | Snötrampen, medeldistans | D21 | 34.43 | 2 /26 | 2.05 | 8.31 | 0.31 | 8.44 | 0.23 | |
| 30.03.2024 | Friskusträffen | D21 | 55.03 | 2 /9 | 0.10 | 7.48 | 0.01 | 8.45 | 0.23 | |
| 22.03.2024 | Hjortnatta | D21 | 58.05 | 1 /5 | 0.22 | 8.33 | 0.03 | 8.45 | 0.23 | |
| 01.05.2023 | OK Älmes vårtävling | Medelsvår 3 km | 35.50 | 1 /36 | 2.34 | 12.17 | 0.53 | – | – | – |
| 16.04.2023 | Göteborgsdubbeln, medel | D21 | 33.26 | 2 /35 | 0.07 | 8.37 | 0.02 | 8.59 | 0.23 | |
| 15.04.2023 | Göteborgsdubbeln, lång | D21 | 1.07.25 | 1 /18 | 0.25 | 8.05 | 0.03 | 8.59 | 0.23 | |
| 10.04.2023 | Snötrampen | D21 | 1.02.54 | 2 /22 | 1.52 | 8.00 | 0.14 | 8.59 | 0.23 | |
| 02.04.2023 | Kvillebyns klassiska, medeldistans | D21 | 34.52 | 6 /24 | 1.14 | 8.12 | 0.17 | 8.59 | 0.23 | |
| 19.03.2023 | Göteborgspremiären, lång | Svår 7 km | 59.20 | 8 /23 | 1.14 | 8.15 | 0.10 | 9.10 | 0.27 | |
| 18.03.2023 | Göteborgspremiären, medel | D21 | 30.59 | 7 /43 | 0.16 | 8.09 | 0.04 | 9.10 | 0.27 | |
| 23.10.2022 | Delsjömedeln | D21 | 34.04 | 2 /43 | 1.46 | 8.42 | 0.27 | 9.23 | 0.29 | |
| 21.10.2022 | DM, natt, Göteborg | D21 | 1.11.14 | 3 /9 | 2.40 | 9.22 | 0.21 | 9.23 | 0.29 | |
| 30.09.2022 | DM, natt, Västergötland | D21 | 1.00.36 | 3 /10 | 1.36 | 8.57 | 0.14 | 9.23 | 0.30 | |
| 17.09.2022 | SM, medel (Swedish League, #8) | D21 D-FInal | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 16.09.2022 | SM, medel (Swedish League, #8) | D21-C | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 11.09.2022 | SM, lång (Swedish League, #7) | D21 Final A | 2.18.36 | 29 /42 | 5.25 | 9.16 | 0.22 | 9.23 | 0.30 | |
| 10.09.2022 | SM, lång | D21 Kval A | 1.18.06 | 14 /35 | 1.54 | 8.27 | 0.12 | 9.23 | 0.30 | |
| 04.09.2022 | DM, lång, Halland + Göteborg | D21 Göteborg | 1.19.45 | 11 /20 | 0.36 | 8.57 | 0.04 | 9.23 | 0.30 | |
| 03.09.2022 | DM, medel, Göteborg | D21 | 38.29 | 12 /52 | 0.49 | 8.31 | 0.11 | 9.23 | 0.30 | |
| 17.07.2022 | Hallands 3-dagars | D21 Lång | 1.13.35 | 3 /16 | 3.46 | 8.13 | 0.25 | 9.29 | 0.36 | |
| 16.07.2022 | Hallands 3-dagars | D21 Lång | 1.09.15 | 2 /21 | 1.29 | 8.17 | 0.11 | 9.29 | 0.36 | |
| 15.07.2022 | Hallands 3-dagars | D21 Lång | 38.59 | 3 /21 | 1.29 | 8.26 | 0.19 | 9.29 | 0.36 | |
| 03.07.2022 | Morokulien 2-dagars | D21 | 1.13.57 | 1 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 02.07.2022 | Morokulien 2-dagars | D21 | 36.16 | 1 /8 | 0.55 | 7.20 | 0.11 | 9.29 | 0.36 | |
| 26.06.2022 | Idrefjällveckan, medel, Slättvåla | Svår 3 km | 1.08.31 | 17 /18 | 12.57 | (25.06) | 4.45 | 10.17 | 0.42 | |
| 01.05.2022 | Orintos vårtävling | D21 | 36.41 | 1 /29 | 0.12 | 8.20 | 0.03 | 9.30 | 0.28 | |
| 22.04.2022 | SM, natt (Swedish League, #3) | D21 Elit | 50.19 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 18.04.2022 | Snötrampen | D21 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 16.04.2022 | Torfinns påskjakt | Svår 3 km | 48.22 | 21 /39 | 3.58 | (18.01) | 1.29 | 9.38 | 0.30 | |
| 10.04.2022 | Göteborgsdubbeln, dag 2, medel | D21 | 29.53 | 2 /33 | 0.30 | 8.19 | 0.08 | 9.38 | 0.30 | |
| 09.04.2022 | Göteborgsdubbeln, dag 1, lång | D21 | 1.11.53 | 3 /15 | 0.49 | 8.52 | 0.06 | 9.38 | 0.30 | |
| 02.04.2022 | Tibrotrippeln, lördag | D21 | 34.51 | 11 /33 | 1.17 | 9.19 | 0.21 | 9.38 | 0.30 | |
| 19.03.2022 | Tolereds vårmedel | D21 | 43.19 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 05.11.2021 | SM, natt | D21 | – | Cancelled | – | – | – | – | – | – |
| 23.10.2021 | GMOK:s höstmedel | D21 | 32.02 | 4 /30 | 2.54 | 8.54 | 0.48 | 9.27 | 0.33 | |
| 14.10.2021 | DM, natt, Göteborg | D21 | 1.05.12 | 1 /13 | 1.21 | 8.42 | 0.11 | 9.27 | 0.33 | |
| 19.09.2021 | SM, lång | D21 Final A | 1.46.31 | 40 /41 | 4.02 | 9.39 | 0.22 | 9.48 | 0.36 | |
| 18.09.2021 | SM, lång | D21 Kval A | 1.07.42 | 18 /38 | 0.04 | 9.02 | 0.01 | 9.48 | 0.36 | |
| 12.09.2021 | DM, lång,Göteborg | D21 | 1.25.26 | 11 /23 | 2.05 | 9.40 | 0.14 | 9.48 | 0.36 | |
| 04.09.2021 | DM, medel, Göteborg | D21 | 45.09 | 6 /23 | 0.49 | 8.58 | 0.10 | 9.48 | 0.36 | |
| 28.08.2021 | SM, medel | D21 Final A | 53.30 | 37 /44 | 5.16 | 10.21 | 1.01 | 9.50 | 0.52 | |
| 27.08.2021 | SM, medel | D21E A | 35.41 | 10 /36 | 1.14 | 8.37 | 0.18 | 9.50 | 0.52 | |
| 08.08.2021 | Grövelsjöorienteringen, etapp 2, Nybo, lång | D21 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 07.08.2021 | Grövelsjöorienteringen, etapp 1, Nybo, medel | D21 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 07.07.2019 | VM granskingsløp mellom / WOC Selection races middle | D21E-World | 42.11 | 37 /57 | 2.38 | 8.54 | 0.33 | 9.11 | 0.38 | |
| 05.07.2019 | VM granskingsløp lang / WOC Selection races long | D21E-World | 1.33.55 | 22 /55 | 3.12 | 8.26 | 0.17 | 9.11 | 0.38 | |
| 24.11.2018 | Høiås Day og Night Cup 2019 Løp 2 | Damer | 53.42 | 14 /20 | – | – | – | – | – | – |
| 02.07.2017 | Midnattsolgaloppen 2017 | D 21- | 1.00.09 | 1 /117 | 0.58 | 8.20 | 0.08 | 8.59 | 0.21 | |
| 02.07.2017 | Midnattsolgaloppen 2017 | D 21- | 1.08.50 | 2 /117 | 1.46 | 8.42 | 0.13 | 8.59 | 0.21 | |
| 02.07.2017 | Midnattsolgaloppen 2017 | D 21- | 42.20 | 2 /117 | 0.02 | 8.23 | 0.00 | 8.59 | 0.21 | |
| 02.07.2017 | Midnattsolgaloppen 2017 | D 21- | 45.06 | 3 /32 | 1.25 | 8.42 | 0.16 | 8.59 | 0.21 | |
| 15.07.2016 | VM test mellom | D 19 G | 43.12 | 5 /11 | 0.54 | 8.32 | 0.11 | 9.20 | 0.33 | |
| 18.10.2014 | Blodslitet eliteklasser | D21 | 2.29.37 | 8 /23 | – | – | – | – | – | – |
| 08.06.2014 | World Cup 8, Norge | W21 | 1.24.30 | 22 /45 | 1.36 | 8.46 | 0.10 | 9.28 | 0.39 | – |
| 07.06.2014 | World Cup 7, Norge | W21 | 36.01 | 11 /51 | 0.05 | 8.00 | 0.01 | 9.28 | 0.39 | – |
| 19.01.2014 | Høiås Saucony Day Cup - HDNC Løp 9 (HOT) | Damer | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 17.01.2014 | Høiås Trimtex Night Cup - HDNC Løp 8 (HOT) | Damer | 58.43 | 14 /31 | 1.42 | 9.14 | 0.16 | – | – | – |