Løperprofil
Jon Olaf Olaussen
Malvik
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
75 løp
Sprintrankingen
23 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 14.40
- Løpskapasitet
- 12.59
- O-evne
- 1.41
- Jevnhet ±
- 6,7 %
- Usikkerhet ±
- 0.55
- Sikkerhet
- 19
- Bommer per løp
- 3,8
- Typisk bom
- 87 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 76 (sist 02.06.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,1389 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,1318 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0674 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0603 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,27 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 18,95 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,3699 |
| bomVekt | 134,93 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4658 |
| bomStorSigma | 0,7917 |
| antallBom | 219 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0491 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0524 |
| havariVekt | 5,01 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0034 |
| fartSesongSin | −0,0026 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3455 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3902,8 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 9.07
- Løpskapasitet
- 8.54
- O-evne
- 0.13
- Jevnhet ±
- 6,2 %
- Usikkerhet ±
- 1.26
- Sikkerhet
- 3
- Bommer per løp
- 0,9
- Typisk bom
- 68 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 17 (sist 27.04.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0939 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,082 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0625 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1453 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,06 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 2,95 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0096 |
| bomVekt | 19,13 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2251 |
| bomStorSigma | 0,7114 |
| antallBom | 18 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0586 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0948 |
| havariVekt | 0,4 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,9472 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0008 |
| fartSesongSin | 0,0002 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3301,9 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3380 |
| beregnet | 06.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 16.11
- Løpskapasitet
- 13.56
- O-evne
- 2.15
- Jevnhet ±
- 8,8 %
- Usikkerhet ±
- 6.48
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 3,5
- Typisk bom
- 103 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 27.08.2018)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0846 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0161 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0878 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,3507 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,18 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9876 |
| bomVekt | 0,31 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,6359 |
| bomStorSigma | 0,8816 |
| antallBom | 1 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0573 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0837 |
| havariVekt | 0,01 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2348 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 765,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3277,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3806,5 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 28 | 02.09.2024 Malvik Klubbmesterskap, bom 2.54 | 127 | – |
| Bom over fem minutter | 50 | 03.06.2024 Malvik #8 - Lauvtjønna, bom 7.11 | 196 | – |
| Bom over ti minutter | 188 | 22.05.2023 Wing4er 2023 - løp 1, bom 10.47 | 506 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.06.2025 | Treningsløp Malvik - Stavjøen | Lang | 1.33.59 | 6 | 1.44 | 12.45 | 0.14 | 14.44 | 1.42 | |
| 26.05.2025 | Treningsløp Malvik - Lauvtjønna | Kort | 56.57 | 3 | 1.09 | 12.55 | 0.16 | 14.54 | 1.44 | |
| 02.09.2024 | Malvik Klubbmesterskap | H17- lang | 1.25.57 | 7 | 7.22 | 15.11 | 1.18 | 15.22 | 1.53 | |
| 17.06.2024 | Malvik #10 - Jervskogen | Lang | 1.12.53 | 6 | 6.06 | 15.20 | 1.17 | 15.21 | 1.52 | |
| 03.06.2024 | Malvik #8 - Lauvtjønna | Lang | 1.29.15 | 3 | – | – | – | – | – | – |
| 27.05.2024 | Malvik #7 - Stavsjøen | Lang | 1.31.20 | 5 | 13.10 | 16.51 | 2.26 | 15.23 | 1.51 | |
| 06.05.2024 | Malvik #5 - Stavsjøen | Lang | 26.58 | – | – | – | – | – | – | – |
| 02.05.2024 | Internløp 01 Dragvoll | Mellom | 56.43 | 12 | 3.55 | 14.58 | 1.02 | 15.23 | 1.51 | |
| 29.04.2024 | Malvik #4 - Leistadåsen | Lang | 1.40.20 | 7 | 18.01 | 16.18 | 2.56 | 15.01 | 1.47 | |
| 22.04.2024 | Malvik #3 - Sveberg | Lang | 55.12 | 4 | 3.04 | 13.44 | 0.46 | 15.01 | 1.47 | |
| 02.10.2023 | Malvik #14 - Sjølyst | Lang | 45.32 | 11 | 4.32 | 16.17 | 1.37 | 15.06 | 1.47 | |
| 17.09.2023 | Malvik #13 - Stamtjønna | Lang | 1.02.54 | 5 | 5.14 | 13.38 | 1.08 | 14.53 | 1.48 | |
| 11.09.2023 | Malvik Klubbmesterskap | H17- lang | 1.04.00 | 5 | 2.14 | 14.48 | 0.31 | 14.53 | 1.48 | |
| 04.09.2023 | Malvik #11 - Lauvtjønna | Lang | 1.22.13 | 4 | – | – | – | – | – | – |
| 28.08.2023 | Malvik #10 - Venna | Løype: BAABCC | 1.01.39 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 05.06.2023 | Malvik #6 - Nyvatnet | Poeng | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 22.05.2023 | Wing4er 2023 - løp 1 | H 40- | 1.51.24 | 11 /12 | 27.09 | (21.21) | 5.12 | 14.53 | 1.50 | |
| 15.05.2023 | Malvik #4 - Stavsjøen | Lang | 1.04.25 | 7 | 2.54 | 13.29 | 0.36 | 14.53 | 1.50 | |
| 04.05.2023 | Trondheim sprintcup, løp 5 | H 40- | 26.34 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 27.04.2023 | Trondheim Sprintcup - løp 4 | H 40- | 27.38 | 8 /14 | 0.05 | 8.23 | 0.02 | 9.01 | 0.14 | |
| 24.04.2023 | Malvik #2 - Midtsandtangen | Lang | 32.01 | 6 | 0.11 | 12.25 | 0.04 | 14.29 | 1.41 | |
| 18.04.2023 | Løp 1- Midtsanden sprint | H 45-49 år/Lang (blå) | 26.29 | 7 | 0.25 | 9.19 | 0.09 | 9.01 | 0.14 | |
| 26.09.2022 | Malvik #16 - Hyllvatnet | Herrer lang | 1.32.21 | 12 | 15.41 | 15.56 | 2.42 | 14.40 | 1.46 | |
| 19.09.2022 | Malvik #15 - Mostadmarka | Herrer kort | 50.42 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 12.09.2022 | Malvik #14 - Vulu | Herrer lang | 1.23.23 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 05.09.2022 | Klubbmesterskap Stamtjønna | Herrer lang | 1.34.02 | 4 | – | – | – | – | – | – |
| 20.06.2022 | Malvik #10 - Jervskogen Nord | Herrer lang | 1.28.05 | 5 | 7.43 | 14.20 | 1.15 | 14.06 | 1.34 | |
| 23.05.2022 | Malvik #6 - Nyvatnet | Herrer lang | 1.08.47 | 4 | – | – | – | – | – | – |
| 02.05.2022 | Malvik #4 - Sveberg | Herrer lang | 28.01 | 7 | 0.18 | 12.17 | 0.08 | 13.58 | 1.35 | |
| 25.04.2022 | Malvik #3 - Hommelvik | Herrer lang | 35.38 | 5 | 1.22 | 13.22 | 0.31 | 14.07 | 1.38 | |
| 04.04.2022 | Malvik #1 - Vikhammerløkka | Herrer lang | 31.55 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 18.10.2021 | Malvik #17 - Midtsand natt | Herrer lang | 37.08 | 5 | 3.06 | 14.01 | 1.10 | 14.01 | 1.39 | |
| 11.10.2021 | Malvik #16 - Saksvik natt | Herrer lang Natt | 41.47 | 3 | – | – | – | – | – | – |
| 04.10.2021 | Malvik #15 - Vassåsen | Herrer lang | 1.08.38 | 5 | 10.20 | 14.07 | 2.08 | 14.01 | 1.39 | |
| 27.09.2021 | Malvik #14 - Hyllvatnet | Herrer lang | 1.07.50 | 4 | – | – | – | – | – | – |
| 20.09.2021 | Malvik #13 - Sveberg | Herrer lang | 33.58 | 6 | 1.43 | 11.32 | 0.35 | 13.58 | 1.36 | |
| 13.09.2021 | Malvik #12 - Tjønnstuggu | Herrer lang | 1.48.41 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 07.09.2021 | Løp 13, Solemsåsen | H 45-49 år/Mellom (rød) | 1.09.31 | 4 | – | – | – | – | – | – |
| 06.09.2021 | Malvik #11 - Klubbmesterskap | Herrer lang | 55.53 | 6 | 4.39 | 12.18 | 1.01 | 13.58 | 1.36 | |
| 31.08.2021 | KM Individuelt Stavsjøen | H 40-49 år/Lang (blå) | 1.43.59 | 8 | 4.59 | 17.31 | 0.50 | 14.29 | 1.39 | |
| 30.08.2021 | Malvik #10 - Ertstjønna | Herrer kort | 56.38 | 4 | 9.33 | 15.23 | 2.36 | 14.29 | 1.39 | |
| 23.08.2021 | Malvik #9 - Mostadmark | Herrer kort | 59.39 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 07.06.2021 | Malvik #7 - Lauvtjønna | Herrer lang | 1.18.08 | 9 | 9.35 | 15.45 | 1.56 | 14.04 | 1.34 | |
| 31.05.2021 | Malvik #6 - Stavsjøen | Herrer lang | 53.37 | 5 | 3.14 | 11.04 | 0.40 | 13.44 | 1.34 | |
| 10.05.2021 | Malvik #5 - Solemsvåttan | Herrer lang | 1.47.52 | 5 | 6.33 | 14.43 | 0.54 | 13.44 | 1.34 | |
| 03.05.2021 | Malvik #4 - Hommelvik | Herrer lang | 37.19 | 10 | 2.35 | 12.58 | 0.54 | 13.44 | 1.34 | |
| 26.04.2021 | Malvik #3 - Vikhammeråsen | Herrer lang | 1.47.52 | 5 | 6.33 | 14.43 | 0.54 | 14.10 | 1.42 | |
| 19.04.2021 | Malvik #2 - Saksvik | Herrer lang | 33.44 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 12.04.2021 | Malvik #1 - Midtsandtangen | Herrer lang | 17.39 | 7 | 0.00 | 11.29 | 0.00 | 14.10 | 1.42 | |
| 21.09.2020 | Malvik #13 - Stavsjøen | A-nivå | 46.00 | 7 | 10.49 | 15.56 | 3.45 | 14.10 | 1.48 | |
| 31.08.2020 | Malvik #10 - KM Vikhammervollen | A-nivå | 1.15.13 | 6 | 10.03 | 14.53 | 1.59 | 14.07 | 1.44 | |
| 30.09.2019 | Malvik #18 - Sveberg | Herrer lang | 53.37 | 4 | 3.34 | 11.12 | 0.45 | 13.44 | 1.38 | |
| 30.09.2019 | Malvik #18 - Sveberg | Herrer lang | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 26.08.2019 | Malvik #13 - Jernverket | A-nivå | 1.24.52 | 4 | – | – | – | – | – | – |
| 19.08.2019 | Malvik #12 - Vollan | A-nivå | 1.01.55 | 4 | 5.20 | 11.49 | 1.01 | 13.59 | 1.42 | |
| 06.08.2019 | Løp 12, Solemsåsen | H 45-49 år/Mellom (rød) | 1.08.51 | 5 | 13.11 | 16.07 | 3.05 | 13.59 | 1.42 | |
| 01.08.2019 | Internløp 08 Sverresborg | Lang | 1.13.42 | 23 | 16.49 | 17.18 | 3.57 | 13.59 | 1.42 | |
| 17.06.2019 | Malvik #11 - Fjølstadvollåsen | A-nivå | 1.18.50 | 7 | 13.40 | 14.21 | 2.29 | 13.48 | 1.35 | |
| 03.06.2019 | Malvik #9 - Jervskogen | A-nivå | 1.34.44 | 4 | – | – | – | – | – | – |
| 27.05.2019 | Malvik #8 - Lauvtjønna | A-nivå | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 14.05.2019 | Løp 3, Stavsjøen | H 45-49 år/Mellom (rød) | 1.14.15 | 5 | – | – | – | – | – | – |
| 02.05.2019 | Trondheim Sprintcup - løp 4 | H 40- | 26.52 | 11 /13 | 3.43 | 9.24 | 1.18 | 8.58 | 0.22 | |
| 25.04.2019 | Trondheim sprintcup - løp 3 | H 40- | 23.08 | 9 /10 | 0.41 | 8.18 | 0.15 | 8.55 | 0.22 | |
| 23.04.2019 | Malvik #3 - Storsand | A-nivå | 20.31 | 5 | 0.36 | 11.41 | 0.21 | 13.48 | 1.27 | |
| 11.04.2019 | Trondheim sprintcup - løp 3 | H 40- | 18.47 | 14 /15 | 1.05 | 9.14 | 0.32 | 8.55 | 0.22 | |
| 08.04.2019 | Malvik #2 - Treningsløp Vikhammeråsen | A-nivå | 24.23 | 7 | 0.24 | 11.30 | 0.11 | 13.48 | 1.27 | |
| 04.04.2019 | Trondheim sprintcup - løp 2 | H 40- | 23.28 | 11 /11 | 1.07 | 9.28 | 0.27 | 8.55 | 0.22 | |
| 08.10.2018 | Malvik #19 - Nattløp Vullum | A-åpen | 52.09 | 5 | 3.50 | 12.15 | 0.54 | 14.19 | 1.38 | |
| 01.10.2018 | Malvik #18 - nattløp Vikhammeråsen | A-åpen | 42.51 | 7 | 6.31 | 15.18 | 2.20 | 14.19 | 1.38 | |
| 24.09.2018 | Malvik #17 - Lauvtjønna | A-åpen | 1.09.11 | 4 | – | – | – | – | – | – |
| 22.09.2018 | Løp 23, Høgåsen | H 40-44 år/Mellom (rød) | 59.19 | 3 | – | – | – | – | – | – |
| 17.09.2018 | Malvik #16 - Ertstjønna | A-åpen | 47.41 | 6 | 2.35 | 13.18 | 0.43 | 14.35 | 1.45 | |
| 10.09.2018 | Malvik #15 - Tjønnstuggu | A-nivå | 1.03.00 | 4 | – | – | – | – | – | – |
| 03.09.2018 | Malvik #14 Vollan/Kvegjerdsmyra | A-nivå | 2.00.28 | 4 | – | – | – | – | – | – |
| 27.08.2018 | Malvik #13 - Malviktrippelen (Jervskogen) | B-nivå | 54.04 | 3 | 6.39 | 10.46 | 1.20 | – | – | – |
| 17.06.2018 | Trondheim Sprintcup 2018 Fakturagrunnlag | H 40- | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 28.05.2018 | Malvik #7 - Jervskogen | A-nivå | 1.30.52 | 6 | 15.01 | 15.21 | 2.32 | 14.27 | 1.44 | |
| 22.05.2018 | Løp 5, Frøset | H 40-44 år/Mellom (rød) | 1.07.59 | 5 | 10.45 | 15.49 | 2.30 | 14.27 | 1.44 | |
| 15.05.2018 | Løp 4, Stavsjøen | H 40-44 år/Mellom (rød) | 1.01.09 | 5 | 1.59 | 12.57 | 0.25 | 14.27 | 1.44 | |
| 14.05.2018 | Stavsjøen | Herrer lang | 35.38 | 5 | 1.22 | 12.50 | 0.30 | 14.27 | 1.44 | |
| 07.05.2018 | Malvik #5 - Sveberg | A-nivå | 40.06 | 7 | 5.48 | 13.43 | 1.59 | 14.27 | 1.44 | |
| 03.05.2018 | Trondheim Sprintcup, Finale | H 40- | 31.59 | 12 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 30.04.2018 | Malvik #4 - Hommelvik | A-nivå | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 26.04.2018 | TA-sprint 4 / Trondheim sprintcup 4 | TRH H 40- | 20.43 | 9 /12 | 1.33 | 8.49 | 0.40 | 8.47 | 0.26 | |
| 24.04.2018 | Løp 2 - Skansen | H 40-44 år/Mellom (rød) | 28.44 | 3 | 1.01 | 13.12 | 0.28 | 14.30 | 1.42 | |
| 23.04.2018 | Malvik #3 - Saksvik | A-nivå | 45.59 | 7 | 5.46 | 14.39 | 1.50 | 14.30 | 1.42 | |
| 19.04.2018 | Sprintcup 3 | H 40- | 27.43 | 13 /14 | 6.00 | 10.19 | 2.14 | 8.47 | 0.26 | |
| 09.04.2018 | Malvik #1 - Vikhammerløkka | Herrer lang | 33.44 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 05.04.2018 | Sprintcup 1 | H40 | 19.31 | 9 /11 | 1.32 | 9.02 | 0.43 | 8.47 | 0.26 | |
| 16.10.2017 | Malvik Nattløp Vikhammeråsen | Lang løype | 42.24 | 6 | 4.13 | 15.13 | 1.31 | 14.30 | 1.47 | |
| 25.09.2017 | Malvik Treningsløp 18 Stavsjøen | H17A | 1.28.15 | 7 | 7.30 | 14.13 | 1.13 | 14.26 | 1.51 | |
| 18.09.2017 | Malvik Treningsløp 17 Vikhammervollen | H17A | 55.55 | 6 | 3.25 | 13.47 | 0.51 | 14.26 | 1.51 | |
| 03.09.2017 | Euromeeting -elite | M21E | 2.06.42 | 42 /45 | 15.34 | 8.47 | 1.05 | – | – | – |
| 15.08.2017 | Løp 15, Henriksåsen | H 40-44 år/Mellom (rød) | 1.02.14 | 5 | 6.05 | 13.46 | 1.21 | 14.23 | 2.02 | |
| 08.08.2017 | Løp 14 - Moholt sprint | H 40-44 år/Lang (blå) | 31.49 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 26.06.2017 | Malvik Treningsløp 12 Vulusjøen | H17A | 1.37.17 | 7 | 27.59 | 18.48 | 5.24 | 14.31 | 2.05 | |
| 20.06.2017 | Stjørdalsmesterskap Selbuskogen | Direkte A lang | 1.15.36 | 5 | 4.18 | 13.26 | 0.46 | 14.31 | 2.05 | |
| 30.05.2017 | Stjørdalskarusell nr. 3-2017 | Direkte A lang | 1.15.36 | 5 | 4.18 | 13.28 | 0.46 | 13.51 | 1.40 | |
| 21.05.2017 | KM Mellomdistanse | H 35- | 1.01.39 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 20.05.2017 | KM - sprint | H 35- | 26.09 | 8 /9 | 5.05 | 11.01 | 2.09 | 8.45 | 0.27 | |
| 15.05.2017 | Malvik Treningsløp 6 Stavsjøen | H17A | 1.12.50 | 5 | 11.23 | 13.47 | 2.09 | 13.51 | 1.40 | |
| 09.05.2017 | Løp 3, Risvollan | H 40-44 år/Lang (blå) | 35.23 | 6 | 1.04 | 12.36 | 0.23 | 13.51 | 1.40 | |
| 08.05.2017 | Malvik Treningsløp 5 Hommelvik | H17A | 26.06 | 8 | 0.57 | 12.16 | 0.27 | 13.51 | 1.40 | |
| 04.05.2017 | Trondheim Sprintcup, finale | H 40- | 35.29 | 13 /15 | – | – | – | – | – | – |
| 02.05.2017 | Malvik Treningsløp 4 Sveberg | H17A | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 27.04.2017 | TA-sprint 1 / Trh sprintcup 4 | TRH H 40- | 21.59 | 11 /14 | 1.03 | 8.12 | 0.24 | 8.31 | 0.24 | |
| 20.04.2017 | Sprintcup 3 | H 40- | 22.39 | 18 /20 | 1.07 | 9.09 | 0.27 | 8.31 | 0.24 | |
| 06.04.2017 | Trondheim Sprintcup, løp 2 | H 40- | 26.56 | 17 /21 | – | – | – | – | – | – |
| 30.03.2017 | Trondheim Sprintcup, løp 1 | H40 | 29.50 | 15 /18 | 9.16 | 10.41 | 3.19 | 8.26 | 0.29 | |
| 31.05.2016 | Løp 7 - Månen | H 40-44 år/Mellom (rød) | 1.35.42 | 11 | 16.27 | (20.04) | 3.27 | 13.54 | 1.42 | |
| 24.05.2016 | Løp 6 - Sommerseter | H 40-44 år/Mellom (rød) | 1.07.48 | 5 | 5.49 | 14.28 | 1.14 | 13.54 | 1.42 | |
| 14.05.2016 | Trondheim Sprintcup 2016 Fakturagrunnlag | H 40- | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 04.05.2016 | Trondheim Sprintcup finale | H40 | 25.34 | 12 /21 | 0.58 | 9.30 | 0.22 | 8.41 | 0.23 | |
| 03.05.2016 | Løp 4 - Moholt | H 40-44 år/Mellom (rød) | 30.03 | 4 | 3.53 | 13.38 | 1.46 | 13.54 | 1.42 | |
| 28.04.2016 | Trondheim Sprintcup - løp 4 | H 40- | 35.56 | 19 /19 | 9.03 | 10.48 | 2.43 | 8.31 | 0.23 | |
| 26.04.2016 | Løp 3 - Gløshaugen | H 40-44 år/Lang (blå) | 36.00 | 7 | 2.29 | 12.02 | 0.50 | 13.28 | 1.38 | |
| 21.04.2016 | Trondheim sprintcup-løp 3 | H 40- | 23.28 | 15 /24 | 6.53 | 8.16 | 2.26 | 8.31 | 0.23 | |
| 19.04.2016 | Løp 2 - Øya/Kalvskinnet | H 40-44 år/Mellom (rød) | 39.54 | 3 | 2.38 | 13.03 | 0.52 | 13.28 | 1.38 | |
| 14.04.2016 | Trondheim sprintcup - løp 2 | H 40- | 24.49 | 15 /21 | 1.15 | 8.44 | 0.26 | 8.31 | 0.23 | |
| 12.04.2016 | Løp 1 - Lade | H 40-44 år/Lang (blå) | 27.21 | 7 | 0.43 | 11.25 | 0.18 | 13.28 | 1.38 | |
| 31.03.2016 | Trondheim Sprintcup - løp 1 | H40 | 27.04 | 22 /26 | 1.27 | 9.05 | 0.29 | 8.37 | 0.13 | |
| 11.08.2015 | Løp 14 - Jervskogen | H 40-44 år/Mellom (rød) | 1.10.30 | 6 | 12.59 | 15.17 | 2.49 | 14.28 | 1.59 | |
| 07.06.2015 | KM Langdistanse | H 35- | 1.40.37 | 7 /7 | 7.15 | 14.15 | 1.02 | 14.12 | 1.41 | |
| 10.05.2015 | Trondheim Sprintcup 2015 fakturagrunnlag | HD 17- | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 05.05.2015 | Løp 4 - Tiller | H 40-44 år/Lang (blå) | 47.37 | 11 | 6.53 | 14.12 | 2.03 | 13.54 | 1.36 | |
| 23.04.2015 | Trondheim Sprintcup 3 | H 40- | 26.43 | 18 /21 | 0.51 | 8.40 | 0.17 | 8.33 | 0.12 | |
| 16.04.2015 | Trondheim Sprintcup 2 | H 40- | 26.15 | 20 /24 | 2.14 | 8.36 | 0.44 | 8.33 | 0.12 | |
| 09.04.2015 | Trondheim Sprintcup 1 | H 40- | 27.25 | 26 /33 | 1.26 | 9.09 | 0.29 | 8.33 | 0.12 | |
| 28.09.2013 | Løp25/Lian | H 35-39 år/Mellom (rød) | 1.17.04 | 4 | – | – | – | – | – | – |
| 16.07.2013 | Løp 15/Buråsen | H 35-39 år/Mellom (rød) | 1.05.54 | 4 | 5.16 | 14.29 | 1.09 | 14.26 | 1.34 | |
| 02.07.2013 | Løp 13, Stokkanhaugen | H 35-39 år/Mellom (rød) | 1.05.12 | 5 | 4.23 | 14.50 | 1.00 | 14.26 | 1.34 | |
| 27.05.2013 | Løp 8/Stavsjøen | H 35-39 år/Mellom (rød) | 1.12.28 | 5 | 8.31 | 15.14 | 1.47 | 14.37 | 1.53 | |
| 14.05.2013 | Løp 5 Iladalen lav | H 35-39 år/Mellom (rød) | 48.02 | 5 | 3.32 | 15.09 | 1.07 | 14.37 | 1.53 | |
| 30.04.2013 | Løp 3, Muruvik | H 35-39 år/Mellom (rød) | 45.50 | 5 | 7.30 | 14.33 | 2.23 | 14.06 | 2.13 | |
| 23.06.2012 | Sprintcup 2012 fakturagrunnlag | H17-39 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 09.06.2012 | Trondheim Open | Direkte A | 1.04.03 | 11 /26 | 6.10 | 12.57 | 1.15 | 14.13 | 2.42 | |
| 06.05.2012 | Vårløpet | A4 | 42.10 | 4 /9 | 0.36 | (11.05) | 0.09 | 15.51 | 4.08 | – |
| 29.04.2012 | Blåveisløpet | A3,5 | 1.26.43 | 7 /7 | 38.45 | 25.09 | 11.14 | – | – | – |
| 26.04.2012 | Trondheim sprintcup | H21- | 23.16 | 71 /77 | 2.04 | 9.14 | 0.49 | 8.17 | 0.16 | – |
| 19.04.2012 | Trondheim sprintcup 2 | H 21- | 22.53 | 41 /50 | 3.12 | 8.55 | 1.15 | 8.17 | 0.16 | – |
| 08.10.2011 | Bjørnarløpet | PH | 2.40.05 | 23 /28 | – | – | – | – | – | – |