Løperprofil
Jenny Persson
Byåsen
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
68 løp
Sprintrankingen
60 løp
Skogsrankingen
nr. 692 av 2062
Nr. 692 av 2062 blant kvinner i Norge · nr. 56 av 132 i klassen D40–44 · nr. 16 av 30 i 1982-kullet
- Forventet kmtid
- 12.31
- Løpskapasitet
- 11.33
- O-evne
- 0.58
- Jevnhet ±
- 6,3 %
- Usikkerhet ±
- 0.13
- Sikkerhet
- 24
- Bommer per løp
- 2,9
- Typisk bom
- 73 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,3 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i august (±1,5 %)
- Løp i grunnlaget
- 67 (sist 07.10.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0221 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0205 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0629 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0174 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 9,01 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 24,17 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0457 |
| bomVekt | 205,59 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2883 |
| bomStorSigma | 0,651 |
| antallBom | 130 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0333 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0364 |
| havariVekt | 26,22 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0049 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,4798 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0093 |
| fartSesongSin | 0,011 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3073,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3331,7 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
nr. 504 av 1118
Nr. 504 av 1118 blant kvinner i Norge · nr. 31 av 59 i klassen D40–44 · nr. 9 av 13 i 1982-kullet
- Forventet kmtid
- 8.28
- Løpskapasitet
- 8.21
- O-evne
- 0.07
- Jevnhet ±
- 7,3 %
- Usikkerhet ±
- 0.09
- Sikkerhet
- 15
- Bommer per løp
- 0,7
- Typisk bom
- 53 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i juli (±1,1 %)
- Løp i grunnlaget
- 48 (sist 11.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0289 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0276 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0731 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0171 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 6,14 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 15,19 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,7811 |
| bomVekt | 182,17 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 3,9611 |
| bomStorSigma | 0,5455 |
| antallBom | 21 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0537 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0856 |
| havariVekt | 9,71 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0017 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,7845 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0103 |
| fartSesongSin | 0,0022 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3096,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3138 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 13.08
- Løpskapasitet
- 11.41
- O-evne
- 1.27
- Jevnhet ±
- 8,8 %
- Usikkerhet ±
- 1.08
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 2,6
- Typisk bom
- 99 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 23.07.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0906 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1867 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0877 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0826 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,75 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,94 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,7248 |
| bomVekt | 10,48 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,595 |
| bomStorSigma | 0,7719 |
| antallBom | 1 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0519 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0836 |
| havariVekt | 0,83 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2750,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3091,2 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 68 | 18.08.2026 Løp 13. KM Stafett, bom 2.20 | 235 | nr. 1133 |
| Bom over fem minutter | 237 | 09.05.2026 Finn-Pål Løpa - Lang, bom 6.13 | 957 | nr. 1375 |
| Bom over ti minutter | 505 | 27.05.2025 Løp 6, Storsvingen, disk | 957 | nr. 2165 |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.10.2026 | Bratsbergnatta | D 45- | 54.59 | 1 /2 | 3.28 | 12.53 | 0.49 | 12.31 | 0.58 | |
| 30.09.2026 | Løp 19 - KM natt, Sagelva 30. september 2026 | D 40-49 år/Mellom (rød) | 43.10 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 13.09.2026 | Tour de Trondheim #3 - Langdistanse | A-mellom åpen | 1.15.06 | 7 /17 | 1.56 | 11.47 | 0.18 | 12.27 | 0.59 | |
| 11.09.2026 | Tour de Trondheim #1 - Sprint + STOK ungdomsløp finale | AL-åpen | 22.37 | 7 /8 | 1.34 | 9.00 | 0.37 | 8.28 | 0.07 | |
| 01.09.2026 | Løp 15 - Kastbrekka | D 40-44 år/Mellom (rød) | 44.40 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 18.08.2026 | Løp 13. KM Stafett | Løype: Kort løype B | 29.02 | 8 | 3.18 | 12.35 | 1.26 | 12.33 | 1.08 | |
| 11.08.2026 | Løp 12 - Nilsbyen | D 40-44 år/Mellom (rød) | 41.17 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 23.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 3, medel | Etappstart Orange 5,0 | 37.26 | 8 /136 | 2.13 | 11.00 | 0.39 | – | – | – |
| 05.07.2026 | Sommerløpene i Nord-Østerdal, løp 3 | D 40- | 1.37.34 | 3 /4 | 8.29 | 12.12 | 1.04 | 12.35 | 1.07 | |
| 04.07.2026 | Sommerløpene i Nord-Østerdal, løp 2 | D 40- | 43.50 | 2 /4 | 2.02 | 11.08 | 0.31 | 12.35 | 1.07 | |
| 03.07.2026 | Sommerløpene i Nord-Østerdal, løp 1 | D 40- | 23.36 | 2 /3 | 1.14 | 11.31 | 0.36 | 12.35 | 1.07 | |
| 30.06.2026 | Løp 11 - Gråkallen | D 40-44 år/Mellom (rød) | 44.08 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 20.06.2026 | O-festivalen mellom | D 40- | 48.44 | 10 /16 | 6.06 | 12.19 | 1.32 | 12.46 | 1.07 | |
| 19.06.2026 | O-festivalen sprint | D 40- | 19.43 | 10 /19 | 1.14 | 8.33 | 0.32 | 8.34 | 0.09 | |
| 16.06.2026 | Løp 7 - Skjøla 2026-06-16 | D 40-44 år/Mellom (rød) | 51.00 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 30.05.2026 | Trondheim Open (m/ KM Lang) | D 40- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 30.05.2026 | Trondheim Open (m/ KM Lang) | D 40- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.05.2026 | Løp 5 - Storsvingen | D 40-44 år/Mellom (rød) | 52.13 | 4 | – | – | – | – | – | – |
| 12.05.2026 | Løp 3 - Bekken | D 40-44 år/Mellom (rød) | 41.55 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 09.05.2026 | Finn-Pål Løpa - Lang | D 35- | 1.25.16 | 2 /2 | 10.22 | 13.08 | 1.37 | 12.59 | 1.06 | |
| 08.05.2026 | Finn-Pål Løpa - Mellom | D 35- | 53.34 | 5 /6 | 1.50 | 13.17 | 0.28 | 12.59 | 1.06 | |
| 07.05.2026 | Trondheim sprintcup, løp 5 | D 40-49 | 17.49 | 2 /8 | 0.02 | 8.08 | 0.01 | 8.38 | 0.09 | |
| 05.05.2026 | Løp 2 - Litjåsen | D 40-44 år/Mellom (rød) | 39.59 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 30.04.2026 | Trondheim Sprintcup, løp 4 | D 40-49 | 19.57 | 3 /6 | 1.40 | 9.01 | 0.46 | 8.40 | 0.10 | |
| 28.04.2026 | Løp 1- Lia Pukkverk | D 40-44 år/Mellom (rød) | 1.09.10 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 25.04.2026 | Vårsleppet mellomdistanse | D 40- | 51.01 | 4 /4 | 4.04 | 13.35 | 1.05 | 12.42 | 1.02 | |
| 25.04.2026 | Vårsleppet sprint | D 40- | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 23.04.2026 | KM Sprint STOK | D 35- | 16.55 | 2 /7 | 0.35 | 8.32 | 0.18 | 8.40 | 0.10 | |
| 16.04.2026 | Trondheim sprintcup, løp 2 | D 40-49 | 24.54 | 3 /9 | 0.58 | 8.57 | 0.21 | 8.40 | 0.10 | |
| 09.04.2026 | Trondheim sprintcup løp 1 | D 40- | 17.27 | 3 /14 | 0.46 | 8.39 | 0.23 | 8.40 | 0.10 | |
| 15.01.2026 | HLP kveldssamling 1 - innendørsorientering | Gjester A | 29.46 | 14 /17 | 7.43 | (14.34) | 3.47 | 8.40 | 0.11 | |
| 01.10.2025 | Løp 18 - KM natt Henriksåsen | D 40-49 år/Mellom (rød) | 41.57 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 23.09.2025 | Løp 17 - Rosten natt | D 40-44 år/Mellom (rød) | 31.02 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 16.09.2025 | Løp 16 - Storsvingen natt | D 40-44 år/Mellom (rød) | 48.41 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 09.09.2025 | Løp 15 - Brekkåsen | D 40-44 år/Mellom (rød) | 29.27 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 02.09.2025 | Løp 14 - Skogly | D 40-44 år/Mellom (rød) | 51.08 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 30.08.2025 | KM Mellom | D 40- | 35.19 | 4 /8 | 0.45 | 11.23 | 0.14 | 12.27 | 0.59 | |
| 23.08.2025 | Midt-Norsk mesterskap, langdistanse | D 35- | 1.22.12 | 9 /11 | 8.13 | 13.19 | 1.20 | 12.27 | 0.59 | |
| 22.08.2025 | Midt-Norsk mesterskap, sprint | D 40- | 22.29 | 5 /19 | 0.01 | 8.02 | 0.00 | 8.31 | 0.05 | |
| 12.08.2025 | Løp 11, Ulvåsen | D 40-44 år/Mellom (rød) | 57.40 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 28.06.2025 | Sommerløpene i Nord-Østerdal, løp 2 | AK-åpen | 29.50 | 3 /21 | – | – | – | – | – | – |
| 24.06.2025 | Løp 10, Vintervatnet | D 40-44 år/Mellom (rød) | 41.03 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 17.06.2025 | Løp 9, Skjøla | D 40-44 år/Mellom (rød) | 55.18 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 10.06.2025 | Løp 8, Tjønnstuggu | D 40-44 år/Mellom (rød) | 1.04.37 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 27.05.2025 | Løp 6, Storsvingen | D 40-44 år/Mellom (rød) | 37.42 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 20.05.2025 | Løp 4, Chamonix | D 40-44 år/Mellom (rød) | 24.13 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 18.05.2025 | Vårløpet / KM mellomdistanse | D 40- | 51.05 | 4 /8 | 5.53 | 12.19 | 1.25 | 12.12 | 0.54 | |
| 07.05.2025 | Trondheim sprintcup, løp 5 | D 40-49 | 18.55 | 5 /6 | 0.12 | 8.22 | 0.05 | 8.30 | 0.05 | |
| 06.05.2025 | Løp 2, Torshaug | D 40-44 år/Mellom (rød) | 47.06 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 30.04.2025 | Trondheim sprintcup, løp 4 | D 40-49 | 19.06 | 3 /8 | 0.03 | 8.12 | 0.01 | 8.28 | 0.06 | |
| 26.04.2025 | Vårsleppet mellomdistanse | D 40- | 38.05 | 3 /5 | 2.13 | 12.27 | 0.43 | 12.10 | 0.49 | |
| 26.04.2025 | Vårsleppet sprint | D 40- | 24.13 | 3 /6 | 1.06 | 8.10 | 0.22 | 8.28 | 0.06 | |
| 24.04.2025 | Trondheim sprintcup, løp 3 | D 40-49 | 20.04 | 5 /6 | 0.08 | 8.51 | 0.04 | 8.28 | 0.06 | |
| 10.04.2025 | Trondheim sprintcup, løp 2 | D 40-49 | 16.40 | 3 /6 | 0.05 | 8.19 | 0.02 | 8.28 | 0.06 | |
| 03.04.2025 | Trondheim sprintcup, løp 1 | D 40-49 | 18.27 | 4 /8 | 0.19 | 8.01 | 0.08 | 8.28 | 0.06 | |
| 03.09.2024 | Løp 16, Smistad | D 40-44 år/Mellom (rød) | 50.34 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 27.08.2024 | Løp 15. KM individuelt Frøset | D 40-49 år/Mellom (rød) | 53.49 | 2 | 0.46 | 11.19 | 0.10 | 11.58 | 0.48 | |
| 20.08.2024 | Løp 14 - KM stafett Gimse | Løype: Kort løype B | 21.36 | 2 | 0.44 | 10.43 | 0.22 | 11.58 | 0.48 | |
| 13.08.2024 | Løp 13, Leinstrandmarka vest | D 40-44 år/Mellom (rød) | 52.57 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 07.07.2024 | Sommerløpene i Nord-Østerdal, løp 3 | D 40- | 1.37.44 | 4 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 06.07.2024 | Sommerløpene i Nord-Østerdal, løp 2 | D 40- | 39.04 | 3 /4 | 2.30 | 11.44 | 0.45 | 12.19 | 0.55 | |
| 05.07.2024 | Sommerløpene i Nord-Østerdal, løp 1 | D 40- | 56.12 | 3 /4 | 4.30 | 12.38 | 1.01 | 12.19 | 0.55 | |
| 11.06.2024 | Løp 9, Røstadmarka | D 40-44 år/Mellom (rød) | 52.42 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 08.06.2024 | Tambarskjelven, KM-mellom | D 35- | 45.55 | 1 /1 | 7.43 | 13.35 | 2.17 | 12.22 | 0.53 | |
| 04.06.2024 | Løp 8, Henriksåsen | D 40-44 år/Mellom (rød) | 46.56 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 02.06.2024 | Trondheim Open, JWOC uttak lang | D 35- | 1.21.51 | 1 /2 | 3.47 | 11.42 | 0.32 | 12.22 | 0.53 | |
| 01.06.2024 | Trondheim Open, JWOC uttak mellom | D 35- | 44.08 | 1 /4 | 2.51 | 11.32 | 0.45 | 12.22 | 0.53 | |
| 14.05.2024 | Løp 5, Malvikmarka | D 40-44 år/Mellom (rød) | 54.17 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 07.05.2024 | Løp 4, Vikåsen | D 40-44 år/Mellom (rød) | 54.47 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 20.04.2024 | Vårsleppet mellomdistanse | D 40- | 35.09 | 5 /10 | 0.19 | 12.53 | 0.07 | 12.57 | 0.40 | |
| 20.04.2024 | Vårsleppet sprint | D 40- | 29.33 | 9 /10 | 0.32 | 11.41 | 0.13 | 11.11 | 0.07 | |
| 30.10.2021 | kOmpetansenatta | D-lang | 16.07 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 05.09.2021 | Tour de Trondheim | D 17- | 46.49 | 9 /13 | 1.59 | 11.55 | 0.30 | 11.40 | 0.40 | |
| 04.09.2021 | Tour de Trondheim og KM lang | D 35- | 1.08.00 | 2 /4 | 0.04 | 11.42 | 0.01 | 11.40 | 0.40 | |
| 03.09.2021 | Tour de Trondheim og Ungdomsløp 7 | D 17- | 20.12 | 7 /9 | 0.27 | 8.05 | 0.11 | 8.19 | 0.06 | |
| 31.08.2021 | KM Individuelt Stavsjøen | D 30-39 år/Mellom (grønn) | 47.47 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 22.08.2021 | Hølondløpet | D 17- | 1.25.42 | 9 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 15.08.2021 | Mellomdistanse i MNM-terreng | D 35- | 37.36 | 1 /4 | 1.00 | 10.34 | 0.17 | 11.21 | 0.43 | |
| 14.08.2021 | Midt-Norsk Mesterskap, Langdistanse | D 35- | 45.23 | 1 /7 | 0.24 | 10.07 | 0.05 | 11.21 | 0.43 | |
| 13.08.2021 | Midt-Norsk Mesterskap, Sprint | D 21- | 16.00 | 6 /11 | 0.13 | 8.16 | 0.07 | 8.16 | 0.06 | |
| 04.07.2021 | Sommerløpene i Nord-Østerdal dag 3 | D 35- | 1.00.34 | 2 /2 | 6.14 | 11.54 | 1.13 | 11.35 | 0.48 | |
| 03.07.2021 | Sommerløpene i Nord-Østerdal dag 2 | D 35- | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 02.07.2021 | Sommerløpene i Nord-Østerdal, dag 1 | D 35- | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 29.04.2021 | Trondheim Sprintcup 4 | D 20- | 31.17 | 3 /3 | 2.12 | 8.51 | 0.37 | 8.07 | 0.07 | |
| 17.10.2020 | Klubbmesterskap Mellom | D 35- | 35.21 | 2 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 02.10.2020 | Hu og Hei Snuskeløpet 2020 | Damer | 25.15 | 11 | – | – | – | – | – | – |
| 29.09.2020 | KM natt, Smistad | D 30-39 år/Mellom (grønn) | 57.07 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 22.09.2020 | Løp 21, Nattløp-Granåsen | D 35-39 år/Mellom (grønn) | 40.24 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 12.09.2020 | NM mellom finaler | D 21- B-finale | 50.48 | 18 /25 | 7.06 | 12.35 | 1.46 | 11.29 | 0.43 | |
| 11.09.2020 | NM mellom kvalifisering | D Heat: 2 | 35.00 | 13 /23 | 1.43 | 11.36 | 0.34 | 11.29 | 0.43 | |
| 08.09.2020 | Løp 19 Stokkan | D 35-39 år/Mellom (grønn) | 41.48 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 06.09.2020 | Tour de Trondheim og Student-NM | D 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 05.09.2020 | Tour de Trondheim - Mellom (ungdomsløp 4) | D 17- | 52.46 | 21 | 5.18 | 12.06 | 1.13 | 11.29 | 0.43 | |
| 01.09.2020 | Løp 18, KM Bedrift | D 30-39 år/Mellom (grønn) | 52.08 | 3 | 3.06 | 10.49 | 0.39 | 11.29 | 0.43 | |
| 25.08.2020 | Løp 17 Byåsen | D 35-39 år/Mellom (grønn) | 42.53 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 08.07.2020 | Den forlorne sprintcuppen | D 17- | 30.08 | 5 /16 | 0.52 | 7.54 | 0.14 | 7.55 | 0.06 | |
| 21.06.2020 | Oppdal 2-dagers | D 21- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 21.06.2020 | Oppdal 2-dagers | D 21- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 02.10.2019 | Byåsennatta | D 21- | 51.45 | 8 /9 | 1.18 | 10.56 | 0.16 | 11.03 | 0.36 | |
| 01.10.2019 | Løp 23 - KM Natt-O-løp Fuglmyra | D 30-39 år/Mellom (grønn) | 43.52 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2019 | Løp 21. Nattløp Rotvoll | D 35-39 år/Lang (blå) | 26.42 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 03.09.2019 | LØP 15 KM- Individuelt Sommersetra | D 30-39 år/Mellom (grønn) | 54.33 | 1 | 4.21 | 10.16 | 0.49 | 10.58 | 0.37 | |
| 06.08.2019 | Løp 12, Solemsåsen | D 35-39 år/Lang (blå) | 58.58 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 02.07.2019 | Løp 11, Jonsvatnet skytebane | D 35-39 år/Mellom (grønn) | 47.09 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 18.06.2019 | Løp 9, Vårstafetten | Løype: Lang løype B | 39.50 | 10 | 2.25 | 11.43 | 0.43 | 11.07 | 0.37 | |
| 01.06.2019 | Tradisjonsbæreren | A-kort | 41.20 | 3 /14 | 1.39 | 10.35 | 0.25 | 11.07 | 0.37 | |
| 26.05.2019 | KM mellomdistanse | D 35- | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 07.05.2019 | Løp 2, Dyrborgskogen | D 35-39 år/Lang (blå) | 43.38 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 25.04.2019 | Trondheim sprintcup - løp 3 | D 21- | 21.44 | 6 /13 | 0.02 | 7.48 | 0.01 | 7.53 | 0.07 | |
| 11.04.2019 | Trondheim sprintcup - løp 3 | D 21- | 15.38 | 8 /17 | 0.02 | 7.42 | 0.01 | 7.53 | 0.07 | |
| 27.10.2018 | Klubbmesterskap mellom | D 17- | 57.51 | 2 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 27.10.2018 | Klubbmesterskap sprint | D 17- | 25.12 | 3 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 06.10.2018 | Hu og Hei, Gampeløpet | Damer | 4.23.38 | 44 /90 | – | – | – | – | – | – |
| 02.10.2018 | Løp 25, KM natt Estenstadhytta | D 30-39 år/Mellom (grønn) | 46.39 | 2 | 2.29 | 11.43 | 0.37 | 10.59 | 0.36 | |
| 25.09.2018 | Løp 24, Devlebukta | D 35-39 år/Mellom (grønn) | 33.29 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 18.09.2018 | Løp 22, Festningen | D 35-39 år/Mellom (grønn) | 22.20 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 04.09.2018 | Løp 19, Stokkanhaugen | D 35-39 år/Mellom (grønn) | 45.17 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 28.08.2018 | Løp 18 KM ind | D 30-39 år/Mellom (grønn) | 40.13 | 3 | 0.05 | 10.18 | 0.01 | 10.49 | 0.35 | |
| 25.08.2018 | Midt-Norsk Mesterskap - Langdistanse | D35 | 52.24 | 3 /8 | 2.34 | 10.54 | 0.32 | 10.49 | 0.35 | |
| 21.08.2018 | Løp 17 - KM Stafett | Løype: Kort løype A | 15.15 | 1 | 0.00 | 9.42 | 0.00 | 10.49 | 0.35 | |
| 14.08.2018 | Løp 16, Saksvikvollen | D 35-39 år/Mellom (grønn) | 46.38 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 03.07.2018 | Løp 12, Fremo | D 35-39 år/Lang (blå) | 51.28 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 17.06.2018 | Trondheim Sprintcup 2018 Fakturagrunnlag | D 21- | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 03.06.2018 | Trondheim Open, dag 3 | D 21- | 38.13 | 12 /28 | 1.15 | 10.28 | 0.21 | 10.58 | 0.39 | |
| 27.05.2018 | KM mellomdistanse | D 35- | 43.39 | 1 /6 | 1.46 | 10.26 | 0.25 | 11.01 | 0.42 | |
| 21.04.2018 | Vårsleppet - mellom | D19 | 50.39 | 10 /16 | 2.33 | 11.33 | 0.35 | 11.10 | 0.45 | |
| 21.04.2018 | Vårsleppet - sprint | D19 | 20.56 | 9 /15 | 0.07 | 7.39 | 0.03 | 7.53 | 0.07 | |
| 19.04.2018 | Sprintcup 3 | D 21- | 21.22 | 16 /25 | 0.42 | 7.57 | 0.16 | 7.53 | 0.07 | |
| 28.10.2017 | Klubbmasterskap mellomdistanse | D 17- | 39.28 | 4 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 30.09.2017 | Løp 23, Trolla | D 35-39 år/Mellom (grønn) | 45.28 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 27.09.2017 | Gimse by Night, fellesstart | A | 55.14 | 50 /66 | – | – | – | – | – | – |
| 26.09.2017 | Løp 22 Festningen | D 35-39 år/Mellom (grønn) | 19.02 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 26.08.2017 | Midt-Norsk Mesterskap Langdistanse | D 35- | 1.10.43 | 4 /8 | 12.12 | 11.49 | 2.02 | 10.53 | 0.45 | |
| 02.07.2017 | Sommerløpene i Nord-Østerdal | D 21- | 1.15.27 | 4 /37 | – | – | – | – | – | – |
| 02.07.2017 | Sommerløpene i Nord-Østerdal | D 21- | 33.47 | 5 /14 | 0.43 | 9.54 | 0.13 | 10.52 | 0.36 | |
| 02.07.2017 | Sommerløpene i Nord-Østerdal | D 21- | 43.48 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 25.06.2017 | Norsk O-Festival mellom | D 35- | 33.42 | 2 /9 | 0.30 | 10.21 | 0.09 | 11.01 | 0.39 | |
| 24.06.2017 | Norsk O-Festival lang | D 35- | 57.51 | 6 /9 | 0.24 | 10.07 | 0.04 | 11.01 | 0.39 | |
| 23.06.2017 | Norsk O-Festival sprint | D 35- | 20.46 | 4 /10 | 1.35 | 7.50 | 0.36 | 7.53 | 0.08 | |
| 20.06.2017 | Løp 10, Smistad Vårstafetten | Løype: Kort løype A | 26.42 | 1 | 0.47 | 10.25 | 0.18 | 11.01 | 0.39 | |
| 30.05.2017 | Løp 6, Fremo | D 35-39 år/Mellom (grønn) | 40.47 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 21.05.2017 | KM Mellomdistanse | D 35- | 40.15 | 4 | 1.19 | 11.09 | 0.22 | 11.16 | 0.50 | |
| 20.05.2017 | KM - sprint | D 35- | 17.51 | 2 /4 | 0.23 | 7.50 | 0.10 | 7.59 | 0.08 | |
| 16.05.2017 | Løp 4 - Fuglmyra | D 35-39 år/Mellom (grønn) | 46.22 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 09.05.2017 | Løp 3, Risvollan | D 35-39 år/Mellom (grønn) | 24.54 | 2 | 0.43 | 10.32 | 0.18 | 11.16 | 0.50 | |
| 18.09.2016 | Tour de Trondheim | Dir A | 48.41 | 4 | 4.35 | 11.44 | 1.06 | 11.13 | 0.56 | |
| 28.06.2016 | Løp 11 - Granåsen | D 16-34 år/Mellom (grønn) | 44.45 | 1 | 3.32 | 10.23 | 0.49 | 10.57 | 0.57 | |
| 16.06.2016 | Klubbmesterskap lang/ Calles pølseløp | D 17- | 43.35 | 6 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 31.05.2016 | Løp 7 - Månen | D 16-34 år/Mellom (grønn) | 45.32 | 3 | 2.25 | 10.07 | 0.32 | 11.07 | 1.01 | |
| 14.05.2016 | Trondheim Sprintcup 2016 Fakturagrunnlag | D 21- | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 04.05.2016 | Trondheim Sprintcup finale | D21- | 21.02 | 7 /20 | 0.00 | 7.49 | 0.00 | 8.09 | 0.08 | |
| 01.05.2016 | Blåveisløpet | D 21- | 50.15 | 21 | 9.43 | 12.09 | 2.21 | 11.07 | 1.01 | |
| 28.04.2016 | Trondheim Sprintcup - løp 4 | D 21- | 28.06 | 21 /30 | 1.16 | 8.27 | 0.23 | 8.11 | 0.08 | |
| 21.04.2016 | Trondheim sprintcup-løp 3 | D 21- | 24.33 | 12 /19 | 1.32 | 8.39 | 0.32 | 8.11 | 0.08 | |
| 14.04.2016 | Trondheim sprintcup - løp 2 | D 21- | 23.42 | 23 /33 | 0.57 | 8.16 | 0.20 | 8.11 | 0.08 | |
| 31.03.2016 | Trondheim Sprintcup - løp 1 | D21 | 23.51 | 13 /25 | 0.17 | 8.00 | 0.06 | 7.59 | 0.09 | |
| 31.10.2015 | Klubbmasterskap mellomdistanse | D 17- | 34.10 | Brutt | – | – | – | – | – | – |
| 31.10.2015 | Klubbmasterskap sprint | D 17- | 20.50 | 4 | – | – | – | – | – | – |
| 06.06.2015 | KM sprint | D 21- | 16.30 | 2 /4 | 0.02 | 7.35 | 0.01 | 8.00 | 0.09 | |
| 10.05.2015 | Trondheim Sprintcup 2015 fakturagrunnlag | HD 17- | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 06.05.2015 | Trondheim Sprintcup finale | D21 | 23.06 | 5 /15 | 2.01 | 7.29 | 0.39 | 8.03 | 0.09 | |
| 03.05.2015 | Freidigstafetten | A3 | 30.30 | 1 | 0.43 | 10.03 | 0.14 | 11.39 | 0.52 | |
| 30.04.2015 | Trondheim Sprintcup 4 | D 21- | 21.40 | 19 /32 | 0.03 | 8.04 | 0.01 | 8.13 | 0.09 | |
| 23.04.2015 | Trondheim Sprintcup 3 | D 21- | 26.15 | 25 /27 | 0.40 | 8.31 | 0.13 | 8.13 | 0.09 | |
| 09.04.2015 | Trondheim Sprintcup 1 | D 21- | 23.40 | 9 /27 | 0.01 | 7.56 | 0.00 | 8.13 | 0.09 | |
| 16.08.2014 | Norgescup jr/sr langdistanse (Midt-Norsk Mesterskap) | D21E | 1.00.23 | Brutt | – | – | – | – | – | – |
| 15.08.2014 | Norgescup sprint jr/sr (Midt-Norsk Mesterskap) | D21E | 19.41 | 19 /23 | 0.12 | 7.56 | 0.05 | 8.13 | 0.11 | |
| 05.08.2014 | Løp15 / Stokkanhaugen | D 16-34 år/Mellom (grønn) | 49.04 | 4 | 6.02 | 12.03 | 1.29 | 12.15 | 0.57 | |
| 03.08.2014 | Hølondløpet | D 17- | 1.17.05 | 5 | – | – | – | – | – | – |
| 03.06.2014 | Byåsen IL klubbmesterskap lang | D 17- | 51.40 | 7 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 29.05.2014 | Trondheim Sprintcup 2014 fakturagrunnlag | HD 17- | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 24.05.2014 | NM sprint - kvalifisering | D 21 Heat 2 | 18.00 | 14 /16 | 0.59 | 8.12 | 0.27 | 8.17 | 0.11 | |
| 18.05.2014 | KM Sprint Sør-Trøndelag, STAR-cup løp nr. 1 | D 21- | 22.38 | 12 /31 | 0.27 | 7.53 | 0.09 | 8.17 | 0.11 | |
| 08.05.2014 | Trondheim Sprintcup 5 | D21- | 23.07 | 2 /8 | 0.13 | 7.55 | 0.04 | 8.17 | 0.11 | |
| 30.04.2014 | Trondheim Sprintcup løp 4 | D 21- | 22.10 | 6 /12 | 0.42 | 8.03 | 0.15 | 8.26 | 0.12 | |
| 26.04.2014 | Vårsleppet | D 19 - | 32.20 | 3 /3 | 1.07 | 9.17 | 0.19 | 8.26 | 0.12 | |
| 26.04.2014 | Vårsleppet | D19- | 57.54 | 3 /3 | 2.54 | 11.58 | 0.36 | 12.38 | 0.52 | |
| 24.04.2014 | Trondheim sprintcup 3 | D 21- | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 10.04.2014 | Trondheim sprintcup 2 | D 21- | 24.00 | 12 /27 | – | – | – | – | – | – |
| 08.03.2014 | Heimdal Vintersprint 2014 | D17- | 0.00 | Brutt | – | – | – | – | – | – |
| 05.10.2013 | Hu og Hei gampeløpet | damer | 0.01 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 17.08.2013 | NM Ultralangdistanse | D 21-E | 3.08.42 | 19 /20 | – | – | – | – | – | – |
| 11.08.2013 | Hølondløpet | D 17- | 1.32.49 | 4 | – | – | – | – | – | – |
| 07.07.2013 | Sommerløpene i Nord-Østerdal | D 21- | 58.02 | 2 /8 | 3.09 | 11.50 | 0.39 | 12.44 | 0.54 | |
| 07.07.2013 | Sommerløpene i Nord-Østerdal | D 21- | 56.17 | 3 /8 | 1.51 | 12.02 | 0.24 | 12.44 | 0.54 | |
| 07.07.2013 | Sommerløpene i Nord-Østerdal | D 21- | 36.12 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 02.07.2013 | Løp 13, Stokkanhaugen | H 16-34 år/Mellom (rød) | 1.03.11 | 8 | 8.13 | 13.30 | 1.45 | 12.44 | 0.54 | |
| 05.06.2013 | Klubbmesterskap Byåsen IL | D15-49 | 51.49 | 7 | 0.22 | 11.59 | 0.05 | 12.58 | 0.54 | |
| 02.05.2013 | Sprintcup nr 5 | D 21- | 29.23 | 7 /15 | 1.27 | 8.33 | 0.25 | 8.21 | 0.14 | |
| 25.04.2013 | Sprintcup 4 | D21- | 19.30 | 11 /22 | 0.25 | 8.08 | 0.10 | 8.20 | 0.14 | |
| 20.04.2013 | Vårsleppet | D 19- | 37.49 | 21 /24 | 3.19 | 14.12 | 1.15 | 13.18 | 0.59 | |
| 20.04.2013 | Vårsleppet | D 19- | 18.38 | 14 /23 | 0.01 | 8.08 | 0.00 | 8.20 | 0.14 | |
| 18.04.2013 | Trondheim Sprintcup 3 | D 21 | 29.44 | 19 /27 | 3.48 | 9.21 | 1.12 | 8.20 | 0.14 | |
| 11.04.2013 | Trondheim Sprintcup 2 | D21- | 21.49 | 12 /25 | – | – | – | – | – | – |
| 09.04.2013 | Oslo City Cup, Løp nr. 1 | D17 | 27.23 | 32 /54 | 2.52 | 9.13 | 0.58 | 8.20 | 0.14 | |
| 04.04.2013 | Trondheim Sprintcup 1 | D 21- | 21.48 | 21 /38 | 3.29 | 9.04 | 1.27 | 8.20 | 0.14 | |
| 19.08.2012 | NM Ultralang | D 21-E | 3.30.40 | 14 | 7.36 | 12.01 | 0.26 | 12.44 | 0.58 | |
| 18.08.2012 | Norgescup sprint | D 21-E | 18.26 | 20 /22 | 0.11 | 7.58 | 0.05 | 8.12 | 0.11 | |
| 01.07.2012 | Dølauka | D 21- | 2.33.42 | 1 /5 | 8.20 | 13.50 | 0.45 | 12.37 | 0.51 | |
| 23.06.2012 | Sprintcup 2012 fakturagrunnlag | D17-39 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 03.06.2012 | Freidigstafetten | Løype: 4AX | 41.29 | 4 | 1.48 | 11.51 | 0.31 | 11.54 | 0.37 | |
| 10.05.2012 | Trondheim Sprintcup løp 5 (finale) | D 21 | 27.25 | 5 /27 | 0.01 | 7.52 | 0.00 | 8.11 | 0.11 | |
| 26.04.2012 | Trondheim sprintcup | D21- | 21.13 | 18 /37 | 0.32 | 8.25 | 0.13 | 8.21 | 0.12 | |
| 19.04.2012 | Trondheim sprintcup 2 | D 21- | 22.02 | 8 /18 | 1.43 | 8.38 | 0.40 | 8.21 | 0.12 | |
| 17.04.2012 | Armfeldtnatta | D (dag) | 39.55 | 17 /22 | 4.21 | 13.21 | 1.27 | 12.24 | 0.37 | |
| 12.04.2012 | Trondheim sprintcup 1 | D21 | 26.57 | 14 /30 | 5.55 | 9.33 | 2.06 | 8.21 | 0.12 | |
| 26.09.2011 | Trondheim Sprintcup 2011 | D21 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 26.08.2011 | Midt Norsk mesterskap sprint | D21- | 21.33 | 10 /20 | 0.11 | 8.22 | 0.04 | 8.47 | 0.10 | |
| 20.08.2011 | Tambarskjelven | D21 | 29.00 | 5 | 5.04 | 10.51 | 1.54 | 8.47 | 0.10 | |
| 05.06.2011 | Trondheim Open | D21 | 1.27.36 | 12 /19 | – | – | – | – | – | – |
| 04.06.2011 | Trondheim Open | D21 | 41.49 | 16 /35 | 1.53 | 12.25 | 0.34 | 12.43 | 0.32 | |
| 03.06.2011 | Trondheim Open | D21 | 23.57 | 17 /21 | 0.30 | 9.57 | 0.12 | 8.59 | 0.07 | |
| 12.05.2011 | Trondheim Sprintcup | D21 | 32.24 | 6 | 1.31 | 8.32 | 0.24 | 8.35 | 0.07 | |
| 05.05.2011 | Trondheim Sprintcup | Løype: Hovedløype2 | 19.15 | 51 | 0.00 | 8.16 | 0.00 | 8.35 | 0.07 | |
| 28.04.2011 | Trondheim Sprintcup | D21- | 20.57 | 7 | 0.16 | 9.11 | 0.07 | 8.54 | 0.08 | – |
| 14.04.2011 | Trondheim sprintcup løp 2 | D21- | 9.12 | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 09.04.2011 | NTNUIs Tiotestløp | Løype: D12 | 50.13 | 3 | 0.53 | 11.59 | 0.13 | 12.29 | 0.26 | – |
| 08.04.2011 | Armfeldtnatta | Babes dag | 40.20 | 13 | 1.55 | 12.40 | 0.36 | 12.29 | 0.26 | – |
| 07.04.2011 | Trondheim sprintcup løp 1 | D21 | 19.51 | 14 /29 | 0.55 | 8.58 | 0.25 | 8.54 | 0.08 | – |
| 07.04.2011 | Trondheim sprintcup løp 1 | D21 | 0.00 | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 05.09.2010 | KM Stafett STOK/NTOK | Løype: L2 D17 C | 50.49 | 8 | – | – | – | – | – | – |
| 20.05.2010 | Trondheim Sprintcup Finale | Løype: BACD | 40.35 | 21 | – | – | – | – | – | – |
| 21.04.2010 | Armfeldtnatta | Dagtestløp Damer | 48.50 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 15.04.2010 | Trondheim Sprintcup 2 | Løype: AA | 24.54 | 25 | – | – | – | – | – | – |
| 08.04.2010 | Trondheim Sprintcup 1 | Løype: BA | 25.09 | 33 | – | – | – | – | – | – |
| 20.09.2009 | TDT 2009 - Jaktstart | D 17- | 1.09.20 | 12 | – | – | – | – | – | – |
| 19.09.2009 | TDT 2009 - Langdistanse | D 17- | 1.46.40 | 7 | – | – | – | – | – | – |
| 18.09.2009 | TDT 2009 - Sprint | D 17- | 18.04 | 20 | – | – | – | – | – | – |
| 18.09.2009 | TDT 2009 - Sprint | Løype: MellomAB | 18.04 | 8 | – | – | – | – | – | – |
| 30.04.2009 | Trondheim Sprintcup 3 OK Nidarøst | D 21 | 19.48 | 27 | – | – | – | – | – | – |
| 30.04.2009 | Trondheim Sprintcup 3 OK Nidarøst | Løype: SprintB | 19.48 | 84 | – | – | – | – | – | – |
| 29.10.2008 | KKC Finale | Babes | 1.00.36 | 5 | – | – | – | – | – | – |
| 08.10.2008 | KaffeKoppKup - løp 2 | Babes | 1.03.36 | 5 | – | – | – | – | – | – |
| 01.10.2008 | Armfeldtnatta | D21 | 1.36.38 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 01.10.2008 | Armfeldtnatta | Løype: 4,5km | 1.36.38 | 4 | – | – | – | – | – | – |
| 17.08.2008 | NM-trening søndag | Mellom | 1.04.38 | 13 | – | – | – | – | – | – |
| 16.08.2008 | NM-trening lørdag | Lang | 1.45.56 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 18.05.2008 | Oteknisk, Kvenildsmarka | Løype: L2 | 1.21.45 | 8 | – | – | – | – | – | – |
| 16.05.2008 | Tøffelsprinten/Klubbmesterskap | Babes | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 15.04.2008 | Testløp 3, Chamonix | Babes | 33.46 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 12.04.2008 | Testløp 2 Stavsjøen Jaktstart | Damer | 59.01 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 11.04.2008 | Testløp Reppeåsen | Babes | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 29.03.2008 | Testløp i Bjugn | Kort dag | 1.02.44 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 02.11.2007 | NSM nattsprint | D Elit | 24.06 | 19 | – | – | – | – | – | – |
| 31.10.2007 | KKC Finale | Babes | 34.30 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 31.10.2007 | KKC Finale | Løype: L2 | 34.30 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 26.09.2007 | Klubbmesterskap | Babes | 1.03.24 | 6 | – | – | – | – | – | – |
| 24.08.2007 | Tour de Trondheim Sprint | Damer | 17.21 | 18 | – | – | – | – | – | – |
| 16.05.2007 | Klubbmesterskap Sprint | babes | 17.39 | 7 | – | – | – | – | – | – |
| Dato | Løp | Klasse | Lag | Etappe | Tid | Etappeplass | Lagets plass |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.08.2026 | Midt-Norsk Mesterskap - Stafett | D17- | Byåsen IL 3 | 2 | 1.17.09 | 14 | 10 |