Løperprofil
Eirik Lie Bolstad
Skøynar
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
25 løp
Sprintrankingen
5 løp
B-rankingen
13 løp
C-rankingen
4 løp
N-rankingen
30 løp
Skogsrankingen
nr. 1370 av 3557
Nr. 1370 av 3557 blant menn i Norge · nr. 73 av 116 i klassen H17–18 · nr. 42 av 67 i 2009-kullet
- Forventet kmtid
- 10.56
- Løpskapasitet
- 9.22
- O-evne
- 1.34
- Jevnhet ±
- 8,9 %
- Usikkerhet ±
- 0.13
- Sikkerhet
- 19
- Bommer per løp
- 3,3
- Typisk bom
- 90 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,3 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i juli (±0,6 %)
- Løp i grunnlaget
- 26 (sist 09.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1891 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1625 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0887 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0203 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 10,25 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 18,73 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1982 |
| bomVekt | 193,18 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4963 |
| bomStorSigma | 0,8313 |
| antallBom | 68 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0381 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0695 |
| havariVekt | 19,49 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0041 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,623 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0062 |
| fartSesongSin | 0,0019 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2492,8 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2909,8 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 6.49
- Løpskapasitet
- 6.40
- O-evne
- 0.08
- Jevnhet ±
- 5,7 %
- Usikkerhet ±
- 0.16
- Sikkerhet
- 3
- Bommer per løp
- 0,8
- Typisk bom
- 58 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 6 (sist 22.04.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,194 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1592 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0575 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0392 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,4 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 3,17 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8623 |
| bomVekt | 38,05 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,0581 |
| bomStorSigma | 0,5287 |
| antallBom | 3 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0586 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0691 |
| havariVekt | 2,02 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0002 |
| fartSesongSin | −0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2475 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2525,4 |
| beregnet | 06.11.2026 |
B-rankingen
nr. 77 av 304
Nr. 77 av 304 blant menn i Norge · nr. 3 av 9 i klassen H17–18 · nr. 2 av 5 i 2009-kullet
- Forventet kmtid
- 12.30
- Løpskapasitet
- 10.37
- O-evne
- 1.53
- Jevnhet ±
- 9,6 %
- Usikkerhet ±
- 0.33
- Sikkerhet
- 6
- Bommer per løp
- 3,4
- Typisk bom
- 88 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- best i februar (±0,8 %)
- Løp i grunnlaget
- 13 (sist 05.04.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,188 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1714 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0963 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0432 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,16 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 6,27 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9632 |
| bomVekt | 43,15 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4773 |
| bomStorSigma | 0,8878 |
| antallBom | 24 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0573 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0808 |
| havariVekt | 3,03 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0002 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,036 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0051 |
| fartSesongSin | −0,0059 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2348 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 765,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2497,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2940,2 |
| beregnet | 06.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 13.07
- Løpskapasitet
- 11.32
- O-evne
- 1.35
- Jevnhet ±
- 9,5 %
- Usikkerhet ±
- 2.50
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,1
- Typisk bom
- 87 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 5 (sist 08.06.2022)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1017 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0515 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0946 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1951 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,02 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,84 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9324 |
| bomVekt | 4,09 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4624 |
| bomStorSigma | 0,8278 |
| antallBom | 9 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0481 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0668 |
| havariVekt | 0,2 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0008 |
| fartSesongSin | 0,0022 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2721,9 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3097 |
| beregnet | 06.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 8.00
- Løpskapasitet
- 6.34
- O-evne
- 1.25
- Jevnhet ±
- 16,7 %
- Usikkerhet ±
- 1.37
- Sikkerhet
- 3
- Bommer per løp
- 2,7
- Typisk bom
- 88 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- best i mars (±0,8 %)
- Løp i grunnlaget
- 31 (sist 18.06.2022)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,6611 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,6732 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1665 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1835 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,03 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 3,49 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8672 |
| bomVekt | 16,44 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4762 |
| bomStorSigma | 0,8375 |
| antallBom | 48 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0347 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,031 |
| havariVekt | 0,5 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,4416 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0027 |
| fartSesongSin | −0,007 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2096 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 753,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1570,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 1910,8 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 4 | 16.09.2026 Skøynar-karusell 9 - Haugatjønna , bom 6.42 | 95 | nr. 6601 |
| Bom over fem minutter | 4 | 16.09.2026 Skøynar-karusell 9 - Haugatjønna , bom 6.42 | 183 | nr. 7627 |
| Bom over ti minutter | 321 | 11.05.2025 Blåveisløpet, bom 10.53 | 527 | nr. 2903 |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.10.2026 | KM natt | H 17-20 | 50.38 | 1 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 16.09.2026 | Skøynar-karusell 9 - Haugatjønna | A 3,7 | 51.43 | 3 | – | – | – | – | – | – |
| 09.09.2026 | O-sjuer 11/Bygdakamp 6 - Vulusjøen (Skallstuggu) | A4 | 50.08 | 11 | 4.52 | 10.14 | 1.00 | 11.05 | 1.35 | |
| 02.09.2026 | Skøynarkarusell 8 - Lynhalla nord | A/B | 39.44 | 3 | 1.11 | 9.25 | 0.17 | 11.05 | 1.35 | |
| 30.08.2026 | KM lang og finale SMN-cup Inderøy | H 17-18 | 1.39.40 | 3 /3 | 10.25 | 12.11 | 1.16 | 11.18 | 1.41 | |
| 26.08.2026 | Bygdakamp 5 - Lynhalla Nord | A6 | 1.09.13 | 11 | 1.32 | 9.59 | 0.13 | 11.18 | 1.41 | |
| 15.08.2026 | Jubileumsløpet - Grønningen rundt | Grønningen rundt (A-nivå) | 1.42.25 | 17 /23 | – | – | – | – | – | – |
| 10.06.2026 | Bygdakamp 4 - Torsbustaden | A6 | 1.01.01 | 8 | 5.47 | 9.42 | 0.55 | 11.17 | 1.51 | |
| 06.06.2026 | Vårløpet 2026 | H 17-20 | 1.02.14 | 3 /3 | 1.47 | 10.45 | 0.18 | 11.17 | 1.51 | |
| 03.06.2026 | Skøynar-karusell 6 - Torsbustaden | A | 30.58 | 2 | 1.04 | 8.52 | 0.18 | 11.17 | 1.51 | |
| 27.05.2026 | Bygdakamp 3 | A4 | 55.58 | 14 | 5.25 | 10.43 | 1.02 | 11.48 | 2.10 | |
| 20.05.2026 | Skøynar-karusell 5 - Våttåberget | A | 31.44 | 3 | 3.37 | 9.43 | 1.06 | 11.48 | 2.10 | |
| 13.05.2026 | O-sjuer 5/Bygdakamp 2 - Masteråsen | A6 | 1.18.23 | 9 | 10.36 | 10.33 | 1.26 | 11.45 | 2.07 | |
| 09.05.2026 | KM Mellom NTOK | H 17- | 14.14 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 06.05.2026 | Skøynar.karusell 4 - Bjørnang | A | 41.45 | 3 | – | – | – | – | – | – |
| 29.04.2026 | Bygdakamp 1 | A4 | 52.19 | 13 | 3.05 | 11.07 | 0.39 | 11.52 | 2.03 | |
| 26.04.2026 | Blåveisløpet | H 17-20 | 59.25 | 2 /4 | 11.00 | 12.33 | 2.19 | 11.52 | 2.03 | |
| 22.04.2026 | Skøynar-karusell 3 - Markabygda sentrum | B/A | 17.10 | 3 | 1.13 | 7.06 | 0.30 | 6.54 | 0.08 | – |
| 15.04.2026 | Skøynar-karusell 2 - Holåsen | B/A | 23.43 | 4 | 0.52 | 6.53 | 0.15 | 6.54 | 0.08 | – |
| 05.04.2026 | Vårsamling SK1 | B | 17.48 | 5 | 0.18 | 10.03 | 0.10 | 12.30 | 1.48 | |
| 03.10.2025 | KM Natt NTOK | H 15-16 | 47.08 | 1 /1 | – | – | – | – | – | – |
| 17.09.2025 | O-karusell 6, Bygdakamp 6 | A4 | 36.50 | 2 /21 | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2025 | Skøynarkarusell 10 | A4 | 47.48 | 5 | 4.02 | 10.14 | 0.52 | 11.49 | 2.10 | |
| 31.08.2025 | KM Stafett NTOK/STOK - individuelle klasser | AL-åpen | 56.09 | 1 /1 | – | – | – | – | – | – |
| 30.08.2025 | KM Lang NTOK | H 15-16 | 53.47 | 1 /2 | 3.22 | 9.17 | 0.35 | 11.56 | 2.13 | |
| 20.08.2025 | O-sjuer 8 / Bygdakamp 5 (Heståsdalen) | A4 | 38.36 | 7 | 2.00 | 9.28 | 0.29 | 11.56 | 2.13 | |
| 14.06.2025 | Klubbmesterskap | A | 1.03.25 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 11.06.2025 | Skøynarkarusell 6 | A | 34.43 | 1 | 1.32 | (8.48) | 0.23 | 12.50 | 2.37 | |
| 28.05.2025 | Skøynarkarusell 5 | A4 | 1.05.59 | 5 | 2.13 | 11.08 | 0.22 | 13.29 | 2.50 | |
| 25.05.2025 | Verdal 2-dagers | H 15-16 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 25.05.2025 | Verdal 2-dagers | H 15-16 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 21.05.2025 | O-sjuer 5 / Bygdakamp 2 Nybrotta HL-arena | A4 | 1.05.56 | 17 | 16.20 | 14.12 | 3.31 | 13.29 | 2.50 | |
| 18.05.2025 | Vårløpet / KM mellomdistanse | H 15-16 | 56.30 | 7 /9 | 11.20 | 12.15 | 2.27 | 13.29 | 2.50 | |
| 11.05.2025 | Blåveisløpet | H 15-16 | 1.17.04 | 6 /7 | 26.39 | 19.07 | 6.37 | 13.29 | 2.50 | |
| 07.05.2025 | Bygdakamp nr 1 | A4/A6 | 25.39 | 9 | 0.27 | 7.07 | 0.07 | 7.12 | 0.08 | – |
| 18.09.2024 | Bygdakamp 6 | A4 | 49.16 | 10 | 4.59 | 12.12 | 1.14 | 11.58 | 1.47 | |
| 11.09.2024 | Skøynarkarusell 9 | A4 | 54.21 | 6 | 11.25 | 13.06 | 2.45 | 11.58 | 1.47 | |
| 21.08.2024 | O7-7 / BK-5 Vulusjøen | B3 | 40.16 | 14 | 3.25 | 12.22 | 1.03 | 13.27 | 1.56 | |
| 19.06.2024 | Skøynarkarusell 6 | B | 41.33 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 05.06.2024 | Skøynarkarusell 5 og O-sjuer | B3 | 46.19 | 10 | 10.09 | 14.50 | 3.15 | 13.44 | 2.03 | |
| 01.06.2024 | Klubbmesterskap | C/B | 37.34 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 29.05.2024 | Bygdakamp 3 / O-karusell 3 | B 3 km | 35.47 | 9 /39 | 0.53 | 11.55 | 0.18 | 13.29 | 1.40 | |
| 15.05.2024 | Skøynarkarusell 4 | B3 | 45.09 | 3 | 1.18 | 13.39 | 0.24 | 13.29 | 1.40 | |
| 08.05.2024 | Bygdakamp 2 | B3 | 40.05 | 15 | 6.06 | 13.23 | 2.02 | 13.29 | 1.40 | |
| 17.04.2024 | O-karusell 1 / Bygdakamp 1 | B 3 | 15.00 | 6 /58 | – | – | – | – | – | – |
| 29.09.2023 | Skøynarkarusell 12 - natt | B2.0 | 21.46 | 2 | 0.29 | 11.11 | 0.15 | 13.45 | 2.00 | |
| 20.09.2023 | Skøynarkarusell 11 | C/B 2 | 37.00 | 1 | 6.24 | 10.27 | 1.49 | 10.51 | 1.11 | |
| 13.09.2023 | Skøynarkarusell 10 | B3 | 41.22 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 06.09.2023 | BK 6 / O-sjuer 9, Storlidalen | B3 | 30.45 | 6 | 0.46 | 10.45 | 0.16 | 13.45 | 2.00 | |
| 30.08.2023 | Skøynarkarusell 9 | C/B | 36.00 | 2 | 1.39 | 10.26 | 0.29 | 11.13 | 0.57 | – |
| 27.08.2023 | Midt-Norsk mesterskap, Stafett - Individuelle klasser | B-åpen 10-16 | 29.20 | 1 /1 | 1.04 | 12.39 | 0.28 | 15.33 | 2.20 | |
| 23.08.2023 | Bygdakamp 5 | B3 | 48.30 | 26 | 1.34 | 15.03 | 0.29 | 15.33 | 2.20 | |
| 19.08.2023 | KM mellom | H 13-14 | 57.31 | 5 /6 | 4.59 | 16.46 | 1.27 | 15.33 | 2.20 | |
| 16.08.2023 | Skøynarkarusell 8 | A | 1.28.08 | 7 | 7.39 | (16.58) | 1.28 | 11.13 | 0.57 | – |
| 31.05.2023 | BK3 / O-sjuer 5 | B3 | 39.37 | 8 | 2.23 | 12.20 | 0.45 | 15.46 | 4.18 | – |
| 28.05.2023 | SK5 Klubbmesterskap | C/B | 41.16 | 6 | – | – | – | – | – | – |
| 10.05.2023 | Bygdakamp 2 | B3 | 1.05.15 | 46 | 25.01 | (24.55) | 9.33 | 15.46 | 4.18 | – |
| 26.04.2023 | Bygdakamp 1 | B/C 2 | 15.44 | 5 | 0.53 | 9.15 | 0.31 | – | – | – |
| 19.04.2023 | Skøynarkarusell 3 | 2,5 km | 25.36 | 11 | 0.08 | 9.20 | 0.03 | 7.18 | 0.08 | – |
| 12.04.2023 | Skøynarkarusell 2 | 1,5 km | 12.48 | – | 0.00 | 6.17 | 0.00 | 7.18 | 0.08 | – |
| 22.06.2022 | SK8 Møssingvollen | C2 | 35.19 | 5 | – | – | – | – | – | – |
| 18.06.2022 | Klubbmesterskap | N-1,5km | 40.35 | 3 | 0.01 | 9.56 | 0.00 | 9.53 | 1.22 | |
| 08.06.2022 | Skøynarkarusell 7 | C2 | 23.21 | 3 | 0.04 | 10.12 | 0.02 | 11.16 | 0.58 | |
| 11.05.2022 | SK4 | N-Åpen | 13.45 | – | 4.56 | 11.34 | 4.09 | 9.48 | 1.30 | |
| 20.04.2022 | sk1 | N-åpen | 13.12 | – | 0.11 | 8.59 | 0.07 | 10.29 | 1.19 | |
| 18.08.2021 | Bygdakamp Åsfjellet | C2 | 23.21 | 3 | 0.04 | 13.15 | 0.02 | 14.07 | 1.01 | |
| 02.06.2021 | SK-5 Gulldalen | N 1,6km | 47.52 | – | 0.28 | 12.25 | 0.07 | 12.01 | 1.24 | |
| 12.05.2021 | Skøynarkarusell 3 | Nybegynner | 24.05 | 5 | 0.31 | 14.02 | 0.18 | 11.23 | 1.28 | |
| 28.04.2021 | SK2 | C-1,9 | 27.43 | 2 | 1.06 | 14.27 | 0.34 | 14.20 | 1.07 | – |
| 20.09.2020 | Klubbmesterskap | N | 20.09 | – | – | – | – | – | – | – |
| 09.09.2020 | Skøynarkarusell 12 | N-åpen | 32.08 | – | – | – | – | – | – | – |
| 29.07.2020 | Skøynarkarusell 9 | N-åpen | 17.41 | – | – | – | – | – | – | – |
| 23.07.2020 | våttåberget skynarkarusell 23.7 | N1,5 | 16.19 | – | 1.34 | 9.48 | 0.56 | 11.41 | 1.38 | |
| 09.07.2020 | Skøynarkarusell 6 | N-1,7km | 41.10 | 3 | – | – | – | – | – | – |
| 17.06.2020 | Skøynarkarusell 5 | N-åpen | 24.53 | 3 | – | – | – | – | – | – |
| 11.09.2019 | Bygdakamp 6 | N1 | 20.09 | 18 | – | – | – | – | – | – |
| 31.08.2019 | KM mellomdistanse | H 9-10 | 26.00 | – | 7.16 | 16.06 | 4.30 | 12.39 | 1.45 | |
| 21.08.2019 | Skøynarkarusell 8 | N | 27.19 | – | 3.44 | 15.48 | 2.10 | 12.39 | 1.45 | |
| 06.07.2019 | Sommerløpene i Nord-Østerdal - Mellomdistanse Os | H -10 | 46.29 | – | 16.18 | (24.49) | 8.42 | 12.17 | 1.38 | |
| 05.07.2019 | Sommerløpene i Nord-Østerdal - Sprint Røros | H -10 | 13.22 | – | – | – | – | – | – | – |
| 05.06.2019 | Bygdakamp 4 | N-åpen | 18.54 | – | 6.14 | 14.49 | 4.53 | 11.09 | 1.17 | |
| 01.06.2019 | KM langdistanse | H 9-10 | 34.07 | 3 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 29.05.2019 | Skøynarkarrusell 5 | N-åpen | 44.30 | – | 4.42 | 13.44 | 1.27 | 11.02 | 1.09 | |
| 22.05.2019 | O-sjuer 3 / Bygdakamp 3 | N1 | 15.22 | – | 0.44 | 8.39 | 0.25 | 11.02 | 1.09 | |
| 15.05.2019 | Skøynarkarrusell | N1 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 02.05.2019 | TA-Sprint 4 | Åpen 1,5 | 17.27 | 5 /13 | – | – | – | – | – | – |
| 01.05.2019 | Blåveisløpet | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 25.04.2019 | TA-Sprint 3 | Åpen 1,5 | 29.26 | – | 2.00 | 16.33 | 1.07 | – | – | – |
| 24.04.2019 | BK 1 | N 1,5 | 17.01 | – | 4.33 | 11.13 | 3.00 | 11.09 | 1.09 | |
| 24.04.2019 | BK 1 | N-1,5km | 40.35 | 3 | 0.01 | 13.40 | 0.00 | 11.09 | 1.09 | |
| 10.04.2019 | Skøynarkarusell 2 | N-1,8km | 28.29 | – | 2.35 | 11.07 | 1.00 | 11.09 | 1.09 | |
| 04.04.2019 | T-A-sprint 1 | Åpen 1,5 | 27.03 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 03.04.2019 | Skøynarkarusell 1 | N1 | 13.14 | – | 1.07 | 9.40 | 0.49 | 11.09 | 1.09 | |
| 07.10.2018 | Klubbmesterskap 2018 | N1,5 | 20.13 | – | – | – | – | – | – | – |
| 05.09.2018 | BK 6 | N 1,5 | 32.01 | – | 1.39 | 10.42 | 0.33 | 12.19 | 1.13 | |
| 01.09.2018 | KM mellomdistanse | N-åpen | 24.17 | – | – | – | – | – | – | – |
| 29.08.2018 | Skøynarkarrusell | N-åpen | 15.30 | – | 0.43 | 10.17 | 0.29 | 13.24 | 1.22 | |
| 30.05.2018 | Bygdakamp 3 | N 1,5 | 23.02 | – | 0.42 | 13.01 | 0.24 | 13.49 | 1.25 | |
| 23.05.2018 | Skøynarkarusell 5 | N-åpen | 24.10 | – | 5.45 | 14.59 | 3.34 | 13.49 | 1.25 | |
| 18.05.2018 | Skøynarkarusell 4 | N-åpen | 24.00 | – | 3.19 | 13.44 | 1.54 | 13.49 | 1.25 | |
| 09.05.2018 | Bygdakamp 2 | N1 | 24.39 | – | 2.06 | 15.45 | 1.21 | 13.49 | 1.25 | |
| 02.05.2018 | Skøynarkarusell 3 | N 1,3 | 31.48 | – | 10.37 | 18.15 | 6.06 | 13.49 | 1.25 | |
| 29.04.2018 | Blåveisløpet | N-åpen | 34.52 | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.08.2017 | Midt-Norsk Mesterskap Langdistanse | N-åpen | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 23.08.2017 | Bygdakamp 4 | N 1,5 | 36.28 | – | – | – | – | – | – | – |
| 06.08.2017 | KM sprint | N-åpen | 22.55 | – | – | – | – | – | – | – |
| 07.06.2017 | Bygdakamp 3 Verdal - 2017 | N 1,5 | 32.28 | – | 3.39 | 20.20 | 2.17 | 17.26 | 1.07 | |
| 31.05.2017 | Skøynarkarusell 5 | N | 36.16 | – | – | – | – | – | – | – |
| 24.05.2017 | Bygdakamp 2 | N 1,5 | 33.39 | – | – | – | – | – | – | – |
| 10.05.2017 | Skøynarkarusell 4 | C | 47.24 | 17 | 4.16 | 22.52 | 2.04 | 19.35 | 1.08 | – |
| 19.04.2017 | Skøynarkarusell 2 | C | 51.22 | 12 | 5.04 | 20.45 | 2.03 | – | – | – |
| 14.09.2016 | O-sjuer nr. 10 / Klubbmesterskap | N1 Skøynar | 26.24 | 8 | 1.28 | 19.35 | 1.05 | 19.29 | 1.07 | |
| 17.08.2016 | Skøynarkarusell 7 | N | 1.06.37 | – | 3.59 | 22.32 | 1.21 | 20.28 | 1.11 | |
| 18.05.2016 | Bygdakamp 2 - Verdal | N1 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 11.05.2016 | O-sjuer nr. 4 | N1 Skøynar | 28.15 | – | 1.21 | 25.37 | 1.13 | 21.12 | 1.08 | |
| 26.08.2015 | Bygdakamp 5, Skøynar | N1.5 | 36.47 | – | 0.45 | 24.53 | 0.30 | 21.10 | 1.21 | |
| 11.05.2014 | Vårløpet | N-åpen | 32.22 | – | 4.34 | 25.38 | 3.37 | 22.21 | 1.44 | |
| 04.05.2014 | Blåveisløpet | N-åpen | 38.20 | – | – | – | – | – | – | – |
| 31.08.2013 | KM langdistanse, NTOK og STOK | N-åpen | 37.58 | – | 2.27 | 34.40 | 2.14 | 24.36 | 1.30 | – |
| 07.07.2013 | Sommerløpene i Nord-Østerdal | N-åpen | 32.30 | 30 /13 | 3.12 | 35.35 | 3.30 | – | – | – |
| 07.07.2013 | Sommerløpene i Nord-Østerdal | N-åpen | 49.18 | 36 /13 | – | – | – | – | – | – |
| 07.07.2013 | Sommerløpene i Nord-Østerdal | N-åpen | 0.00 | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |