Løperprofil
Anne-Marthe Hansen
Fet
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
11 løp
Sprintrankingen
7 løp
B-rankingen
8 løp
C-rankingen
17 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 18.41
- Løpskapasitet
- 16.58
- O-evne
- 1.43
- Jevnhet ±
- 10,5 %
- Usikkerhet ±
- 5.38
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 2,9
- Typisk bom
- 103 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 12 (sist 09.06.2020)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,4038 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,4033 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1051 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2637 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,46 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0735 |
| bomVekt | 4,98 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,6379 |
| bomStorSigma | 0,8995 |
| antallBom | 34 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0489 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0752 |
| havariVekt | 0,09 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,9413 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0001 |
| fartSesongSin | −0,0003 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4517,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4974 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 12.54
- Løpskapasitet
- 12.28
- O-evne
- 0.27
- Jevnhet ±
- 6,9 %
- Usikkerhet ±
- 0.30
- Sikkerhet
- 4
- Bommer per løp
- 1,4
- Typisk bom
- 90 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- best i august (±0,5 %)
- Løp i grunnlaget
- 8 (sist 07.04.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,4297 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,4571 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0687 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0375 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,47 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 4,21 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,549 |
| bomVekt | 81,03 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4957 |
| bomStorSigma | 0,77 |
| antallBom | 19 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0585 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0661 |
| havariVekt | 2,37 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0004 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,2812 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0037 |
| fartSesongSin | 0,0034 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4621,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4785,6 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
nr. 313 av 335
Nr. 313 av 335 blant kvinner i Norge · nr. 39 av 42 i klassen D45–49 · nr. 9 av 9 i 1979-kullet
- Forventet kmtid
- 22.59
- Løpskapasitet
- 19.20
- O-evne
- 3.39
- Jevnhet ±
- 8,7 %
- Usikkerhet ±
- 0.54
- Sikkerhet
- 6
- Bommer per løp
- 4,7
- Typisk bom
- 121 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i september (±1,3 %)
- Løp i grunnlaget
- 8 (sist 25.07.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,4125 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,4269 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0867 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0381 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 3,32 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 6,37 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,3206 |
| bomVekt | 40,35 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,792 |
| bomStorSigma | 0,9247 |
| antallBom | 29 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,038 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0798 |
| havariVekt | 4,44 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0013 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,0814 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0046 |
| fartSesongSin | 0,0123 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4548,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 5408,6 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 15.04
- Løpskapasitet
- 13.32
- O-evne
- 1.32
- Jevnhet ±
- 7,9 %
- Usikkerhet ±
- 0.59
- Sikkerhet
- 9
- Bommer per løp
- 3,1
- Typisk bom
- 86 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 17 (sist 22.06.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0605 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0467 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0794 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0635 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,26 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 9,15 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9529 |
| bomVekt | 60,64 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4495 |
| bomStorSigma | 0,7682 |
| antallBom | 34 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0351 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0676 |
| havariVekt | 3,06 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0017 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,9494 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0023 |
| fartSesongSin | 0,0019 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3197,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3558,1 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 12 | 25.07.2026 O-Ringen Göteborg, etapp 5, lång, jaktstart, bom 2.00 | 111 | nr. 4589 |
| Bom over fem minutter | 30 | 23.07.2026 O-Ringen Göteborg, etapp 3, medel, bom 5.19 | 173 | nr. 5167 |
| Bom over ti minutter | 135 | 21.06.2025 O-Festival mellom, bom 11.06 | 193 | nr. 4507 |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Grankvistløpet og VeteranTour Oslofjord | C-åpen 17- | 54.51 | 3 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 09.09.2026 | AOOKs Pre-o karusell - PreO-sprint | Pre-O Sprint | 29.41 | 12 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 25.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 5, lång, jaktstart | Etappstart Orange 3,3 | 1.07.04 | 109 /170 | 4.49 | 19.24 | 1.24 | 22.54 | 3.48 | |
| 24.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 4, medel | Etappstart Orange 3,3 | 58.55 | 87 /156 | 8.29 | 20.51 | 3.00 | 22.54 | 3.48 | |
| 23.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 3, medel | Etappstart Orange 3,3 | 46.04 | 191 /252 | 10.10 | 25.56 | 5.43 | 22.54 | 3.48 | |
| 07.04.2026 | Oslo City Cup løp 1 | D40- | 35.47 | 33 /39 | 4.15 | 13.55 | 1.40 | 12.55 | 0.32 | |
| 14.03.2026 | Åpent Oslomesterskap Innendørs Orientering | D40- | 2.01.13 | 4 /7 | 34.18 | (18.30) | 5.14 | 12.53 | 0.32 | |
| 10.02.2026 | Innendørs klubbmesterskap Østmarka OK | D 17 | 53.14 | 9 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 13.07.2025 | Gammelskolla todagers, dag 2 | B | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 12.07.2025 | Gammelskolla todagers, dag 1 | B | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 22.06.2025 | O-Festival lang | C-åpen 17- | 34.41 | 20 /71 | 3.41 | 14.09 | 1.30 | 15.31 | 1.26 | |
| 21.06.2025 | O-Festival mellom | B-åpen 17- | 1.09.56 | 106 /127 | 11.55 | 26.01 | 4.26 | 26.01 | 4.55 | |
| 20.06.2025 | O-Festival sprint | B-åpen 17- | 20.57 | 26 /49 | – | – | – | – | – | – |
| 12.06.2025 | Klubbmesterskap sprint, Østmarka | D 17- | 54.26 | 4 /4 | 2.03 | 12.28 | 0.28 | 11.48 | 0.11 | |
| 01.05.2025 | Høydepunktet med Trimtex cup lang | B-åpen 17- | 1.27.13 | 15 /22 | 9.04 | 24.29 | 2.33 | 26.15 | 5.03 | |
| 27.04.2025 | Solrenningen Mellomdistanse | B-åpen 17- | 1.22.08 | 26 /29 | 14.09 | 29.16 | 5.03 | 27.31 | 6.22 | – |
| 20.04.2025 | Bohuslunken, Five-O, #4, medel | Orange 3,0 | 1.34.03 | 42 /45 | 13.42 | 24.54 | 3.38 | 27.31 | 6.22 | – |
| 19.04.2025 | Öjetrampen, Five-O, #3, lång | Orange 3,0 | 1.40.00 | 53 /57 | 37.56 | 33.42 | 12.47 | 27.31 | 6.22 | – |
| 18.04.2025 | Kortfredagen, Five-O, #2, sprint | Orange 1,5 | 15.17 | 9 /25 | – | – | – | – | – | – |
| 01.04.2025 | Oslo City Cup løp 1 | D40- | 34.45 | 30 /31 | 1.15 | 11.51 | 0.26 | 11.27 | 0.12 | |
| 23.03.2025 | Blåveissprinten | B-åpen 17- | 1.17.19 | 37 /41 | – | – | – | – | – | – |
| 09.03.2025 | Hallandspremiären, lång | Gul 2,5 | 38.12 | 10 /36 | 3.37 | 16.42 | 1.35 | 15.59 | 1.25 | |
| 08.03.2025 | Hallandspremiären, medel | Gul 2,5 km | 36.47 | 20 /49 | 5.15 | 16.03 | 2.28 | 15.59 | 1.25 | |
| 28.01.2025 | Klubbmesterskap innendørs natt | 17- | 30.40 | 22 /26 | – | – | – | – | – | – |
| 19.10.2024 | Blodslitet | C-åpen 17- | 1.09.57 | 9 /19 | – | – | – | – | – | – |
| 23.06.2024 | Norsk O-Festival lang | C-åpen 17- | 41.57 | 25 /72 | 4.26 | 15.56 | 1.41 | 16.09 | 1.19 | |
| 22.06.2024 | Norsk O-Festival mellom | C-åpen 17- | 38.42 | 21 /59 | 3.39 | 16.06 | 1.31 | 16.09 | 1.19 | |
| 21.06.2024 | Norsk O-Festival sprint | C-åpen 17- | 23.33 | 6 /13 | – | – | – | – | – | – |
| 21.04.2024 | Smaaleneneløpet | C-åpen 17- | 28.02 | 8 /18 | 2.11 | 17.36 | 1.22 | 17.02 | 1.33 | |
| 20.04.2024 | Lørdagskjappen | C-åpen 17- | 28.57 | 4 /20 | 0.39 | 15.45 | 0.21 | 17.02 | 1.33 | |
| 14.04.2024 | Halden O-Meeting Lang | C-åpen 17- | 1.03.29 | 24 /32 | 15.45 | 22.28 | 5.34 | 17.02 | 1.33 | |
| 13.04.2024 | Halden O-Meeting Mellom | C-åpen 17- | 42.50 | 12 /29 | 1.57 | 16.54 | 0.46 | 17.02 | 1.33 | |
| 21.01.2024 | Østfold Indoor Challenge løp #2 | C1 | 21.35 | 3 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 21.01.2024 | Østfold Indoor Challenge løp #2 | c2 | 12.52 | 1 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 21.10.2023 | Blodslitet | C-åpen 17- | 1.10.40 | 10 /28 | – | – | – | – | – | – |
| 18.07.2023 | Stavernsprinten | Damer C | 26.01 | 2 /9 | 1.30 | 12.31 | 0.43 | 11.40 | 0.12 | – |
| 25.06.2023 | O-festivalen lang øvrige klasser | C-åpen 17- | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 24.06.2023 | O-festivalen mellom øvrige klasser | C-åpen 17- | 41.15 | 12 /48 | 3.09 | 15.29 | 1.11 | 15.19 | 1.03 | |
| 23.06.2023 | O-festivalen sprint øvrige klasser | C-åpen 17- | 22.38 | 3 /13 | – | – | – | – | – | – |
| 07.05.2023 | Høydepunktet med Trimtex-cup | C-åpen 17- | 45.58 | 3 /12 | 2.42 | 14.12 | 0.50 | 15.33 | 1.07 | |
| 30.04.2023 | World Cup i Norge – publikumsløp 3: Smaaleneneløpet m/ norgescup junior | C-åpen 17- | 36.05 | 8 /23 | 1.58 | 17.10 | 0.56 | 16.03 | 1.11 | |
| 29.04.2023 | World Cup i Norge – publikumsløp 2: Lørdagskjappen m/ norgescup junior | C-åpen 17- | 22.34 | 9 /33 | 0.23 | 14.24 | 0.15 | 16.03 | 1.11 | |
| 18.01.2023 | Klubbmesterskapet innendørs nattorientering | Løype: ACB | 40.08 | 9 | 3.01 | 13.12 | 1.00 | 11.42 | 0.13 | – |
| 10.07.2022 | Sørlandsgaloppen | C-åpen 17- | 1.00.03 | 7 /23 | 1.29 | 15.04 | 0.22 | 16.12 | 1.30 | – |
| 10.07.2022 | Sørlandsgaloppen | C-åpen 17- | 41.22 | 18 /108 | 3.20 | 16.47 | 1.21 | 16.12 | 1.30 | – |
| 10.07.2022 | Sørlandsgaloppen | C-åpen 17- | 57.30 | 20 /108 | 6.48 | 16.17 | 1.55 | 16.12 | 1.30 | – |
| 10.07.2022 | Sørlandsgaloppen | C-åpen 17- | 39.57 | 22 /108 | 11.13 | 17.52 | 5.01 | 16.12 | 1.30 | – |
| 11.08.2020 | Aurskog-Høland Karusellen | Damer Mellom | 1.02.58 | 1 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 09.06.2020 | Aurskog-Høland Karusellen | Damer Mellom | 57.44 | 6 /7 | 5.09 | 23.24 | 2.05 | 19.15 | 2.33 | |
| 31.12.2019 | Nyttårsløpet, OK Moss | C-åpen | 49.58 | 3 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 30.06.2019 | Norsk o-festival - lang | D 17-C | 1.32.57 | 12 /13 | 36.58 | (27.46) | 11.03 | 18.50 | 2.47 | |
| 29.06.2019 | Norsk o-festival - mellom | D 17-C | 52.46 | 7 /17 | 9.16 | 18.17 | 3.13 | 18.50 | 2.47 | |
| 28.06.2019 | Norsk o-festival - sprint | D 17-C | 22.48 | 3 /12 | 0.47 | 9.26 | 0.19 | 9.17 | 0.07 | – |
| 13.04.2019 | Lørdagskjappen | D 17-C | 53.45 | 2 /6 | 10.51 | 20.54 | 4.13 | 18.23 | 1.44 | |
| 07.04.2019 | Norwegian Spring - Solrenningen | D 17-C | 44.37 | 3 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 23.08.2018 | Klubbkamp / Klubbmesterskap | D 17-C | 39.12 | 2 /2 | 1.53 | 18.16 | 0.53 | 17.42 | 1.30 | |
| 22.06.2018 | Norsk O-Festival sprint | D 17-C | 9.44 | 3 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 06.05.2018 | Høydepunktet m/Trimtex-Cup | D 17-C | 39.03 | 3 /4 | 9.12 | 17.55 | 4.13 | 17.10 | 1.41 | |
| 14.04.2018 | Norwegian Spring - Vårspretten | D 17-C | 36.57 | 2 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 17.09.2017 | Trimtex Cup finale | Direkte C | 10.19 | 3 /13 | 0.01 | 9.32 | 0.01 | – | – | – |
| 09.07.2017 | Sørlandsgaloppen 2017 | D17-C | 1.12.43 | 10 /80 | 12.25 | 19.47 | 3.23 | 18.32 | 1.23 | |
| 09.07.2017 | Sørlandsgaloppen 2017 | D17-C | 0.00 | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 09.07.2017 | Sørlandsgaloppen 2017 | D17-C | 0.00 | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 09.07.2017 | Sørlandsgaloppen 2017 | D17-C | 0.00 | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 01.06.2017 | Østmarka Flex-o løp 4 / Klubbkamp | D 17-C | 46.11 | 2 /3 | 0.20 | 17.44 | 0.08 | 18.46 | 1.05 | |
| 21.05.2017 | Knut Valstads minneløp | D17C | 42.53 | 7 /9 | 0.46 | 20.28 | 0.22 | 19.09 | 1.16 | |
| 26.06.2016 | Norsk O-Festival mellom | D 17-C | 35.39 | 7 /21 | 1.31 | 15.33 | 0.40 | 17.52 | 1.35 | – |
| 25.06.2016 | Norsk O-Festival lang | D 17-C | 1.44.00 | 18 /24 | 14.15 | 23.20 | 3.12 | 17.52 | 1.35 | – |
| 28.06.2015 | Norsk O-Festival | D 17-C | 0.00 | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 28.06.2015 | Norsk O-Festival | D 17-C | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 28.06.2015 | Norsk O-Festival | D 17-C | 0.00 | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 29.06.2014 | Norsk O-Festival | D 17-N | 34.57 | 3 | – | – | – | – | – | – |
| 29.06.2014 | Norsk O-Festival | D 17-N | 29.04 | 6 | – | – | – | – | – | – |
| 02.06.2013 | Gromløpet og Trimtexcup | D 17-N | 30.30 | 1 | 1.56 | 15.29 | 0.59 | – | – | – |