Løperprofil
Jomar Halvorsen Sætre
Sandnes
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
7 løp
B-rankingen
11 løp
C-rankingen
11 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 13.02
- Løpskapasitet
- 10.36
- O-evne
- 2.26
- Jevnhet ±
- 8,8 %
- Usikkerhet ±
- 2.27
- Sikkerhet
- 3
- Bommer per løp
- 3,6
- Typisk bom
- 110 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 8 (sist 17.09.2022)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0648 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,1083 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0877 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1723 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,08 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 2,64 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,3161 |
| bomVekt | 17,7 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,7049 |
| bomStorSigma | 0,9804 |
| antallBom | 28 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0475 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0744 |
| havariVekt | 0,42 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,4906 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0016 |
| fartSesongSin | 0,0027 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2822,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3468,3 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 6.49
- Løpskapasitet
- 6.34
- O-evne
- 0.15
- Jevnhet ±
- 6,0 %
- Usikkerhet ±
- 1.17
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 1,0
- Typisk bom
- 69 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 3 (sist 18.09.2022)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2095 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0688 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0604 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1723 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,04 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,24 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1012 |
| bomVekt | 13,28 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2332 |
| bomStorSigma | 0,7691 |
| antallBom | 7 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0581 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,084 |
| havariVekt | 0,21 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0002 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,9301 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0007 |
| fartSesongSin | 0,0005 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2437,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2527,1 |
| beregnet | 06.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 12.06
- Løpskapasitet
- 9.32
- O-evne
- 2.34
- Jevnhet ±
- 10,4 %
- Usikkerhet ±
- 1.49
- Sikkerhet
- 4
- Bommer per løp
- 3,3
- Typisk bom
- 114 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 12 (sist 28.07.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2967 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,2926 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1038 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1395 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,19 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 3,51 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9487 |
| bomVekt | 22,8 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,7355 |
| bomStorSigma | 0,9626 |
| antallBom | 27 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0565 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0823 |
| havariVekt | 0,86 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0002 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,983 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0034 |
| fartSesongSin | 0,0017 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2348 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 765,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2241,9 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2847 |
| beregnet | 06.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.12
- Løpskapasitet
- 9.41
- O-evne
- 1.31
- Jevnhet ±
- 8,0 %
- Usikkerhet ±
- 3.50
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 3,2
- Typisk bom
- 81 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 11 (sist 01.09.2019)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2758 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,2599 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0801 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2941 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 2 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9847 |
| bomVekt | 5,93 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3912 |
| bomStorSigma | 0,7914 |
| antallBom | 19 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0478 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0681 |
| havariVekt | 0,08 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,7922 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0014 |
| fartSesongSin | −0,0011 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2284,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2642,4 |
| beregnet | 06.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 7.31
- Løpskapasitet
- 6.04
- O-evne
- 1.27
- Jevnhet ±
- 9,6 %
- Usikkerhet ±
- 3.40
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 3,1
- Typisk bom
- 81 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 2 (sist 10.06.2017)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,732 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,8899 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0961 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,3977 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,24 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9795 |
| bomVekt | 0,46 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3926 |
| bomStorSigma | 0,8139 |
| antallBom | 1 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0347 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0329 |
| havariVekt | 0 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,967 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0001 |
| fartSesongSin | −0,0001 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2096 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 753,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1449,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 1796,3 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 3 | 28.07.2023 O-Ringen Åre, etapp 5, lång, jaktstart, bom 17.50 | 118 | – |
| Bom over fem minutter | 3 | 28.07.2023 O-Ringen Åre, etapp 5, lång, jaktstart, bom 17.50 | 310 | – |
| Bom over ti minutter | 3 | 28.07.2023 O-Ringen Åre, etapp 5, lång, jaktstart, bom 17.50 | 409 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 5, lång, jaktstart | Medelsvår 3,3 | 56.01 | 20 /152 | 18.27 | 14.36 | 4.48 | 12.03 | 2.28 | |
| 27.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 4, medel | Medelsvår 3,3 | 21.30 | 1 /152 | 1.45 | 8.35 | 0.42 | 12.03 | 2.28 | |
| 26.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 3, medel | Medelsvår 3,3 | 45.12 | 14 /152 | 9.08 | 13.05 | 2.39 | 12.03 | 2.28 | |
| 24.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 2, lång | Medelsvår 3,3 | 36.35 | 3 /152 | 3.30 | 9.21 | 0.54 | 12.03 | 2.28 | |
| 23.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 1, lång | Medelsvår 3,3 | 48.40 | 14 /152 | 10.51 | 13.21 | 2.59 | 12.03 | 2.28 | |
| 18.09.2022 | Kampen om Skagerrak - Skogssprint | H15-16 | 36.40 | 16 /23 | 10.44 | 11.39 | 3.24 | 8.13 | 0.19 | – |
| 17.09.2022 | Kampen om Skagerrak - Langdistanse | H 15-16 | 1.05.48 | 15 /22 | 6.36 | 13.42 | 1.22 | 16.36 | 3.34 | |
| 16.09.2022 | Kampen om Skagerrak - Nattsprint | H15-16 | 22.26 | 18 /23 | 2.02 | 8.20 | 0.45 | 8.13 | 0.19 | – |
| 06.09.2022 | Ungdomscup løp 5 - Vagleskogen | H 15-16 | 36.49 | 5 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 27.08.2022 | KM Lang Måheia RR5 | H 15-16 | 1.44.17 | 3 /8 | 11.27 | 15.27 | 1.42 | 17.21 | 3.58 | |
| 07.08.2022 | Hovedløpet sprint | H15 | 22.39 | 43 /51 | 1.34 | 9.17 | 0.39 | – | – | – |
| 06.08.2022 | Hovedløpet lang | H15 | 1.32.05 | 36 /48 | 12.41 | 16.17 | 2.15 | 17.21 | 3.58 | |
| 10.07.2022 | Sørlandsgaloppen | H 15 | 1.21.58 | 11 /14 | 7.57 | 14.47 | 1.26 | 17.45 | 4.31 | – |
| 10.07.2022 | Sørlandsgaloppen | H 15 | 1.11.53 | 14 /59 | 26.44 | 23.45 | 8.50 | 17.45 | 4.31 | – |
| 10.07.2022 | Sørlandsgaloppen | H 15 | 1.12.41 | 15 /59 | 34.02 | (25.36) | 11.59 | 17.45 | 4.31 | – |
| 10.07.2022 | Sørlandsgaloppen | H 15 | 0.00 | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 14.06.2022 | Ungdomscup Løp 3 - Sandvedparken | H 15-16 | 55.16 | 6 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 24.05.2022 | Ungdomscup løp 2 Arboretet | H 15-16 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 16.10.2021 | Blodslitet | H 13-14 | 1.15.27 | 47 /53 | – | – | – | – | – | – |
| 19.09.2021 | Sørløpene Fellesstart | H 13-14 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 18.09.2021 | Sørløpene Mellomdistanse | H 13-14 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 04.07.2021 | Sørlandsgaloppen 2021 | H 13-14 | 44.10 | 21 /171 | 1.53 | 13.36 | 0.35 | 17.00 | 1.42 | |
| 04.07.2021 | Sørlandsgaloppen 2021 | H 13-14 | 26.11 | 36 /171 | 2.54 | 20.06 | 2.14 | 17.00 | 1.42 | |
| 04.07.2021 | Sørlandsgaloppen 2021 | H 13-14 | 13.53 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 04.07.2021 | Sørlandsgaloppen 2021 | H 13-14 | 29.22 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 15.06.2021 | Ungdomscup Finale - Horve | H 13-14 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 08.06.2021 | Ungdomscup No. 5 - Haugtussa | H 13-14 | 18.33 | 6 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 01.06.2021 | Ungdomscup No. 4 - Hålandskogen | H 13-14 | 42.35 | 6 /9 | 8.41 | 19.10 | 3.54 | 17.48 | 1.54 | |
| 25.05.2021 | Ungdomscup No. 3 - Bakkebø | H 13-14 | 20.18 | 8 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 18.05.2021 | Ungdomscup No. 2 - Neseskogen | H 13-14 | 39.57 | 6 /9 | 0.59 | 17.24 | 0.26 | 18.04 | 1.40 | |
| 11.05.2021 | Ungdomscup No. 1 - Veraland | H 13-14 | 53.37 | 5 /7 | 3.42 | 18.44 | 1.18 | 18.04 | 1.40 | |
| 16.10.2020 | KM Natt Hålandsskogen | H 13-14 | 53.00 | 4 /4 | 13.58 | 22.57 | 6.03 | 18.36 | 2.50 | – |
| 15.09.2020 | Ungdomscup og klubbkamp Bakkebø | H 13-14 | 41.11 | 7 /8 | 6.22 | 21.49 | 3.22 | – | – | – |
| 08.09.2020 | Ungdomscup/Klubbkamp - Kvernevik | H 13-14 | 28.24 | 7 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 01.09.2020 | Ungdomscup og klubbkamp Vårli | H 13-14 | 1.05.03 | 6 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 16.06.2020 | Ungdomscup/klubbkamp Stangeland, Sandnes | H 13-14 | 33.45 | 8 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 09.06.2020 | Ungdomscup/klubbkamp, Hålandskogen | H 13-14 | 39.10 | 6 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 02.06.2020 | Nærløp - Ganddal | H13-14 | 25.38 | 9 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 19.05.2020 | Nærløpskarusell, Varatunparken | H 13-14 | 27.35 | 6 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 12.05.2020 | Ungdomscup og klubbkamp Hellvik | H 13-14 | 36.06 | 6 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 17.09.2019 | Ungdomscup finale | H11-12 | 21.21 | 6 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2019 | Ungdomscup #5 og klubbkamp, Maudland skole Hommersåk | H 11-12 | 24.23 | 6 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 01.09.2019 | DM Lang | H 11-12 | 35.51 | 4 /4 | 2.23 | 14.12 | 0.57 | 13.54 | 0.58 | |
| 31.08.2019 | DM mellom | H 11-12 | 23.38 | 3 /4 | 1.13 | 13.09 | 0.41 | 13.55 | 0.59 | |
| 04.06.2019 | Ungdomscup 3 løp /Klubbkamp, Vannbassengene | H 11-12 | 21.22 | 3 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 28.05.2019 | Ungdomscup 2.løp, Klubbkamp, Sandnes | H 11-12 | 27.25 | 5 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 19.05.2019 | Ranking Langdistanse i Brekkeheia | H 11-12 | 28.16 | 3 /8 | 0.19 | 14.33 | 0.10 | 14.37 | 1.02 | |
| 18.05.2019 | Kretsløp RR6 - Mellom Vigreskogen | H 11-12 | 29.28 | 3 /6 | 4.22 | 15.48 | 2.20 | 14.37 | 1.02 | |
| 07.04.2019 | Norwegian Spring - Solrenningen | H 11-12 | 30.27 | 24 /32 | 0.51 | 15.28 | 0.26 | 14.37 | 1.06 | |
| 05.01.2019 | Vinterkarusell Kalbergskogen | HK | 45.29 | 6 /11 | 18.05 | (24.45) | 9.50 | 16.05 | 2.06 | – |
| 02.12.2018 | SI klubbmesterskap | H11-12 | 52.29 | 6 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 27.10.2018 | HARDHAUSEN | H 11-12 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 11.09.2018 | Klubbkamp/Ungdomscup finale - Bogafjell | H11-12 | 25.18 | 5 /14 | 0.19 | 14.57 | 0.11 | 14.12 | 1.11 | |
| 04.09.2018 | Klubbkamp/Ungdomscup | H 11-12 | 27.58 | 5 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 02.09.2018 | Ganddalsløpet | H 11-12 | 15.51 | 4 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 28.08.2018 | KlubbkampUngdomscup | H 11-12 | 33.13 | 10 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 18.08.2018 | KM Lang | H 11-12 | 27.28 | 5 /12 | 3.18 | 15.11 | 1.49 | 14.14 | 1.26 | |
| 01.07.2018 | Sørlandsgaloppen 2018 | H 11-12 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.07.2018 | Sørlandsgaloppen 2018 | H 11-12 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.07.2018 | Sørlandsgaloppen 2018 | H 11-12 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.07.2018 | Sørlandsgaloppen 2018 | H 11-12 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 19.06.2018 | Ungsomscup/Klubbkamp nr 3 på Storhaug | H 11-12 | 19.33 | 8 /16 | – | – | – | – | – | – |
| 05.06.2018 | Klubbkamp/Ungdomscup | H 11-12 | 23.11 | 4 /10 | 2.00 | 13.29 | 1.10 | 14.19 | 1.29 | |
| 15.05.2018 | Ungdomscup/ Klubbkamp | H 11-12 | 23.30 | 7 /15 | – | – | – | – | – | – |
| 22.04.2018 | Tour de Orientering | H 11-12 | 38.14 | 5 /9 | 9.44 | 20.12 | 5.08 | 15.47 | 1.53 | |
| 12.11.2017 | SI Klubbmesterskap, SI hytta | H10 | 34.23 | – | – | – | – | – | – | – |
| 12.09.2017 | Klubbkamp/Ungdomscup - 6, 2017 Finale - Øksnevadskogen Nord | Ny | 12.53 | 2 /44 | 0.05 | 8.15 | 0.03 | – | – | – |
| 09.07.2017 | Sørlandsgaloppen 2017 | H10-12N | 9.44 | 1 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 09.07.2017 | Sørlandsgaloppen 2017 | H10-12N | 14.49 | 3 /40 | 0.57 | 13.05 | 0.50 | 14.01 | 0.51 | – |
| 09.07.2017 | Sørlandsgaloppen 2017 | H10-12N | 9.44 | 4 /40 | – | – | – | – | – | – |
| 09.07.2017 | Sørlandsgaloppen 2017 | H10-12N | 14.11 | 5 /40 | 0.43 | 13.58 | 0.42 | 14.01 | 0.51 | – |
| 10.06.2017 | KM Langdistanse ROK | N-åpen | 26.49 | 2 /23 | 0.33 | 10.26 | 0.13 | 10.52 | 0.39 | – |
| 30.05.2017 | Klubbkamp/Ungdomscup - 2, 2017 | H Ny | 15.34 | 4 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 23.05.2017 | Klubbkamp/Ungdomscup - 1, 2017 - SI - Dale | H Ny | 23.42 | 6 /24 | – | – | – | – | – | – |
| 16.05.2017 | Nærløp Sørmarka | GN | 15.46 | 1 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 02.05.2017 | Nærløp Hesthammer | N-åpen | 17.41 | 3 /37 | – | – | – | – | – | – |
| 25.04.2017 | Nærløp, Resafjell | GN | 26.59 | 3 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 06.11.2016 | Klubbmesterskap Sandnes IL, SI hytta | HN | 26.15 | – | – | – | – | – | – | – |
| 29.10.2016 | HARDHAUSEN | Mini Hardhausen | 51.05 | – | – | – | – | – | – | – |
| 20.09.2016 | Nærløpskarusellen Klubbkamp finale Ganddal | G-Ny | 18.02 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 13.09.2016 | Nærløpskarusell/Klubbkamp, Gramstad - Sandnes IL | Gutter NY | 49.51 | – | – | – | – | – | – | – |
| 06.09.2016 | Nærløpskarusell-Klubbkamp | Gutter - Ny | 14.03 | 1 /13 | – | – | – | – | – | – |
| 30.08.2016 | Klubbkamp Madlamark | Gutter - Ny | 16.44 | – | – | – | – | – | – | – |
| 07.06.2016 | Klubbkamp 3 - Hinna | Gutter - Ny | 21.38 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 31.05.2016 | Klubbkamp 2, Sælandskogen | Gutter - Ny | 16.15 | 4 /24 | – | – | – | – | – | – |
| 24.05.2016 | Klubbkamp, 1 - Sprint - Sandnes IL, Arboretet | Gutter NY | 21.05 | 16 /42 | – | – | – | – | – | – |
| 22.05.2016 | Kretsløp Mellomdistanse | NÅpen | 33.50 | 17 /37 | – | – | – | – | – | – |
| 19.04.2016 | Nærløp, Melsvatnet | Gutter - kort | 49.10 | 15 /15 | – | – | – | – | – | – |
| 10.04.2016 | Tour de Orientering | N-åpen | 12.43 | 3 /72 | 0.24 | 10.18 | 0.19 | – | – | – |
| 10.04.2016 | Tour de Orientering | N-åpen | 3.18 | 20 /31 | – | – | – | – | – | – |
| 04.10.2015 | Tour de Orientering | N-åpen | 8.37 | 3 /63 | – | – | – | – | – | – |
| 04.10.2015 | Tour de Orientering | N-åpen | 2.45 | 16 /19 | – | – | – | – | – | – |
| 04.10.2015 | Tour de Orientering | N-åpen | 0.00 | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 20.09.2015 | Sprintløp Stavanger Sentrum | N-åpen | 19.08 | – | – | – | – | – | – | – |
| 15.09.2015 | Klubbkamp finale Ganddal | G-Ny | 14.43 | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.09.2015 | Klubbkamp | Gutter - Ny | 11.24 | 17 /34 | – | – | – | – | – | – |
| 25.08.2015 | Klubbkamp, Sælandskogen | Gutter - Ny | 16.49 | 8 /34 | – | – | – | – | – | – |
| 09.06.2015 | Klubbkamp Egersund | Gutter - Ny | 32.39 | 32 /40 | – | – | – | – | – | – |
| 26.05.2015 | Klubbkampen Vagleskogen | G-Ny | 13.48 | – | – | – | – | – | – | – |
| 19.05.2015 | Klubbkampen Giske | Gutter NY | 14.13 | – | – | – | – | – | – | – |
| 25.10.2014 | HARDHAUSEN | Mini Hardhausen | 59.20 | – | – | – | – | – | – | – |
| 03.06.2014 | Sprintkamp Ålgård | Gutter - Ny | 24.27 | 51 /55 | – | – | – | – | – | – |
| 27.05.2014 | Sprintkamp 1 - Giske | Gutter NY | 32.24 | – | – | – | – | – | – | – |
| 17.09.2013 | Nærløp Sprintkamp 5 | Gutter NY | 29.48 | – | – | – | – | – | – | – |