Løperprofil
Mari Støen Gussiås
Frol
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
78 løp
Sprintrankingen
20 løp
Skogsrankingen
nr. 164 av 2067
Nr. 164 av 2067 blant kvinner i Norge · nr. 85 av 367 i klassen D21–34 (senior) · nr. 7 av 32 i 1994-kullet
- Forventet kmtid
- 9.56
- Løpskapasitet
- 8.33
- O-evne
- 1.23
- Jevnhet ±
- 5,8 %
- Usikkerhet ±
- 0.08
- Sikkerhet
- 42
- Bommer per løp
- 2,7
- Typisk bom
- 99 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- best på lange (−1,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i april (±0,5 %)
- Løp i grunnlaget
- 78 (sist 19.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2782 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,2805 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0576 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0141 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 14,7 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 41,99 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9665 |
| bomVekt | 397,5 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5906 |
| bomStorSigma | 0,8217 |
| antallBom | 185 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0264 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0289 |
| havariVekt | 22,05 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0157 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,6396 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0004 |
| fartSesongSin | −0,0052 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2275,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2642 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
nr. 70 av 1119
Nr. 70 av 1119 blant kvinner i Norge · nr. 43 av 206 i klassen D21–34 (senior) · nr. 2 av 12 i 1994-kullet
- Forventet kmtid
- 6.33
- Løpskapasitet
- 6.26
- O-evne
- 0.07
- Jevnhet ±
- 4,7 %
- Usikkerhet ±
- 0.08
- Sikkerhet
- 11
- Bommer per løp
- 0,6
- Typisk bom
- 63 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,2 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i april (±0,7 %)
- Løp i grunnlaget
- 21 (sist 19.08.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,231 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,2382 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0474 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0208 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 3,43 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 10,74 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,7028 |
| bomVekt | 157,82 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,1359 |
| bomStorSigma | 0,5735 |
| antallBom | 13 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0501 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,1146 |
| havariVekt | 6,1 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0027 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8543 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0003 |
| fartSesongSin | −0,0065 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2383,9 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2429,5 |
| beregnet | 06.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 13.59
- Løpskapasitet
- 12.01
- O-evne
- 1.59
- Jevnhet ±
- 8,8 %
- Usikkerhet ±
- 3.14
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 3,1
- Typisk bom
- 100 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 25.05.2022)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0636 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,2093 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0878 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2075 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,01 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,39 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8907 |
| bomVekt | 1,8 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,6017 |
| bomStorSigma | 0,8927 |
| antallBom | 0 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0573 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0831 |
| havariVekt | 0,06 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2348 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 765,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2826,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3291,8 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 7 | 19.09.2026 NC/O-Idol, bom 7.37 | 98 | nr. 5630 |
| Bom over fem minutter | 7 | 19.09.2026 NC/O-Idol, bom 7.37 | 491 | nr. 7202 |
| Bom over ti minutter | 24 | 09.09.2026 O-sjuer 11/Bygdakamp 6 - Vulusjøen (Skallstuggu), bom 20.03 | 679 | nr. 7096 |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | NC/O-Idol | D 21- | 59.36 | 28 /38 | 13.10 | 11.16 | 2.29 | 9.49 | 1.16 | |
| 19.09.2026 | NC/O-Idol | D 21- | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 18.09.2026 | NC, sprint | D 21 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 09.09.2026 | O-sjuer 11/Bygdakamp 6 - Vulusjøen (Skallstuggu) | A4 | 1.01.39 | 17 | 21.13 | 12.35 | 4.20 | 9.49 | 1.16 | |
| 26.08.2026 | Bygdakamp 5 - Lynhalla Nord | A4 | 47.03 | 3 | 1.56 | 8.44 | 0.22 | 9.43 | 1.12 | |
| 22.08.2026 | Midt-Norsk Mesterskap - Langdistanse | D 21- | 1.29.09 | 7 /10 | 4.17 | 8.37 | 0.25 | 9.43 | 1.12 | |
| 19.08.2026 | O-sjuer 9 - Frol barneskole | A4 | 14.58 | 1 | 0.04 | 6.15 | 0.02 | 6.37 | 0.08 | |
| 15.08.2026 | Jubileumsløpet - Grønningen rundt | Grønningen rundt (A-nivå) | 1.25.16 | 9 /23 | – | – | – | – | – | – |
| 20.06.2026 | O-festivalen mellom | D 21-E | 49.35 | 45 /81 | 7.18 | 9.56 | 1.28 | 9.45 | 1.13 | |
| 19.06.2026 | O-festivalen sprint | D 21-E | 17.32 | 19 /59 | 0.03 | 6.24 | 0.01 | 6.42 | 0.08 | |
| 17.06.2026 | O-sjuer 8 - Moan | A4 | 21.04 | 4 | 1.06 | 9.20 | 0.29 | 9.46 | 1.14 | |
| 10.06.2026 | Bygdakamp 4 - Torsbustaden | A4 | 41.53 | 7 | 3.24 | 9.39 | 0.47 | 9.45 | 1.13 | |
| 05.06.2026 | Kviknekarusell 6 | A4 | 45.14 | 7 | 9.25 | 10.21 | 2.09 | 9.45 | 1.13 | |
| 03.06.2026 | O-sjuer 7 - Furuhevilen | A4 | 37.33 | 1 | 1.57 | 8.13 | 0.26 | 9.45 | 1.13 | |
| 27.05.2026 | Bygdakamp 3 | A4 | 49.33 | 6 | 6.36 | 9.29 | 1.16 | 9.49 | 1.12 | |
| 20.05.2026 | O-sjuer 6 - Gjeldsåsen | A4 | 45.14 | 7 | 9.11 | 10.30 | 2.08 | 9.49 | 1.12 | |
| 13.05.2026 | O-sjuer 5/Bygdakamp 2 - Masteråsen | A4 | 43.08 | 4 | 3.01 | 9.15 | 0.39 | 9.49 | 1.12 | |
| 09.05.2026 | KM Mellom NTOK | D 17- | 37.42 | 2 /3 | 5.27 | 9.22 | 1.23 | 9.49 | 1.12 | |
| 06.05.2026 | O-sjuer 4 - Storåsen, Langåselva | A4 | 43.41 | 4 | 4.34 | 10.09 | 1.04 | 9.49 | 1.12 | |
| 29.04.2026 | Bygdakamp 1 | A4 | 44.53 | 10 | 5.13 | 9.32 | 1.07 | 9.51 | 1.14 | |
| 22.04.2026 | O-sjuer 3 - Masteråsen | A4 | 45.33 | 1 | 3.42 | 9.01 | 0.44 | 9.51 | 1.14 | |
| 15.04.2026 | O-sjuer 2 - Staupsmarka | A4 | 24.25 | 1 | 0.13 | 6.21 | 0.03 | 6.43 | 0.08 | |
| 08.04.2026 | O-sjuer 1 - Røstad | N1 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 27.09.2025 | Bjørnarløpet | Pætløypa damer | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 17.09.2025 | O-karusell 6, Bygdakamp 6 | A4 | 41.49 | 8 /21 | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2025 | O-sjuer 11 Røstad | A6 | 19.13 | 5 | 0.03 | 6.44 | 0.01 | 6.50 | 0.09 | |
| 03.09.2025 | O-sjuer 10 Momarka | A4 | 24.10 | 2 | 0.06 | 6.52 | 0.02 | 6.50 | 0.09 | |
| 20.08.2025 | O-sjuer 8 / Bygdakamp 5 (Heståsdalen) | C2 uten tid | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 14.08.2025 | O-sjuer 7, Storlidalen | A4 | 42.00 | 2 | 1.29 | 9.32 | 0.20 | 10.00 | 1.15 | |
| 11.06.2025 | O-sjuer 6 Storåsen/Langåselva | A6 | 1.12.50 | 4 | 5.47 | 9.53 | 0.47 | 9.59 | 1.17 | |
| 04.06.2025 | O-karusell 3, Bygdakamp 3 | A 4 km | 44.49 | 2 /26 | 0.13 | 8.22 | 0.04 | 9.59 | 1.17 | |
| 21.05.2025 | O-sjuer 5 / Bygdakamp 2 Nybrotta HL-arena | A4 | 44.42 | 3 | 3.19 | 9.37 | 0.43 | 9.59 | 1.19 | |
| 18.05.2025 | Vårløpet / KM mellomdistanse | D 17- | 39.08 | 8 /41 | 0.40 | 8.29 | 0.09 | 9.59 | 1.19 | |
| 14.05.2025 | O-sjuer 4 Ytterøya | A6 | 51.13 | 6 | 1.20 | 8.44 | 0.14 | 9.59 | 1.19 | |
| 11.05.2025 | Blåveisløpet | D 21- | 46.02 | 9 /13 | 7.28 | 10.02 | 1.38 | 9.59 | 1.19 | |
| 07.05.2025 | Bygdakamp nr 1 | A4/A6 | 24.52 | 6 | 1.59 | 6.54 | 0.33 | 6.40 | 0.12 | |
| 30.04.2025 | O-sjuer 3 Masteråsen | A4 | 41.56 | 3 | 0.58 | 8.49 | 0.12 | 10.04 | 1.26 | |
| 09.04.2025 | O-sjuer 1 Staupsmarka | A6 | 18.52 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 11.09.2024 | O7-10 Røstad | A4 | 25.53 | 5 | 3.37 | 7.36 | 1.04 | 6.38 | 0.11 | |
| 07.09.2024 | NM mellomdistanse | D21A | 42.03 | 27 /47 | 2.22 | 9.01 | 0.30 | 10.09 | 1.30 | |
| 06.09.2024 | NM mellomdistanse kvalifisering | D21 Heat 3 | 22.38 | 12 /21 | 1.00 | 8.45 | 0.23 | 10.09 | 1.30 | |
| 05.09.2024 | NM langdistanse | D21 | 1.53.57 | 20 /35 | 11.40 | 9.00 | 0.55 | 10.09 | 1.30 | |
| 31.08.2024 | Tour de Trondheim dag 2 | D 17- | 43.04 | 9 /24 | 4.17 | 8.41 | 0.52 | 10.13 | 1.31 | |
| 29.08.2024 | O-sjuer 8/U-cup, Furuhevelen | A4 | 42.51 | 6 | 6.45 | 10.31 | 1.39 | 10.13 | 1.31 | |
| 25.08.2024 | Reser-løpet | D | 1.49.46 | 1 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 24.08.2024 | Midt-Norsk mesterskap, Langdistanse | D 21- | 1.50.30 | 6 /19 | 8.57 | 8.45 | 0.43 | 10.13 | 1.31 | |
| 23.08.2024 | Midt-Norsk mesterskap, Sprint | D 21- | 18.53 | 4 /17 | 0.51 | 6.27 | 0.17 | 6.35 | 0.09 | |
| 11.08.2024 | KM langdistanse | D 21- | 1.42.34 | 5 /6 | 11.08 | 9.06 | 0.59 | 10.13 | 1.31 | |
| 06.07.2024 | Årefjällens 3-dagars, dag 2, medel | D21 | 54.44 | 2 /7 | 2.32 | 9.37 | 0.27 | 10.23 | 1.27 | |
| 23.06.2024 | Norsk O-Festival elite + 15-16 1 | D 21-E | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 23.06.2024 | Norsk O-Festival lang | AM-åpen | 57.38 | 20 /118 | 10.27 | 9.31 | 1.43 | 10.27 | 1.31 | |
| 21.06.2024 | Norsk O-Festival sprint | D 21-E | 17.59 | 35 /61 | 1.15 | 6.59 | 0.29 | 6.38 | 0.09 | |
| 12.06.2024 | O7-6 / BK-4 Masteråsen | A4 | 56.07 | 18 | 11.24 | 10.46 | 2.11 | 10.27 | 1.31 | |
| 09.06.2024 | Vårløpet | D 21- | 1.02.20 | 2 /2 | 20.06 | 14.04 | 4.32 | 10.27 | 1.31 | |
| 05.06.2024 | Skøynarkarusell 5 og O-sjuer | A4 | 37.54 | 2 | 3.41 | 9.21 | 0.54 | 10.27 | 1.31 | |
| 29.05.2024 | Bygdakamp 3 / O-karusell 3 | A 4 km | 38.44 | 5 /28 | 6.44 | 9.55 | 1.43 | 10.20 | 1.13 | |
| 23.05.2024 | U-cup 4 / KM Sprint | D 17- | 16.56 | 1 /3 | 0.03 | 5.54 | 0.01 | 6.33 | 0.09 | |
| 08.05.2024 | Bygdakamp 2 | A4 | 37.23 | 4 | 2.42 | 9.34 | 0.41 | 10.20 | 1.13 | |
| 01.05.2024 | KM sprintstafett NTOK og STOK | Løype: D17- 52.2 | 10.03 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 01.05.2024 | KM sprintstafett NTOK og STOK | Løype: D17- 52.4 | – | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 28.04.2024 | Blåveisløpet | D 21- | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 24.04.2024 | O7-2 Børsåsen | A4 | 51.29 | 6 | 7.17 | 11.03 | 1.34 | 10.29 | 1.12 | |
| 17.04.2024 | O-karusell 1 / Bygdakamp 1 | A 4 / A 6 | 21.59 | 13 /47 | 1.22 | 6.51 | 0.26 | 6.47 | 0.10 | |
| 13.09.2023 | O-sjuer 10, Momarka | A4 | 27.43 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 09.09.2023 | Tour de Trondheim dag 2 | D 17- | 43.05 | 3 /22 | 0.39 | 8.51 | 0.08 | 10.24 | 1.11 | |
| 30.08.2023 | O-sjuer 8, Langåselva | A4 | 1.05.05 | 7 | 5.12 | 14.12 | 1.08 | 10.30 | 1.14 | |
| 26.08.2023 | Midt-Norsk mesterskap, Langdistanse | AK-åpen | 24.30 | 2 /23 | 0.45 | 9.15 | 0.17 | 10.30 | 1.14 | |
| 25.08.2023 | Midt-Norsk mesterskap, Sprint | D 21- | 15.46 | 8 /12 | 0.00 | 6.40 | 0.00 | 6.54 | 0.10 | |
| 19.08.2023 | KM mellom | D 17- | 57.41 | 3 /8 | 2.58 | 10.26 | 0.32 | 10.30 | 1.14 | |
| 16.08.2023 | O-sjuer 7, Masteråsen | A6 | 1.23.54 | 5 | 5.47 | 10.05 | 0.42 | 10.30 | 1.14 | |
| 28.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 5, lång, jaktstart | Etappstart Svår 5,0 | 49.13 | 28 /122 | 2.08 | 9.34 | 0.25 | 10.29 | 1.20 | |
| 27.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 4, medel | Etappstart Svår 5,0 | 41.58 | 38 /191 | 5.53 | 10.04 | 1.25 | 10.29 | 1.20 | |
| 14.06.2023 | Bygdakamp | A6 | 1.23.49 | 9 | 4.03 | 10.14 | 0.30 | 10.40 | 1.25 | |
| 31.05.2023 | BK3 / O-sjuer 5 | A6 | 1.00.48 | 10 | 4.20 | 9.52 | 0.42 | 10.45 | 1.30 | |
| 03.05.2023 | O-sjuer 3, Børsåsen | A6 | 57.07 | 6 | 3.16 | 9.55 | 0.34 | 10.45 | 1.30 | |
| 10.09.2022 | NM mellomdistanse | D 21 A-finale | 50.24 | 42 /48 | 3.55 | 10.51 | 0.51 | 10.50 | 1.38 | |
| 09.09.2022 | NM mellomdistanse kvalifisering | D 21- Heat: 2 | 37.13 | 13 /17 | 8.02 | 11.31 | 2.29 | 10.50 | 1.38 | |
| 30.08.2022 | Bygdakamp 6 | A6 | 52.12 | 13 | 5.32 | 11.03 | 1.10 | 10.38 | 1.33 | |
| 27.08.2022 | KM mellomdistanse NTOK | D 17- | 36.19 | 1 /5 | 1.43 | 8.57 | 0.25 | 10.38 | 1.33 | |
| 24.08.2022 | O-sjuer 8, Vulusjøen | A6 | 55.26 | 5 | 0.35 | 9.12 | 0.06 | 10.38 | 1.33 | |
| 20.08.2022 | Midt-Norsk Mesterskap, Langdistanse | D 21- | 1.22.04 | 4 /9 | 6.36 | 9.41 | 0.47 | 10.38 | 1.33 | |
| 19.08.2022 | Midt-Norsk Mesterskap, Sprint | D 21- | 15.52 | 2 /6 | 0.07 | 6.53 | 0.03 | 7.08 | 0.10 | |
| 14.08.2022 | KM Sprint | D 17- | 14.25 | 1 /2 | 0.01 | 7.03 | 0.00 | 7.08 | 0.10 | |
| 17.07.2022 | Fjord-O 2022 | D 21- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 17.07.2022 | Fjord-O 2022 | D 21- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 17.07.2022 | Fjord-O 2022 | D 21- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 17.07.2022 | Fjord-O 2022 | D 21- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 15.06.2022 | Bygdakamp 4 | A4 | 41.11 | 6 | 4.47 | 10.19 | 1.12 | 10.42 | 1.49 | |
| 08.06.2022 | O-sjuer 6, Lavøya | A4 | 44.07 | 8 | 5.35 | 10.56 | 1.23 | 10.42 | 1.49 | |
| 01.06.2022 | Bygdakamp 3 | A4 | 49.09 | 5 | 10.19 | 9.46 | 2.03 | 10.42 | 1.49 | |
| 25.05.2022 | O-sjuer 5, Nybrotta NB! Flyttet | B3 | 25.18 | 1 | 0.09 | 10.09 | 0.04 | – | – | – |
| 25.05.2022 | Skøynarkarusell 6 | A4 | 49.09 | 5 | 10.19 | 9.57 | 2.05 | 10.44 | 1.47 | |
| 06.10.2021 | Byåsennatta | D 21- | 0.00 | Brutt | – | – | – | – | – | – |
| 19.09.2021 | NC mellom + jaktstart senior | D 21- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 19.09.2021 | NC mellom + jaktstart senior | D 21- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 17.09.2021 | NC sprint | D 21- | 16.20 | 19 /35 | 1.01 | 7.10 | 0.27 | 7.06 | 0.11 | |
| 20.06.2021 | Verdal 2-dagers | D 21- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 20.06.2021 | Verdal 2-dagers | D 21- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 16.06.2021 | O-sjuer 8, Skallstuggu | A6 | 1.08.39 | 10 | 15.36 | 12.35 | 2.52 | 11.24 | 1.44 | |
| 09.06.2021 | BK og O-sjuer 7, Jamtkneppet | A4 | 40.05 | 4 | 0.35 | 9.05 | 0.08 | 11.24 | 1.44 | |
| 02.06.2021 | O-sjuer 6, Langåselva | A4 | 46.01 | 1 | 0.49 | 9.18 | 0.10 | 11.24 | 1.44 | |
| 25.05.2021 | Løp 3 Østmarka | D 16-34 år/Lang (blå) | 42.22 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 14.04.2021 | O-sjuer 1, Staupshaugen | A4 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 17.10.2020 | Klubbmesterskap Mellom | D 17- | 46.44 | 6 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 07.10.2020 | Byåsennatta | D 21- | 1.03.36 | 13 /19 | 8.02 | 11.20 | 1.26 | 11.42 | 1.49 | |
| 12.09.2020 | NM mellom finaler | D 21- B-finale | 48.25 | 15 /25 | 7.55 | 12.00 | 1.58 | 11.42 | 1.52 | |
| 11.09.2020 | NM mellom kvalifisering | D Heat: 3 | 42.12 | 19 /22 | 11.56 | 13.58 | 3.57 | 11.42 | 1.52 | |
| 10.09.2020 | NM langdistanse | D 21-E | 0.00 | Brutt | – | – | – | – | – | – |
| 01.09.2020 | Løp 18, KM Bedrift | D 16-29 år/Mellom (grønn) | 55.56 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 29.08.2020 | KM lang | D 21- | 1.26.52 | 16 /17 | 6.41 | 11.10 | 0.52 | 11.17 | 1.38 | |
| 21.06.2020 | Oppdal 2-dagers | D 21- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 21.06.2020 | Oppdal 2-dagers | D 21- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 31.08.2019 | Sprintliga 7 + publikumsløp - Trondheim | D | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 24.08.2019 | Midt-Norsk Mesterskap Lang | D 21- | 1.34.53 | 11 /16 | 13.30 | 11.57 | 1.42 | 10.54 | 1.39 | |
| 23.08.2019 | Midt-Norsk Mesterskap Sprint | D 21- | 20.02 | 7 /25 | 0.47 | 7.16 | 0.17 | 7.14 | 0.08 | |
| 23.06.2019 | Oppdal 2-dagers | D 21- | 49.06 | 2 /5 | 3.48 | 9.55 | 0.46 | 10.26 | 1.26 | |
| 22.06.2019 | Oppdal 2-dagers | D 21- | 45.07 | 3 /6 | 9.46 | 10.46 | 2.20 | 10.26 | 1.26 | |
| 06.06.2019 | O-cup 4 Workinnmarka skole | AL | 31.33 | 3 /32 | 0.10 | 8.50 | 0.03 | 10.26 | 1.26 | |
| 23.05.2019 | O-cup 3 Tromsø museum | A | 20.57 | 4 /36 | 0.34 | 6.39 | 0.11 | 7.13 | 0.08 | |
| 16.05.2019 | O-cup 2 Langneshaugen | A | 15.26 | 8 /32 | 0.03 | 7.13 | 0.01 | 7.13 | 0.08 | |
| 13.09.2018 | O-cup 12 Charlottenlund | AL | 55.02 | 16 /22 | 12.04 | 11.42 | 2.34 | 10.38 | 1.33 | |
| 06.09.2018 | O-cup 11 Movika | AL | 1.08.17 | 10 /16 | 6.43 | 9.44 | 0.57 | 10.38 | 1.33 | |
| 16.08.2018 | O-cup 8 Breivika | A | 19.11 | 7 /34 | 0.21 | 7.32 | 0.08 | 7.26 | 0.11 | |
| 08.07.2018 | Sommerløpene i Nord-Østerdal 2018 | D 21- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 08.07.2018 | Sommerløpene i Nord-Østerdal 2018 | D 21- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 08.07.2018 | Sommerløpene i Nord-Østerdal 2018 | D 21- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 03.06.2018 | Trondheim Open, dag 3 | D 21- | 37.52 | 9 /28 | 8.22 | 10.22 | 2.17 | 10.19 | 1.18 | |
| 02.06.2018 | Trondheim Open, dag 2 | D 21- | 1.05.54 | 5 /14 | 5.12 | 9.36 | 0.45 | 10.19 | 1.18 | |
| 01.06.2018 | Trondheim Open, dag 1 | D 21- | 17.24 | 2 /21 | 0.09 | 6.39 | 0.03 | 7.10 | 0.14 | – |
| 06.05.2018 | KM Mellom | D21 | 36.00 | 2 /2 | 1.35 | 9.40 | 0.25 | 10.48 | 1.02 | |
| 24.04.2018 | Treningsløp Bolsøya | LANGD | 42.02 | 1 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 07.07.2013 | Sommerløpene i Nord-Østerdal | D 19-20 | 51.32 | 2 /2 | 7.07 | 11.02 | 1.31 | 11.49 | 1.36 | – |
| 07.07.2013 | Sommerløpene i Nord-Østerdal | D 19-20 | 50.47 | 2 /2 | 6.49 | 11.16 | 1.31 | 11.49 | 1.36 | – |
| 07.07.2013 | Sommerløpene i Nord-Østerdal | D 19-20 | 1.38.15 | 2 /2 | 15.14 | 12.34 | 1.57 | 11.49 | 1.36 | – |
| 18.05.2013 | Pinsesprinten | D 17-20 | 52.22 | 5 /19 | 9.03 | 8.54 | 1.32 | – | – | – |
| Dato | Løp | Klasse | Lag | Etappe | Tid | Etappeplass | Lagets plass |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.08.2026 | Midt-Norsk Mesterskap - Stafett | D17- | Frol IL 1 | 1 | 38.50 | 3 | 11 |