Løperprofil
Anne Maren Eidsten
Sturla
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
B-rankingen
8 løp
N-rankingen
10 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.41
- Løpskapasitet
- 10.27
- O-evne
- 1.14
- Jevnhet ±
- 7,9 %
- Usikkerhet ±
- 4.12
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 2,7
- Typisk bom
- 86 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 31.08.2019)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0785 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,1115 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0786 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,3069 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,22 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0001 |
| bomVekt | 0,74 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4575 |
| bomStorSigma | 0,8029 |
| antallBom | 2 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,049 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0755 |
| havariVekt | 0,04 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2782,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3109,3 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 6.54
- Løpskapasitet
- 6.42
- O-evne
- 0.12
- Jevnhet ±
- 7,6 %
- Usikkerhet ±
- 2.53
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 0,9
- Typisk bom
- 68 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 2 (sist 08.05.2018)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1916 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0569 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,076 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,3484 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,29 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0029 |
| bomVekt | 1,28 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2138 |
| bomStorSigma | 0,7 |
| antallBom | 1 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0586 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0854 |
| havariVekt | 0,01 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0002 |
| fartSesongSin | 0,0001 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2484,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2560,4 |
| beregnet | 06.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 12.52
- Løpskapasitet
- 10.35
- O-evne
- 2.18
- Jevnhet ±
- 10,8 %
- Usikkerhet ±
- 5.08
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,6
- Typisk bom
- 106 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 9 (sist 25.08.2018)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1924 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,2009 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1082 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,3359 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,32 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0286 |
| bomVekt | 4,22 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,6676 |
| bomStorSigma | 0,8189 |
| antallBom | 28 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0572 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0844 |
| havariVekt | 0,05 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,0719 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0002 |
| fartSesongSin | −0,0015 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2348 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 765,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2489,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3028,7 |
| beregnet | 06.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.21
- Løpskapasitet
- 9.22
- O-evne
- 2.00
- Jevnhet ±
- 9,1 %
- Usikkerhet ±
- 6.19
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 3,3
- Typisk bom
- 97 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 05.05.2016)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,31 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,5441 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0914 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,4424 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,11 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0049 |
| bomVekt | 0,18 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,571 |
| bomStorSigma | 0,879 |
| antallBom | 2 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0481 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0685 |
| havariVekt | 0 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2209,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2680,3 |
| beregnet | 06.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 8.55
- Løpskapasitet
- 7.20
- O-evne
- 1.35
- Jevnhet ±
- 15,2 %
- Usikkerhet ±
- 5.45
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,2
- Typisk bom
- 84 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 10 (sist 20.09.2014)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,5492 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,5789 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1521 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,4979 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,54 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0199 |
| bomVekt | 0,76 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4287 |
| bomStorSigma | 0,8231 |
| antallBom | 23 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0347 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0329 |
| havariVekt | 0 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0004 |
| fartSesongSin | −0,0011 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2096 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 753,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1752,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2129,4 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 68 | 25.08.2018 KM langdistanse og PWT-cup, bom 2.02 | 68 | – |
| Bom over fem minutter | 79 | 23.06.2018 Norsk O-Festival lang, bom 6.35 | 81 | – |
| Bom over ti minutter | 433 | hele karrieren siden 2013 | 433 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.08.2019 | KM Lang med PWT-cup | U - B | 46.43 | – | 2.36 | 12.24 | 0.41 | – | – | – |
| 27.08.2019 | Klubbmesterskap 2019 | D 15-99B | 26.08 | 1 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 30.05.2019 | Eikerløpet | Direkte B | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 21.05.2019 | 5ern sprintstafett | Løype: 1BA | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 13.04.2019 | Lørdagskjappen | D 15-16B | 26.50 | 1 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 04.04.2019 | Drammen City Cup - Løp 1 | D16 | 19.33 | 5 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 31.03.2019 | Vestfold 2-dagers, dag 2 | D 15-16B | 39.02 | 1 /1 | – | – | – | – | – | – |
| 25.08.2018 | KM langdistanse og PWT-cup | D13-14 | 53.59 | 5 /9 | 5.18 | 17.46 | 1.45 | 16.49 | 2.12 | |
| 23.06.2018 | Norsk O-Festival lang | D 14 | 1.20.35 | 33 /38 | 9.50 | 21.07 | 2.35 | 16.48 | 2.22 | |
| 22.06.2018 | Norsk O-Festival sprint | D 14 | 8.56 | 12 /35 | – | – | – | – | – | – |
| 17.06.2018 | Midtsommerløpet | D 13-14 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 16.06.2018 | Midtsommersprinten | D 13-14 | 16.46 | 28 /59 | – | – | – | – | – | – |
| 15.06.2018 | Camp Stokke sprinttrening | D 13-14 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 27.05.2018 | Vårløpet | D 13-14 | 30.50 | 1 /4 | 2.57 | 15.58 | 1.32 | 16.18 | 2.18 | |
| 08.05.2018 | 5ern sprintstafett | Løype: 1BB | 13.36 | 6 | 0.01 | 7.42 | 0.01 | 8.42 | 0.12 | – |
| 06.05.2018 | Kløftefossløpet | D 13-14 | 48.27 | 6 /7 | 12.57 | 20.06 | 5.22 | 16.18 | 2.18 | |
| 19.04.2018 | Drammen City Cup - løp 2 | D -16 | 16.19 | 12 /15 | 1.03 | 9.38 | 0.37 | – | – | – |
| 14.04.2018 | Norwegian Spring - Vårspretten | D 14 | 1.00.24 | 16 /23 | 11.30 | 18.38 | 3.33 | 16.01 | 2.17 | |
| 12.04.2018 | Drammen City Cup - Løp 1 | D16 | 21.09 | 11 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 21.10.2017 | Blodslitet 2017 | D13-14 | 1.06.28 | 38 /67 | – | – | – | – | – | – |
| 26.08.2017 | KM lang Buskerud og PWT-cup | D 13-14 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 09.07.2017 | Sørlandsgaloppen 2017 | D13-14 | 37.20 | 10 /116 | 6.44 | 15.50 | 2.51 | 16.01 | 2.21 | |
| 09.07.2017 | Sørlandsgaloppen 2017 | D13-14 | 40.25 | 12 /116 | – | – | – | – | – | – |
| 09.07.2017 | Sørlandsgaloppen 2017 | D13-14 | 0.00 | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 09.07.2017 | Sørlandsgaloppen 2017 | D13-14 | 0.00 | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 18.06.2017 | Midtsommerløpet | D 13-14 | 33.23 | 16 /34 | 5.24 | 15.15 | 2.28 | 16.30 | 2.26 | – |
| 17.06.2017 | Midtsommersprinten | D 13-14 | 13.42 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 16.06.2017 | Camp Stokke sprinttrening | D 13-14 | 18.37 | 12 /33 | – | – | – | – | – | – |
| 11.06.2017 | Jonsokløpet og PWT-cup | D 13-14 | 47.49 | 8 /10 | 11.26 | 19.24 | 4.38 | 16.30 | 2.26 | – |
| 05.06.2017 | Pinseløpet - Dag 3 | D13-16_12 | 24.17 | 8 /20 | – | – | – | – | – | – |
| 25.05.2017 | Eikerløpet | D13-14 | 53.27 | 10 /13 | 7.36 | 17.36 | 2.30 | – | – | – |
| 25.03.2017 | Vestfold 2-dagers | D 13-16C | 24.47 | 1 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 05.05.2016 | Eikerløpet/KM-mellomdistanse | D11-12 | 32.09 | 8 /14 | 10.06 | 17.26 | 5.28 | – | – | – |
| 12.09.2015 | Ungdomsløp / avslutning av PWT-cupen | D 11-12 | – | Brutt | – | – | – | – | – | – |
| 16.08.2015 | Drammensløpet | D 11-12 | 49.43 | 11 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 09.06.2015 | Klubbmesterskap IF Sturla | D 11-12 | 27.19 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 20.09.2014 | Ungdomsløp | D -10 | 38.48 | – | 9.10 | 17.07 | 4.03 | 15.24 | 2.22 | |
| 17.08.2014 | Drammensløpet | D -10 | 50.40 | – | 3.22 | 17.06 | 1.08 | 15.18 | 2.16 | |
| 29.05.2014 | Eikerløpet | D-10 | 1.06.04 | 5 /6 | 20.19 | 20.15 | 6.14 | 15.02 | 2.30 | |
| 13.04.2014 | Smaaleneneløpet | D10 | 27.50 | – | 2.30 | 12.20 | 1.06 | 13.45 | 1.25 | |
| 12.04.2014 | Lørdagskjappen | D -10 | 21.03 | – | 0.45 | 10.22 | 0.22 | 13.45 | 1.25 | |
| 18.08.2013 | Drammensløpet | N-åpen | 28.38 | – | – | – | – | – | – | – |
| 07.07.2013 | Sørlandsgaloppen 2013 | N-åpen | 20.41 | 26 /66 | 2.26 | 13.34 | 1.36 | 16.54 | 2.02 | |
| 07.07.2013 | Sørlandsgaloppen 2013 | N-åpen | 30.01 | 57 /65 | 7.11 | 21.27 | 5.08 | 16.54 | 2.02 | |
| 07.07.2013 | Sørlandsgaloppen 2013 | N-åpen | 0.00 | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 07.07.2013 | Sørlandsgaloppen 2013 | N-åpen | 0.00 | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 20.05.2013 | Pinseløp | N-åpen | 35.03 | – | 5.23 | 19.18 | 2.58 | 17.37 | 1.54 | |
| 09.05.2013 | Eikerløpet | N-åpen | 38.52 | – | – | – | – | – | – | – |
| 27.04.2013 | Lørdagskjappen | N-åpen | 25.54 | – | 1.09 | 20.52 | 0.56 | 17.42 | 1.40 | – |
| 13.04.2013 | Vestfold 2-dagers | N-åpen | 30.00 | – | 6.27 | 19.53 | 4.17 | 17.42 | 1.40 | – |