Løperprofil
Anna Hall
Västerås SOK
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
19 løp
Sprintrankingen
10 løp
C-rankingen
7 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 15.42
- Løpskapasitet
- 14.20
- O-evne
- 1.22
- Jevnhet ±
- 7,3 %
- Usikkerhet ±
- 0.50
- Sikkerhet
- 10
- Bommer per løp
- 3,5
- Typisk bom
- 78 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 20 (sist 20.09.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,2377 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,2236 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0731 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0522 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,28 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 9,89 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,2839 |
| bomVekt | 74,65 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3601 |
| bomStorSigma | 0,7438 |
| antallBom | 54 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0372 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0713 |
| havariVekt | 3,03 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0001 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,1302 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0002 |
| fartSesongSin | −0,0045 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3815,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4179,3 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 9.22
- Løpskapasitet
- 9.12
- O-evne
- 0.10
- Jevnhet ±
- 5,9 %
- Usikkerhet ±
- 0.30
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 0,7
- Typisk bom
- 68 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 6 (sist 03.04.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,1271 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,152 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0589 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0527 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,55 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,4 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,7905 |
| bomVekt | 13,14 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2231 |
| bomStorSigma | 0,7076 |
| antallBom | 0 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0538 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0833 |
| havariVekt | 0,94 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0001 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8611 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0009 |
| fartSesongSin | 0,0029 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3412,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3473,3 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 21.14
- Løpskapasitet
- 17.42
- O-evne
- 3.32
- Jevnhet ±
- 12,0 %
- Usikkerhet ±
- 1.42
- Sikkerhet
- 4
- Bommer per løp
- 4,4
- Typisk bom
- 111 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i april (±0,8 %)
- Løp i grunnlaget
- 8 (sist 26.04.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,3248 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,3477 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,12 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,077 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,5 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 4,05 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,3415 |
| bomVekt | 23,82 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,7093 |
| bomStorSigma | 1,0294 |
| antallBom | 24 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,041 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0686 |
| havariVekt | 1,39 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0008 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8959 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0019 |
| fartSesongSin | −0,0074 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4181,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 5014,2 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 35 | 01.05.2025 Swedish League, #3, medel (WRE), bom 4.26 | 80 | – |
| Bom over fem minutter | 46 | 26.04.2025 Herkules skogsdåd, bom 9.29 | 159 | – |
| Bom over ti minutter | 183 | 23.07.2023 O-Ringen Åre, etapp 1, lång, bom 31.21 | 242 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.04.2026 | Swedish League, #1, sprint (WRE) + Påsksprinten (publiktävling) | D55 | 20.12 | 6 /12 | 0.06 | 9.41 | 0.03 | 9.31 | 0.11 | – |
| 20.09.2025 | Avestapropagandan + DM, medel, Västmanland | D50 | 44.54 | 9 /11 | 1.41 | 14.54 | 0.34 | 15.14 | 1.27 | |
| 01.05.2025 | Swedish League, #3, medel (WRE) | D50 | 40.27 | 37 /49 | 5.38 | 15.34 | 2.10 | 15.07 | 1.31 | |
| 26.04.2025 | Herkules skogsdåd | Gul 2,5 km | 59.40 | 11 /20 | 11.49 | 22.12 | 4.24 | 23.07 | 3.52 | |
| 20.04.2025 | Uppsala möte, medel | D50 | 57.51 | 24 /28 | 12.23 | 18.39 | 4.00 | 15.05 | 1.29 | |
| 27.10.2024 | Oktoberracet | D50 | 46.06 | 11 /16 | 5.20 | 15.07 | 1.45 | 14.24 | 1.17 | |
| 26.10.2024 | GMOK:s höstmedel | Lätt 2,5 km (Gul) | 1.18.19 | 31 /33 | 16.16 | 28.33 | 5.56 | 24.55 | 4.13 | |
| 25.05.2024 | DM, sprint, Västmanland | D50 | 15.23 | 2 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 01.05.2024 | Silverjakten | D50 | 39.15 | 8 /14 | 2.24 | 12.42 | 0.47 | 14.25 | 1.15 | |
| 20.04.2024 | Uppsala möte, medel | D50 | 42.45 | 18 /26 | 2.28 | 14.33 | 0.50 | 14.47 | 1.19 | |
| 16.09.2023 | Golden Weekend, dag 1 | D50 | 45.37 | 7 /7 | 9.59 | 17.29 | 3.50 | 14.41 | 1.21 | |
| 26.08.2023 | SM, medel, publiktävling | D50 | 44.24 | 13 /16 | 1.16 | 15.24 | 0.26 | 14.23 | 1.09 | |
| 28.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 5, lång, jaktstart | Lätt 2,5 | 46.34 | 49 /75 | 2.17 | 21.12 | 1.02 | 24.08 | 4.00 | – |
| 27.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 4, medel | Lätt 2,5 | 37.03 | 45 /75 | 4.21 | 21.42 | 2.33 | 24.08 | 4.00 | – |
| 26.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 3, medel | Lätt 2,5 | 43.38 | 57 /75 | 3.53 | 22.48 | 2.02 | 24.08 | 4.00 | – |
| 24.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 2, lång | Lätt 2,5 | 1.19.18 | 54 /75 | 15.06 | 27.21 | 5.23 | 24.08 | 4.00 | – |
| 23.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 1, lång | Lätt 2,5 | 1.44.41 | 56 /75 | 36.50 | 30.41 | 10.48 | 24.08 | 4.00 | – |
| 06.05.2023 | Swedish League, #3, medel (WRE) + Torfejden | D50 | 42.52 | 24 /35 | 3.06 | 14.24 | 1.03 | 14.05 | 1.14 | |
| 16.04.2023 | Enenracet | Svår 3 km | 36.53 | 52 /119 | 2.42 | 12.54 | 0.57 | 13.53 | 1.14 | |
| 08.04.2023 | Öjetrampen, Five-O, #3, lång | Lätt 2,5 km | 51.26 | 33 /45 | 6.10 | 27.13 | 3.16 | – | – | – |
| 22.10.2022 | Swedish League, #10 (WRE), medel med Strängnäsdubbeln | D50 | 43.44 | 14 /34 | 4.32 | 13.02 | 1.21 | 13.57 | 1.19 | |
| 17.09.2022 | SM, medel, publiktävling | D50 | 50.46 | 17 /24 | 4.32 | 14.50 | 1.19 | 14.05 | 1.20 | |
| 30.07.2022 | O-Ringen Uppsala | D50 Kort | 47.12 | 74 /212 | 6.45 | 14.12 | 2.02 | 13.51 | 1.20 | |
| 29.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 4 | D50 Kort | 33.09 | 86 /212 | 2.33 | 14.54 | 1.09 | 13.51 | 1.20 | |
| 28.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 3 | D50 Kort | 37.34 | 36 /212 | 1.35 | 12.35 | 0.32 | 13.51 | 1.20 | |
| 26.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 2 | D50 Kort | 54.40 | 85 /212 | 3.09 | 14.33 | 0.50 | 13.51 | 1.20 | |
| 25.07.2022 | O-Ringen Uppsala | D50 Kort | 45.28 | 68 /212 | 7.58 | 13.44 | 2.24 | 13.51 | 1.20 | |
| 24.04.2022 | Swedish League, #4, medel (WRE) + Zinkgruvemedeln | D50 | 41.42 | 12 /34 | 2.03 | 12.37 | 0.37 | 13.57 | 1.20 | |
| 28.08.2021 | Veteran-SM, medel | D50 | 34.22 | 24 /39 | 2.25 | 13.38 | 0.58 | 15.07 | 1.55 | – |
| 27.08.2021 | Veteran-SM, sprint | D50 | 15.28 | 10 /24 | 0.02 | 7.24 | 0.01 | 7.44 | 0.11 | |
| 11.07.2021 | Fäbodloppet 2-dagars, dag 2 | D50 | 57.30 | 11 /14 | 15.48 | 20.38 | 5.40 | – | – | – |
| 23.04.2014 | Drammen City Cup – 2 | D 17- | 22.10 | 7 /15 | 0.32 | 9.24 | 0.14 | 9.20 | 0.12 | |
| 23.06.2012 | Sprintcup 2012 fakturagrunnlag | D17-39 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 19.04.2012 | Trondheim sprintcup 2 | D 21- | 25.45 | 15 /18 | 3.18 | 10.05 | 1.18 | 9.16 | 0.13 | |
| 12.04.2012 | Trondheim sprintcup 1 | D21 | 29.55 | 20 /30 | 4.03 | 10.36 | 1.26 | 9.16 | 0.13 | |
| 26.09.2011 | Trondheim Sprintcup 2011 | D21 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 12.05.2011 | Trondheim Sprintcup | D21 | 34.36 | 9 | 0.09 | 9.07 | 0.02 | 9.37 | 0.13 | |
| 05.05.2011 | Trondheim Sprintcup | Løype: Hovedløype2 | 22.03 | 88 | 0.10 | 9.28 | 0.04 | 9.37 | 0.13 | |
| 28.04.2011 | Trondheim Sprintcup | D21- | 21.57 | 10 | 0.14 | 9.37 | 0.06 | 9.50 | 0.17 | – |
| 14.04.2011 | Trondheim sprintcup løp 2 | D21- | 27.26 | 17 /23 | 2.37 | 10.44 | 1.01 | 9.50 | 0.17 | – |
| 07.04.2011 | Trondheim sprintcup løp 1 | D21 | 25.35 | 24 /29 | 1.35 | 11.33 | 0.43 | 9.50 | 0.17 | – |
| 20.03.2011 | Innendørsorientering på Dragvoll | Babes | 30.27 | 8 /8 | 14.16 | 19.04 | 8.56 | – | – | – |
| 20.05.2010 | Trondheim Sprintcup Finale | Løype: BACD | 39.46 | 19 | – | – | – | – | – | – |
| 21.04.2010 | Armfeldtnatta | Dagtestløp Damer | 1.49.56 | 24 | – | – | – | – | – | – |
| 15.04.2010 | Trondheim Sprintcup 2 | Løype: BA | 27.46 | 34 | – | – | – | – | – | – |
| 08.04.2010 | Trondheim Sprintcup 1 | Løype: BA | 29.15 | 44 | – | – | – | – | – | – |
| 08.05.2009 | Trondheim Open Sprint | D 21- | 24.00 | 40 | – | – | – | – | – | – |