Løperprofil
Mari Karoline Nubdal Frøseth
Verdal
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
27 løp
Sprintrankingen
20 løp
B-rankingen
25 løp
C-rankingen
16 løp
N-rankingen
10 løp
Skogsrankingen
nr. 1725 av 2067
Nr. 1725 av 2067 blant kvinner i Norge · nr. 117 av 118 i klassen D35–39 · nr. 23 av 23 i 1987-kullet
- Forventet kmtid
- 18.24
- Løpskapasitet
- 16.42
- O-evne
- 1.42
- Jevnhet ±
- 11,9 %
- Usikkerhet ±
- 0.30
- Sikkerhet
- 10
- Bommer per løp
- 3,3
- Typisk bom
- 96 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,2 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 25 (sist 27.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,3856 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,3984 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1189 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0265 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 3,34 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 10,15 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1931 |
| bomVekt | 66,69 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,567 |
| bomStorSigma | 0,8488 |
| antallBom | 39 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,033 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0517 |
| havariVekt | 8,1 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0023 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,5142 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0032 |
| fartSesongSin | −0,0025 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4443 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4895,2 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
nr. 987 av 1119
Nr. 987 av 1119 blant kvinner i Norge · nr. 41 av 41 i klassen D35–39 · nr. 8 av 8 i 1987-kullet
- Forventet kmtid
- 11.53
- Løpskapasitet
- 11.44
- O-evne
- 0.09
- Jevnhet ±
- 7,3 %
- Usikkerhet ±
- 0.22
- Sikkerhet
- 7
- Bommer per løp
- 0,9
- Typisk bom
- 56 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i juli (±1,0 %)
- Løp i grunnlaget
- 19 (sist 14.05.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,3691 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,3807 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0731 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0306 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,54 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 6,7 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0216 |
| bomVekt | 60,15 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,0242 |
| bomStorSigma | 0,5255 |
| antallBom | 31 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0586 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0743 |
| havariVekt | 3,13 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0016 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,6812 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0086 |
| fartSesongSin | 0,0044 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4351 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4408,7 |
| beregnet | 06.11.2026 |
B-rankingen
nr. 292 av 336
Nr. 292 av 336 blant kvinner i Norge · nr. 13 av 13 i klassen D35–39 · nr. 5 av 5 i 1987-kullet
- Forventet kmtid
- 20.38
- Løpskapasitet
- 18.18
- O-evne
- 2.20
- Jevnhet ±
- 10,1 %
- Usikkerhet ±
- 0.38
- Sikkerhet
- 14
- Bommer per løp
- 4,0
- Typisk bom
- 95 s
- Disk/brutt
- 10 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,3 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i oktober (±0,7 %)
- Løp i grunnlaget
- 26 (sist 06.06.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,3561 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,3577 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1015 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0302 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 3,49 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 13,78 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1417 |
| bomVekt | 112,44 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5511 |
| bomStorSigma | 0,852 |
| antallBom | 71 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0984 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0784 |
| havariVekt | 7,25 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0042 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,0404 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0027 |
| fartSesongSin | 0,0069 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2348 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 765,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4305,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4853,2 |
| beregnet | 06.11.2026 |
C-rankingen
nr. 191 av 241
Nr. 191 av 241 blant kvinner i Norge · nr. 7 av 9 i klassen D35–39 · nr. 4 av 4 i 1987-kullet
- Forventet kmtid
- 18.46
- Løpskapasitet
- 17.24
- O-evne
- 1.22
- Jevnhet ±
- 10,9 %
- Usikkerhet ±
- 0.41
- Sikkerhet
- 8
- Bommer per løp
- 3,8
- Typisk bom
- 67 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,3 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i juli (±1,1 %)
- Løp i grunnlaget
- 17 (sist 02.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,3086 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,3206 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1087 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0356 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 2,53 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 7,63 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1584 |
| bomVekt | 55,86 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2027 |
| bomStorSigma | 0,6785 |
| antallBom | 38 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0406 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0505 |
| havariVekt | 4,32 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0042 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,0124 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0111 |
| fartSesongSin | −0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4108,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4429,7 |
| beregnet | 06.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 19.45
- Løpskapasitet
- 18.19
- O-evne
- 1.26
- Jevnhet ±
- 10,2 %
- Usikkerhet ±
- 1.39
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 4,6
- Typisk bom
- 64 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Sesongprofil
- best i april (±1,3 %)
- Løp i grunnlaget
- 11 (sist 26.08.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,3732 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,4548 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1016 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,08 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,82 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,46 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,4657 |
| bomVekt | 9,24 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,157 |
| bomStorSigma | 0,5463 |
| antallBom | 26 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0347 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0266 |
| havariVekt | 1,88 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0016 |
| fartSesongSin | −0,0124 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2096 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 753,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4379,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4721,2 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 8 | 27.09.2026 Älgjakten, bom 3.06 | 213 | nr. 5358 |
| Bom over fem minutter | 29 | 19.08.2026 O-karusell 5, bom 15.43 | 524 | nr. 5266 |
| Bom over ti minutter | 29 | 19.08.2026 O-karusell 5, bom 15.43 | 685 | nr. 6910 |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.09.2026 | Älgjakten | Älgjakten utom tävlan 6 gemensamma kontroller | 40.39 | 4 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 27.09.2026 | Älgjakten | Älgjakten utom tävlan, 1 | 40.39 | 12 /12 | 4.33 | 23.46 | 2.40 | 18.19 | 1.42 | |
| 02.09.2026 | O-karusell 6 | C | 44.03 | 10 | 3.03 | 18.20 | 1.16 | 18.40 | 1.22 | |
| 26.08.2026 | Bygdakamp 5 - Lynhalla Nord | N1 | 39.26 | – | 3.55 | 21.08 | 2.06 | 19.12 | 1.23 | – |
| 19.08.2026 | O-karusell 5 | Råtass | 44.40 | – | 15.54 | 19.26 | 6.55 | 16.48 | 1.44 | |
| 21.06.2026 | O-festivalen lang | B-åpen 17- | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 20.06.2026 | O-festivalen mellom | B-åpen 17- | 1.13.11 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 19.06.2026 | O-festivalen sprint | B-åpen 17- | 26.32 | 12 /37 | – | – | – | – | – | – |
| 11.06.2026 | SMN-cup 3 | Åpen 2.0 | 19.17 | 2 /3 | 1.49 | 17.54 | 1.41 | 17.45 | 1.14 | |
| 06.06.2026 | Vårløpet 2026 | B-åpen 17- | 46.40 | 5 /7 | 1.49 | 20.29 | 0.48 | 20.35 | 2.28 | |
| 03.06.2026 | O-karusell 4 - Verdalsmesterskap | C | 52.01 | 11 | 1.11 | 18.24 | 0.25 | 18.37 | 1.17 | |
| 25.05.2026 | Løvspretten | B-åpen 17- | 1.27.58 | 37 /54 | 18.25 | 24.35 | 5.12 | 20.18 | 2.36 | |
| 24.05.2026 | Elgdilten | B-åpen 17- | 43.39 | 24 /35 | 3.10 | 19.31 | 1.28 | 20.18 | 2.36 | |
| 20.05.2026 | O-karusell 3 | Råtass | 45.50 | – | 4.10 | 20.00 | 2.01 | 18.19 | 1.10 | |
| 14.05.2026 | KM sprint NTOK/SMN Cup nr 2 | Å2,0 | 26.14 | 3 /5 | 1.03 | 12.23 | 0.30 | 11.55 | 0.10 | |
| 06.05.2026 | O-karusell 2 | Råtass | 32.33 | – | – | – | – | – | – | – |
| 30.04.2026 | Trondheim Sprintcup, løp 4 | C-åpen | 15.40 | 1 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 08.04.2026 | O-sjuer 1 - Røstad | B3 | 24 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 06.04.2026 | Påskeløp | B2 | 50.02 | 13 | 5.28 | 19.57 | 2.11 | 19.20 | 2.30 | |
| 11.03.2026 | Norsk e-tempO Cup #10 | Open | 5.58 | 85 /183 | – | – | – | – | – | – |
| 04.03.2026 | Norsk e-tempO Cup #9 | Open | 8.52 | 164 /182 | – | – | – | – | – | – |
| 11.02.2026 | Norsk e-tempO Cup #6 | Open | 4.06 | 101 /199 | – | – | – | – | – | – |
| 04.02.2026 | Malvik Inne-O, Malvik VGS | A | 29.20 | 40 /54 | 3.56 | 13.14 | 1.46 | 11.28 | 0.11 | |
| 04.02.2026 | Norsk e-tempO Cup #5 | Open | 6.41 | 149 /205 | – | – | – | – | – | – |
| 27.01.2026 | Norsk e-tempO Cup #4 | Open | 7.40 | 166 /200 | – | – | – | – | – | – |
| 14.01.2026 | Norsk e-tempO Cup #2 | Open | 4.32 | 74 /238 | – | – | – | – | – | – |
| 28.12.2025 | Romjulsløp | C | 38.33 | 11 | 8.31 | 24.57 | 5.31 | 18.28 | 1.28 | |
| 26.09.2025 | O-karusell 7 | N1,5 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 21.09.2025 | Älgjakten | Älgjakten utom tävlan 7 gemensamma kontroller | 27.22 | 4 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 21.09.2025 | Älgjakten | Älgjakten utom tävlan, 2 | 27.22 | 8 /9 | 1.29 | 18.55 | 1.02 | 17.39 | 1.11 | |
| 17.09.2025 | O-karusell 6, Bygdakamp 6 | N1,5 | 32.17 | – | – | – | – | – | – | – |
| 22.06.2025 | O-Festival lang | C-åpen 17- | 45.11 | 35 /71 | 1.19 | 18.26 | 0.32 | 17.16 | 1.06 | |
| 28.05.2025 | Treningsløp | Råtass | 21.45 | – | 3.43 | 19.56 | 3.24 | 17.01 | 1.14 | |
| 14.05.2025 | O-karusell 2 | Vert | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 30.04.2025 | O-karusell 1 | Vert | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 07.02.2025 | Student NM innendørs-O, Publikumsløp | Publikum damer | 44.28 | 19 /24 | 2.52 | 14.43 | 0.57 | 10.57 | 0.10 | |
| 06.07.2024 | Sommerløpene i Nord-Østerdal, løp 2 | B-åpne 17- | 44.23 | 16 /20 | 5.38 | 20.40 | 2.37 | 19.25 | 2.44 | |
| 05.07.2024 | Sommerløpene i Nord-Østerdal, løp 1 | B-åpen 17- | 47.01 | 5 /16 | 1.27 | 15.52 | 0.29 | 19.25 | 2.44 | |
| 23.06.2024 | Norsk O-Festival lang | C-åpen 17- | 41.02 | 21 /72 | 1.55 | 15.36 | 0.44 | 16.57 | 1.13 | |
| 22.06.2024 | Norsk O-Festival mellom | B-åpen 17- | 1.10.02 | 96 /128 | 9.57 | 22.27 | 3.11 | 19.40 | 2.49 | |
| 21.06.2024 | Norsk O-Festival sprint | B-åpen 17- | 26.41 | 27 /41 | – | – | – | – | – | – |
| 13.06.2024 | U-Cup 5 | Åpen 2.0 | 27.41 | 1 /3 | 1.18 | 17.26 | 0.49 | 17.16 | 1.06 | |
| 12.06.2024 | O7-6 / BK-4 Masteråsen | C2 | 34.19 | 15 | 1.33 | 16.37 | 0.45 | 16.57 | 1.13 | |
| 09.06.2024 | Vårløpet | B-åpen 17- | 52.51 | 11 /15 | 15.37 | 26.30 | 7.50 | 19.40 | 2.49 | |
| 05.06.2024 | Treningsløp | C 2 km | 35.02 | 7 | 1.57 | 17.46 | 0.59 | 16.57 | 1.13 | |
| 29.05.2024 | Bygdakamp 3 / O-karusell 3 | C 2 km | 34.52 | 23 /25 | 3.13 | 19.48 | 1.50 | 16.38 | 1.37 | |
| 23.05.2024 | U-cup 4 / KM Sprint | B-åpen 17- | 19.22 | 5 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 22.05.2024 | Treningsløp - WOW | Råtass | 51.05 | – | 2.38 | 20.29 | 1.03 | 16.57 | 1.10 | |
| 20.05.2024 | Løvspretten | B-åpen 17- | 1.06.30 | 14 /21 | 12.20 | 20.08 | 3.44 | 18.48 | 2.31 | |
| 19.05.2024 | Elgdilten | B-åpen 17- | 1.00.11 | 25 /32 | 9.16 | 21.35 | 3.19 | 18.48 | 2.31 | |
| 15.05.2024 | O-karusell 2 | B 2,5 | 1.31.50 | 10 /14 | 15.58 | 19.28 | 3.23 | 18.48 | 2.31 | |
| 08.05.2024 | Bygdakamp 2 | B3 | 1.10.04 | 42 | 5.45 | 23.24 | 1.55 | 18.48 | 2.31 | |
| 01.05.2024 | KM sprintstafett NTOK og STOK | Løype: D17- 51.1 | 19.02 | 8 | 1.06 | 11.35 | 0.40 | 10.52 | 0.11 | |
| 01.05.2024 | KM sprintstafett NTOK og STOK | Løype: D17- 55.3 | 18.27 | 5 | – | – | – | – | – | – |
| 25.04.2024 | U-cup 3 | Åpen 2.0 | 20.12 | 2 /4 | 1.01 | 11.10 | 0.34 | 10.51 | 0.11 | |
| 20.04.2024 | Vårsleppet mellomdistanse | B-åpen 17- | 1.04.47 | 4 /5 | 9.20 | 21.08 | 3.03 | 18.01 | 2.16 | |
| 20.04.2024 | Vårsleppet sprint | B-åpen 17- | 48.15 | 1 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 17.04.2024 | O-karusell 1 / Bygdakamp 1 | B 3 | 21.52 | 42 /58 | – | – | – | – | – | – |
| 04.04.2024 | U-cup 1 | Åpen 2,0km | 31.01 | 3 /6 | 2.23 | 12.36 | 0.58 | 10.51 | 0.11 | |
| 24.09.2023 | Älgjakten | Älgjakten 1 gemensamma kontroller | 47.53 | 41 /41 | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2023 | Älgjakten | Älgjakten, 7 | 47.53 | 67 /69 | 6.13 | 19.46 | 2.34 | 16.19 | 1.13 | |
| 23.09.2023 | Loffelunken med Ungdomsserien, #7 | Medelsvår 3 km | 42.42 | 14 /48 | 0.44 | 14.45 | 0.15 | 17.37 | 2.11 | |
| 17.09.2023 | Inderøy Over 2023 | C2-åpen | 45.41 | 2 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 13.09.2023 | O-sjuer 10, Momarka | B3 | 39.26 | 19 | – | – | – | – | – | – |
| 11.09.2023 | O-karusell 7 | Kort | 32.45 | 5 /16 | 1.16 | 10.25 | 0.24 | 10.06 | 0.10 | |
| 06.09.2023 | BK 6 / O-sjuer 9, Storlidalen | C2 | 47.46 | 39 | 3.31 | (27.19) | 2.01 | 15.53 | 1.35 | |
| 02.09.2023 | O-karusell 6 | C3.5km | 34.38 | 3 /10 | 5.37 | 13.27 | 2.11 | 15.53 | 1.35 | |
| 23.08.2023 | Bygdakamp 5 | B3 | 1.01.58 | 38 | 5.21 | 19.14 | 1.40 | 17.57 | 2.25 | |
| 19.08.2023 | KM mellom | B-åpen 17- | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 17.08.2023 | U-cup 8 | Åpen 2.5 | 28.23 | 13 /13 | 2.30 | 15.59 | 1.24 | 14.55 | 1.00 | |
| 16.08.2023 | O-karusell 5 | B 2,5 | 51.42 | 9 /18 | 1.18 | 14.11 | 0.21 | 17.57 | 2.25 | |
| 23.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 1, lång | Etappstart Medelsvår 3,3 | 1.07.14 | 80 /122 | 10.12 | 18.27 | 2.48 | 18.25 | 2.46 | |
| 11.06.2023 | Oppdal 2-dagers. Dag 2 | B-åpen 17- | 58.35 | 18 /22 | 6.28 | 22.13 | 2.27 | 18.50 | 2.32 | |
| 10.06.2023 | Oppdal 2-dagers. Dag 1 | B-åpen 17- | 57.22 | 21 /26 | 18.56 | 25.12 | 8.19 | 18.50 | 2.32 | |
| 08.06.2023 | U-cup 7 | B | 43.35 | 3 /4 | 7.10 | 20.07 | 3.19 | 18.50 | 2.32 | |
| 07.06.2023 | O-karusell 4 | B3,5km | 50.23 | 7 /12 | 2.13 | 16.07 | 0.43 | 18.50 | 2.32 | |
| 31.05.2023 | BK3 / O-sjuer 5 | C2 | 32.08 | 24 | 2.55 | 17.33 | 1.36 | 15.20 | 1.20 | |
| 24.05.2023 | O-karusell 3 | C 2 | 27.17 | 4 /14 | 2.10 | 13.29 | 1.04 | 15.20 | 1.20 | |
| 13.05.2023 | KM Sprint | D 17- (NTOK) | 24.06 | 2 /2 | 0.22 | 10.20 | 0.09 | 10.16 | 0.11 | |
| 10.05.2023 | Bygdakamp 2 | B3 | 39.33 | 27 | 1.54 | 15.06 | 0.44 | 16.52 | 1.36 | |
| 03.05.2023 | O-karusell 2 | A 3 | 29.19 | 27 /36 | 1.42 | 10.31 | 0.37 | 10.16 | 0.11 | |
| 01.05.2023 | Vårløpet | B-åpen 17- | 45.11 | 6 /6 | 7.32 | 19.10 | 3.12 | 16.52 | 1.36 | |
| 26.04.2023 | Bygdakamp 1 | B/C 2 | 19.31 | 18 | 0.16 | 11.28 | 0.09 | 13.13 | 0.55 | |
| 23.04.2023 | Blåveisløpet | B-åpen 17- | 28.29 | 6 /11 | 1.08 | 16.11 | 0.39 | 16.47 | 1.09 | |
| 19.04.2023 | O-karusell 1 | C 2 | 23.39 | 10 /18 | – | – | – | – | – | – |
| 12.04.2023 | Treningsløp | A 3 | 55.08 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 10.04.2023 | Påskeløp | B Lang | 1.17.28 | 29 /33 | – | – | – | – | – | – |
| 21.09.2022 | Treningsløp natt, Staupshaugen | B | 39.35 | 7 | 3.17 | 18.29 | 1.32 | 17.43 | 1.17 | – |
| 17.09.2022 | Loffelunken med Ungdomsserien, #6 | Lätt 2,5 km | 38.05 | 12 /23 | 6.44 | 17.24 | 3.05 | 16.16 | 1.38 | |
| 10.09.2022 | O-karuell 7 | C2 | 39.46 | 6 /12 | 1.16 | 15.53 | 0.30 | 16.16 | 1.38 | |
| 07.09.2022 | O-karusell 6 | C2 | 32.24 | 22 /25 | – | – | – | – | – | – |
| 24.08.2022 | O-karusell 5 | Råtass | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 08.06.2022 | O-karusell 3/klubbmesterskap | Råtass | 29.11 | – | 3.15 | 16.58 | 1.53 | 15.09 | 1.00 | |
| 11.05.2022 | O-karusell 1 | råtass | 21.49 | – | 3.22 | 15.13 | 2.21 | 12.20 | 0.12 | |
| 04.05.2022 | Bygdakamp 1 | Råtass | 29.11 | – | 3.39 | 16.55 | 2.07 | 14.22 | 0.55 | |
| 23.04.2022 | Vårsleppet | C-åpen 17- | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 23.04.2022 | Vårsleppet | C-åpen 17- | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 08.09.2021 | O-karusell 7 | råtass | 17.07 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 04.07.2021 | Sommerløpene i Nord-Østerdal dag 3 | Ledsager | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 03.07.2021 | Sommerløpene i Nord-Østerdal dag 2 | Ledsager | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 02.07.2021 | Sommerløpene i Nord-Østerdal, dag 1 | Ledsager | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 16.06.2021 | O-karusell 3/klubbmesterskap | Råtass | 18.55 | – | 0.06 | 13.35 | 0.04 | 13.48 | 0.47 | |
| 02.06.2021 | O-karusell 2 | råtass | 23.40 | – | 1.18 | 12.50 | 0.42 | 13.48 | 0.47 | |
| 19.05.2021 | O-karusell 1 | råtass | 0.00 | – | – | – | – | – | – | – |
| 29.04.2021 | TA-sprint | publikum | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 28.04.2021 | Treningsløp | B 2,5 | 58.52 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 21.04.2021 | Treningsløp | B 2 | 26.41 | 12 | – | – | – | – | – | – |
| 14.04.2021 | Treningsløp | C 2 | 26.23 | 14 | – | – | – | – | – | – |
| 05.04.2021 | Påskeløp | B 3,0 | 31.12 | 14 | 1.11 | 18.33 | 0.42 | – | – | – |
| 24.03.2021 | Treningsløp | C 2 | 22.48 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 29.08.2020 | KM lang | Publikum | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 22.08.2020 | Markaløpet | Pub | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 12.08.2020 | O-karusell 3/klubbmesterskap | Råtass | 4.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 25.06.2020 | TA-sprint 2 | Åpen1,5 | 19.09 | – | 0.32 | 10.41 | 0.18 | 10.13 | 0.10 | |
| 21.06.2020 | Oppdal 2-dagers | Skygge | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 21.06.2020 | Oppdal 2-dagers | Skygge | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 18.06.2020 | TA-sprint 1 | Å1,5 | 19.27 | – | 2.38 | 10.54 | 1.29 | 10.13 | 0.10 | |
| 04.09.2019 | O-karusell 6, mellomdistanse | råtass | 25.03 | – | 3.35 | 15.51 | 2.16 | 15.28 | 0.56 | |
| 21.08.2019 | O-karusell 5, forkorta lang, fellesstart | Råtass | – | Brutt | – | – | – | – | – | – |
| 19.06.2019 | O-karusell 4, mellomdistanse | råtass | 36.19 | – | 4.30 | 17.17 | 2.09 | 16.17 | 0.52 | |
| 12.06.2019 | O-karusell 3, langdistanse | Råtass | 39.42 | – | 1.52 | 17.13 | 0.49 | 16.17 | 0.52 | |
| 10.06.2019 | Løvspretten | DirC | 30.03 | 11 /27 | – | – | – | – | – | – |
| 09.06.2019 | Elgdilten | U - N | 21.00 | – | – | – | – | – | – | – |
| 08.06.2019 | Pinsesprinten | DirC | 24.45 | 10 /19 | – | – | – | – | – | – |
| 29.05.2019 | O-karusell 2, mellomdistanse | råtass | 16.11 | – | 0.39 | 16.53 | 0.41 | 15.58 | 0.45 | |
| 22.05.2019 | O-sjuer 3 / Bygdakamp 3 | N1 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 15.05.2019 | O-karusell 1, sprint - Verdens O-dag | A3 | 52.31 | 20 /20 | 1.41 | (19.56) | 0.38 | 10.36 | 0.12 | |
| 09.05.2019 | TA-Sprint 5, finale | Å1,5 | 11.35 | – | – | – | – | – | – | – |
| 09.05.2019 | TA-Sprint 5, finale | Å2,0 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 08.05.2019 | Bygdakamp 2 | C 2 | 32.24 | 22 | 4.23 | 18.28 | 2.30 | 16.42 | 1.30 | – |
| 05.05.2019 | Vårløpet | Direkte C | 22.02 | 1 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 02.05.2019 | TA-Sprint 4 | Åpen 1,5 | 15.54 | 4 /13 | – | – | – | – | – | – |
| 24.04.2019 | BK 1 | N 1,5 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 24.04.2019 | Kopi av BK 1 | Råtass | 17.07 | – | 0.36 | 13.56 | 0.29 | 14.24 | 0.46 | |
| 11.04.2019 | TA-Sprint 2 | Åpen 2,0 | 26.31 | 5 /9 | 2.08 | 10.47 | 0.52 | 10.04 | 0.12 | |
| 10.04.2019 | Treningsløp sprint | C 2 | 14.48 | 8 | – | – | – | – | – | – |
| 04.04.2019 | T-A-sprint 1 | Åpen 1,5 | 21.49 | 13 /30 | 2.24 | 11.55 | 1.19 | 10.04 | 0.12 | |
| 01.01.2019 | Nyttårs trening | Kort-C | 14.55 | 4 /12 | 1.15 | 9.37 | 0.48 | 9.02 | 0.12 | |
| 05.09.2018 | BK 6 | C 2 | 39.24 | 23 | 3.28 | 20.02 | 1.46 | 15.03 | 1.28 | – |
| 20.06.2018 | O-karusell 4 | trimc | 36.14 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 13.06.2018 | Bygdakamp 4 | N1 | 18.53 | – | 1.28 | 13.11 | 1.01 | 13.57 | 1.07 | |
| 06.06.2018 | O-karusell 3 - Langdistanse | Råtass | 29.43 | – | 1.46 | 18.30 | 1.06 | 17.16 | 0.50 | |
| 23.05.2018 | O-karusell 2 | Vert | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 12.05.2018 | KM Sprint NTOK og STOK | B2,0 | 27.19 | 3 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 09.05.2018 | Bygdakamp 2 | C2 | 28.52 | 24 | 4.29 | 14.58 | 2.19 | – | – | – |
| 29.04.2018 | Blåveisløpet | C1,5 | 21.44 | 4 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 17.03.2018 | Testtrimmen | 2 km | 18 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 01.10.2017 | O-karusell 7, åpen ultralangdistanse | ratass | 46.52 | 13 | – | – | – | – | – | – |
| 30.08.2017 | O-karusell 6 Vådalsmarka | råtass | 38.38 | 23 /24 | – | – | – | – | – | – |
| 16.08.2017 | O-karusell 5 mellomdistanse Floåsen | råtass | 31.19 | 22 /32 | 4.55 | 20.06 | 3.09 | 16.34 | 0.53 | |
| 14.06.2017 | O-karusell 3 Mellomdistanse Blommen | råtass | 45.15 | 17 /23 | 3.07 | 20.04 | 1.23 | 14.46 | 0.41 | |
| 07.06.2017 | Bygdakamp 3 Verdal - 2017 | N 1,5 | 38.54 | – | 5.18 | (24.22) | 3.19 | 16.24 | 1.08 | |
| 24.05.2017 | Bygdakamp 2 | N 1,5 | 38.49 | – | 3.40 | 17.55 | 1.42 | 15.54 | 1.01 | |
| 10.05.2017 | O-karusell 1 sprint Ørin | Råtass | 15.44 | 8 /17 | 1.22 | 13.10 | 1.09 | 11.38 | 0.14 | – |
| 25.09.2016 | O-karusell 7 | Råtass | 48.28 | 20 /33 | 1.47 | 16.51 | 0.37 | 13.25 | 0.37 | |
| 24.08.2016 | Bygdakamp 5 - Verdal | N1 | 52.26 | – | 3.57 | (22.30) | 1.42 | 15.15 | 0.53 | |
| 17.08.2016 | O-karusell 5 | ny | 21.38 | 5 /19 | 1.22 | 12.25 | 0.47 | 13.02 | 0.43 | – |
| 22.06.2016 | O-karusell 4 | Råtass | 17.38 | 11 /14 | 1.23 | 14.14 | 1.07 | 13.00 | 0.45 | – |
| 25.05.2016 | O-karusell 2 | 1,6 Ny | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 18.05.2016 | Bygdakamp 2 - Verdal | N1 | 24.53 | – | 1.20 | 15.00 | 0.48 | 14.26 | 0.42 | |
| 11.05.2016 | O-karusell 1 | 1km | 11.09 | 33 /54 | – | – | – | – | – | – |
| 04.05.2016 | Bygdakamp 1 - Skøynar | N1 | 33.35 | – | 0.34 | 12.53 | 0.13 | 14.26 | 0.42 | |
| 28.03.2016 | Påskeløpet - Sesongstart | Ny | 14.17 | 5 /14 | 1.29 | 13.12 | 1.22 | 12.52 | 0.54 | – |
| 09.09.2015 | O-Karusell 6 | RÅ | 46.36 | 18 /23 | 3.59 | 14.21 | 1.14 | 11.42 | 0.16 | |
| 02.09.2015 | O-karusell 5 - Garnes | tass | 43.04 | 12 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 26.08.2015 | Bygdakamp 5, Skøynar | N1.5 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 19.08.2015 | O-sjuer nr 9 og BK 4 | N1 | 29.11 | – | 0.37 | 15.42 | 0.20 | 16.30 | 0.50 | |
| 10.06.2015 | O-karusell 3 | Ny | 33.01 | 8 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 06.05.2015 | O-sjuer nr 4 og BK 1 | N1 | 27.03 | – | 2.21 | 22.41 | 1.58 | 16.34 | 1.05 | |
| 29.04.2015 | O-karusell 1 - Balhald | tass | 27.09 | 10 /15 | 0.48 | 17.47 | 0.31 | – | – | – |
| 06.04.2015 | Påskeløpet | Ny | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 27.08.2014 | O-karusell 4 Fellesstart | Råtass | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 18.06.2014 | Bygdakamp nr4, Skøynar | N1,5 | 32.32 | – | 3.51 | 19.13 | 2.16 | 17.19 | 1.10 | – |
| 11.05.2014 | Vårløpet | N-åpen | 32.30 | – | – | – | – | – | – | – |
| 08.05.2014 | TA-sprint løp 3 | Åpen 2,0 | 20.21 | 7 /7 | 2.37 | 13.00 | 1.40 | 10.56 | 0.15 | – |
| 07.05.2014 | O-Karusell 1 | Råtass | 17.34 | 9 /15 | 0.44 | 11.25 | 0.29 | 10.56 | 0.15 | – |
| 24.04.2014 | TA-sprint løp 1 | A15 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 19.04.2014 | Påskeaftensløpet | N1,5 | 25.32 | 8 /15 | 2.56 | 17.06 | 1.58 | – | – | – |