Løperprofil
Geir Haugvaldstad
Sandnes
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
52 løp
Sprintrankingen
7 løp
Skogsrankingen
nr. 2261 av 3557
Nr. 2261 av 3557 blant menn i Norge · nr. 277 av 403 i klassen H55–59 · nr. 53 av 71 i 1967-kullet
- Forventet kmtid
- 13.03
- Løpskapasitet
- 10.56
- O-evne
- 2.07
- Jevnhet ±
- 6,7 %
- Usikkerhet ±
- 0.22
- Sikkerhet
- 19
- Bommer per løp
- 3,9
- Typisk bom
- 101 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,3 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i november (±1,1 %)
- Løp i grunnlaget
- 52 (sist 06.05.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,032 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0379 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0672 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0277 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 3,88 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 19,45 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,4038 |
| bomVekt | 202,52 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,6164 |
| bomStorSigma | 0,8558 |
| antallBom | 187 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0604 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,141 |
| havariVekt | 9,07 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0037 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,3454 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0078 |
| fartSesongSin | 0,0076 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2912 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3474,3 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 8.32
- Løpskapasitet
- 8.15
- O-evne
- 0.17
- Jevnhet ±
- 7,0 %
- Usikkerhet ±
- 0.38
- Sikkerhet
- 3
- Bommer per løp
- 1,3
- Typisk bom
- 68 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- best i mars (±0,7 %)
- Løp i grunnlaget
- 8 (sist 02.04.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0181 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0056 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0704 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0722 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,38 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 3,13 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,445 |
| bomVekt | 42,51 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2236 |
| bomStorSigma | 0,598 |
| antallBom | 14 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0585 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0796 |
| havariVekt | 1,06 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0003 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,1508 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0016 |
| fartSesongSin | −0,0073 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3062,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3166,2 |
| beregnet | 06.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 14.20
- Løpskapasitet
- 12.03
- O-evne
- 2.17
- Jevnhet ±
- 11,1 %
- Usikkerhet ±
- 5.06
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 3,4
- Typisk bom
- 102 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 3 (sist 14.09.2019)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0629 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,2641 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1113 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,3041 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,43 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9515 |
| bomVekt | 2,35 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,6232 |
| bomStorSigma | 0,9544 |
| antallBom | 5 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0573 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0835 |
| havariVekt | 0,03 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,7582 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0006 |
| fartSesongSin | 0,0012 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2348 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 765,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2834,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3372,8 |
| beregnet | 06.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 15.39
- Løpskapasitet
- 13.44
- O-evne
- 1.55
- Jevnhet ±
- 9,1 %
- Usikkerhet ±
- 8.47
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 3,2
- Typisk bom
- 94 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 03.04.2016)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0728 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,5083 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0914 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,4458 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,11 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9864 |
| bomVekt | 0,26 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5477 |
| bomStorSigma | 0,8849 |
| antallBom | 0 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0481 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0684 |
| havariVekt | 0 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3240 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3693,7 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 22 | 21.01.2026 Nattløp Sandnes IL *Melshei*, bom 7.24 | 94 | nr. 3326 |
| Bom over fem minutter | 22 | 21.01.2026 Nattløp Sandnes IL *Melshei*, bom 7.24 | 200 | nr. 5739 |
| Bom over ti minutter | 282 | 23.04.2025 Bedriftsløp - Sælandsskogen - R3, bom 12.21 | 816 | nr. 3137 |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.05.2026 | Bedriftsløp - Krossberg - R8 | HC | 1.01.29 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 06.05.2026 | Bedriftsløp - Ølbergskogen - R5 | HC | 42.16 | 14 /20 | 3.20 | 11.15 | 0.53 | 12.56 | 2.06 | |
| 21.01.2026 | Nattløp Sandnes IL *Melshei* | HM | 1.00.48 | 19 /23 | 19.07 | 16.12 | 5.06 | 13.16 | 2.12 | |
| 26.12.2025 | Juleløpet i Sørmarka | HM | 36.02 | 21 /54 | 5.20 | 12.16 | 1.49 | 13.07 | 2.03 | |
| 17.12.2025 | Nattgløggen | HM | 52.31 | 18 /30 | 9.31 | 14.52 | 2.42 | 13.07 | 2.03 | |
| 13.12.2025 | Klubbmesterskap Melshei | AL-åpen | 45.40 | 1 /2 | 8.40 | 14.39 | 2.47 | 13.07 | 2.03 | |
| 03.12.2025 | Nattløp i Sørmarka | HM | 57.05 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 05.11.2025 | Nattløp Øksnevadskogen | Herrer - mellomlang løype | 37.52 | 2 /17 | 3.27 | 11.10 | 1.01 | 12.47 | 2.05 | |
| 25.10.2025 | HARDHAUSEN | H 50- | 1.42.57 | 4 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2025 | Bedriftsløp - Sandvedparken - R18 | HC | 42.36 | 15 /19 | – | – | – | – | – | – |
| 17.09.2025 | Bedriftsløp - Bogafjell - R17 | HC | 54.36 | 12 /20 | – | – | – | – | – | – |
| 03.09.2025 | Bedriftsløp - Gramstad - R15 | HC | 1.02.16 | 4 /20 | – | – | – | – | – | – |
| 18.06.2025 | Bedriftsløp - Melshei - R11 | HC | 1.03.36 | 8 /21 | – | – | – | – | – | – |
| 11.06.2025 | Bedriftsløp - Tananger - R10 | HC | 43.34 | 11 /18 | – | – | – | – | – | – |
| 28.05.2025 | Bedriftsløp - Øksnavadskogen - R8 | HC | 37.48 | 16 /19 | – | – | – | – | – | – |
| 07.05.2025 | Bedriftsløp - Ølbergskogen - R5 | HC | 47.17 | 13 /20 | – | – | – | – | – | – |
| 23.04.2025 | Bedriftsløp - Sælandsskogen - R3 | HC | 1.23.34 | 20 /22 | 25.52 | 15.11 | 4.42 | 13.07 | 2.19 | |
| 09.04.2025 | Bedriftsløp - Njåskogen - R2 | HC | 58.38 | 17 /21 | – | – | – | – | – | – |
| 02.04.2025 | Bedriftsløp - Universitetet - R1 | HC | 28.41 | 18 /22 | 3.10 | 7.55 | 0.52 | 8.05 | 0.21 | |
| 05.03.2025 | Nattløp -Gausel | HM | 43.59 | 7 /17 | 3.29 | 12.38 | 1.00 | 13.02 | 2.07 | |
| 04.12.2024 | Nattløp Selshammeren | HM | 37.53 | 1 /25 | 2.24 | 11.08 | 0.42 | 13.05 | 2.18 | |
| 06.11.2024 | Nattløp Øksnevadskogen | Herrer - mellomlang løype | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 26.10.2024 | HARDHAUSEN | H 50- | 1.31.04 | 6 /15 | – | – | – | – | – | – |
| 25.09.2024 | Bedriftsløp Lundehaugen - R18 | HC | 32.32 | 15 /17 | 2.37 | 9.18 | 0.45 | 8.46 | 0.20 | |
| 18.09.2024 | Bedriftsløp Frøyland - R17 | HC | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 11.09.2024 | Bedriftsløp Skadberg - R16 | HC | 1.07.29 | 6 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 04.09.2024 | Bedriftsløp Ølbergskogen - R15 | HC | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 21.08.2024 | Bedriftsløp Haugstadskogen - R13 | HC | 1.08.58 | 15 /19 | 15.56 | 16.09 | 3.44 | 13.19 | 2.27 | |
| 14.08.2024 | Bedriftsløp Skjæveland - R12 | HC | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 19.06.2024 | Bedriftsløp Selshammaren, Sviland - R11 | HC | 1.01.23 | 14 /19 | 8.40 | 12.00 | 1.42 | 13.08 | 2.22 | |
| 12.06.2024 | Bedriftsløp Øksnevad - R10 | HC | 35.24 | 13 /21 | – | – | – | – | – | – |
| 05.06.2024 | Bedriftsløp Sørmarka - R9 | HC | 48.06 | 18 /24 | 8.39 | 12.17 | 2.13 | 13.08 | 2.22 | |
| 22.05.2024 | Bedriftsløp Krossberg - R7 | HC | 52.33 | 14 /22 | – | – | – | – | – | – |
| 08.05.2024 | Bedrisftsløp Vagleskogen - R5 | HC | 31.24 | 1 /18 | – | – | – | – | – | – |
| 24.04.2024 | Bedriftsløp Gausel - R4 | HC | 1.01.07 | 20 /22 | – | – | – | – | – | – |
| 17.04.2024 | Bedriftsløp - Sandtangen - R3 | HC | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 10.04.2024 | Bedriftsløp - Njåskogen - R2 | HC | 1.01.40 | 17 /22 | 13.04 | 13.50 | 2.56 | 13.26 | 2.24 | |
| 03.04.2024 | Bedriftsløp - Universitetet - R1 | HC | 25.31 | 16 /22 | 2.11 | 8.22 | 0.43 | 8.28 | 0.24 | |
| 31.12.2023 | Nyttårsløpet SI hytta Melshei | Herrer - mellomlang løype | 49.11 | 8 /33 | 7.21 | 12.13 | 1.50 | 13.35 | 2.23 | |
| 20.12.2023 | Nattløp i Sørmarka | HL | 59.18 | 15 /17 | 8.11 | 13.33 | 1.52 | 13.35 | 2.23 | |
| 11.11.2023 | SI Klubbmesterskap, Melshei | H17 | 1.10.40 | 9 /12 | 25.45 | 16.59 | 6.11 | 13.46 | 2.28 | |
| 28.10.2023 | HARDHAUSEN, Melshei | H 50- | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 30.09.2023 | RR Rankingfinale Alsvik | H 50- | 47.17 | 8 /12 | 8.56 | 12.24 | 2.21 | 13.37 | 2.14 | |
| 19.09.2023 | Ungdomscup Finale i Ølbergskogen | A-åpen | 37.15 | 2 /3 | 4.54 | 13.17 | 1.45 | 13.37 | 2.14 | |
| 05.09.2023 | Ungdomscup 5 Austrått | A-åpen | 23.30 | 1 /2 | 2.59 | 9.57 | 1.16 | 9.08 | 0.24 | |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | AM-åpen | 51.30 | 18 /116 | 15.13 | 15.14 | 4.30 | 13.51 | 2.16 | |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | AM-åpen | 1.06.53 | 22 /116 | 9.18 | 12.52 | 1.47 | 13.51 | 2.16 | |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | AM-åpen | 46.26 | 23 /116 | 6.26 | 13.38 | 1.53 | 13.51 | 2.16 | |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | AM-åpen | 0.00 | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 03.06.2023 | Kretsløp Ålgård (RR4) Sælandskogen | H 50- | 49.33 | 8 /10 | 9.52 | 15.43 | 3.08 | 14.12 | 2.12 | |
| 11.02.2023 | Vinterkarusell, Sviland | Herrer - mellomlang løype | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 01.02.2023 | Nattløp Bogafjell | Herrer - lang løype | 1.04.41 | 9 /13 | 5.28 | 12.56 | 1.06 | 13.52 | 2.09 | |
| 28.01.2023 | Vinterkarusell Hålandskogen | GK | 47.49 | 3 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 18.01.2023 | Nattløp Hålandsskogen Sola | HM | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 31.12.2022 | Nyttårsløpet SI hytta Melshei | Herrer - mellomlang løype | 42.25 | 3 /30 | 2.02 | 11.14 | 0.32 | 14.06 | 2.24 | |
| 21.12.2022 | Nattløp Sørmarka (og Torsdagsløp Desember på onsdag) | HM | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 05.11.2022 | HARDHAUSEN | Åpen 4 | 1.35.18 | 17 /19 | – | – | – | – | – | – |
| 10.07.2022 | Sørlandsgaloppen | AL-åpen | 1.20.34 | 23 /75 | 21.52 | (23.07) | 6.16 | 15.24 | 2.38 | |
| 10.07.2022 | Sørlandsgaloppen | AL-åpen | 2.13.11 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 10.07.2022 | Sørlandsgaloppen | AL-åpen | 1.36.29 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 14.06.2022 | Ungdomscup Løp 3 - Sandvedparken | H 21-59 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 12.06.2022 | KM Mellom - O-hytta i Djupadalen | H 50- | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 10.05.2022 | Ungdomscup løp 1 - Krossberg | H21-59 | 49.49 | 17 /18 | – | – | – | – | – | – |
| 08.05.2022 | Tour de Orientering - Kringleli | AL-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 08.05.2022 | Tour de Orientering - Kringleli | AL-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 08.05.2022 | Tour de Orientering - Kringleli | AL-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 23.02.2022 | Nattløp på Krossberg | HL | 48.05 | 3 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 15.01.2022 | Vinterkarusell Øksnevadskogen | Herrer - lang løype | 37.43 | 34 /37 | – | – | – | – | – | – |
| 31.12.2021 | Nyttårsløpet SI hytta Melshei | Herrer - mellomlang løype | 1.10.22 | 22 /34 | – | – | – | – | – | – |
| 23.10.2021 | HARDHAUSEN | H 50- | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 11.07.2021 | Fjelluka 2021 | AL-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 11.07.2021 | Fjelluka 2021 | AL-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 11.07.2021 | Fjelluka 2021 | AL-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 11.07.2021 | Fjelluka 2021 | AL-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 04.07.2021 | Sørlandsgaloppen 2021 | AM-Åpen | 1.01.42 | 16 /124 | 11.01 | 13.32 | 2.25 | 14.12 | 2.48 | |
| 04.07.2021 | Sørlandsgaloppen 2021 | AM-Åpen | 25.19 | 17 /124 | 2.52 | 12.28 | 1.25 | 14.12 | 2.48 | |
| 04.07.2021 | Sørlandsgaloppen 2021 | AM-Åpen | 21.24 | 21 /28 | 4.02 | 10.28 | 1.58 | 8.57 | 0.31 | |
| 04.07.2021 | Sørlandsgaloppen 2021 | AM-Åpen | 53.40 | 30 /124 | 17.41 | 17.48 | 5.52 | 14.12 | 2.48 | |
| 08.06.2021 | Ungdomscup No. 5 - Haugtussa | L2 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 18.05.2021 | Ungdomscup No. 2 - Neseskogen | Ledsager | – | Aktiv | – | – | – | – | – | – |
| 24.10.2020 | HARDHAUSEN | H 50- | 1.19.04 | 2 /25 | – | – | – | – | – | – |
| 16.10.2020 | KM Natt Hålandsskogen | AK-åpen | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 15.09.2020 | Ungdomscup og klubbkamp Bakkebø | A-Åpen | 40.15 | 2 /4 | 6.53 | 14.30 | 2.29 | 13.55 | 2.37 | |
| 08.09.2020 | Ungdomscup/Klubbkamp - Kvernevik | A-åpn | 36.24 | 2 /2 | 9.15 | 13.47 | 3.30 | 13.55 | 2.37 | |
| 23.08.2020 | KM-lang | H 50- | 1.06.05 | 13 /16 | 9.28 | 12.25 | 1.47 | 14.02 | 2.46 | |
| 22.08.2020 | KM Mellom (Rogaland) | H 50- | 50.33 | 10 /18 | 9.03 | 12.17 | 2.12 | 14.02 | 2.46 | |
| 21.06.2020 | KM-Ultralang Rogaland Brekkeheia | AK-åpen | 1.06.13 | 3 /4 | 3.13 | 17.15 | 0.50 | 15.23 | 2.55 | |
| 20.06.2020 | KM Sprint Riska | H 50- | 19.10 | 9 /12 | 0.52 | 8.39 | 0.23 | 9.00 | 0.34 | |
| 09.06.2020 | Ungdomscup/klubbkamp, Hålandskogen | A-åpen | 44.06 | 6 /22 | – | – | – | – | – | – |
| 26.05.2020 | Nærløp Alsvik | A-Åpen | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 19.05.2020 | Nærløpskarusell, Varatunparken | A-åpen | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 04.03.2020 | Nattløp Vaulen badeplass | HM | 55.34 | 11 /16 | – | – | – | – | – | – |
| 18.12.2019 | Løp nr 4 - Nattløp Ølbergskogen | HM | 30.47 | 2 /20 | – | – | – | – | – | – |
| 26.10.2019 | HARDHAUSEN | H 50- | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 29.09.2019 | Tour de Orientering | H 50- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 29.09.2019 | Tour de Orientering | H 50- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 29.09.2019 | Tour de Orientering | H 50- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 17.09.2019 | Ungdomscup finale | H17-59 | 25.08 | 24 /34 | – | – | – | – | – | – |
| 14.09.2019 | RR8, Resafjell | B Åpen | 27.20 | 1 /4 | 1.29 | 12.00 | 0.39 | 15.21 | 2.29 | – |
| 10.09.2019 | Ungdomscup #5 og klubbkamp, Maudland skole Hommersåk | B-Åpen | 44.10 | 6 /6 | 16.34 | (23.10) | 8.41 | 15.21 | 2.29 | – |
| 25.08.2019 | KM Stafett individuelle klasser Rogaland, Sandnes | C-Åpen | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 24.08.2019 | KM Lang, Rogalandsranking #7, Sandnes | H 50- | 56.43 | 9 /22 | 9.20 | 10.25 | 1.43 | 13.49 | 2.58 | |
| 30.06.2019 | Norsk o-festival - lang | H 50- | 1.21.19 | 54 /66 | 12.52 | 12.08 | 1.55 | 14.28 | 3.07 | |
| 29.06.2019 | Norsk o-festival - mellom | H 50- | 1.27.28 | 80 /98 | 23.27 | 14.59 | 4.01 | 14.28 | 3.07 | |
| 28.06.2019 | Norsk o-festival - sprint | H 50- | 41.58 | 69 /71 | 16.27 | (13.55) | 5.27 | 9.17 | 0.44 | – |
| 21.05.2019 | Ungdomscup/Klubbkamp Storhaug | H 17-59 | 56.03 | 23 /29 | – | – | – | – | – | – |
| 14.05.2019 | Nærløpskarusellen - individuelle klasser | HL | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 12.05.2019 | Kretsløp RR5 - Ganddalsløpet | H 50- | 1.07.03 | 1 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 29.03.2019 | KM natt ROK Stutafjell | AK-åpen | 55.50 | 2 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 23.03.2019 | Vinterkarusell Vagleskogen | HM | 48.35 | 23 /33 | – | – | – | – | – | – |
| 09.03.2019 | Vinterkarusell Bogafjell | Herrer - mellomlang løype | 41.54 | 4 /20 | – | – | – | – | – | – |
| 23.01.2019 | Nattløp, Gramstad | HM | 40.00 | 2 /19 | – | – | – | – | – | – |
| 05.01.2019 | Vinterkarusell Kalbergskogen | HM | 43.15 | 15 /41 | – | – | – | – | – | – |
| 19.12.2018 | Nattløp ølbergskogen | HM | 36.39 | 11 /19 | – | – | – | – | – | – |
| 05.12.2018 | Nattløp Øksnevadskogen | HM | 39.46 | 14 /27 | – | – | – | – | – | – |
| 21.11.2018 | Nattløp | HM | 35.01 | 5 /17 | – | – | – | – | – | – |
| 27.10.2018 | HARDHAUSEN | H 50- | 1.17.05 | 4 /26 | – | – | – | – | – | – |
| 21.08.2018 | Individuelle løyper for voksne | Kort | 40.27 | 13 /17 | – | – | – | – | – | – |
| 01.07.2018 | Sørlandsgaloppen 2018 | H 45AK | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.07.2018 | Sørlandsgaloppen 2018 | H 45AK | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.07.2018 | Sørlandsgaloppen 2018 | H 45AK | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.07.2018 | Sørlandsgaloppen 2018 | H 45AK | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 24.06.2018 | Norsk O-Festival mellom | Dir AK | 53.59 | 69 /96 | 7.02 | 16.08 | 2.06 | 15.04 | 3.01 | |
| 23.06.2018 | Norsk O-Festival lang | Dir AK | 1.06.46 | 58 /114 | 9.18 | 13.11 | 1.50 | 15.04 | 3.01 | |
| 22.06.2018 | Norsk O-Festival sprint | AK | 13.23 | 12 /34 | 0.34 | 9.04 | 0.23 | – | – | – |
| 19.06.2018 | Ungsomscup/Klubbkamp nr 3 på Storhaug | B-Åpen | 36.17 | 7 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 10.06.2018 | Rogalandsranking, kretsløp, Sandnes IL | B-Åpen | 33.56 | 4 /16 | 1.29 | 14.37 | 0.38 | – | – | – |
| 21.05.2018 | Pinseløpet, dag 3, med Junior Norgescup Mellomdistanse | DIRAK | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 21.05.2018 | Pinseløpet, dag 3, med Junior Norgescup Mellomdistanse | H 50- | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 20.05.2018 | Pinseløpet, dag 2, med Junior Norgescup Langdistanse | DIRAK | 44.53 | 25 /68 | 3.23 | 11.47 | 0.53 | 15.03 | 3.19 | |
| 20.05.2018 | Pinseløpet, dag 2, med Junior Norgescup Langdistanse | H 50- | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 19.05.2018 | Pinseløpet, dag 1, med Junior Løpstest | DIRAK | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 15.05.2018 | Ungdomscup/ Klubbkamp | B-Åpen | 32.24 | 7 /18 | – | – | – | – | – | – |
| 26.12.2017 | Vaulens juleløp | Herrer - mellomlang løype | 44.16 | 22 /43 | – | – | – | – | – | – |
| 15.11.2017 | Nattløp, Sandnes IL | HM | 1.04.59 | 14 /17 | – | – | – | – | – | – |
| 01.10.2017 | Tour de Orientering | H 50- | 1.31 | 2 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 01.10.2017 | Tour de Orientering | H 50- | 41.53 | 8 /32 | 2.01 | 11.58 | 0.35 | 15.39 | 3.37 | |
| 01.10.2017 | Tour de Orientering | H 50- | 1.13.04 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 02.09.2017 | Vestlandsmesterskap (DM) langdistanse (HOK-rankingløp 6/2017) | H 50- | 1.33.04 | 18 /20 | 9.38 | 13.01 | 1.21 | 16.01 | 3.53 | |
| 09.07.2017 | Sørlandsgaloppen 2017 | H50- | 1.26.34 | 37 /159 | 22.42 | 18.58 | 4.59 | 16.32 | 4.19 | |
| 09.07.2017 | Sørlandsgaloppen 2017 | H50- | 1.36.30 | 39 /159 | 38.50 | (23.47) | 9.34 | 16.32 | 4.19 | |
| 09.07.2017 | Sørlandsgaloppen 2017 | H50- | 1.16.22 | 41 /159 | 16.41 | 14.41 | 3.12 | 16.32 | 4.19 | |
| 09.07.2017 | Sørlandsgaloppen 2017 | H50- | 0.00 | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 05.06.2017 | Pinseløpet - Dag 3 | H 50- | 47.35 | 8 /10 | 10.54 | 13.12 | 3.01 | 15.09 | 3.37 | |
| 04.06.2017 | Pinseløpet - Dag 2 | H 50- | 1.08.53 | 15 /18 | 11.22 | 13.35 | 2.15 | 15.09 | 3.37 | |
| 03.06.2017 | Pinseløpet - Dag 1 | H 50- | 56.11 | 17 /19 | 17.36 | 16.45 | 5.15 | 15.09 | 3.37 | |
| 23.05.2017 | Klubbkamp/Ungdomscup - 1, 2017 - SI - Dale | B-Åpen | 32.05 | 2 /17 | – | – | – | – | – | – |
| 29.10.2016 | HARDHAUSEN | Åpen 2 | 1.22.12 | 2 /32 | – | – | – | – | – | – |
| 10.07.2016 | Sørlandsgaloppen 2016 | H 17-B | 33.02 | 11 /20 | 8.09 | 15.51 | 3.55 | 15.52 | 3.16 | |
| 10.07.2016 | Sørlandsgaloppen 2016 | H 17-B | 30.40 | 16 /82 | 4.50 | 17.53 | 2.49 | 15.52 | 3.16 | |
| 10.07.2016 | Sørlandsgaloppen 2016 | H 17-B | 1.24.02 | 17 /82 | 33.18 | 19.00 | 7.32 | 15.52 | 3.16 | |
| 10.07.2016 | Sørlandsgaloppen 2016 | H 17-B | 13.16 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 07.06.2016 | Klubbkamp 3 - Hinna | Gutter 17-59 | 39.42 | 36 /42 | – | – | – | – | – | – |
| 03.05.2016 | Nærløpskarusellen - Gausel | Herrer - kort løype | 41.44 | 10 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 10.04.2016 | Tour de Orientering | H 17-B | 4.00 | 1 /1 | – | – | – | – | – | – |
| 10.04.2016 | Tour de Orientering | H 17-B | 1.22.21 | 1 /3 | 27.42 | 21.11 | 7.07 | 15.09 | 2.30 | |
| 10.04.2016 | Tour de Orientering | H 17-B | 1.29.46 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 03.04.2016 | Ganddalsløpet | C-Åpen | 22.30 | 1 /3 | 0.36 | 10.56 | 0.17 | – | – | – |
| 08.11.2015 | Klubbmesterskap Sandnes IL | Kort B | 50.02 | 2 /12 | 1.57 | 12.05 | 0.28 | 12.45 | 1.01 | – |
| 04.10.2015 | Tour de Orientering | H 17-AK | 1.41 | 1 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 04.10.2015 | Tour de Orientering | H 17-AK | 47.41 | 3 /15 | 8.17 | 14.40 | 2.33 | – | – | – |
| 04.10.2015 | Tour de Orientering | H 17-AK | 0.00 | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 10.07.2015 | JWOC Tour - Sørlandsgaloppen 2015 | Direkte C | 35.12 | 1 /90 | – | – | – | – | – | – |
| 10.07.2015 | JWOC Tour - Sørlandsgaloppen 2015 | Direkte C | 29.05 | 2 /90 | – | – | – | – | – | – |
| 10.07.2015 | JWOC Tour - Sørlandsgaloppen 2015 | Direkte C | 31.58 | 5 /90 | – | – | – | – | – | – |
| 16.09.2014 | Sprintkamp finale Ganddal | G17-59 | 36.54 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 20.10.2012 | Hardhausen | Trim_1 | 1.25.44 | 4 /14 | – | – | – | – | – | – |