Løperprofil
Kari Linnea Mediaas
Wing
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 14.24
- Løpskapasitet
- 13.08
- O-evne
- 1.16
- Jevnhet ±
- 7,7 %
- Usikkerhet ±
- 8.38
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 2,8
- Typisk bom
- 86 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 3 (sist 01.06.2015)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,1499 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,457 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,077 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,4701 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,2 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0098 |
| bomVekt | 0,19 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4539 |
| bomStorSigma | 0,8246 |
| antallBom | 6 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0491 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0758 |
| havariVekt | 0 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3495,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3830,7 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 8.35
- Løpskapasitet
- 8.23
- O-evne
- 0.12
- Jevnhet ±
- 5,8 %
- Usikkerhet ±
- 6.41
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 0,9
- Typisk bom
- 68 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 20.08.2012)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0332 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,305 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0585 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,5761 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,05 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9992 |
| bomVekt | 0,03 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,223 |
| bomStorSigma | 0,7076 |
| antallBom | 0 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0586 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0855 |
| havariVekt | 0 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3106,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3183,5 |
| beregnet | 06.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 12.58
- Løpskapasitet
- 11.28
- O-evne
- 1.30
- Jevnhet ±
- 10,6 %
- Usikkerhet ±
- 7.53
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 3,1
- Typisk bom
- 82 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 7 (sist 21.05.2015)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0957 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,2111 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1059 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,4754 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,34 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0018 |
| bomVekt | 0,48 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4019 |
| bomStorSigma | 0,8093 |
| antallBom | 11 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0347 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0329 |
| havariVekt | 0 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0002 |
| fartSesongSin | 0,0007 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2096 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 753,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2741,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3098,2 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 6 | 22.06.2015 Wing4er 2 - Klubbmesterskap, bom 3.33 | 59 | – |
| Bom over fem minutter | 151 | hele karrieren siden 2011 | 151 | – |
| Bom over ti minutter | 151 | hele karrieren siden 2011 | 151 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.06.2015 | Wing4er 2 - Klubbmesterskap | D7-12N | 40.08 | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.06.2015 | Wing4er 1 | D7-12N | 19.45 | – | 0.48 | 18.18 | 0.44 | 16.33 | 1.04 | |
| 21.05.2015 | Ungdomsløp | N-åpen | 43.36 | – | 4.16 | 22.01 | 2.09 | 18.44 | 1.15 | |
| 16.09.2013 | Wing4er 4 | D7-12N | 34.22 | – | – | – | – | – | – | – |
| 12.09.2013 | Ungdomsløp 9 | N-åpen | 39.16 | 28 /29 | 4.14 | 23.19 | 2.31 | 18.40 | 1.21 | |
| 17.06.2013 | Wing4-er 2-2013 | D7-12N | 36.28 | – | 4.19 | 16.06 | 1.54 | 14.22 | 1.07 | – |
| 06.06.2013 | Ungdomsløp 3 | N-åpen | 22.44 | – | – | – | – | – | – | – |
| 27.05.2013 | Wing4er 1-2013 | D7-12N | 43.00 | – | 1.07 | 16.14 | 0.25 | – | – | – |
| 23.05.2013 | Ungdomsløp 1 | N | 28.03 | – | 1.13 | (28.23) | 1.14 | 17.23 | 1.05 | |
| 23.09.2012 | Tour de Trondheim | N-åpen | 21.57 | 4 | – | – | – | – | – | – |
| 22.09.2012 | Tour de Trondheim: Mellomdistanse m/ ungsomsløp 9 | N-åpen | 31.18 | – | 5.19 | 18.09 | 3.05 | 16.45 | 1.09 | |
| 21.09.2012 | Tour de Trondheim: Sprint | N-åpen | 21.57 | 4 | – | – | – | – | – | – |
| 06.09.2012 | Ungdomsløp nr 7 | N-åpen | 21.59 | – | 1.25 | 20.12 | 1.18 | 16.45 | 1.09 | |
| 30.08.2012 | Ungdomsløp Nr. 6 | N-åpen | 19.36 | – | 0.55 | 17.35 | 0.49 | 16.25 | 0.54 | – |
| 20.08.2012 | Wing4er 3-2012/Klubbmesterskap sprint - Lade | D7-12N | 10.19 | – | 0.21 | 8.02 | 0.16 | – | – | – |
| 16.08.2012 | Ungdomsløp nr 5 | N-åpen | 19.48 | – | 1.25 | 18.00 | 1.17 | 16.25 | 0.54 | – |
| 18.06.2011 | Ungdomsløp | N-åpen | 24.48 | 20 /28 | – | – | – | – | – | – |