Løperprofil
Emma Meyer Larsson
Tyrving
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
75 løp
Sprintrankingen
24 løp
B-rankingen
8 løp
Skogsrankingen
nr. 833 av 2067
Nr. 833 av 2067 blant kvinner i Norge · nr. 262 av 367 i klassen D21–34 (senior) · nr. 19 av 26 i 2001-kullet
- Forventet kmtid
- 13.07
- Løpskapasitet
- 11.56
- O-evne
- 1.10
- Jevnhet ±
- 10,8 %
- Usikkerhet ±
- 0.13
- Sikkerhet
- 27
- Bommer per løp
- 2,6
- Typisk bom
- 87 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,3 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i mars (±1,3 %)
- Løp i grunnlaget
- 75 (sist 04.11.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0514 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0532 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1079 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0161 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 7,51 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 27,48 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9627 |
| bomVekt | 221,48 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4617 |
| bomStorSigma | 0,7877 |
| antallBom | 170 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0454 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0587 |
| havariVekt | 12,39 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0049 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,3564 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0052 |
| fartSesongSin | −0,0114 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3176,8 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3489,2 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
nr. 280 av 1119
Nr. 280 av 1119 blant kvinner i Norge · nr. 117 av 206 i klassen D21–34 (senior) · nr. 7 av 13 i 2001-kullet
- Forventet kmtid
- 7.35
- Løpskapasitet
- 7.28
- O-evne
- 0.07
- Jevnhet ±
- 6,0 %
- Usikkerhet ±
- 0.14
- Sikkerhet
- 9
- Bommer per løp
- 0,6
- Typisk bom
- 52 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,5 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 25 (sist 30.04.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,082 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0812 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0601 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0295 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 2,49 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 8,72 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,7349 |
| bomVekt | 110,73 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 3,9451 |
| bomStorSigma | 0,6448 |
| antallBom | 13 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0581 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0712 |
| havariVekt | 4,52 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0077 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,9871 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0028 |
| fartSesongSin | −0,0033 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2768,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2809,8 |
| beregnet | 06.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 15.23
- Løpskapasitet
- 13.06
- O-evne
- 2.17
- Jevnhet ±
- 7,9 %
- Usikkerhet ±
- 0.44
- Sikkerhet
- 4
- Bommer per løp
- 3,2
- Typisk bom
- 122 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 9 (sist 21.07.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0239 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,042 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0786 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0465 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,69 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 4,05 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,901 |
| bomVekt | 25,1 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,8009 |
| bomStorSigma | 0,811 |
| antallBom | 22 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0448 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0837 |
| havariVekt | 2,25 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0001 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,2067 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0007 |
| fartSesongSin | 0,0021 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2348 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 765,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3082 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3618,3 |
| beregnet | 06.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.42
- Løpskapasitet
- 9.47
- O-evne
- 1.55
- Jevnhet ±
- 9,2 %
- Usikkerhet ±
- 8.25
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 3,3
- Typisk bom
- 93 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 3 (sist 08.09.2013)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2665 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,2907 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0922 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,5421 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,18 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0039 |
| bomVekt | 0,21 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5349 |
| bomStorSigma | 0,8796 |
| antallBom | 8 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0481 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0684 |
| havariVekt | 0 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0001 |
| fartSesongSin | −0,0002 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2308 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2761,7 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 38 | 22.09.2026 OBOS Nordmarka 1-2-3 høst 2026 løp 6, bom 10.29 | 161 | nr. 2180 |
| Bom over fem minutter | 38 | 22.09.2026 OBOS Nordmarka 1-2-3 høst 2026 løp 6, bom 10.29 | 651 | nr. 4762 |
| Bom over ti minutter | 38 | 22.09.2026 OBOS Nordmarka 1-2-3 høst 2026 løp 6, bom 10.29 | 695 | nr. 6608 |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.11.2026 | VBIL Nattløp Gaustadskogen | Mellom | 44.14 | 25 /54 | 1.05 | 13.05 | 0.19 | 13.07 | 1.10 | |
| 22.09.2026 | OBOS Nordmarka 1-2-3 høst 2026 løp 6 | d17 | 1.21.15 | 8 /9 | 14.04 | (20.07) | 3.29 | 13.01 | 1.15 | |
| 20.09.2026 | Veteran-SM, lång + publiktävling (medel) | D45 | 1.14.23 | 34 /44 | 3.02 | 13.01 | 0.32 | 13.01 | 1.15 | |
| 19.09.2026 | Veteran-SM, medel | D45 | 46.04 | 41 /56 | 8.21 | 14.52 | 2.42 | 13.01 | 1.15 | |
| 24.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 4, medel | D45 Motion | 38.00 | 1 /138 | 2.26 | 10.58 | 0.42 | 12.19 | 1.08 | |
| 23.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 3, medel | D45 Motion | 23.16 | 2 /138 | 1.23 | 11.08 | 0.40 | 12.19 | 1.08 | |
| 21.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 2, lång | D45 Motion | 43.34 | 2 /138 | 1.31 | 10.48 | 0.23 | 12.19 | 1.08 | |
| 21.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 2, lång | Etappstart Orange 3,3 | 51.25 | 26 /159 | 0.48 | 13.23 | 0.12 | 15.14 | 2.10 | |
| 20.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 1, lång | D45 Motion | 41.56 | 7 /138 | 2.24 | 12.29 | 0.43 | 12.19 | 1.08 | |
| 20.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 1, lång | Etappstart Orange 3,3 | 52.45 | 51 /185 | 4.50 | 14.45 | 1.21 | 15.14 | 2.10 | |
| 07.05.2026 | Trondheim sprintcup, løp 5 | D 21-39 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 30.04.2026 | Trondheim Sprintcup, løp 4 | D 21-39 | 20.06 | 5 /14 | 0.14 | 7.36 | 0.05 | 7.42 | 0.06 | |
| 16.04.2026 | Trondheim sprintcup, løp 2 | D 21- | 23.25 | 5 /17 | 0.33 | 7.19 | 0.10 | 7.42 | 0.06 | |
| 09.04.2026 | Trondheim sprintcup løp 1 | D 21- | 22.16 | 11 /16 | 0.08 | 8.37 | 0.03 | 7.42 | 0.06 | |
| 26.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 5 | Etappstart Svart 5,0 | 43.59 | 92 /313 | 2.04 | 10.14 | 0.29 | 13.26 | 1.23 | |
| 25.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 4 | Etappstart Svart 7,5 | 1.21.31 | 97 /126 | 6.29 | 11.39 | 0.56 | 13.26 | 1.23 | |
| 21.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 1 | D50 Motion | 51.16 | 14 /74 | 6.23 | 14.30 | 1.48 | 13.26 | 1.23 | |
| 08.06.2025 | Pinseløpet dag 2 | AL-åpen | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 07.05.2025 | Trondheim sprintcup, løp 5 | D 21-39 | 19.56 | 8 /14 | 1.09 | 7.27 | 0.26 | 7.21 | 0.09 | |
| 30.04.2025 | Trondheim sprintcup, løp 4 | D 21-39 | 19.39 | 8 /14 | 0.09 | 7.07 | 0.03 | 7.22 | 0.09 | |
| 24.04.2025 | Trondheim sprintcup, løp 3 | D 21-39 | 24.49 | 8 /15 | – | – | – | – | – | – |
| 10.04.2025 | Trondheim sprintcup, løp 2 | D 21-39 | 19.51 | 3 /9 | 0.03 | 7.14 | 0.01 | 7.22 | 0.09 | |
| 03.04.2025 | Trondheim sprintcup, løp 1 | D 21-39 | 25.59 | 14 /21 | 0.03 | 7.11 | 0.01 | 7.22 | 0.09 | |
| 27.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 5 | D50 Motion | 51.40 | 11 /86 | 5.06 | 14.12 | 1.24 | 14.20 | 1.24 | |
| 26.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 4 | D50 Motion | 38.39 | 10 /86 | 2.16 | 14.45 | 0.52 | 14.20 | 1.24 | |
| 26.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 4 | Etappstart Medelsvår 4,0 | 52.25 | 59 /132 | 12.19 | 16.19 | 3.50 | 15.38 | 2.56 | |
| 24.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 3 | D50 Motion | 43.29 | 11 /86 | 1.09 | 13.57 | 0.22 | 14.20 | 1.24 | |
| 23.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 2 | D50 Motion | 1.02.24 | 46 /86 | 14.34 | 18.48 | 4.23 | 14.20 | 1.24 | |
| 22.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 1 | D50 Motion | 52.15 | 6 /83 | 1.17 | 13.31 | 0.20 | 14.20 | 1.24 | |
| 26.06.2024 | Veritas åpent sommerløp nr 1 - OSI/Geoform Rankingløp nr. 8 | Mellom | 47.22 | 7 | 1.00 | 10.05 | 0.13 | 13.40 | 1.28 | |
| 10.05.2024 | Swedish League, #5, lång (WRE) + Närkekvartetten, dag 2, lång | Medelsvår 3 km | 58.35 | 16 /63 | 7.47 | 15.34 | 2.04 | 16.01 | 2.43 | |
| 25.04.2024 | Trondheim Sprintcup, løp 3 | D 21- | 19.11 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 11.04.2024 | Trondheim sprintcup, løp 1 | D 21- | 18.02 | 4 /13 | 0.32 | 7.23 | 0.13 | 7.36 | 0.11 | |
| 20.09.2023 | Tømmerholtnatta | AK-åpen | 50.49 | 4 /5 | 7.16 | 12.07 | 1.44 | 14.09 | 1.31 | |
| 28.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 5, lång, jaktstart | D45 Motion | 54.49 | 8 /97 | 4.20 | 13.26 | 1.04 | 14.11 | 1.28 | |
| 27.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 4, medel | D45 Motion | 49.24 | 38 /98 | 11.36 | 17.15 | 4.03 | 14.11 | 1.28 | |
| 26.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 3, medel | D45 Motion | 57.12 | 47 /97 | 13.25 | 18.19 | 4.18 | 14.11 | 1.28 | |
| 24.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 2, lång | D45 Motion | 53.26 | 7 /98 | 1.49 | 13.13 | 0.27 | 14.11 | 1.28 | |
| 23.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 1, lång | D45 Motion | 59.46 | 13 /98 | 4.11 | 13.19 | 0.56 | 14.11 | 1.28 | |
| 13.05.2023 | Närkedubbeln, dag 1, lång | Medelsvår 3 km | 1.06.12 | 19 /37 | 10.42 | 17.46 | 2.52 | 16.28 | 2.39 | |
| 30.07.2022 | O-Ringen Uppsala | D17-20 Kort | 50.18 | 11 /96 | 3.28 | 12.26 | 0.51 | 13.34 | 1.24 | |
| 30.07.2022 | O-Ringen Uppsala | D45 Motion | 51.51 | 26 /113 | 3.49 | 14.11 | 1.03 | 13.34 | 1.24 | |
| 29.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 4 | D17-20 Kort | 33.58 | 6 /96 | 2.03 | 11.34 | 0.42 | 13.34 | 1.24 | |
| 29.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 4 | D45 Motion | 35.51 | 12 /113 | 0.44 | 13.03 | 0.16 | 13.34 | 1.24 | |
| 28.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 3 | D17-20 Kort | 58.34 | 11 /96 | 6.17 | 12.28 | 1.20 | 13.34 | 1.24 | |
| 28.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 3 | D45 Motion | 59.32 | 22 /113 | 3.08 | 14.23 | 0.45 | 13.34 | 1.24 | |
| 26.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 2 | D17-20 Kort | 1.13.21 | 34 /96 | 5.09 | 15.10 | 1.04 | 13.34 | 1.24 | |
| 26.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 2 | D45 Motion | 53.36 | 12 /113 | 2.57 | 12.48 | 0.42 | 13.34 | 1.24 | |
| 25.07.2022 | O-Ringen Uppsala | D17-20 Kort | 58.49 | 15 /96 | 8.08 | 13.51 | 1.55 | 13.34 | 1.24 | |
| 25.07.2022 | O-Ringen Uppsala | D45 Motion | 1.12.48 | 83 /114 | 20.39 | (20.58) | 5.57 | 13.34 | 1.24 | |
| 19.06.2022 | Tre skåningar och en dansk | D18 | 26.50 | 4 /6 | 2.03 | 12.59 | 1.00 | 13.04 | 1.32 | |
| 17.06.2022 | Tre skåningar och en dansk | D18 | 18.19 | 3 /6 | 0.07 | 11.34 | 0.04 | 13.04 | 1.32 | |
| 06.03.2022 | Sverigepremiären, lång | Svår 3 km | 23.09 | 8 /88 | 0.40 | 10.43 | 0.19 | 12.55 | 1.36 | |
| 17.09.2021 | NC sprint | D 19-20 | 18.04 | 17 /26 | 0.03 | 7.55 | 0.01 | 8.03 | 0.12 | |
| 07.08.2021 | Tibrotrippeln, Lördagsmedeln | D16 | 51.16 | 30 /43 | 9.26 | 15.26 | 2.50 | 13.23 | 1.40 | |
| 28.07.2021 | Blekinge 3-dagars, etapp 3, medel | D16 | 34.08 | 28 /43 | 1.42 | 12.04 | 0.36 | 13.12 | 1.38 | |
| 27.07.2021 | Blekinge 3-dagars, etapp 2, lång | D16 | 53.41 | 34 /46 | 4.36 | 13.08 | 1.08 | 13.12 | 1.38 | |
| 26.07.2021 | Blekinge 3-dagars, etapp 1 + JVM-test, medel | D16 | 36.00 | 18 /51 | 4.41 | 10.50 | 1.25 | 13.12 | 1.38 | |
| 07.07.2021 | Tjust 2-dagars, dag 2, lång | D16 | 1.14.55 | 35 /42 | 17.18 | 16.20 | 3.46 | 13.12 | 1.38 | |
| 06.07.2021 | Tjust 2-dagars, dag 1, medel | D16 | 1.13.55 | 31 /45 | 25.32 | (19.35) | 6.46 | 13.12 | 1.38 | |
| 04.07.2021 | 3+3 i Sälen, dag 3, medel | Medelsvår 3 km | 47.35 | 16 /77 | 4.06 | 15.51 | 1.22 | 14.45 | 1.21 | – |
| 29.08.2020 | Nydalten med KM Langdistanse og Trimtex-cup | D 19-20 | 1.37.36 | 3 /6 | 2.46 | 11.53 | 0.20 | 12.38 | 1.21 | |
| 22.08.2020 | Ivar-o-løpet med Trimtex-cup | D 17-18 | 1.05.47 | 8 /15 | 7.04 | 11.37 | 1.15 | 12.38 | 1.21 | |
| 16.08.2020 | Norgescup Mellomdistanse | D 19-20 | 35.56 | 15 /16 | – | – | – | – | – | – |
| 15.08.2020 | NM Ultralang | D 19-20 | 3.12.25 | 8 /12 | 14.58 | 13.04 | 1.01 | 12.38 | 1.21 | |
| 03.07.2020 | Tour de Oslofjord 2020 - løp 5 | D 19-20 | 48.50 | 21 /24 | 5.19 | 13.41 | 1.29 | 12.35 | 1.17 | |
| 02.07.2020 | Tour de Oslofjord 2020 - løp 4 | D 19-20 | 17.12 | 17 /24 | 0.07 | 7.55 | 0.03 | 7.54 | 0.12 | |
| 30.06.2020 | Tour de Oslofjord 2020 - løp 3 | D 19-20 | 37.59 | 17 /22 | 2.05 | 12.31 | 0.41 | 12.28 | 1.16 | |
| 29.06.2020 | Tour de Oslofjord 2020 - løp 2 | D 19-20 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 28.06.2020 | Tour de Oslofjord 2020 - løp 1 | D 19-20 | 50.02 | 15 /16 | 12.36 | 16.07 | 4.04 | 12.28 | 1.16 | |
| 03.06.2020 | Sørkedalskarusellen 1 | MELLOM | 50.53 | 32 /96 | 5.37 | 11.49 | 1.18 | 12.28 | 1.16 | |
| 02.01.2020 | Gateløp 2020 nr. 1 | Lang løype | 47.54 | 36 | 1.41 | 11.30 | 0.24 | 12.08 | 1.05 | |
| 17.10.2019 | NM nattorientering | D 17-18 | 58.20 | 18 /21 | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2019 | KM Natt AOOK - Høydepunktet | D 17-20 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 18.09.2019 | Harry Lagerts Nattcup 2019 Løp 1 | Lokal | 55.19 | 55 /76 | – | – | – | – | – | – |
| 16.09.2019 | Skumringskampen løp nr. 1 | D 17- Kort | 40.16 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 12.09.2019 | NM langdistanse | D 17-18E | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 08.09.2019 | Nittedalsløpet KM Mellomdistanse Trimtex-løp | D 17-18 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 03.09.2019 | OBIK P20 Østernvannsvingen | D17-34(MELLOM) | 46.52 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 30.06.2019 | Norsk o-festival - mellom + lang elite og D/H 15 og 16 | D 17-18E | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 30.06.2019 | Norsk o-festival - mellom + lang elite og D/H 15 og 16 | D 17-18E | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 19.06.2019 | Tyrving Klubbmesterskap | D 17 | 30.43 | 16 | 4.25 | 12.49 | 1.51 | 12.05 | 1.08 | |
| 10.06.2019 | Pinseløpet, dag 3 | D 17-18 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 09.06.2019 | Pinseløpet, dag 2 | D 17-18 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 02.06.2019 | NC mellom med innlagt JWOC-testløp + direkteklasser | D 17-20E | 34.07 | 35 /66 | 1.06 | 10.48 | 0.21 | 12.05 | 1.08 | |
| 01.06.2019 | NC lang med innlagt JWOC-testløp + direkteklasser | D 17-20E | 1.25.28 | 48 /62 | 7.36 | 12.23 | 1.06 | 12.05 | 1.08 | |
| 31.05.2019 | NC-sprint junior med innlagt JWOC testløp | D 17-20E | 17.30 | 43 /70 | 0.33 | 7.44 | 0.15 | 7.50 | 0.12 | |
| 25.05.2019 | NM sprint Kvalifisering | D 17-18 Heat 2 | 17.47 | 7 /14 | 0.31 | 7.39 | 0.13 | 7.50 | 0.12 | |
| 25.05.2019 | NM Sprint Finaler | D17-18 Finale | 17.18 | 16 /29 | 0.03 | 7.38 | 0.01 | 7.50 | 0.12 | |
| 19.05.2019 | Fossumløpet | D 17-18 | 56.42 | 3 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 14.05.2019 | Ivar-O-løpet / KM sprint | D 17-18 | 18.55 | 6 /21 | 0.07 | 7.17 | 0.03 | 7.50 | 0.12 | |
| 12.05.2019 | Knut Valstads minneløp | D1720 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 05.05.2019 | Romeriksløpet 2019 | D 17- | 55.22 | 22 /30 | 2.31 | 13.11 | 0.36 | 12.01 | 1.05 | |
| 14.04.2019 | Smaaleneneløpet | D 17-18E | 1.07.44 | 24 /46 | 3.32 | 11.21 | 0.36 | 11.50 | 1.09 | |
| 29.03.2019 | KM natt (Nattsvermeren) | D 17-18 | 47.18 | 4 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 14.02.2019 | Gate-o #4 Rykkin | Lang løype | 39.14 | 16 | 0.30 | 9.49 | 0.08 | 11.42 | 1.10 | |
| 03.01.2019 | Tyrving Gate-O #1 2019 | LANG | 40.41 | 41 | 1.52 | 10.42 | 0.29 | 11.55 | 1.14 | |
| 22.10.2018 | Skumringskampen , Finale | D17K | 44.56 | 1 /6 | 4.42 | 10.11 | 1.04 | 12.05 | 1.17 | |
| 14.10.2018 | NM natt + jaktstart søndag | D 17-18E | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 14.10.2018 | NM natt + jaktstart søndag | D 17-18E | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 09.10.2018 | KM Natt AOOK | D 17-20 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 08.10.2018 | Skumringskampen, Løp 4 | D17- Kort | 35.18 | 3 /9 | 0.36 | 10.02 | 0.10 | 12.05 | 1.17 | |
| 01.10.2018 | Skumringskampen, Løp 3 | D17- Kort | 47.55 | 2 /10 | 7.41 | 11.42 | 1.53 | 12.05 | 1.17 | |
| 24.09.2018 | Skumringskampen, Løp 2 | D17- Kort | 46.24 | 2 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 15.09.2018 | NM mellomdistanse finaler | D 17-18E | 48.33 | 49 /52 | 8.35 | 16.44 | 2.58 | 12.57 | 1.17 | |
| 28.08.2018 | AB-karusell nr 4 / OBIK P22 Dikemark | D17-34(M) | 55.46 | 3 | – | – | – | – | – | – |
| 23.08.2018 | Asker ABC 5 - Klubbmesterskap | D17-20 | 1.25.03 | 4 /5 | 4.54 | 13.08 | 0.45 | 12.20 | 1.07 | |
| 19.08.2018 | Romeriksløpet | D 17-AK | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 24.06.2018 | Norsk O-festival mellom Elite | D 17-18E | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 23.06.2018 | Norsk O-festival lang Elite | D 17-18E | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 22.06.2018 | Norsk O-festival sprint Elite | D 17-18E | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 26.05.2018 | NM sprint kvalifisering | D 17-18 Heat 1 | 16.35 | 14 /19 | 0.49 | 7.40 | 0.23 | 8.06 | 0.15 | |
| 21.05.2018 | Pinseløpet, dag 3, med Junior Norgescup Mellomdistanse | D 17-20E | 32.38 | 52 /95 | 0.39 | 11.18 | 0.13 | 12.09 | 1.07 | |
| 20.05.2018 | Pinseløpet, dag 2, med Junior Norgescup Langdistanse | D 17-20E | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 19.05.2018 | Pinseløpet, dag 1, med Junior Løpstest | D 17-20E | 17.30 | 47 /56 | – | – | – | – | – | – |
| 15.05.2018 | IvarOløpet KM sprint | D 17-18 | 20.39 | 7 /18 | 0.39 | 7.39 | 0.14 | 8.06 | 0.15 | |
| 08.05.2018 | Oslo City Cup, Finale | D17- | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 24.04.2018 | Oslo City Cup, løp nr. 4 | D 17- | 22.37 | 40 /58 | 2.13 | 8.31 | 0.50 | 8.13 | 0.18 | |
| 17.04.2018 | Oslo City Cup, løp nr. 3 | D 17- | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 14.04.2018 | Norwegian Spring - Vårspretten | D 17-18E | 1.11.17 | 32 /47 | 8.44 | 14.06 | 1.44 | 12.17 | 1.12 | |
| 10.04.2018 | Oslo City Cup, løp nr. 2 | D17 | 18.48 | 67 /123 | 0.16 | 7.42 | 0.07 | 8.13 | 0.18 | |
| 03.04.2018 | Oslo City Cup, Løp nr 1 | D 17- | 18.59 | 35 /82 | 0.00 | 7.30 | 0.00 | 8.13 | 0.18 | |
| 06.03.2018 | Føyka-sprinten, Ski-o | Damer - kort løype | 24.00 | 2 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 01.03.2018 | Gate-O #5 2018 | Damer lang | 1.06.11 | 6 | – | – | – | – | – | – |
| 17.02.2018 | NM mellom | D 17- | 57.36 | 32 /36 | – | – | – | – | – | – |
| 20.01.2018 | Hovedløpet ski-o + mellom andre klasser | D17-20 | 53.50 | 7 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 04.01.2018 | Natt-O #1 | D-kort | 27.12 | 2 | 0.46 | 11.22 | 0.19 | 11.54 | 1.11 | |
| 17.12.2017 | Sjusjørennet mellom | D 17-20 | 53.32 | 22 /39 | – | – | – | – | – | – |
| 16.12.2017 | Sjusjørennet sprint | D 17-20 | 29.16 | 26 /33 | – | – | – | – | – | – |
| 13.12.2017 | VBIL Nattløp 2017, Kalvøya | MELLOM | 26.33 | 2 | 1.08 | 10.22 | 0.27 | 11.49 | 1.16 | |
| 08.11.2017 | Nattcup - løp 4 Gaustad | Kort | 29.23 | 3 | 3.01 | 10.38 | 1.06 | 12.02 | 1.21 | |
| 05.11.2017 | Frostsprinten | D 15-16 | 1.01.46 | 13 /15 | 15.31 | 11.18 | 2.50 | 8.45 | 0.21 | |
| 19.10.2017 | Klubbmesterskap natt - Tyrving | Jenter | 29.42 | 1 | 1.41 | 9.10 | 0.31 | 12.32 | 1.32 | |
| 26.09.2017 | Skumringskampen, løp 2 - Sturlanatta | D 15-16 | 46.25 | 9 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 18.09.2017 | Skumringskampen, løp 1 | D 15-16 | 1.01.45 | 3 /4 | 17.37 | 16.07 | 4.36 | 13.12 | 1.38 | |
| 17.09.2017 | Trimtex Cup finale | D 15-16 | 15.42 | 19 /46 | 0.17 | 8.04 | 0.09 | 8.30 | 0.09 | |
| 26.08.2017 | Huldersprinten med KM langdistanse | D 15-16 | 1.08.10 | 19 /29 | 2.45 | 8.54 | 0.22 | 8.41 | 0.11 | |
| 12.08.2017 | Hovedløpet lang | D16 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 11.08.2017 | Hovedløpet sprint | D16 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 06.06.2017 | OBIK P12 & AB løp 3 | D-kort | 27.12 | 2 | 0.46 | 11.48 | 0.20 | 12.45 | 1.09 | |
| 31.05.2017 | Foll-O-karusellen #1 | D 15-16 | 33.35 | 1 /3 | 5.42 | 12.50 | 2.11 | 12.53 | 1.18 | |
| 09.05.2017 | Høydepunktet med KM Sprint, Trimtex-Cup | D 15-16 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 06.05.2017 | Fossumløpet | D 15-16 | 39.13 | 19 /29 | 4.30 | 13.09 | 1.30 | 12.53 | 1.18 | |
| 02.05.2017 | Oslo City Cup, løp nr. 5 | D13 | 1.21.34 | 43 /57 | – | – | – | – | – | – |
| 18.04.2017 | Oslo City Cup 2017, Løp nr 3 | D 13-16 | 22.48 | 20 /54 | 0.03 | 8.19 | 0.01 | 8.43 | 0.10 | |
| 19.02.2017 | Sport8 ski-o-cup sprint og publikumsløp | D 15-16 | 21.07 | 7 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 18.02.2017 | Hovedløp ski-o, NM mellomdistanse og publikumsløp | D 16 | 55.26 | 10 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 20.09.2016 | Sturlanatta | B | 34.06 | 2 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 03.05.2016 | Oslo City Cup - finale | D 13-16 | 26.07 | 7 /25 | 0.22 | 9.35 | 0.08 | 9.31 | 0.11 | – |
| 30.04.2016 | Vårløpet - Trimtex Cup | D 15-16 | 49.23 | 27 /28 | 4.59 | 15.45 | 1.35 | 14.34 | 0.56 | |
| 13.04.2016 | KM natt | D15-16 | 21.20 | Brutt | – | – | – | – | – | – |
| 20.06.2015 | Ivar O-løpet | D13-14 | 27.53 | 5 /15 | 1.08 | 13.01 | 0.32 | 15.57 | 2.32 | – |
| 14.06.2015 | Midtsommerløpet | D 13-14 | 46.19 | 40 /51 | 12.07 | 19.12 | 5.01 | 15.57 | 2.32 | – |
| 13.06.2015 | Midtsommersprinten | D 13-14 | 22.23 | 30 /53 | – | – | – | – | – | – |
| 12.06.2015 | Camp Stokke 2015 sprint trening | D 13-14 | 16.59 | 11 /46 | – | – | – | – | – | – |
| 21.04.2015 | Oslo City Cup løp 3 | D13-16 | 33.25 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 07.04.2015 | Oslo City Cup, Løp nr 1 | D 13-16 | 32.35 | 37 /47 | 2.25 | 10.50 | 0.48 | – | – | – |
| 26.08.2014 | Tyrving Klubbmesterskap | O-yngst | 21.39 | 4 | 0.26 | 12.55 | 0.16 | 13.34 | 0.35 | |
| 15.06.2014 | Midtsommerløpene | D 13-14 | 54.54 | 37 /39 | 18.52 | 24.02 | 8.15 | – | – | – |
| 14.06.2014 | Midtsommerløpene | D 13-14 | 16.58 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 08.09.2013 | Ivar O-løpet | D11-12 | 33.58 | 12 | 0.21 | 17.49 | 0.11 | 15.58 | 1.18 | |
| 25.08.2013 | Romeriksløpet, langdistanse | D 11-12 | 54.22 | 7 /15 | 3.58 | 16.04 | 1.10 | 15.13 | 1.29 | – |
| 16.06.2013 | Midtsommerløpene | D 11-12 | 50.49 | 3 /8 | 8.45 | 16.36 | 2.52 | – | – | – |
| 01.09.2012 | Ivar-O-løpet, KM mellom, Trimtexcup | D11-12 | 36.27 | 17 /25 | – | – | – | – | – | – |
| 28.08.2012 | AB karusell nr. 5/OBIK nr. 19 | Damer lang | 1.06.11 | 6 | – | – | – | – | – | – |
| 27.08.2012 | Råtassløp 3 og Rekruttløp Hosle | D 8-12 Rekrutt | 34.41 | – | – | – | – | – | – | – |
| 25.08.2012 | Romeriksløpet, KM-langdistanse, Trimtex Cup | D 11-12 | 57.03 | 14 /20 | – | – | – | – | – | – |
| 03.06.2012 | Fossumløpet | D 11-12 | 37.25 | 18 /21 | – | – | – | – | – | – |
| 09.05.2012 | Rekruttløp Storøya 12 | 2,5 km C | 24.06 | 24 | 0.26 | 16.09 | 0.17 | 15.18 | 0.35 | – |
| 25.05.2011 | Rekruttløp Fossum IF - Onsdag | D2,0N | 27.19 | 9 | 0.47 | 12.00 | 0.21 | – | – | – |