Løperprofil
Sebastian Hofoss
Hadeland
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
12 løp
B-rankingen
22 løp
C-rankingen
14 løp
N-rankingen
5 løp
Skogsrankingen
nr. 2677 av 3540
Nr. 2677 av 3540 blant menn i Norge · nr. 457 av 476 i klassen H21–34 (senior) · nr. 31 av 33 i 2003-kullet
- Forventet kmtid
- 14.28
- Løpskapasitet
- 12.44
- O-evne
- 1.44
- Jevnhet ±
- 9,9 %
- Usikkerhet ±
- 0.32
- Sikkerhet
- 6
- Bommer per løp
- 3,5
- Typisk bom
- 94 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 13 (sist 09.06.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,1168 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,1428 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0987 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0363 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 2,22 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 6,44 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,2602 |
| bomVekt | 51,59 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,546 |
| bomStorSigma | 0,8348 |
| antallBom | 38 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0411 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,1101 |
| havariVekt | 11,22 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0012 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8034 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0007 |
| fartSesongSin | 0,0023 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3388 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3850,3 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 10.00
- Løpskapasitet
- 9.50
- O-evne
- 0.09
- Jevnhet ±
- 5,9 %
- Usikkerhet ±
- 0.48
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 0,8
- Typisk bom
- 61 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 2 (sist 01.05.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,194 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,336 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0595 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0774 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,29 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,32 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9092 |
| bomVekt | 8,33 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,1051 |
| bomStorSigma | 0,5782 |
| antallBom | 3 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0586 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0797 |
| havariVekt | 0,59 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0005 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8523 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0 |
| fartSesongSin | −0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3648,8 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3706,1 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
nr. 212 av 302
Nr. 212 av 302 blant menn i Norge · nr. 6 av 8 i klassen H21–34 (senior) · nr. 1 av 1 i 2003-kullet
- Forventet kmtid
- 16.14
- Løpskapasitet
- 14.17
- O-evne
- 1.57
- Jevnhet ±
- 9,6 %
- Usikkerhet ±
- 0.28
- Sikkerhet
- 14
- Bommer per løp
- 4,0
- Typisk bom
- 86 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 23 (sist 05.07.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,1093 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,121 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0965 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,028 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 5,52 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 14,45 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1257 |
| bomVekt | 113,63 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4528 |
| bomStorSigma | 0,77 |
| antallBom | 58 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0293 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0758 |
| havariVekt | 8,47 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0015 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,0018 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0001 |
| fartSesongSin | −0,0034 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3362 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3820 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
nr. 65 av 204
Nr. 65 av 204 blant menn i Norge · nr. 3 av 4 i klassen H21–34 (senior) · nr. 1 av 1 i 2003-kullet
- Forventet kmtid
- 12.14
- Løpskapasitet
- 10.49
- O-evne
- 1.25
- Jevnhet ±
- 13,8 %
- Usikkerhet ±
- 0.33
- Sikkerhet
- 5
- Bommer per løp
- 3,5
- Typisk bom
- 76 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på korte (+2,0 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i april (±0,9 %)
- Løp i grunnlaget
- 15 (sist 24.05.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1708 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1572 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1383 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0446 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,92 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 5,46 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0691 |
| bomVekt | 43,52 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3353 |
| bomStorSigma | 0,6659 |
| antallBom | 37 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0392 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,064 |
| havariVekt | 2,39 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0292 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,5878 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0006 |
| fartSesongSin | −0,0092 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2553,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2888,8 |
| beregnet | 05.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 8.50
- Løpskapasitet
- 7.32
- O-evne
- 1.18
- Jevnhet ±
- 9,5 %
- Usikkerhet ±
- 2.20
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,0
- Typisk bom
- 77 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 6 (sist 04.07.2021)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,5143 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,482 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0947 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2337 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,01 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,91 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9636 |
| bomVekt | 2,51 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3395 |
| bomStorSigma | 0,7699 |
| antallBom | 8 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0344 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0306 |
| havariVekt | 0,68 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,387 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0001 |
| fartSesongSin | −0,0005 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2095 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 752,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1801,9 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2114,2 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 21 | 04.07.2026 3+3 i Sälen, etapp 2, lång, bom 2.06 | 171 | nr. 3409 |
| Bom over fem minutter | 27 | 03.07.2026 3+3 i Sälen, etapp 1, medel, bom 6.36 | 310 | nr. 5356 |
| Bom over ti minutter | 165 | 10.06.2025 Treningsløp (cupløp 7), bom 10.42 | 310 | nr. 4125 |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.09.2026 | Treningsløpcup 17 | 2.5 km BC | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 05.07.2026 | 3+3 i Sälen, etapp 3, medel | Orange 3 km | 43.32 | 12 /68 | 2.44 | 14.13 | 0.54 | 16.23 | 2.00 | |
| 04.07.2026 | 3+3 i Sälen, etapp 2, lång | Orange 3 km | 48.45 | 22 /69 | 4.18 | 14.46 | 1.18 | 16.23 | 2.00 | |
| 03.07.2026 | 3+3 i Sälen, etapp 1, medel | Orange 3 km | 56.09 | 34 /62 | 12.33 | 18.11 | 4.04 | 16.23 | 2.00 | |
| 21.06.2026 | Jonsokløpet | B åpen 17- | 49.19 | 3 | 4.21 | 17.09 | 1.31 | 16.51 | 1.47 | |
| 16.06.2026 | Treningsløpcup 10 - Klubbmesterskap | B/C åpen | 36.05 | 1 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 09.06.2026 | Treningsløpcup 9 | 2.5 km BC | 51.57 | 6 /10 | 5.37 | 15.57 | 1.43 | 14.30 | 1.43 | |
| 30.05.2026 | KM mellom - Totenåsløpet | B-åpen 17- | 49.28 | 6 /10 | 5.29 | 17.51 | 1.59 | 16.42 | 1.47 | |
| 26.05.2026 | Treningsløpcup 7 | 2.5 km BC | 51.48 | 2 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 24.05.2026 | Elgdilten | C-åpen 17- | 16.27 | 1 /21 | 1.00 | 10.58 | 0.42 | 12.47 | 1.20 | |
| 19.05.2026 | Treningsløpcup 6 | 2.5 km BC | 28.16 | 4 /12 | 1.23 | 12.25 | 0.36 | 13.33 | 1.52 | |
| 30.09.2025 | Treningsløp (cupløp 14) | BC | 39.08 | 2 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 19.08.2025 | Treningsløp og rekruttkurs (cupløp 9) | BC | 55.51 | 3 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 05.07.2025 | Morokulien 2-dagers, dag 1 | B-åpen 17- | 28.22 | 7 /10 | 0.01 | 15.53 | 0.01 | 16.33 | 1.37 | |
| 29.06.2025 | Sälen 3+3, etapp 3, medel | Orange 3 km | 34.56 | 10 /54 | 1.26 | 13.20 | 0.33 | 16.35 | 1.39 | |
| 28.06.2025 | Sälen 3+3, etapp 2, lång | Orange 3 km | 40.17 | 13 /54 | 0.55 | 14.15 | 0.19 | 16.35 | 1.39 | |
| 27.06.2025 | Sälen 3+3, etapp 1, medel | Orange 3 km | 40.37 | 13 /49 | 1.53 | 14.18 | 0.40 | 16.35 | 1.39 | |
| 10.06.2025 | Treningsløp (cupløp 7) | BC | 39.23 | 2 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 09.06.2025 | Løvspretten | B-åpen 17- | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 08.06.2025 | Elgdilten | B-åpen 17- | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 03.06.2025 | Treningsløp (cupløp 6) | BC | 30.48 | 1 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 27.05.2025 | Treningsløp (cupløp 5) | 3 | 0.00 | Brutt | – | – | – | – | – | – |
| 24.05.2025 | KM Mellom/Mjølnerløpet | B-åpen 17- | 45.18 | 5 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 20.05.2025 | Treningsløp (cupløp 4) | 3 | 1.03.46 | 7 /11 | 5.43 | 16.13 | 1.27 | 14.57 | 2.12 | |
| 13.05.2025 | Treningsløp (cupløp 3) | 3 | 45.53 | 7 /12 | 4.42 | 13.59 | 1.26 | 14.57 | 2.12 | |
| 11.05.2025 | Ringeriksløpet | B-åpen 17- | 35.19 | 4 /7 | 2.31 | 18.12 | 1.18 | 18.28 | 2.10 | |
| 06.05.2025 | Treningsløp (cupløp 2) | 3 | 54.27 | 8 /11 | 4.22 | 15.36 | 1.15 | 14.57 | 2.12 | |
| 01.05.2025 | Sesongåpning - treningsløpscup 1 | 2 km | 29.23 | 9 /19 | 0.06 | 11.30 | 0.02 | 10.41 | 0.09 | – |
| 27.04.2025 | Solrenningen Mellomdistanse | B-åpen 17- | 1.00.00 | 25 /29 | 1.31 | 21.23 | 0.32 | 18.33 | 2.22 | |
| 06.04.2025 | Smaaleneneløpet | B Åpen 17- | 47.13 | 10 /43 | 1.53 | 14.58 | 0.36 | 18.33 | 2.22 | |
| 23.03.2025 | Blåveissprinten | B-åpen 17- | 51.12 | 28 /41 | – | – | – | – | – | – |
| 04.10.2024 | Åpent klubbmesterskap natt | Åpen B | 43.53 | 1 /1 | – | – | – | – | – | – |
| 22.09.2024 | Finn Skedsmos minneløp 2024 | Trim | 1.09.06 | 4 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 15.09.2024 | Veteranmesterskapet mellom | C-åpen | 47.33 | 5 /12 | 2.23 | 17.00 | 0.51 | 16.42 | 1.30 | |
| 04.09.2024 | Treningsløpscup 13 | BC | 1.02.31 | 1 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 28.08.2024 | Treningsløpscup 12 | BC | 33.53 | 1 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 25.08.2024 | Bokkerittet - individuelt | RØD | 1.04.15 | 7 /10 | 17.39 | (19.24) | 5.20 | 12.30 | 2.43 | |
| 21.08.2024 | Treningsløpcup 11 - 2024 | BC | 1.07.09 | 2 /5 | 18.43 | 11.50 | 3.18 | 12.30 | 2.43 | |
| 14.08.2024 | Treningsløp 10 og SykkelO | B/C | 45.47 | 1 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 07.08.2024 | Treningsløpcup 9 - 2024 | BC | 25.31 | 2 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 30.06.2024 | 3+3 i Sälen, etapp 3, medel | Medelsvår 3 km | 55.49 | 40 /65 | 13.44 | 18.47 | 4.37 | 18.56 | 3.08 | |
| 29.06.2024 | 3+3 i Sälen, etapp 2, lång | Medelsvår 3 km | 1.00.28 | 39 /63 | 13.35 | 19.41 | 4.25 | 18.56 | 3.08 | |
| 28.06.2024 | 3+3 i Sälen, etapp 1, medel | Medelsvår 3 km | 1.02.59 | 21 /56 | 8.58 | 17.27 | 2.29 | 18.57 | 3.08 | |
| 15.06.2024 | Klubbmesterskap 2024 | B/C åpen | 50.24 | 1 /1 | – | – | – | – | – | – |
| 12.06.2024 | Treningsløpscup 7 - 2024 | BC | 26.27 | 1 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 05.06.2024 | Treningsløpscup 6 - 2024 | BC | 24.27 | 1 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 29.05.2024 | Treningsløpscup 5 2024 | BC | 1.09.07 | 3 /5 | 13.48 | 14.27 | 2.53 | 11.51 | 1.46 | – |
| 22.05.2024 | Treningsløpscup 4 2024 | BC | 29.40 | 1 /6 | 3.22 | 10.21 | 1.10 | 11.51 | 1.46 | – |
| 15.05.2024 | Treningsløpscup 3 | BC | 23.23 | 1 /8 | 1.33 | 9.50 | 0.39 | 11.51 | 1.46 | – |
| 08.05.2024 | Treningsløpcup nr. 2 | BC | 31.15 | 2 /6 | 2.12 | 10.29 | 0.44 | 11.51 | 1.46 | – |
| 01.05.2024 | Aktivitetsdag med treningsløpcup 1 | 2 km | 31.00 | 5 /12 | 2.50 | 12.59 | 1.11 | – | – | – |
| 21.04.2024 | Smaaleneneløpet | C-åpen 17- | 26.20 | 5 /18 | 1.27 | 16.32 | 0.55 | 17.03 | 1.32 | |
| 07.04.2024 | Vestfold 2-dagers, dag 2 | C-åpen | 34.24 | 5 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 06.09.2023 | Treningsløpcup 2023 - 13 | BC | 43.12 | 1 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 30.08.2023 | Treningsløpcup 2023 - 12 | BC | 1.02.21 | 3 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 23.08.2023 | Treningsløpcup 2023 - 11 | BC | 50.40 | 1 /1 | – | – | – | – | – | – |
| 10.08.2023 | Treningsløpcup 2023 - 9 | BC | 1.19.42 | 8 /8 | 17.43 | (28.07) | 6.15 | 19.20 | 2.26 | – |
| 28.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 5, lång, jaktstart | Medelsvår 3,3 | 1.11.18 | 62 /152 | 8.35 | 18.34 | 2.14 | 18.42 | 2.01 | – |
| 27.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 4, medel | Medelsvår 3,3 | 51.28 | 82 /152 | 3.44 | 20.33 | 1.29 | 18.42 | 2.01 | – |
| 26.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 3, medel | Medelsvår 3,3 | 53.11 | 36 /152 | 1.40 | 15.23 | 0.29 | 18.42 | 2.01 | – |
| 24.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 2, lång | Medelsvår 3,3 | 1.05.45 | 55 /152 | 7.37 | 16.48 | 1.57 | 18.42 | 2.01 | – |
| 23.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 1, lång | Medelsvår 3,3 | 1.10.39 | 81 /152 | 6.18 | 19.23 | 1.44 | 18.42 | 2.01 | – |
| 02.07.2023 | 3+3 i Sälen | Medelsvår 3 km | 46.19 | 55 /100 | 2.32 | 17.10 | 0.56 | 18.42 | 2.01 | – |
| 01.07.2023 | 3+3 i Sälen | Medelsvår 3 km | 1.08.06 | 86 /106 | 6.43 | 22.46 | 2.15 | 18.42 | 2.01 | – |
| 30.06.2023 | 3+3 i Sälen | Medelsvår 3 km | 52.14 | 73 /92 | 5.23 | 20.51 | 2.09 | – | – | – |
| 17.06.2023 | Klubbmesterskap lang | B/C åpen | 44.38 | 2 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 14.06.2023 | Treningsløpcup 2023 - 7 | BC | 52.24 | 1 /1 | – | – | – | – | – | – |
| 10.06.2023 | KM Mellom Innlandet/Mjølnerløpet | C-åpen 17- | 29.00 | 4 /7 | 3.42 | 18.38 | 2.23 | 17.26 | 1.32 | |
| 29.05.2023 | Løvspretten | C-åpen 17- | 37.30 | 2 /5 | 1.59 | 17.59 | 0.57 | 17.16 | 1.31 | |
| 28.05.2023 | Elgdilten | C-åpen 17- | 32.36 | 2 /10 | 1.35 | 17.51 | 0.52 | 17.16 | 1.31 | |
| 24.05.2023 | Treningsløpcup 2023 - 4 | BC | 1.08.03 | 3 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 10.05.2023 | Treningsløpcup 2023 - 3 | BC | 38.10 | 1 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 22.10.2022 | Blodslitet | N2-åpen 17- | 41.46 | 4 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2022 | Rondslitet | N-Åpen | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 07.09.2022 | Treningsløp 13 (HOL) | N | 24.43 | 1 /1 | – | – | – | – | – | – |
| 31.08.2022 | Treningsløp 12 (HOL) | N | 22.04 | 1 /1 | – | – | – | – | – | – |
| 28.08.2022 | KM-Stafett Innlandet - individuelle klasser | N2-åpen 17 - | 30.08 | 1 /1 | – | – | – | – | – | – |
| 27.08.2022 | Myrtrampen - KM-Lang | C-åpen 17- | 1.07.54 | 6 /8 | 7.08 | 18.38 | 1.58 | 17.19 | 1.50 | |
| 17.08.2022 | Treningsløp 10 | N | 19.59 | – | – | – | – | – | – | – |
| 14.08.2022 | NM ultralang med publikumsløp | C-åpen 17- | 1.07.56 | 2 /2 | 13.31 | 20.49 | 4.09 | 17.19 | 1.50 | |
| 10.08.2022 | Treningsløp 9 | N | 28.43 | – | – | – | – | – | – | – |
| 03.07.2022 | 3+3 i Sälen | Lätt 2,5 km | 33.54 | 12 /33 | 2.58 | 15.08 | 1.19 | 16.30 | 1.29 | |
| 02.07.2022 | 3+3 i Sälen | Lätt 2,5 km | 37.46 | 11 /35 | 2.51 | 15.24 | 1.10 | 16.30 | 1.29 | |
| 01.07.2022 | 3+3 i Sälen | Lätt 2,5 km | 31.13 | 13 /31 | 4.47 | 16.10 | 2.29 | 16.30 | 1.29 | |
| 25.06.2022 | Norsk O-Festival Vanlige klasser, mellomdistanse | C-åpen 17- | 54.18 | 19 /35 | 2.33 | 17.37 | 0.50 | 17.24 | 1.35 | – |
| 22.06.2022 | Klubbmesterskap 2022 | N | 17.59 | – | – | – | – | – | – | – |
| 18.06.2022 | Nittedalsløpet med Trimtex-cup | C-åpen 17- | 26.34 | 2 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 11.06.2022 | KM mellom, Gjø-Vard-løpet | C-åpen 17- | 48.40 | 2 /2 | 6.22 | 19.21 | 2.32 | 17.24 | 1.35 | – |
| 08.06.2022 | Treningsløp 7 (HOL) | N | 16.18 | – | – | – | – | – | – | – |
| 06.06.2022 | Løvspretten | C-åpen 17- | 54.42 | 11 /13 | 8.37 | 20.45 | 3.16 | 17.24 | 1.35 | – |
| 01.06.2022 | Treningsløp 6 (HOL) | N | 29.14 | – | – | – | – | – | – | – |
| 25.05.2022 | Treningsløp 5 (HOL) | N | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 21.05.2022 | Mjølnerløpet | C-åpen 17- | 38.45 | 2 /7 | 4.24 | 18.36 | 2.07 | – | – | – |
| 11.05.2022 | Treningsløp 3 (HOL) | N | 23.34 | – | – | – | – | – | – | – |
| 27.04.2022 | Treningsløp 1 | N | 20.13 | – | – | – | – | – | – | – |
| 30.10.2021 | Huldertrampen | Mini herrer | 1.04.09 | 24 /26 | – | – | – | – | – | – |
| 16.10.2021 | Blodslitet | N2-åpen 17- | 43.04 | 2 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 28.08.2021 | KM lang | N2-åpen 17- | 20.24 | 1 /1 | – | – | – | – | – | – |
| 14.08.2021 | Fjelldilten | N2-åpen 10-16 | 27.10 | – | – | – | – | – | – | – |
| 04.07.2021 | Sommerløpene i Nord-Østerdal dag 3 | N2-åpen 17- | 15.10 | 1 /3 | 1.50 | 12.05 | 1.28 | 11.16 | 0.52 | – |
| 03.07.2021 | Sommerløpene i Nord-Østerdal dag 2 | N2-åpen 17- | 13.52 | 1 /3 | 0.28 | 11.38 | 0.23 | 11.16 | 0.52 | – |
| 21.08.2016 | Myrtrampen | N-åpen | 31.06 | – | 1.45 | 16.05 | 0.54 | 13.48 | 1.09 | |
| 20.08.2016 | Myrsprinten - KM Sprint Hedmark og Oppland | N-åpen | 11.47 | – | – | – | – | – | – | – |
| 19.06.2016 | Jonsokløpet | H 13-16N | 29.04 | 1 /1 | – | – | – | – | – | – |
| 21.06.2015 | O-land 2015 | N-åpen | 36.15 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 17.08.2014 | Mjølnerløpet | N-åpen | 24.41 | – | – | – | – | – | – | – |
| 29.06.2014 | Norsk O-Festival | N-aapen | 0.00 | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 22.06.2013 | Norsk O-Festival | N-åpen | 43.17 | – | – | – | – | – | – | – |
| 21.06.2013 | Norsk O-Festival | N-åpen | 22.04 | – | – | – | – | – | – | – |
| 16.06.2013 | Jonsokløpet (Jubileumsløp 60 År) | N-åpen | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 20.05.2013 | Løvspretten med VM test senior | N-åpen | 44.41 | – | – | – | – | – | – | – |
| 19.05.2013 | Elgdilten med VM test senior | N-åpen | 40.18 | – | – | – | – | – | – | – |
| 18.05.2013 | Pinsesprinten | N-åpen | 26.08 | – | – | – | – | – | – | – |
| 24.06.2012 | Norsk O-Festival (Øvrige klasser) | N-åpen | 30.55 | – | 1.39 | 21.35 | 1.09 | 17.25 | 1.13 | – |
| 23.06.2012 | Norsk O-Festival (Øvrige klasser) | N-åpen | 45.45 | – | 4.08 | 20.26 | 1.51 | 17.25 | 1.13 | – |
| 22.06.2012 | Norsk O-Festival (Øvrige klasser) | N-åpen | 20.51 | – | – | – | – | – | – | – |
| 10.06.2012 | Jonsokløpet 2012 - Fossekallen IL | N-åpen, 1.7 km, løype 1 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 20.05.2012 | Knut Valstads Minneløp, Trimtexcup | N-åpen | 30.52 | – | 1.25 | 16.29 | 0.45 | – | – | – |
| 01.05.2012 | Ringerikskarusellen III, Fossekallen IL | 1.5 km, N åpen | 29.09 | – | 1.00 | 19.45 | 0.41 | – | – | – |