Løperprofil
Vasco Boal
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
B-rankingen
7 løp
C-rankingen
8 løp
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.03.2026 | TROFEO QUIJOTES 2026 LArga | M-14 | 49.04 | 17 /38 | 9.03 | 12.32 | 2.19 | 12.31 | 1.24 | |
| 21.03.2026 | TROFEO QUIJOTES 2026 | M-14 | 47.25 | 17 /39 | 8.07 | 13.46 | 2.21 | 12.31 | 1.24 | |
| 21.03.2026 | TROFEO QUIJOTES 2026 Sprint | M-14 | 23.57 | 23 /39 | 5.22 | 10.39 | 2.23 | – | – | – |
| 17.02.2026 | Portugal "O" Meeting 2026 - Long Distance | M14 | 49.40 | 16 /33 | 6.27 | 13.22 | 1.44 | 14.55 | 2.04 | |
| 16.02.2026 | Portugal "O" Meeting 2026 - Middle Distance GOLD WRE | M14 | 26.23 | 9 /33 | 2.53 | 11.58 | 1.18 | 14.55 | 2.04 | |
| 15.02.2026 | Portugal "O" Meeting 2026 - Lond Distance | M14 | 1.08.50 | 26 /34 | 18.08 | 18.44 | 4.56 | 14.55 | 2.04 | |
| 14.02.2026 | Portugal "O" Meeting 2026 - Middle GOLD WRE | M14 | 31.53 | 11 /34 | 2.31 | 11.37 | 0.55 | 14.58 | 2.04 | |
| 11.01.2026 | Madeira Orienteering Festival (MOF2026)_E5 | H14 | 30.02 | 6 /12 | 6.14 | 16.48 | 3.29 | 14.17 | 1.24 | – |
| 10.01.2026 | Madeira Orienteering Festival (MOF2026)_E2 | H14 | 24.05 | 3 /12 | 2.46 | 13.19 | 1.32 | 14.17 | 1.24 | – |
| 10.01.2026 | MOF 2026 - Camacha - Euro City Race | YM | 45.48 | 6 /17 | 12.07 | 16.07 | 4.16 | 13.22 | 1.23 | – |
| 09.01.2026 | Madeira Orienteering Festival (MOF2026) | H14 | 15.03 | 3 /11 | 1.31 | 13.24 | 1.21 | 14.17 | 1.24 | – |
| 04.03.2025 | Portugal "O" Meeting 2025 - Day 4 | M12 | 29.28 | 6 /13 | 0.51 | 15.00 | 0.26 | 15.55 | 2.34 | |
| 03.03.2025 | Portugal "O" Meeting 2025 - Day 3 WRE | M12 | 25.05 | 6 /14 | 4.29 | 17.37 | 3.09 | 15.55 | 2.34 | |
| 02.03.2025 | Portugal "O" Meeting 2025 - Day 2 | M12 | 21.56 | 12 /14 | 7.21 | 19.43 | 6.36 | 15.55 | 2.34 | |
| 02.03.2025 | Portugal "O" Meeting 2025 - Day 2 Night Sprint | M14 | 17.24 | 9 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 01.03.2025 | Portugal "O" Meeting 2025 - Day 1 WRE | M12 | 18.05 | 4 /16 | 0.00 | 11.43 | 0.00 | 15.55 | 2.34 | |
| 01.03.2025 | Portugal "O" Meeting 2025 - Day 1 Night Sprint | M14 | 28.00 | Brutt | – | – | – | – | – | – |
| 23.02.2025 | Aguiar da Beira "O" Meeting 2025 - Middle | H12 | 48.47 | 3 /5 | 10.35 | 20.07 | 4.22 | 17.37 | 3.40 | |
| 22.02.2025 | Aguiar da Beira "O" Meeting 2025 - Long | H12 | 53.57 | 5 /5 | 21.29 | 23.02 | 9.10 | 17.37 | 3.40 | |
| 11.02.2024 | Portugal "O" Meeting 2024 - Day 2 | M12 | 18.38 | 5 /13 | 0.41 | 10.39 | 0.23 | 14.39 | 3.16 | – |
| 10.02.2024 | Portugal "O" Meeting 2024 - Day 1 | M12 | 57.44 | 11 /14 | 33.43 | (26.51) | 15.41 | 14.39 | 3.16 | – |
| 19.02.2023 | Portugal "O" Meeting 2023 - Day 2 | M10 | 34.13 | 5 /17 | 5.43 | 15.23 | 2.34 | – | – | – |
| 19.02.2022 | NAOM22 - stage 1, middle Herd. Pereiro | Fácil Longo | 59.09 | 16 /49 | 11.55 | 19.48 | 3.59 | – | – | – |
| 19.02.2022 | NAOM22 - stage 2, sprint Marvao | H10 | 16.20 | 2 /8 | – | – | – | – | – | – |