Løperprofil

Othmar Sauter

Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser

Utvikling

Én graf per ranking løperen har nok løp i — klikk på et rankingnavn for å åpne eller lukke. Tykk linje er rankingtallet (forventet kmtid) ved hvert månedsskifte, tynn linje er løpskapasiteten uten bom, og feltet mellom dem er bomtapet. Lavt er bra, så kurven stiger i grafen når løperen blir bedre. Prikkene er enkeltløp (justert kmtid); løp rankingen ser bort fra vises ikke.

Skogsrankingen

12 løp
24.0028.0032.0036.0040.0020232024WMOC 2022 Forest Qualification 13.07.2022: 23.35WMOC 2022 Middle Final 14.07.2022: 38.22Portugal "O" Meeting 2023 - Day 1 18.02.2023: 27.29Portugal "O" Meeting 2023 - Day 2 19.02.2023: 26.59Portugal "O" Meeting 2023 - Day 3 20.02.2023: 24.01Portugal "O" Meeting 2023 - Day 4 21.02.2023: 32.44WMOC 2023 Forest Qualificatio 15.08.2023: 32.21WMOC 2023 Middle Final 16.08.2023: 22.05WMOC 2023 Long Final 18.08.2023: 33.48Portugal "O" Meeting 2024 - Day 3 12.02.2024: 42.05

Sprintrankingen

4 løp
12.0013.0014.002023WMOC 2022 Sprint Qualification 10.07.2022: 13.14WMOC 2022 Sprint Final 11.07.2022: 14.08WMOC 2023 Sprint Qualification 12.08.2023: 14.28WMOC 2023 Sprint Final 13.08.2023: 13.47

Løp

17 løp vist. Justert kmtid er rankingens vurdering av dette ene løpet — løping og bom samlet, omregnet til km-tid i en gjennomsnittlig o-løype, og dermed sammenlignbar med forventet kmtid: løperens samlede ranking ved første månedsskifte etter løpet (ranking nå for de ferskeste løpene). O-prest. er bomtapets andel av den justerte kmtiden, og o-evne-andelen står ved siden av forventet kmtid. Tall i parentes er enkeltløp så langt fra løperens nivå at rankingen i praksis ser bort fra dem — oftest småfelt uten reell referanse. Fargen viser hvilken ranking løpet teller i: skogsrankingen (vanlig tekst), sprint, B-løyper, C-løyper og N-løyper.

Dato Løp Klasse Tid Plass Bommet Justert kmtid O-prest. Forventet kmtid O-evne Terning
12.02.2024 Portugal "O" Meeting 2024 - Day 3 M90 1.22.02 1 /1 31.24 42.05 16.07 30.21 2.51
10.02.2024 Portugal "O" Meeting 2024 - Day 1 M90 1.06.41 1 /1 2.44 (49.39) 2.02 30.21 2.51
18.08.2023 WMOC 2023 Long Final M90-A 1.21.55 5 /10 17.26 33.48 7.12 28.14 2.28
16.08.2023 WMOC 2023 Middle Final M90-A 30.02 3 /10 0.40 22.05 0.29 28.14 2.28
15.08.2023 WMOC 2023 Forest Qualificatio M90-1 1.00.20 4 /10 6.15 32.21 3.21 28.14 2.28
13.08.2023 WMOC 2023 Sprint Final M90-A 11.41 1 /10 0.28 13.47 0.33 12.48 0.08
12.08.2023 WMOC 2023 Sprint Qualification M90-1 13.18 3 /10 0.47 14.28 0.51 12.48 0.08
21.02.2023 Portugal "O" Meeting 2023 - Day 4 M90 1.20.21 1 /1 13.59 32.44 5.42 26.43 2.24
20.02.2023 Portugal "O" Meeting 2023 - Day 3 M90 36.12 1 /1 1.13 24.01 0.48 26.43 2.24
19.02.2023 Portugal "O" Meeting 2023 - Day 2 M90 1.19.49 1 /1 7.41 26.59 2.36 26.43 2.24
19.02.2023 Portugal "O" Meeting 2023 - Night Sprint M90 19.35 Disk – – – – – –
18.02.2023 Portugal "O" Meeting 2023 - Day 1 M90 35.23 1 /1 4.39 27.29 3.37 26.43 2.24
16.07.2022 WMOC 2022 Long Final M85-B 2.29.05 8 /15 20.47 (56.13) 7.50 28.18 3.18 –
14.07.2022 WMOC 2022 Middle Final M85-B 1.01.47 7 /15 19.01 38.22 11.49 28.18 3.18 –
13.07.2022 WMOC 2022 Forest Qualification M85-1 1.16.14 19 /30 4.37 23.35 1.26 28.18 3.18 –
11.07.2022 WMOC 2022 Sprint Final M85-A 17.00 9 /15 2.56 14.08 2.26 11.44 0.11 –
10.07.2022 WMOC 2022 Sprint Qualification M85-1 17.42 8 /30 0.56 13.14 0.42 11.44 0.11 –

Løp per år

2022: 5 løp520222023: 10 løp1020232024: 2 løp22024