Løperprofil

Noah Halvorsrud

Eidskog

Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser

Utvikling

Grafen viser C-rankingen: tykk linje er rankingtallet (forventet kmtid) ved hvert månedsskifte, tynn linje er løpskapasiteten uten bom, og feltet mellom dem er bomtapet. Lavt er bra, så kurven stiger i grafen når løperen blir bedre. Prikkene er enkeltløp (justert kmtid); løp rankingen ser bort fra vises ikke.

7.309.0010.3012.0013.302019202020212022O-karusell 9, klubbmesterskap 13.09.2018: 14.07O-karusell 6, mosjonsorientering 20.06.2019: 11.58Karusell/motionsorientering 8 22.08.2019: 12.56O-karusell 9 05.09.2019: 13.04O-karusell 2 19.05.2020: 11.16O-karusell 2 13.05.2021: 8.28O-karusell 8 klubbmesterskap 25.08.2021: 7.44

Løp

17 løp vist. Justert kmtid er rankingens vurdering av dette ene løpet — løping og bom samlet, omregnet til km-tid i en gjennomsnittlig o-løype, og dermed sammenlignbar med forventet kmtid: løperens samlede ranking ved første månedsskifte etter løpet (ranking nå for de ferskeste løpene). O-prest. er bomtapets andel av den justerte kmtiden, og o-evne-andelen står ved siden av forventet kmtid. Tall i parentes er enkeltløp så langt fra løperens nivå at rankingen i praksis ser bort fra dem — oftest småfelt uten reell referanse. Fargen viser hvilken ranking løpet teller i: skogsrankingen (vanlig tekst), sprint, B-løyper, C-løyper og N-løyper.

Dato Løp Klasse Tid Plass Bommet Justert kmtid O-prest. Forventet kmtid O-evne Terning
11.05.2023 O-Karusell 2 Lett 11.31 6 /14 – – – – – –
25.08.2022 KLUBBMESTERSKAP/O-KARUSELL Nybegynnerløype 4.41 1 /15 – – – – – –
23.06.2022 O-Karusell 5 / Motionsorientering Lett 22.17 6 /13 0.59 (16.07) 0.43 10.16 0.40
25.08.2021 O-karusell 8 klubbmesterskap D/H-12 13.22 1 /10 0.22 7.44 0.13 9.00 0.33
13.05.2021 O-karusell 2 Lett 13.00 1 /6 0.17 8.28 0.11 9.53 0.38
27.08.2020 O-karusell 8 N 25.16 6 /11 1.36 13.26 0.51 12.14 0.43 –
11.08.2020 Tour de GLåmdal/karusell N åpen 12.18 3 /7 0.45 10.42 0.39 12.14 0.43 –
19.05.2020 O-karusell 2 Lett 26.26 1 /5 1.20 11.16 0.34 12.26 0.40
05.09.2019 O-karusell 9 Lett 17.41 1 /7 1.14 13.04 0.55 13.19 0.45
22.08.2019 Karusell/motionsorientering 8 Lett 19.20 3 /20 0.08 12.56 0.05 13.23 0.49
20.06.2019 O-karusell 6, mosjonsorientering Lett 19.32 3 /22 1.22 11.58 0.50 13.01 0.59
21.05.2019 le Tour de Glåmdal nr 2 / O-karusell nr 4 N-LØYPE 11.19 1 /31 0.00 9.42 0.00 11.29 0.52 –
02.05.2019 O-karusell 2, mosjonsorientering Mellom 18.50 6 /23 1.01 7.29 0.24 – – –
27.04.2019 O-karusellen 1 Lett 15.25 11 /25 – – – – – –
13.09.2018 O-karusell 9, klubbmesterskap Lett 27.11 8 /22 0.51 14.07 0.26 14.06 0.49 –
21.08.2018 Le Tour de Glåmdal 5 / o-karusell 7 N-LØYPE 33.19 9 /24 1.05 14.38 0.29 – – –
09.08.2018 O-karusell 6, mosjonsorientering Lett 11.11 4 /17 0.23 12.29 0.26 – – –

Løp per år

2018: 3 løp320182019: 6 løp620192020: 3 løp320202021: 2 løp220212022: 2 løp220222023: 1 løp12023