Løperprofil

Kari Melby

Verdal

Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser

Utvikling

Grafen viser C-rankingen: tykk linje er rankingtallet (forventet kmtid) ved hvert månedsskifte, tynn linje er løpskapasiteten uten bom, og feltet mellom dem er bomtapet. Lavt er bra, så kurven stiger i grafen når løperen blir bedre. Prikkene er enkeltløp (justert kmtid); løp rankingen ser bort fra vises ikke.

12.0014.0016.0018.0020.00201620182020202220242026Bygdakamp 3 17.06.2015: 12.35Bygdakamp 5, Skøynar 26.08.2015: 17.09Bygdakamp 1 - Skøynar 04.05.2016: 11.44Bygdakamp 5 - Verdal 24.08.2016: 15.22O-karusell 5 15.08.2018: 12.49BK 6 05.09.2018: 15.53O-sjuer 3 / Bygdakamp 3 22.05.2019: 13.07Bygdakamp 4 05.06.2019: 16.08BK og O-sjuer 7, Jamtkneppet 09.06.2021: 15.53O-sjuer 4 BK2, Nybrotta 18.05.2022: 20.45BK 6 / O-sjuer 9, Storlidalen 06.09.2023: 20.00Bygdakamp 2 08.05.2024: 15.08Bygdakamp 3 / O-karusell 3 29.05.2024: 17.01O7-6 / BK-4 Masteråsen 12.06.2024: 19.47Bygdakamp 6 18.09.2024: 17.56Bygdakamp 5 - Lynhalla Nord 26.08.2026: 17.15

Løp

26 løp vist. Justert kmtid er rankingens vurdering av dette ene løpet — løping og bom samlet, omregnet til km-tid i en gjennomsnittlig o-løype, og dermed sammenlignbar med forventet kmtid: løperens samlede ranking ved første månedsskifte etter løpet (ranking nå for de ferskeste løpene). O-prest. er bomtapets andel av den justerte kmtiden, og o-evne-andelen står ved siden av forventet kmtid. Tall i parentes er enkeltløp så langt fra løperens nivå at rankingen i praksis ser bort fra dem — oftest småfelt uten reell referanse. Fargen viser hvilken ranking løpet teller i: skogsrankingen (vanlig tekst), sprint, B-løyper, C-løyper og N-løyper.

Dato Løp Klasse Tid Plass Bommet Justert kmtid O-prest. Forventet kmtid O-evne Terning
26.08.2026 Bygdakamp 5 - Lynhalla Nord C2 51.03 13 2.49 17.15 0.57 17.00 1.09
27.05.2026 Bygdakamp 3 C – DNS – – – – – –
04.06.2025 O-karusell 3, Bygdakamp 3 Vert – – – – – – – –
07.05.2025 Bygdakamp nr 1 C2/B3 32.50 42 – – – – – –
18.09.2024 Bygdakamp 6 C2 35.36 28 0.03 17.56 0.02 18.06 1.03
15.09.2024 O-karusell 6 Råtass 50.01 – 3.14 15.11 0.59 14.56 1.17 –
14.08.2024 O-karusell 5 Vert – – – – – – – –
12.06.2024 O7-6 / BK-4 Masteråsen C2 40.51 25 4.00 19.47 1.56 17.59 1.09
29.05.2024 Bygdakamp 3 / O-karusell 3 C 2 km 29.59 20 /25 0.17 17.01 0.10 17.01 0.59
08.05.2024 Bygdakamp 2 C2 30.36 10 0.58 15.08 0.29 17.01 0.59
17.04.2024 O-karusell 1 / Bygdakamp 1 C 2 – Inaktiv – – – – – –
06.09.2023 BK 6 / O-sjuer 9, Storlidalen C2 34.57 32 1.16 20.00 0.43 19.52 1.24
18.05.2022 O-sjuer 4 BK2, Nybrotta C2 44.48 27 1.13 20.45 0.34 16.00 1.31
09.06.2021 BK og O-sjuer 7, Jamtkneppet C2 41.22 21 7.37 15.53 2.55 14.35 1.51
05.06.2019 Bygdakamp 4 C2 40.29 13 9.13 16.08 3.40 14.12 1.29
22.05.2019 O-sjuer 3 / Bygdakamp 3 C2 24.02 11 0.09 13.07 0.05 13.58 1.07
05.09.2018 BK 6 C 2 31.15 17 4.52 15.53 2.28 14.09 1.16
29.08.2018 O-karusell 6 2km 32.54 6 /8 0.02 15.00 0.01 13.09 1.20 –
15.08.2018 O-karusell 5 c25 22.19 8 /20 1.08 12.49 0.39 13.18 1.00
20.06.2018 O-karusell 4 trimc 26.10 10 /18 6.26 15.18 3.46 – – –
07.06.2017 Bygdakamp 3 Verdal - 2017 N 1,5 38.32 – 4.46 24.08 2.59 – – –
24.08.2016 Bygdakamp 5 - Verdal C2 36.56 13 1.16 15.22 0.32 12.52 1.06
04.05.2016 Bygdakamp 1 - Skøynar C2 37.11 13 3.23 11.44 1.04 12.36 1.23
26.08.2015 Bygdakamp 5, Skøynar C2 30.53 12 9.57 17.09 5.31 14.09 1.54
17.06.2015 Bygdakamp 3 C2 24.43 7 0.28 12.35 0.14 13.03 0.45 –
06.05.2015 O-sjuer nr 4 og BK 1 C2 23.15 7 0.47 12.00 0.24 – – –

Løp per år

2015: 3 løp320152016: 2 løp220162017: 1 løp120172018: 4 løp420182019: 2 løp2201920202021: 1 løp120212022: 1 løp120222023: 1 løp120232024: 7 løp720242025: 2 løp220252026: 1 løp12026