Løperprofil

Ingrid Svendgård

Skøynar

Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser

Utvikling

Én graf per ranking løperen har nok løp i — klikk på et rankingnavn for å åpne eller lukke. Tykk linje er rankingtallet (forventet kmtid) ved hvert månedsskifte, tynn linje er løpskapasiteten uten bom, og feltet mellom dem er bomtapet. Lavt er bra, så kurven stiger i grafen når løperen blir bedre. Prikkene er enkeltløp (justert kmtid); løp rankingen ser bort fra vises ikke.

C-rankingen

9 løp
15.0018.0021.0024.00201620172018201920202021Bygdakamp 3 17.06.2015: 16.03Bygdakamp 2 - Verdal 18.05.2016: 18.33Bygdakamp 5 - Verdal 24.08.2016: 24.04Bygdakamp 4 23.08.2017: 21.56Bygdakamp 3 30.05.2018: 17.35Bygdakamp 5 22.08.2018: 18.22O-sjuer 3 / Bygdakamp 3 22.05.2019: 19.22O-sjuer 4, Masteråsen 05.05.2021: 16.34

N-rankingen

8 løp
12.0013.3015.0016.302016201720182019202020212022O-sjuer nr 9 og BK 4 19.08.2015: 13.01Skøynarkarusell 7 17.08.2016: 10.56O-sjuer 2, Momarka 18.04.2018: 13.45BK 1 24.04.2019: 12.28Skøynarkarrusell 15.05.2019: 10.56O-sjuer 4 BK2, Nybrotta 18.05.2022: 11.49

Løp

22 løp vist. Justert kmtid er rankingens vurdering av dette ene løpet — løping og bom samlet, omregnet til km-tid i en gjennomsnittlig o-løype, og dermed sammenlignbar med forventet kmtid: løperens samlede ranking ved første månedsskifte etter løpet (ranking nå for de ferskeste løpene). O-prest. er bomtapets andel av den justerte kmtiden, og o-evne-andelen står ved siden av forventet kmtid. Tall i parentes er enkeltløp så langt fra løperens nivå at rankingen i praksis ser bort fra dem — oftest småfelt uten reell referanse. Fargen viser hvilken ranking løpet teller i: skogsrankingen (vanlig tekst), sprint, B-løyper, C-løyper og N-løyper.

Dato Løp Klasse Tid Plass Bommet Justert kmtid O-prest. Forventet kmtid O-evne Terning
05.04.2026 Vårsamling SK1 Nybegynner – DNS – – – – – –
18.05.2022 O-sjuer 4 BK2, Nybrotta N1 27.37 4 0.00 11.49 0.00 12.37 0.51
05.05.2021 O-sjuer 4, Masteråsen C2 42.57 17 9.29 16.34 3.39 16.02 2.45
11.09.2019 Bygdakamp 6 N1 22.18 25 – – – – – –
05.06.2019 Bygdakamp 4 C2 1.12.10 30 28.37 (28.44) 11.24 19.58 2.35
22.05.2019 O-sjuer 3 / Bygdakamp 3 C2 35.29 28 1.13 19.22 0.40 19.01 1.22
15.05.2019 Skøynarkarrusell N1 34.17 – 0.59 10.56 0.19 12.41 0.57
24.04.2019 BK 1 N 1,5 18.55 – 0.09 12.28 0.06 13.36 1.10
22.08.2018 Bygdakamp 5 C2 39.50 24 3.26 18.22 1.35 18.36 1.34
30.05.2018 Bygdakamp 3 C 2 36.53 23 0.19 17.35 0.09 18.49 1.50
29.04.2018 Blåveisløpet N-åpen 39.52 – – – – – – –
18.04.2018 O-sjuer 2, Momarka N1/C2 15.25 – 0.48 13.45 0.43 14.27 1.23
23.08.2017 Bygdakamp 4 C 2 47.18 14 3.37 21.56 1.41 20.09 2.16
03.09.2016 Bygdakamp 6 med premieutdeling N1 44.16 – 19.28 (21.43) 9.33 13.54 1.45
24.08.2016 Bygdakamp 5 - Verdal C2 57.52 26 18.42 24.04 7.47 19.39 3.16
17.08.2016 Skøynarkarusell 7 N 32.21 – 1.04 10.56 0.22 12.50 0.41
18.05.2016 Bygdakamp 2 - Verdal C2 36.47 24 3.28 18.33 1.45 17.54 1.51
04.05.2016 Bygdakamp 1 - Skøynar N1 1.08.47 – 2.04 (26.23) 0.48 16.29 0.52 –
19.08.2015 O-sjuer nr 9 og BK 4 N1 24.13 – 1.54 13.01 1.01 13.21 0.51 –
17.06.2015 Bygdakamp 3 C2 31.32 15 0.03 16.03 0.02 19.05 2.36 –
06.05.2015 O-sjuer nr 4 og BK 1 C2 53.55 40 16.45 27.50 8.39 – – –
18.06.2014 Bygdakamp nr4, Skøynar N1,5 27.48 – 0.33 16.25 0.19 – – –

Løp per år

2014: 1 løp120142015: 3 løp320152016: 5 løp520162017: 1 løp120172018: 4 løp420182019: 5 løp5201920202021: 1 løp120212022: 1 løp12022