Løperprofil

Inger Myren

Frol

Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser

Utvikling

Én graf per ranking løperen har nok løp i — klikk på et rankingnavn for å åpne eller lukke. Tykk linje er rankingtallet (forventet kmtid) ved hvert månedsskifte, tynn linje er løpskapasiteten uten bom, og feltet mellom dem er bomtapet. Lavt er bra, så kurven stiger i grafen når løperen blir bedre. Prikkene er enkeltløp (justert kmtid); løp rankingen ser bort fra vises ikke.

C-rankingen

8 løp
18.0021.0024.0027.0020182019O-sjuer 5 31.05.2017: 19.09Bygdakamp 3 Verdal - 2017 07.06.2017: 20.02O-sjuer 8 16.08.2017: 25.05Bygdakamp 4 23.08.2017: 26.40O-sjuer nr 3 02.05.2018: 15.50Bygdakamp 2 09.05.2018: 23.46O-Sjuer 2 15.05.2019: 21.19O-Sjuer 4 29.05.2019: 21.34

N-rankingen

9 løp
9.0012.0015.0018.0021.00201320142015201620172018O-sjuern 8 14.08.2013: 16.48O-sjuern 9 28.08.2013: 17.23O-sjuer 6, Rinnbustaden 25.06.2014: 21.11O-sjuer nr 4 og BK 1 06.05.2015: 20.01O-sjuer nr. 5 25.05.2016: 15.32O-sjuer nr. 7 22.06.2016: 15.34Bygdakamp 5 - Verdal 24.08.2016: 18.16O-sjuer 1, Hegle 11.04.2018: 8.54

Løp

45 løp vist. Justert kmtid er rankingens vurdering av dette ene løpet — løping og bom samlet, omregnet til km-tid i en gjennomsnittlig o-løype, og dermed sammenlignbar med forventet kmtid: løperens samlede ranking ved første månedsskifte etter løpet (ranking nå for de ferskeste løpene). O-prest. er bomtapets andel av den justerte kmtiden, og o-evne-andelen står ved siden av forventet kmtid. Tall i parentes er enkeltløp så langt fra løperens nivå at rankingen i praksis ser bort fra dem — oftest småfelt uten reell referanse. Fargen viser hvilken ranking løpet teller i: skogsrankingen (vanlig tekst), sprint, B-løyper, C-løyper og N-løyper.

Dato Løp Klasse Tid Plass Bommet Justert kmtid O-prest. Forventet kmtid O-evne Terning
18.09.2019 O-Sjuer 10 C2 19.19 10 – – – – – –
11.09.2019 Bygdakamp 6 N1 19.26 16 – – – – – –
29.05.2019 O-Sjuer 4 C2 50.01 29 8.24 21.34 3.37 19.42 2.20
22.05.2019 O-sjuer 3 / Bygdakamp 3 C2 33.27 DSQ – – – – – –
15.05.2019 O-Sjuer 2 C2 35.54 21 6.53 21.19 4.05 19.42 2.20
29.08.2018 O-sjuer nr. 9 N1/C2 13.53 – – – – – – –
09.05.2018 Bygdakamp 2 C2 45.51 45 8.20 23.46 4.19 19.18 1.56
02.05.2018 O-sjuer nr 3 C2 20.35 12 0.53 15.50 0.41 19.18 1.56
11.04.2018 O-sjuer 1, Hegle N1/C2 11.22 – 0.47 8.54 0.37 10.44 0.59
23.08.2017 Bygdakamp 4 C 2 57.30 19 5.27 26.40 2.32 22.13 2.02
16.08.2017 O-sjuer 8 C2 59.11 15 11.16 25.05 4.47 22.13 2.02
07.06.2017 Bygdakamp 3 Verdal - 2017 C 2 25.15 20 0.33 20.02 0.26 19.44 1.14
31.05.2017 O-sjuer 5 C2 32.48 17 2.02 19.09 1.11 18.37 1.31 –
10.05.2017 O-sjuer 4 N1/C2 9.15 – – – – – – –
14.09.2016 O-sjuer nr. 10 / Klubbmesterskap N1 – DNS – – – – – –
03.09.2016 Bygdakamp 6 med premieutdeling N1 – DNS – – – – – –
24.08.2016 Bygdakamp 5 - Verdal N1 42.35 – 2.17 18.16 0.59 16.35 1.11
22.06.2016 O-sjuer nr. 7 N1 22.16 – 0.41 15.34 0.29 15.25 1.17
08.06.2016 O-sjuer nr. 6 C2 uten tid – DNS – – – – – –
01.06.2016 Bygdakamp 3 B3/C5 32.28 41 3.57 28.43 3.30 25.54 2.09
25.05.2016 O-sjuer nr. 5 N1 27.41 – 1.40 15.32 0.56 15.19 1.29
27.04.2016 O-sjuer nr. 3 C2 59.59 31 10.17 31.40 5.26 – – –
20.04.2016 O-sjuer nr. 2 N1/C2 21.36 – – – – – – –
13.04.2016 O-sjuer nr. 1 N1/C2 19.22 30 – – – – – –
02.09.2015 O-sjuer nr 10 B3/C5 32.28 41 3.57 29.37 3.36 25.45 2.04 –
23.06.2015 O-sjuer nr. gjeldsåsmyra N1 – DNS – – – – – –
03.06.2015 Bygdakamp 2 B3/C5 32.28 44 4.01 30.00 3.43 – – –
13.05.2015 O-sjuer nr 5 N1 – DNS – – – – – –
06.05.2015 O-sjuer nr 4 og BK 1 N1 23.53 – 9.16 20.01 7.46 14.44 1.50
25.06.2014 O-sjuer 6, Rinnbustaden N1 43.22 – 3.21 21.11 1.38 16.33 1.21
28.05.2014 Bygdakamp nr.2, Frol il N1.5 – DNS – – – – – –
21.05.2014 O-sjuer 4, Stubbmodalen N1 – DNS – – – – – –
07.05.2014 O-sjuer 3, Børsåsen N1 – DNS – – – – – –
30.04.2014 O-sjuer 2, Håa N1 – DNS – – – – – –
28.08.2013 O-sjuern 9 N1 35.09 – 1.45 17.23 0.52 16.51 1.12 –
14.08.2013 O-sjuern 8 N1 35.26 – 2.09 16.48 1.01 16.51 1.12 –
22.05.2013 O-sjuern 6 N1 – DNS – – – – – –
08.05.2013 O-sjuern 5 og Klubbmesterskap N1 – DNS – – – – – –
08.05.2013 O-sjuern 5 og Klubbmesterskap N1 – DNS – – – – – –
17.04.2013 O-sjuern 3 og Klubbmesterskap N1 – DNS – – – – – –
10.04.2013 O-sjuern 2 N1 – DNS – – – – – –
22.08.2012 O-sjuer nr 8 N1 32.32 – – – – – – –
15.08.2012 O-sjuer nr 7 N1 56.40 – 10.59 (24.06) 4.40 15.26 2.12 –
06.06.2012 O-sjuer nr 4 N1 42.23 – 3.44 13.00 1.09 – – –
22.06.2011 O-sjuer nr 6 N1 2.00.00 7 /15 – – – – – –

Løp per år

2011: 1 løp120112012: 3 løp320122013: 2 løp220132014: 1 løp120142015: 3 løp320152016: 7 løp720162017: 5 løp520172018: 4 løp420182019: 5 løp52019