Løperprofil
Tuomo Rantapelkonen
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.07.2026 | FIN5 suunnistusviikko, 5.-10.7.2026 Salla, 3.osakilpailu | H60A | 37.14 | 13 /48 | 0.22 | 10.39 | 0.06 | 11.49 | 1.01 | |
| 06.07.2026 | FIN5 suunnistusviikko, 5.-10.7.2026 Salla, stage 2 | H60A | 32.53 | 21 /48 | 1.22 | 11.20 | 0.28 | 11.49 | 1.01 | |
| 05.07.2026 | FIN5 suunnistusviikko, 5.-10.7.2026 Salla. 1st day. | H60A | 58.11 | 17 /50 | 1.33 | 11.14 | 0.18 | 11.49 | 1.01 | |
| 09.08.2024 | WMOC Long Final, 9.8.2024 | M60B | 1.07.23 | 39 /70 | 6.11 | 11.10 | 1.01 | 11.22 | 1.30 | |
| 07.08.2024 | WMOC Middle Final, 7.8.2024 | M60A | 46.21 | 75 /79 | 10.18 | 12.44 | 2.50 | 11.22 | 1.30 | |
| 06.08.2024 | WMOC Forest Qualification, 6.8.2024 | M60-3 | 51.29 | 13 /73 | 1.33 | 9.32 | 0.17 | 11.22 | 1.30 | |
| 04.08.2024 | WMOC Sprint Final, 4.8.2024 | M60C | 16.39 | 13 /78 | 0.02 | 8.13 | 0.01 | 8.24 | 0.12 | – |
| 03.08.2024 | WMOC Sprint Qualification, 3.8.2024 | M60-1 | 18.32 | 44 /73 | 1.37 | 9.00 | 0.47 | 8.24 | 0.12 | – |
| 16.07.2021 | FIN5 suunnistusviikko 16.7.2021, Kuusamo-Posio | H55A | 1.04.55 | 19 /57 | 2.29 | 9.49 | 0.23 | 10.53 | 1.11 | – |
| 15.07.2021 | FIN5 suunnistusviikko 15.7.2021, Kuusamo-Posio | H55A | 38.50 | 23 /61 | 4.04 | 10.16 | 1.04 | 10.53 | 1.11 | – |
| 14.07.2021 | FIN5 suunnistusviikko 14.7.2021, Kuusamo-Posio | H55A | 29.42 | 19 /61 | 1.49 | 10.02 | 0.37 | 10.53 | 1.11 | – |
| 12.07.2021 | FIN5 suunnistusviikko 12.7.2021, Kuusamo-Posio | H55A | 46.38 | 30 /64 | 0.07 | 9.41 | 0.01 | 10.53 | 1.11 | – |
| 11.07.2021 | FIN5 suunnistusviikko 11.7.2021, Kuusamo-Posio | H55A | 49.36 | 46 /64 | 11.54 | 12.54 | 3.06 | 10.53 | 1.11 | – |