Løperprofil

Emma Trøite

Frol

Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser

Utvikling

Én graf per ranking løperen har nok løp i — klikk på et rankingnavn for å åpne eller lukke. Tykk linje er rankingtallet (forventet kmtid) ved hvert månedsskifte, tynn linje er løpskapasiteten uten bom, og feltet mellom dem er bomtapet. Lavt er bra, så kurven stiger i grafen når løperen blir bedre. Prikkene er enkeltløp (justert kmtid); løp rankingen ser bort fra vises ikke.

C-rankingen

8 løp
15.0016.3018.0019.3021.0022.3020152016O-sjuer 9, Børsåsen 10.09.2014: 17.32O-sjuer 10, Røstad 17.09.2014: 21.35O-sjuer nr 4 og BK 1 06.05.2015: 19.40O-sjuer nr 6 10.06.2015: 22.53Bygdakamp 3 17.06.2015: 16.06Bygdakamp 5, Skøynar 26.08.2015: 18.44O-sjuer nr. 3 27.04.2016: 16.33

N-rankingen

4 løp
11.0012.0013.0014.0015.0016.0020152016O-sjuer 3, Børsåsen 07.05.2014: 11.18O-sjuer 4, Stubbmodalen 21.05.2014: 16.37O-sjuer nr. 5 25.05.2016: 14.10

Løp

20 løp vist. Justert kmtid er rankingens vurdering av dette ene løpet — løping og bom samlet, omregnet til km-tid i en gjennomsnittlig o-løype, og dermed sammenlignbar med forventet kmtid: løperens samlede ranking ved første månedsskifte etter løpet (ranking nå for de ferskeste løpene). O-prest. er bomtapets andel av den justerte kmtiden, og o-evne-andelen står ved siden av forventet kmtid. Tall i parentes er enkeltløp så langt fra løperens nivå at rankingen i praksis ser bort fra dem — oftest småfelt uten reell referanse. Fargen viser hvilken ranking løpet teller i: skogsrankingen (vanlig tekst), sprint, B-løyper, C-løyper og N-løyper.

Dato Løp Klasse Tid Plass Bommet Justert kmtid O-prest. Forventet kmtid O-evne Terning
15.06.2016 Bygdakamp 4 N 1,5 22.22 – – – – – – –
25.05.2016 O-sjuer nr. 5 N1 25.14 – 4.13 14.10 2.22 15.07 2.49
11.05.2016 O-sjuer nr. 4 N1/C2 35.01 – 17.20 (29.40) 14.41 15.07 2.49
27.04.2016 O-sjuer nr. 3 C2 31.22 11 3.37 16.33 1.55 17.51 2.47
20.04.2016 O-sjuer nr. 2 N1/C2 10.39 – – – – – – –
13.04.2016 O-sjuer nr. 1 N1/C2 11.06 11 – – – – – –
26.08.2015 Bygdakamp 5, Skøynar C2 33.47 13 3.13 18.44 1.47 19.04 3.27
17.06.2015 Bygdakamp 3 C2 30.02 13 – – – – – –
17.06.2015 Bygdakamp 3 C2 31.38 17 2.45 16.06 1.24 19.04 3.57
10.06.2015 O-sjuer nr 6 C2 44.11 26 14.11 22.53 7.21 19.04 3.57
13.05.2015 O-sjuer nr 5 C2 47.50 DSQ – – – – – –
06.05.2015 O-sjuer nr 4 og BK 1 C2 38.07 26 7.34 19.40 3.54 18.48 3.43
29.04.2015 O-sjuer nr 3 C2 57.02 24 31.27 (34.19) 18.55 19.15 4.01
15.04.2015 O-sjuer nr 1 C2 12.03 DSQ – – – – – –
17.09.2014 O-sjuer 10, Røstad C2 15.53 12 4.38 21.35 6.18 16.54 1.31 –
10.09.2014 O-sjuer 9, Børsåsen C2 32.18 18 2.57 17.32 1.36 16.54 1.31 –
27.08.2014 O-sjuer 8, Rinnleiret C2 19.16 19 2.24 18.20 2.17 – – –
21.05.2014 O-sjuer 4, Stubbmodalen N1 31.18 – 6.43 16.37 3.34 14.14 1.59 –
07.05.2014 O-sjuer 3, Børsåsen N1 15.14 – 1.29 11.18 1.06 14.14 1.59 –
30.04.2014 O-sjuer 2, Håa N1 26.01 – 4.05 15.53 2.30 – – –

Løp per år

2014: 6 løp620142015: 8 løp820152016: 6 løp62016