Løperprofil
Tapani Huhta
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
10 løp
Sprintrankingen
8 løp
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.08.2026 | WMOC 2026 Long Final | M75A | 1.10.42 | 38 /82 | 3.51 | 15.25 | 0.50 | 15.46 | 0.41 | |
| 12.08.2026 | WMOC 2026 Middle Final | M75A | 46.26 | 58 /80 | 3.16 | 16.59 | 1.12 | 15.46 | 0.41 | |
| 11.08.2026 | WMOC 2026 Forest Qualification | M75-3 | 45.01 | 18 /51 | 0.50 | 16.00 | 0.18 | 15.46 | 0.41 | |
| 09.08.2026 | WMOC 2026 Sprint Final | M75A | 22.20 | 69 /80 | 0.21 | 11.28 | 0.11 | 11.02 | 0.06 | |
| 08.08.2026 | WMOC 2026 Sprint Qualification | M75-3 | 21.06 | 26 /56 | 0.07 | 10.56 | 0.04 | 11.02 | 0.06 | |
| 04.08.2024 | WMOC Sprint Final, 4.8.2024 | M75B | 17.09 | 25 /77 | 0.08 | 10.23 | 0.05 | 10.28 | 0.07 | |
| 03.08.2024 | WMOC Sprint Qualification, 3.8.2024 | M75-1 | 17.33 | 22 /57 | 0.27 | 10.36 | 0.16 | 10.28 | 0.07 | |
| 14.01.2024 | MOF - Madeira Orieentering Festival 2024 | H75 | 1.01.58 | 1 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 13.01.2024 | MOF - Madeira Orieentering Festival 2024 - Stage 2 | H75 | 30.17 | 2 /5 | 2.18 | 14.24 | 1.06 | 13.52 | 0.43 | |
| 12.01.2024 | MOF - Madeira Orieentering Festival 2024 - Stage 1 | H75 | 33.29 | 2 /5 | 3.34 | 15.00 | 1.36 | 13.52 | 0.43 | |
| 18.08.2023 | WMOC 2023 Long Final | M70-A | 1.07.49 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 16.08.2023 | WMOC 2023 Middle Final | M70-A | 46.52 | 43 /81 | 1.03 | 13.42 | 0.18 | 13.30 | 0.49 | |
| 15.08.2023 | WMOC 2023 Forest Qualificatio | M70-1 | 1.07.35 | 9 /59 | 3.08 | 13.31 | 0.38 | 13.30 | 0.49 | |
| 13.08.2023 | WMOC 2023 Sprint Final | M70-B | 16.11 | 53 /79 | 0.01 | 10.26 | 0.01 | 10.14 | 0.08 | |
| 12.08.2023 | WMOC 2023 Sprint Qualification | M70-3 | 17.41 | 52 /77 | 0.05 | 10.40 | 0.03 | 10.14 | 0.08 | |
| 16.07.2022 | WMOC 2022 Long Final | M70-A | 1.16.01 | 24 /81 | 21.56 | 13.37 | 3.56 | 12.38 | 1.14 | – |
| 14.07.2022 | WMOC 2022 Middle Final | M70-A | 50.32 | 37 /81 | 2.57 | 12.59 | 0.45 | 12.38 | 1.14 | – |
| 13.07.2022 | WMOC 2022 Forest Qualification | M70-2 | 1.00.29 | 7 /75 | 2.09 | 12.35 | 0.27 | 12.38 | 1.14 | – |
| 11.07.2022 | WMOC 2022 Sprint Final | M70-B | 20.45 | 22 /81 | 0.17 | 10.10 | 0.08 | 9.48 | 0.10 | – |
| 10.07.2022 | WMOC 2022 Sprint Qualification | M70-3 | 20.51 | 32 /74 | 2.39 | 10.50 | 1.23 | 9.48 | 0.10 | – |