Løperprofil
Paivi Pelkonen
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
16 løp
Sprintrankingen
7 løp
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.08.2026 | WMOC 2026 Long Final | W60B | 1.11.09 | 33 /55 | 5.37 | 19.13 | 1.31 | 19.07 | 1.11 | |
| 12.08.2026 | WMOC 2026 Middle Final | W60B | 39.46 | 31 /62 | 4.09 | 18.07 | 1.53 | 19.07 | 1.11 | |
| 11.08.2026 | WMOC 2026 Forest Qualification | W60-1 | 1.09.00 | 58 /67 | 7.36 | 20.24 | 2.15 | 19.07 | 1.11 | |
| 08.08.2026 | WMOC 2026 Sprint Qualification | W60-1 | 21.36 | 58 /66 | 0.02 | 12.24 | 0.01 | 12.00 | 0.09 | |
| 09.07.2026 | FIN5 suunnistusviikko, 5.-10.7.2026 Salla, 4.osakilpailu | D60AL | 38.02 | 4 /5 | 0.01 | 24.13 | 0.01 | 19.47 | 1.06 | |
| 07.07.2026 | FIN5 suunnistusviikko, 5.-10.7.2026 Salla, 3.osakilpailu | D60AL | 45.30 | 4 /5 | 4.16 | 20.50 | 1.57 | 19.47 | 1.06 | |
| 06.07.2026 | FIN5 suunnistusviikko, 5.-10.7.2026 Salla, stage 2 | D60AL | 45.34 | 2 /5 | 0.12 | 19.21 | 0.05 | 19.47 | 1.06 | |
| 05.07.2026 | FIN5 suunnistusviikko, 5.-10.7.2026 Salla. 1st day. | D60AL | 55.34 | 2 /5 | 1.09 | 17.01 | 0.21 | 19.47 | 1.06 | |
| 09.08.2024 | WMOC Long Final, 9.8.2024 | W60B | 1.15.06 | 32 /68 | 3.06 | 17.20 | 0.43 | 17.59 | 1.24 | |
| 07.08.2024 | WMOC Middle Final, 7.8.2024 | W60B | 49.15 | 37 /80 | 2.54 | 16.58 | 1.00 | 17.59 | 1.24 | |
| 06.08.2024 | WMOC Forest Qualification, 6.8.2024 | W60-1 | 1.23.51 | 52 /71 | 3.38 | 19.13 | 0.50 | 17.59 | 1.24 | |
| 04.08.2024 | WMOC Sprint Final, 4.8.2024 | W60B | 22.40 | 59 /80 | 0.40 | 12.05 | 0.21 | 11.27 | 0.10 | |
| 03.08.2024 | WMOC Sprint Qualification, 3.8.2024 | W60-1 | 22.31 | 40 /63 | 0.22 | 11.40 | 0.11 | 11.27 | 0.10 | |
| 18.08.2023 | WMOC 2023 Long Final | W55-B | 1.09.47 | 17 /67 | 7.36 | 17.10 | 1.52 | 18.00 | 2.03 | |
| 16.08.2023 | WMOC 2023 Middle Final | W55-B | 57.50 | 35 /72 | 11.25 | 20.20 | 4.01 | 18.00 | 2.03 | |
| 15.08.2023 | WMOC 2023 Forest Qualificatio | W55-2 | 1.30.01 | 38 /53 | 17.48 | 21.04 | 4.10 | 18.00 | 2.03 | |
| 13.08.2023 | WMOC 2023 Sprint Final | W55-B | 14.53 | 33 /72 | 0.01 | 10.59 | 0.01 | 10.58 | 0.13 | |
| 12.08.2023 | WMOC 2023 Sprint Qualification | W55-1 | 22.23 | 58 /75 | 1.50 | 12.21 | 1.01 | 10.58 | 0.13 | |
| 16.07.2022 | WMOC 2022 Long Final | W55-B | 1.05.56 | 27 /78 | 9.21 | 18.21 | 2.36 | 16.51 | 1.29 | – |
| 14.07.2022 | WMOC 2022 Middle Final | W55-A | 1.20.51 | 79 /82 | 7.38 | 21.19 | 2.01 | 16.51 | 1.29 | – |
| 13.07.2022 | WMOC 2022 Forest Qualification | W55-1 | 57.02 | 19 /54 | 1.48 | 14.09 | 0.27 | 16.51 | 1.29 | – |
| 11.07.2022 | WMOC 2022 Sprint Final | W55-B | 21.04 | 35 /78 | 0.48 | 11.17 | 0.26 | 10.27 | 0.13 | – |
| 10.07.2022 | WMOC 2022 Sprint Qualification | W55-2 | 24.36 | 58 /79 | 3.17 | 12.08 | 1.37 | 10.27 | 0.13 | – |