Løperprofil

Attila Szundi

Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser

Utvikling

Grafen viser skogsrankingen: tykk linje er rankingtallet (forventet kmtid) ved hvert månedsskifte, tynn linje er løpskapasiteten uten bom, og feltet mellom dem er bomtapet. Lavt er bra, så kurven stiger i grafen når løperen blir bedre. Prikkene er enkeltløp (justert kmtid); løp rankingen ser bort fra vises ikke.

6.307.007.308.008.309.00202420252026WMOC 2023 Forest Qualificatio 15.08.2023: 7.32WMOC 2023 Middle Final 16.08.2023: 7.48WMOC 2023 Long Final 18.08.2023: 7.59EOC2024 Selection Race - Middle 27.07.2024: 8.09Vasutas kupa 2026 - 1. nap 03.04.2026: 6.33Honved Cup Gold WRE 03.10.2026: 9.09

Løp

8 løp vist. Justert kmtid er rankingens vurdering av dette ene løpet — løping og bom samlet, omregnet til km-tid i en gjennomsnittlig o-løype, og dermed sammenlignbar med forventet kmtid: løperens samlede ranking ved første månedsskifte etter løpet (ranking nå for de ferskeste løpene). O-prest. er bomtapets andel av den justerte kmtiden, og o-evne-andelen står ved siden av forventet kmtid. Tall i parentes er enkeltløp så langt fra løperens nivå at rankingen i praksis ser bort fra dem — oftest småfelt uten reell referanse. Fargen viser hvilken ranking løpet teller i: skogsrankingen (vanlig tekst), sprint, B-løyper, C-løyper og N-løyper.

Dato Løp Klasse Tid Plass Bommet Justert kmtid O-prest. Forventet kmtid O-evne Terning
03.10.2026 Honved Cup Gold WRE M21E 59.27 48 /72 7.33 9.09 1.10 8.51 0.57
03.04.2026 Vasutas kupa 2026 - 1. nap F21A 36.49 3 /16 0.35 6.33 0.06 7.55 0.50
27.07.2024 EOC2024 Selection Race - Middle Men 55.00 70 /82 6.31 8.09 0.58 8.52 1.10
18.08.2023 WMOC 2023 Long Final M40-A 1.21.23 12 /39 6.52 7.59 0.40 8.33 0.45 –
16.08.2023 WMOC 2023 Middle Final M40-A 39.42 11 /42 1.39 7.48 0.19 8.33 0.45 –
15.08.2023 WMOC 2023 Forest Qualificatio M40-1 57.57 8 /38 2.52 7.32 0.22 8.33 0.45 –
13.08.2023 WMOC 2023 Sprint Final M40-A 14.20 10 /37 0.02 5.47 0.01 6.19 0.12 –
12.08.2023 WMOC 2023 Sprint Qualification M40-1 15.20 18 /68 0.48 6.05 0.19 6.19 0.12 –

Løp per år

2023: 5 løp520232024: 1 løp1202420252026: 2 løp22026